Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так что-таки нападёт? Названа по-сути дата нападения Рашки в Украину.



які ДОДАТКОВІ?

додатковідо нуля?  :S
   
які ДОДАТКОВІ?
додатковідо нуля?

до 200 осіб

Цитувати
Я тут (в Україні – ред.). У нас тут понад 200 військовослужбовців - це одна з найбільших, якщо не найбільша іноземна місія тренування.
   
які ДОДАТКОВІ?

додатковідо нуля?  :S

Канада має(чи мала) направити до нас біля сотні інструкторів. Наш геніальний міністр публічно ,в т ч через ЗМІ запропонував їх число значно збільшити(і розмістити на напрямках можливого вторгнення кацапів). Ну а тепер я так розумію його звичайно ж послали канадці.
   
Канада має(чи мала) направити до нас біля сотні інструкторів. Наш геніальний міністр публічно ,в т ч через ЗМІ запропонував їх число значно збільшити(і розмістити на напрямках можливого вторгнення кацапів). Ну а тепер я так розумію його звичайно ж послали канадці.

а можна посилання на таку сумну новину?
   
а можна посилання на таку сумну новину?

дето сегодня проскакивала,но источники нужно проверять
   
дето сегодня проскакивала,но источники нужно проверять
https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/6/7316441/
   
дето сегодня проскакивала,но источники нужно проверять

"У вас (у Канади - ред.) є навчальна програма в Україні. Думаю, ми можемо її розширити. Замість 50 (військових - Ред.) інструкторів відправте 500 інструкторів", - сказав він, маючи на увазі канадську навчальну місію з 200 військових, розташовану в Яворові на Заході України.

Міністр вважає, що ці військові мають бути розміщені у тих місцях, де Росія зможе їх побачити.

"Було б добре, якби канадські інструктори... були розміщені у Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на острові Зміїному", - додав Резніков.

https://www.bbc.com/ukrainian/news-59545315
   
Глава Пентагону Ллойд Остін під час понеділкової зустрічі з керівниками оборонного відомства Штатів обговорив ситуацію навколо України, яка характеризується подальшим нарощуванням військового контингенту з боку Росії.

Джерело: речник оборонного відомства США Джон Кірбі, цитує Укрінформ

Пряма мова: "Я можу сказати, що міністр оборони сьогодні зранку був присутній на зустрічі з ключовими керівниками міністерства, у тому числі з головою Об’єднаного комітету начальників штабів (генералом Марком Міллі – ред.), а також командувачем Європейського командування генералом Волтерсом, щоб обговорити ситуацію в Україні і, звісно, в західній частині Росії".

"Ми продовжуємо бачити додатковий потенціал, який президент хуйло продовжує збільшувати – додатковий військовий потенціал – у західній частині своєї країни та навколо України".

Деталі: При цьому, представник Пентагону зазначив, що не вдаватиметься в деталі розвідувальних оцінок ситуації.

Водночас він підкреслив, що міністр оборони США разом з військовим і політичним керівництвом країни детально поінформовані про те, що відбувається навколо України.
https://www.pravda.com.ua/news/2021/12/7/7316479/
   
на самом деле моргнет запад. бумажку не даст, ибо это позор. на дипуровне порешают. хуйло отведет войска, а Украину в нато не примут еще много лет. отмазки будут стандартные.

ЗМІ: Держдеп дав знати Києву, що у найближчі 10 років Україні НАТО не світить

ну вот вам и результат
   


   
Как раз новости не очень. Это значит, что возможна война. Иначе ничего бы не заставило рашавояк бежать с такой службы, где можно целыми днями бухать и издеваться над салабонами.
   
'A four-week window': Biden aims to learn from Obama's mistakes with quick moves to deter Putin from invading Ukraine
Updated 0524 GMT (1324 HKT) December 19, 2021

Biden confronts Putin as tensions escalate over Ukraine 04:28

(CNN)When the US intelligence community first picked up signs in the fall that Russia could be preparing a new attack on Ukraine, President Joe Biden directed his administration to act -- and fast.
Wary of repeating mistakes made in 2014, when the US and Europe were caught off guard by Russia's annexation of Crimea, Biden directed his national security team to use every tool possible to try to deter Russian President Vladimir Putin while a possible invasion was still assessed to be several months away, a senior US official told CNN.
"What we have been doing is very calculated," the official said. "But we only have about a four-week window from now" to pull it off, he added.

https://edition.cnn.com/2021/12/19/politics/joe-biden-russia-ukraine-obama-2014/index.html

 :(
   
Чотири тижні...

Тобто збирається напасти після всіх свят?
   
Чотири тижні...

Тобто збирається напасти після всіх свят?

виходить так.
но я не вижу, что может поменяться, ни на Западе, ни в Украине  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія