Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский подписал законы о кассовых аппаратах для малого бизнеса :(

Karta podatkowa to jedna z najprostszych form opodatkowania działalności gospodarczej w polskim systemie podatkowym. Przedsiębiorca korzystający z karty nie jest zobowiązany do prowadzenia księgowości, a podatek, który płaci często nie jest wysoki i dodatkowo - nie zależy od wysokości dochodów.

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-karta-podatkowa
дурню , читай що я тобі написав вище
кожен хто продав товарів або послуг на більше ніж 25000 злотих в рік
25000 в рік то сума менша за мінімальну заробітну плату і нема можливості її не перескочити
   
Брехня.
До певної квоти доходу касові апарати є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ.

Польша: .
● оподаткуванням за єдиною (фіксованою) ставкою згідно Закону від 20.11.1998 року (o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne) . Закон передбачає два режиму оподаткування:
- оподаткування доходів від несільськогосподарс ької діяльності, зокрема у сфері послуг (ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych), який за своєю суттю є паушальним (акордним) платіжом з задекларованіх доходів. Оподаткуванню підлягає виручка (а не доход), тобто в подібних випадках не дозволяється прийняти до відрахування будь-які витрати.
Обчислений податок сплачується єдиним платежем. Облік спрощений - враховуються тільки доходи (без вирахування витрат). Ставки податку для різних видів діяльності становлять 20%, 17%, 8,5%, 5,5%, 3% і 2%.
Платники податків, які використовують цю форму оподаткування, зобов'язані вести спрощений бухгалтерський облік: облік доходів, облік основних засобів та нематеріальних активів;

● податкова картка (karty podatkowej ) - ставки податку залежать не тільки від виду діяльності, а й від кількості найманих працівників та розміру населеного пункту. Податкова карта звільняє від обов'язку ведення бухгалтерського обліку, подання податкових
декларацій і сплати авансових платежів. Сума податку визначається рішенням податкового органу окремо для кожного податкового року.
Податок зменшується на суму сплачених платежів за медичне страхування. Платник податків здійснює оплату податку щомісяця (7-й день кожного місяця за попередній місяць і за грудень до 28 грудня поточного фінансового року).
Перераховані вище види доходу не підсумовуються з доходами, отриманими платниками податків від інших джерел (і оподатковуються за прогресивною ставкою).
Податок сплачується на дохід фізичної особи, отриманий протягом податкового періоду, який починається 1 січня і закінчується 31 грудня і збігається з календарним роком.
РРО для даних платників не застосовується
___________________ _________________
Это правда?
   
Польша: .
● оподаткуванням за єдиною (фіксованою) ставкою згідно Закону від 20.11.1998 року (o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne) . Закон передбачає два режиму оподаткування:
- оподаткування доходів від несільськогосподарс ької діяльності, зокрема у сфері послуг (ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych), який за своєю суттю є паушальним (акордним) платіжом з задекларованіх доходів. Оподаткуванню підлягає виручка (а не доход), тобто в подібних випадках не дозволяється прийняти до відрахування будь-які витрати.
Обчислений податок сплачується єдиним платежем. Облік спрощений - враховуються тільки доходи (без вирахування витрат). Ставки податку для різних видів діяльності становлять 20%, 17%, 8,5%, 5,5%, 3% і 2%.
Платники податків, які використовують цю форму оподаткування, зобов'язані вести спрощений бухгалтерський облік: облік доходів, облік основних засобів та нематеріальних активів;

● податкова картка (karty podatkowej ) - ставки податку залежать не тільки від виду діяльності, а й від кількості найманих працівників та розміру населеного пункту. Податкова карта звільняє від обов'язку ведення бухгалтерського обліку, подання податкових
декларацій і сплати авансових платежів. Сума податку визначається рішенням податкового органу окремо для кожного податкового року.
Податок зменшується на суму сплачених платежів за медичне страхування. Платник податків здійснює оплату податку щомісяця (7-й день кожного місяця за попередній місяць і за грудень до 28 грудня поточного фінансового року).
Перераховані вище види доходу не підсумовуються з доходами, отриманими платниками податків від інших джерел (і оподатковуються за прогресивною ставкою).
Податок сплачується на дохід фізичної особи, отриманий протягом податкового періоду, який починається 1 січня і закінчується 31 грудня і збігається з календарним роком.
РРО для даних платників не застосовується
___________________ _________________
Это правда?
25000!!!!
   
Ну деяким важко зрозумiти що у нас податкова то легальний рекет. I кожний этакий закон збiльшуе ймовiрнiсть наiзду...
   
25000!!!!
Дохода или оборота?
   
:facepalm:
Ты нормальный?
У нас податкова строга, да.
Приходят, выписывают штраф на 1000 грн., сходятся где-то посредине, в смысле на 500, но на карман инсперктору. :laugh:
Здати такого податківця органам за корупцію. Ще й винагороду за здачу зловмисника дістанеш.
 :)
Пора наводити порядок в країні.
Корупціонер це не тільки той що бере, а й той що дає.
   
Ще б як казали заборонили б ФОПам надавати послуги юрікам, залишаться промислові гіганти і держслужбовці, ЗБС, хочу на це подивитись. :beach: Хоча у Греції навіть на базарі торгують з касовим апаратом і ничё. :read:
Думал это невозможно, но зеленые штабные скоты уже педрил обошли по пистливости :facepalm1:
   
Брехня.
До певної квоти доходу касові апарати є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ.

Сам не бреши!
Краще гілку передивися - там є огляд європейських законів.
Плюс факти з реального життя.
   
Дохода или оборота?
обороту
і я збрехав , не 25 а 20 к в рік
Limit obrotu do kasy w roku 2018 nie uległ zmianie. Zgodnie z generalną zasadą dla wszystkich podatników, którzy prowadzą sprzedaż towarów i usług na rzecz osób fizycznych kasa fiskalna jest obowiązkowa, jeżeli ich obroty przekroczą 20 000. Do limitu nie zalicza się takich czynności jak sprzedaż:
nieruchomości,
środków trwałych,
wartości prawnych i niematerialnych.

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-dla-kogo-kasa-fiskalna
   
Здати такого податківця органам за корупцію. Ще й винагороду за здачу зловмисника дістанеш.
 :)
Пора наводити порядок в країні.
Корупціонер це не тільки той що бере, а й той що дає.

Та ты шо? ;o
И кому сдавать? Другому коррупционеру, который придет после этого и нагреет тебя уже на 500 тыс за наглость?
А ничего, что ФОП отвечает всем своим имуществом?
А ничего, что закона об ответственности чиновников у нас НЕТ.
И судов у нас НЕТ.


Останнє редагування: 17 жовтня 2019 20:52:02 від шафран
   
Сам не бреши!
Краще гілку передивися - там є огляд європейських законів.
Плюс факти з реального життя.
ви поняття зеленого не маєте що виписуєте :facepalm:
   
Польша: .
● оподаткуванням за єдиною (фіксованою) ставкою згідно Закону від 20.11.1998 року (o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne) . Закон передбачає два режиму оподаткування:
- оподаткування доходів від несільськогосподарс ької діяльності, зокрема у сфері послуг (ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych), який за своєю суттю є паушальним (акордним) платіжом з задекларованіх доходів. Оподаткуванню підлягає виручка (а не доход), тобто в подібних випадках не дозволяється прийняти до відрахування будь-які витрати.
Обчислений податок сплачується єдиним платежем. Облік спрощений - враховуються тільки доходи (без вирахування витрат). Ставки податку для різних видів діяльності становлять 20%, 17%, 8,5%, 5,5%, 3% і 2%.
Платники податків, які використовують цю форму оподаткування, зобов'язані вести спрощений бухгалтерський облік: облік доходів, облік основних засобів та нематеріальних активів;

● податкова картка (karty podatkowej ) - ставки податку залежать не тільки від виду діяльності, а й від кількості найманих працівників та розміру населеного пункту. Податкова карта звільняє від обов'язку ведення бухгалтерського обліку, подання податкових
декларацій і сплати авансових платежів. Сума податку визначається рішенням податкового органу окремо для кожного податкового року.
Податок зменшується на суму сплачених платежів за медичне страхування. Платник податків здійснює оплату податку щомісяця (7-й день кожного місяця за попередній місяць і за грудень до 28 грудня поточного фінансового року).
Перераховані вище види доходу не підсумовуються з доходами, отриманими платниками податків від інших джерел (і оподатковуються за прогресивною ставкою).
Податок сплачується на дохід фізичної особи, отриманий протягом податкового періоду, який починається 1 січня і закінчується 31 грудня і збігається з календарним роком.
РРО для даних платників не застосовується
___________________ _________________
Это правда?
Так.
Тільки ти не вказав найважливішого.

До якої суми це все діє?

Гонта тобі написав до 25000 злотих брутто в рік.

Якщо більше, то обов'язково мусиш мати касовий апарат.
   
Так.
Тільки ти не вказав найважливішого.

До якої суми це все діє?
Гонта тобі написав до 25000 злотих брутто в рік.

Якщо більше, то обов'язково мусиш мати касовий апарат.
я помилився, касовий апарат маю вже з 20 років
20000
   
не вплине на мене.
а мою жону (продаж текстилю не на базарі) - кіздєц їм...
   
не вплине на мене.
а мою жону (продаж текстилю не на базарі) - кіздєц їм...
та не буде пістєца
матиме касу , стане платником пдв і буде робити собі кошти
   
В Греции даже в лавках нет никаких аппаратов. Накупила себе свякой сувенирной хрени, отдавал евро  - спасибо, до свидания.
Тут же мороженное в кафешке - навалили в креманку - до свидания. Какие чеки ???
Маленькие такие, лентой.
   
я помилився, касовий апарат маю вже з 20 років
20000
Ще два роки тому назад, коли моя жінка торгувала біжутерією, то ця сума була 18000 злотих в рік. Тому я цю тему добре знаю.
   
Ще два роки тому назад, коли моя жінка торгувала біжутерією, то ця сума була 18000 злотих в рік. Тому я цю тему добре знаю.
чомусь мені здавалось що 25 , але глянув а там 20
в будь-якому разі то сума яку неможливо не перевищити на протязі року бо сам зус зараз хиба 1300 мінімальний для фопа в польщі
   
Думал это невозможно, но зеленые штабные скоты уже педрил обошли по пистливости :facepalm1:
Признайся, хотя бы себе что ты не думал.
Согласно сообщению IAPR, все гостиницы, рестораны, бары, кафе и магазины обязаны иметь электронные кассовые аппараты и принимать к оплате банковские карты. Добавим, что в Греции все же есть предприятия, которые не обязаны иметь кассовые аппараты и, следовательно, принимать к оплате карты. К ним относятся киоски и такси.

Я в Греции торчу месяцами и на базаре у продавцов кассовые аппарат!
И я не зеленый штабист! Параноики блд
   
випускникам трускавецького універу та ТС особисто присвячується
   
Так.
Тільки ти не вказав найважливішого.

До якої суми це все діє?
Гонта тобі написав до 25000 злотих брутто в рік.

Якщо більше, то обов'язково мусиш мати касовий апарат.
Я девочка, пора бы уже знать. :shuffle:
Ок, еще раз для тебя.
ФОПы не против РРО.
НО. Сначала реформа судов, реформа контролирующих органов, новый ПРОСТОЙ налоговый кодекс, соответственно, упрощение АДМИНИСТРИРОВАНИЯ РРО (об этом детально писала выше). Плюс закон об ответственности чиновников.
И после этого ВЕЛКАМ РРО (P)
Т.е., если мы смоделируем ситуацию ПОСЛЕ всех вышепринятых законов и реформ:
Приходит налоговик с проверкой. Выписывает штраф. Предприниматель не согласен, подает на налоговика в суд. Суд признает, что налоговик был неправ, а предприниматель прав. Наказывает, соответственно, налоговика.

И смоделируем ситуацию сейчас: приходит налоговик, выписывает ОГРОМНЫЙ штраф. Варианта два: заплатить официально или половину на карман. Допустим, предприниматель честный и принципиальный, знает законы и знает, что штраф непомерно большой. Подает в суд.
Дальше три варианта: или дело зависает, или налоговик башляет судье (у них там все схвачено), и предприниматель проигрывает суд. Соответственно, платит огромный штраф плюс судебные издержки, и получает геморрой на всю оставшуюся жизнь, бо мстя налоговика будет страшной (там подключатся еще и санстанция, и охрана труда, и пожарники, и кто только можно).
Или произойдет чудо и судья попадется честный (1% из 100) но рассмотрим и этот вариант. Предприниматель докажет, что он прав, с него ВСЕ РАВНО возьмут штраф, но в меньшем размере, плюс судебный сбор, плюс вышеописанный геморой на всю оставшуюся жизнь. Чиновник же останется безнаказанный и со мстей.

Какой вариант тебе больше нравится?

Останнє редагування: 17 жовтня 2019 21:15:51 від шафран
   
чомусь мені здавалось що 25 , але глянув а там 20
в будь-якому разі то сума яку неможливо не перевищити на протязі року бо сам зус зараз хиба 1300 мінімальний для фопа в польщі
А ще є такий нюанс.
Не для всіх це правило 20000 в рік діє.

Є такі види послуг чи торгівлі, де при любій квоті мусиш мати касовий апарат.
Наприклад торгівля дорогоцінною біжутерією, золотом, сріблом. Торгівля високоалкогольним спиртним і деякі інші види торгівлі. Там обов'язково треба мати касовий апарат, не залежно від квоти.
   
Сам не бреши!
Краще гілку передивися - там є огляд європейських законів.
Плюс факти з реального життя.
:D
Що мені читати.
Я варюсь в цій каші в Польщі, тому знаю всі нюанси.
   
   
Та ты шо? ;o
И кому сдавать? Другому коррупционеру, который придет после этого и нагреет тебя уже на 500 тыс за наглость?
А ничего, что ФОП отвечает всем своим имуществом?
А ничего, что закона об ответственности чиновников у нас НЕТ.
И судов у нас НЕТ.
Виходить замкнуте коло.
Але з чогось почати треба.
   
Виходить замкнуте коло.
Але з чогось почати треба.
Ну так я выше и написала, с чего начинать.
В том-то и проблема, что каждый новый президент начинает не с того конца фискализацию.
   
А ще є такий нюанс.
Не для всіх це правило 20000 в рік діє.

Є такі види послуг чи торгівлі, де при любій квоті мусиш мати касовий апарат.
Наприклад торгівля дорогоцінною біжутерією, золотом, сріблом. Торгівля високоалкогольним спиртним і деякі інші види торгівлі. Там обов'язково треба мати касовий апарат, не залежно від квоти.
та є там багато чого
я звичайно всього не знаю , знаю тільки то що безпосередньо має відношення до мене
   
Я девочка, пора бы уже знать. :shuffle:
Ок, еще раз для тебя.
ФОПы не против РРО.
НО. Сначала реформа судов, реформа контролирующих органов, новый ПРОСТОЙ налоговый кодекс, соответственно, упрощение АДМИНИСТРИРОВАНИЯ РРО (об этом детально писала выше). Плюс закон об ответственности чиновников.
И после этого ВЕЛКАМ РРО (P)
Т.е., если мы смоделируем ситуацию ПОСЛЕ всех вышепринятых законов и реформ:
Приходит налоговик с проверкой. Выписывает штраф. Предприниматель не согласен, подает на налоговика в суд. Суд признает, что налоговик был неправ, а предприниматель прав. Наказывает, соответственно, налоговика.

И смоделируем ситуацию сейчас: приходит налоговик, выписывает ОГРОМНЫЙ штраф. Варианта два: заплатить официально или половину на карман. Допустим, предприниматель честный и принципиальный, знает законы и знает, что штраф непомерно большой. Подает в суд.
Дальше три варианта: или дело зависает, или налоговик башляет судье (у них там все схвачено), и предприниматель проигрывает суд. Соответственно, платит огромный штраф плюс судебные издержки, и получает геморрой на всю оставшуюся жизнь, бо мстя налоговика будет страшной (там подключатся еще и санстанция, и охрана труда, и пожарники, и кто только можно).
Или произойдет чудо и судья попадется честный (1% из 100) но рассмотрим и этот вариант. Предприниматель докажет, что он прав, с него ВСЕ РАВНО возьмут штраф, но в меньшем размере, плюс судебный сбор, плюс вышеописанный геморой на всю оставшуюся жизнь. Чиновник же останется безнаказанный и со мстей.

Какой вариант тебе больше нравится?
Sorry, тепер буду знати.
   
Мой вердикт такой: или сейчас Зе объяснят, что он натворил и каковы последствия, и он исправит эту ошибку. Или будем ждать другого президента.
хто пояснить? ))
проблєма в тому, що він щиро вважає, що ці закони гарні, корисні для економики і приведуть до зменшення тіні, "сірого" обороту і ухода від податків.

то який сенс йому щось там відміняти?

ну а іншого президента дочекаєтеся через  5 років.
   
Сделайте как в Европе - без обязательного складского учёта, кодировки и подобной фигни
Так цимес саме в цьому пункті.
Схематоз без ведення залишків товарів навіть в теоріі не перебити.
І не потрібно висмикувати фрагментарно законодавство з ЄУ.
По перше для аналога укр ТОВ тут потрібні чималі гроші.
А не так як в Украіні 1грн в статут.
40к євро Австрія  німці також сорок 20к є словаки і
Відкрити гмбх на рівні фізичноі особи чи самозайнятому малореально.
По друге складнопобутову техніку ювелірку "самозайняті" тут не продають. То ринок абсолютно контрольованих компаній. Тотально контрольованих. Які ніколи в схемах не приймали б участі.

Ви просто не розумієте що означає тут отримати повні пакети доків на торгову діяльність чи наприклад на кафе. То процедура може тягнутися і пять років.
Тут інспектор ВКО щоб підписати дозвіл на літній майданчик кафе після вашоі заявки може прийти через рік після відпустки наступного вересня дістати рулєтку переміряти відстань і поставити підпис ще через один рік.
То не Украіна.
В Украіні можна щоквартально перереєстровуватися і скидати проблемні фірми. Творити роги і копита генерити залишки перекилати іх на відповідальне зберігагня і хоронити іх в досить простих схемах.
Тут дозволи на бізнес в сфері торгівлі і обслуговування десятки років збираються.
Тут жорстко  контролюється 85-90% роздрібного товарообігу. В Украіні не більше 35-40%
То є замала цифра.
60-70% ще більш менш.

Я писав місяць тому що Вовка підпише а чєчьоткін утреться.
Вовка підписав
І то ще тільки початок.
Далі буде ))
   
Ну так я выше и написала, с чего начинать.
В том-то и проблема, что каждый новый президент начинает не с того конца фискализацию.
Але для цього потрібні гроші. А де їх брати, коли бюджет не поповнюється так, як треба.

Знову коло замикається.
   
Але для цього потрібні гроші. А де їх брати, коли бюджет не поповнюється так, як треба.

Знову коло замикається.
По официальным данным расчетной палаты принятие этих законов уменьшит поступления в бюджет на 22 миллиарда гривен в год. :)
   
хто пояснить? ))
проблєма в тому, що він щиро вважає, що ці закони гарні, корисні для економики і приведуть до зменшення тіні, "сірого" обороту і ухода від податків.

то який сенс йому щось там відміняти?

ну а іншого президента дочекаєтеся через  5 років.
Предприниматели.
Завтра митинг в 11.00 под ОП.
Палатки уже ставят, люди на взводе. В частности потому, что Зеленский обещал встретится с представителями малого бызнеса ДО подписания законов. И не сделал того.
Тут больше https://www.facebook.com/sergii.dorotych?__tn__=%2CdlC-R&eid=ARDPkfPdHnLOwou7k29Utm_-h0ig4Z51a9ravlmzzQAxU5kua9Mub62Lb3iHYIdtYjbD6RrWzQ1-W7bd&hc_ref=ARRkgirQtveLUoqKOu5JyEVfd0boo1Yy5FwjD-dJMpElsSayLqeXK9ag8PWNMpvOM24
   
А ще є такий нюанс.
Не для всіх це правило 20000 в рік діє.

Є такі види послуг чи торгівлі, де при любій квоті мусиш мати касовий апарат.
Наприклад торгівля дорогоцінною біжутерією, золотом, сріблом. Торгівля високоалкогольним спиртним і деякі інші види торгівлі. Там обов'язково треба мати касовий апарат, не залежно від квоти.

А ще є такий нюанс.
Є такі види послуг чи торгівлі, де при любій квоті НЕ мусиш мати касовий апарат.
Подивися додаток до того наказу - щось з півсотні позицій.
   
:D
Що мені читати.
Я варюсь в цій каші в Польщі, тому знаю всі нюанси.
був в мене знайомий поляк який постачав нам сировину.Перша партія каже - оплата готівка-безготівка однаково, пройшов місяць, вже каже -якщо безготівка +ПДВ , ще місяць - тільки готівка.Потім взагалі злився кудись. ;) Поробив на українському ринку.
   
то платить роботодавець за вас, шарікових
от же дебілкувате, На те він і роботодавець, щоб зарплатню платити.
   
Ви подивіться які гниди. Обзивають своїх співвітчизників шаріковими, люпменами. Найманці працюють в Європі, а я подивився, як би ти хуєв бізнесмен там бізнесував.
   
А ще є такий нюанс.
Є такі види послуг чи торгівлі, де при любій квоті НЕ мусиш мати касовий апарат.
Подивися додаток до того наказу - щось з півсотні позицій.
Щось я про таке не чув.
А ну дай посилання.
   
Але для цього потрібні гроші. А де їх брати, коли бюджет не поповнюється так, як треба.

Знову коло замикається.

У нас не рентабельно адмiнiструвати податки дрiбних i самозайнятих. Це вже не раз рахували.
   
По официальным данным расчетной палаты принятие этих законов уменьшит поступления в бюджет на 22 миллиарда гривен в год. :)
Хохлогетьман і його Южаніна офіціально проти також ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія