Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Ну як би не було, а на зараз совєтів нема, а про Бандеру пісні співають :)



совкових пісень співають побільше ніж бандерівських
а більше всього зараз співають російський реп із матюками

співати пісень це далеко не нове щось


   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

А взагалі сама пісня приліпуча  :laugh:  я сам  напєваю батько наш бандера
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

А взагалі сама пісня приліпуча  :laugh:  я сам  напєваю батько наш бандера


ага, мотивчик вірусний  :laugh:
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

пісня то народна
куплет про Бандеру придумали у 90-і
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

та мені байдуже як ти (видатний авторитетт. і експерт) мене оцінюєш, ти що довести хочеш, що ОУНб не була на службі у німців і перебувала у підпіллі?

Хочу просто довести що твоя цитата:

При цьому і Шевченко із Стецьком, і вся вертикаль ОУНб продовжувала служити німцям поки Бандера сидів.

Брехня і буду тикати тебе писком об неї поки ти не доведеш мені протилежне або не признаєшся що ти то сказав через свої прогалини в історії
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Хочу просто довести що твоя цитата:

Брехня і буду тикати тебе писком об неї поки ти не доведеш мені протилежне або не признаєшся що ти то сказав через свої прогалини в історії


та тикатись ти можеш тільки сам і у своє власне 
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Шо туд ? Вєлєсов з Облбоєм продовжують на совок надрочувати ?  :D

Здох вас совок і хєр з ним. Скоро повмирають останні кацапські недобитки і про нього забудуть назважди.

А справа Бандери буде жити й далі.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Для побудови української держави існує тільки один шлях:

"Лише один-єдиний! Це шлях безкомпромісової революційної боротьби проти большевицько-московського імперіялізму, на який то шлях стали всі самостійницькі сили України. Що такий шлях є єдиний — найкраще підтверджує той факт, що немає жодної іншої самостійницької визвольної концепції чи акції." (с) С.Бандера.

Сьогодні актуально, які ніколи раніше.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Шо туд ? Вєлєсов з Облбоєм продовжують на совок надрочувати ?  :D

Здох вас совок і хєр з ним. Скоро повмирають останні кацапські недобитки і про нього забудуть назважди.

А справа Бандери буде жити й далі.



ти на трибуні зараз?

 :laugh:


сам оцей пост доводить, що совок живий поки ти живеш
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?



та тикатись ти можеш тільки сам і у своє власне


Поки що тебе у твоє ж гівно.

Обтікай, обтікай і подумай краще якщо наступного разу щось про історію захочеш написати бо ти крім методичок нічого путнього не можеш запропонувати.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Бо він прагнув незалежності України
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

пісня то народна
куплет про Бандеру придумали у 90-і

Не страшно!

Зато ось ці сам Бандера склав!  :pooh_lol:

Якось повертався я до лісу,
Як назло, забув свій автомат!
Із кущів кричит якась холєра:
"Рукі вгору! Цофайся назад!"

Бодай ті траснула холєра ясная!
Бодай ті кров троїста залила!
А ми - бандерівці, ми хлопці дружнії,
Ми України вірнії сини!

Ястрібок іде селом, співає,
Я з-під стріхи вийняв автомат.
Гримнув постріл - і його немає!
Ось як ми ї#$мо Владу Рад!

Бодай ті траснула... ітд.

Ну, і різні виконання







Останнє редагування: 24 жовтня 2021 10:28:20 від GizmoGremlin
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Если Вы думаете, что называя меня кацапом Вы совершает подвиг во имя Украины - это ошибка.

Я смотрю на Ваши слова - типа украинца - нерезидента Украины - и понимаю, что чем дальше настоящий украинец от Украины, тем сильней его патриотизм.

Понимаю, но не обвиняю. У каждого свой путь. Ваш - любить Украину издалека, мой - жить в Украине и слушать упреки в недостаточном патриотизме.

Якщо ти думаєш,що у людей погана пам"ять і вони забули твою попередню писанину,то я тебе розчарую,що це не так
Саме тому і ставлення до тебе відповідне
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Не страшно!

Зато ось ці сам Бандера склав!  :pooh_lol:

Якось повертався я до лісу,
Як назло, забув свій автомат!
Із кущів кричит якась холєра:
"Рукі вгору! Цофайся назад!"

Бодай ті траснула холєра ясная!
Бодай ті кров троїста залила!
А ми - бандерівці, ми хлопці дружнії,
Ми України вірнії сини!

Ястрібок іде селом, співає,
Я з-під стріхи вийняв автомат.
Гримнув постріл - і його немає!
Ось як ми ї#$мо Владу Рад!

Бодай ті траснула... ітд.



можливо, можливо
у Мюнхені або на альпійських курортах, читаючи новини про знищення останніх схронів УПА.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Радянська освіта це коли ти вважаєш, що за декілька сотень років з'являється новий вид гомо сапієнс - гомо сапієнс довгорукі.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

навколо символу Бандери об'єднуються ті хто за ідею боротьби за незалежність України

а я за идею незалежности, а не за идею "боротьби за незалежнисть"
никаким "батьком" не считаю, исторична постать - так.

як символ - вкрай невдалий вибир, имно

п.с. без "символов" на кацапский манер не можна, шо б без проспектов и мавзолеев ?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?



Поки що тебе у твоє ж гівно.

Обтікай, обтікай і подумай краще якщо наступного разу щось про історію захочеш написати бо ти крім методичок нічого путнього не можеш запропонувати.



жаль по дорозі до гімна ти нам так і не пояснив внятно чого тебе бомбить, навіть не спробував  :laugh:

ну ти як візьмеш себе в руки приходь іще про ОУН погутарим
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Україна знає чимало видатних борців за незалежну державність. Але Степан Андрієвич був першим, хто чітко визначив головну загрозу і перешкоду нашій держааності - росіян. Поляки, німці, угорці, австрійці - всі вони прагнули проковтнути Україну, але з ними можна домовитися, бо вони з цивілізованого світу. А от росіяни - це орда. Тут боротьба на знищення. Допоки існує російська державність, нам спокою не буде.
Мало хто з наших політиків зважується відверто це сьогодні артикулювати. Бо толерастія, адін народ та всяка інша фігня. А Бандера про це писав в більш складні часи, попереджаючи нас про те, де саме живе диявол.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

іще одна байка

Бандера позначив якраз поляків
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Якщо ти думаєш,що у людей погана пам"ять і вони забули твою попередню писанину,то я тебе розчарую,що це не так
Саме тому і ставлення до тебе відповідне

Вы правда думаете, что мне интересно мнение и отношение ко мне каких-то анонимов из Интернета?

В этом случае, я разочарую уже Вас )
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

можливо, можливо
у Мюнхені або на альпійських курортах, читаючи новини про знищення останніх схронів УПА.

Не зрозумів... "Останні схрони" "знищили" в (коли то-там? 50х?), а кацапню плющить в цей момент, - ще й гірше, як ніж коли схрони були?
То, може, Бандера все правильно зробив?  B-)
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Или почему не считаете?

поясните мне ,пожалуйста,если вам не лень
Це у кацапів хтось батька,  українці до своїх героїв ставляться шанобливо і словом "батько" не до кожного звернуться.
"Будеш, батьку, панувати, поки живуть люди..."
У Львові була спортивно-військова організація "Сокіл-батько".

БАТЬКО ВИХОВУЄ!
Ось тому Бандера - батько.

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 10:46:46 від ЛАРТА
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Не зрозумів... "Останні схрони" "знищили" в (коли то-там? 50х?), а кацапню плющить в цей момент, - ще й гірше, як ніж коли схрони були?
То, може, Бандера все правильно зробив?  B-)

що він робив?
міністрів вбивав? і послів?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

У меня никто не забирал возможность говорить как украинец и гражланин Украины. Мне не нужны чьи-либо разрешения.
звичайно, говорити від ВЛАСНОГО імені Вам ніхто не може заборонити.

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 10:38:01 від Ламер
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Не зрозумів... "Останні схрони" "знищили" в (коли то-там? 50х?), а кацапню плющить в цей момент, - ще й гірше, як ніж коли схрони були?
То, може, Бандера все правильно зробив?  B-)


100% правильно

посидів у поляків, посидів у німців...  та пішло воно все нахер іще і у москалів сидіти.
краще в Мюнхені жити і їздити в Альпи на лижах кататись, а хлопці хай у схронах там сидять, так сказать "пілітє, Шура, пілітє..."

у цьому плані ти теж можеш вважатись "бандерівцем". фішку просьок безпомилково. молодець.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Меня в нем смущают досягнення,поэтому я и говорю что это символ борьбы с советским Голиафом.просто для меня дико считать героем,человека не добившегося ничего
:facepalm:
То чого ж за ним так полювало НКВД 15 років?
Бандера своїм духом, своїм прикладом підняв народ на боротьбу. Це не кожному дано.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

що він робив?
міністрів вбивав? і послів?

Ну, це треба запитати в тих, кого від нього плющить!
Думаю, якби він вбивав послів, то від нього б плющило, можливо, якийсь дипломатичний корпус.
Вірно?
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

ти на трибуні зараз?

 :laugh:


сам оцей пост доводить, що совок живий поки ти живеш

Так, бо я його памятаю, і "нема на то ради". Але тут головне питання, як ти відносишя до свого минулого.

От ви з Вєлєсови на нього надрочуєте, як і ваш поводир Хуйло. Як він там казав : "самая бальшая гєополітічєская трагєдія." :D

А я вважаю, що це найбльше досягнення людства, що того монстра, якого породив на початку минуло століття інше Хуйло - Лєнін, таки вдалось похоронити.

А на рахунок трибуни, то ти щось загнув. Справа Бандери, це створення України, як самостійної держави. Поки що все йде так, як він те бачив.

А кожен, хто вбив хоч маленький цвях в труну Російської імперії, чи то ОУН, чи то наші війська на Донбасі, рухають ту справу вперед. :D

 
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

100% правильно

посидів у поляків, посидів у німців...  та пішло воно все нахер іще і у москалів сидіти.
краще в Мюнхені жити і їздити в Альпи на лижах кататись, а хлопці хай у схронах там сидять, так сказать "пілітє, Шура, пілітє..."

у цьому плані ти теж можеш вважатись "бандерівцем". фішку просьок безпомилково. молодець.

Ну, в кого б він не сидів, - факт, що від одної лише згадки про його ім'я у ворогів України рве п3рд@ки, говорить сам за себе!
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

іще одна байка

Бандера позначив якраз поляків

"В Україні точиться безупинна- й безоглядна боротьба поміж двома непримиренними світами. Проти московсько-большевицького імперіялізму й тоталітаризму, проти большевицького поневолення, насильства та цілої системи большевицького режиму стоїть одностайний фронт українського революційного самостійницького визвольного руху. В боротьбі проти большевизму стоїть єдина монолітна українська самостійницька сила. В твердих підбольшевицьких умовах немає місця для половинчатих позицій, для слабих, готових на все політичних утворів. Там немає місця на животіння. Безоглядна боротьба або капітуляція. В таких умовах усі політичні групи, які шукають можливости компромісу, себто можливостей існувати й діяти на середньому полі поміж фронтами боротьби, відійшли з поля активних дій у небуття. В Україні залишилась і втрималася одна-єдина визвольна концепція, концепція українського революційного націоналістичного руху, одна політична дія — революційна боротьба, єдина дійова політична сила — революційна ОУН і одна мілітарна сила — революційна УПА. " (с) С.Бандера
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Так, бо я його памятаю, і "нема на то ради". Але тут головне питання, як ти відносишя до свого минулого.

От ви з Вєлєсови на нього надрочуєте, як і ваш поводир Хуйло. Як він там казав : "самая бальшая гєополітічєская трагєдія." :D

А я вважаю, що це найбльше досягнення людства, що того монстра, якого породив на початку минуло століття інше Хуйло - Лєнін, таки вдалось похоронити.

А на рахунок трибуни, то ти щось загнув. Справа Бандери, це створення України, як самостійної держави. Поки що все йде так, як він те бачив.

А кожен, хто вбив хоч маленький цвях в труну Російської імперії, чи то ОУН, чи то наші війська на Донбасі, рухають ту справу вперед. :D


якщо ти про совок, то я думаю це ти на нього "надрочуєш"
а я за об'єктивність.

а Бандера для тебе то спроба компенсувати пустоту, яка в башці утворилась без Леніна і Сталіна.

ментально то ніякої відмінності із росіянами немає, але пижишся.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

"В Україні точиться безупинна- й безоглядна боротьба поміж двома непримиренними світами. Проти московсько-большевицького імперіялізму й тоталітаризму, проти большевицького поневолення, насильства та цілої системи большевицького режиму стоїть одностайний фронт українського революційного самостійницького визвольного руху. В боротьбі проти большевизму стоїть єдина монолітна українська самостійницька сила. В твердих підбольшевицьких умовах немає місця для половинчатих позицій, для слабих, готових на все політичних утворів. Там немає місця на животіння. Безоглядна боротьба або капітуляція. В таких умовах усі політичні групи, які шукають можливости компромісу, себто можливостей існувати й діяти на середньому полі поміж фронтами боротьби, відійшли з поля активних дій у небуття. В Україні залишилась і втрималася одна-єдина визвольна концепція, концепція українського революційного націоналістичного руху, одна політична дія — революційна боротьба, єдина дійова політична сила — революційна ОУН і одна мілітарна сила — революційна УПА. " (с) С.Бандера


то все писульки із еміграції уже по факту знищення польського панування на галичині, коли Сталін депортував поляків.

а вся боротьба бандери це протистояння полякам, коли росіянами там і не пахло.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

якщо ти про совок, то я думаю це ти на нього "надрочуєш"
а я за об'єктивність.

а Бандера для тебе то спроба компенсувати пустоту, яка в башці утворилась без Леніна і Сталіна.

ментально то ніякої відмінності із росіянами немає, але пижишся.

 
Щось ти уже погнав не в ту сторону. Я з росіянами ментальної різниці і не шукаю. :D

   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

то все писульки із еміграції уже по факту знищення польського панування на галичині, коли Сталін депортував поляків.

а вся боротьба бандери це протистояння полякам, коли росіянами там і не пахло.

Ще раз, С.Бандреа виступав за створення української самостійної держави, а не проти когось. :facepalm1:
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

а я за об'єктивність.

 (tu)

То ось тобі об'єктивна реальність:



   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Щось ти уже погнав не в ту сторону. Я з росіянами ментальної різниці і не шукаю. :D


правильно робиш, бо це дорога сліз і зубовного скрежету

краще зосередитись на бутафорських відмінностях а ля Сталін  vs Бандера

   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Ще раз, С.Бандреа виступав за створення української самостійної держави, а не проти когось. :facepalm1:


ну це ти просто мало читав, тому вигадав собі таку байку
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

ну це ти просто мало читав, тому вигадав собі таку байку
Та якби такі олдбої примазалися до Бандери, то Бандеру б у гробі залихоманило. Він з такими власне і боровся.
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

Та якби такі олдбої примазалися до Бандери, то Бандеру б у гробі залихоманило. Він з такими власне і боровся.



оце от дійсно правда
тут не можна не погодитись
   
Re: Почему вы считаете Бандеру батькой ?

"В Україні точиться безупинна- й безоглядна боротьба поміж двома непримиренними світами. Проти московсько-большевицького імперіялізму й тоталітаризму, проти большевицького поневолення, насильства та цілої системи большевицького режиму стоїть одностайний фронт українського революційного самостійницького визвольного руху. В боротьбі проти большевизму стоїть єдина монолітна українська самостійницька сила. В твердих підбольшевицьких умовах немає місця для половинчатих позицій, для слабих, готових на все політичних утворів. Там немає місця на животіння. Безоглядна боротьба або капітуляція. В таких умовах усі політичні групи, які шукають можливости компромісу, себто можливостей існувати й діяти на середньому полі поміж фронтами боротьби, відійшли з поля активних дій у небуття. В Україні залишилась і втрималася одна-єдина визвольна концепція, концепція українського революційного націоналістичного руху, одна політична дія — революційна боротьба, єдина дійова політична сила — революційна ОУН і одна мілітарна сила — революційна УПА. " (с) С.Бандера

прямо як педро на виборах говорив
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія