Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черкащани визволили заручників воєнкомату (tu)

Знаете, все эти экскурсии в историю заканчиваются как только конкретного человека берут за воротник и просят проследовать в военкомат, потом учат убивать и умирать и отправляют на фронт.

Не каждый хочет убивать и никто не хочет умирать.

Я не могу осудить никого, кто не хочет пойти и умереть - это его личная жизнь. Это его право.

А если я не хочу чтобы мои налоги тратились на таких граждан?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

))) А потім буде за принципом - і чому я не любив в дитячому садочку вдень спати. М
Мозгів йому не вистачає, а не мотивації.

Я подозреваю, что большинство обывателей всю жизнь живут не приходя в сознание, как в космосе.

Чего уж ждать от пацанов.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Громадянин,який відмовляється виконувати громадянський обовязок не може бути громадянином.

+++ (tu)
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

А если я не хочу чтобы мои налоги тратились на таких граждан?

Вы имеете полное право этого не хотеть.
   
Нічого, бурятські танки сю хоробу вилікують.

я побачив що в тебе є кілька пунктиків..
на сбу і бурятах

питання
як ти ставишся до єханурова?
ти думаєш що в сбу немає жодного бурята?
   
Дебіли, хай притягнуть декількох до кримінальної відповідальності, одразу заспокояться
   
Вы не боитесь, что в один непрекрасный день
власть опять переменится и тогда уже "вам" придется воевать со странами-членами НАТО

   
Мобілізаційна армія це дикість у наш час.
Вмотивовані контрактники воюють 1:10 з мінітменами.
у мене є трохи прикладів коли строчники, які зразу криком кричали шо не хочуть служити, після учебки підписали контракти і риторика їхня різко помінялася.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

два майдани нічого не змінили- чесні націоналісти і лейберали не прийшли в генштаб,  і не зайняли міністерські пости
то що, ліквідовуємо державу? якась вона не красива
звістно ні. всі як один станемо боронити Ріната та Косюка.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Дебіли, хай притягнуть декількох до кримінальної відповідальності, одразу заспокояться
Какие проблемы, хай притягнуть. Но в установленом законом порядке, а не облавами
   
Активистам Лиги Справедливости поступил сигнал о том что в районе химпоселка г. Черкассы, нац. гвардия совместно с полицией останаливает всех молодых ребят возрастом от 18 до 28 лет и доставляет в военкомат без каких либо документов и оснований где держат до утра пока не соберется медкомиссия, на место сразу же выехали активисты, результат на видео

Останнє редагування: 8 грудня 2018 12:40:28 від DeL1T
   
у мене є трохи прикладів коли строчники, які зразу криком кричали шо не хочуть служити, після учебки підписали контракти і риторика їхня різко помінялася.

Тому треба діяти системно.
Мінітменів треба готувати виключно як резерв другої черги.
Але готувати якісно.
І багато хто захоче стати контрактиком.
   
https://www.youtube.com/watch?v=288uWlnRNpo
Активистам Лиги Справедливости поступил сигнал о том что в районе химпоселка г. Черкассы, нац. гвардия совместно с полицией останаливает всех молодых ребят возрастом от 18 до 28 лет и доставляет в военкомат без каких либо документов и оснований где держат до утра пока не соберется медкомиссия, на место сразу же выехали активисты, результат на видео


вкратці: прогнали воєнкоматовських полювальників на людей.
Треба активніше поширювати, щоб СБУ перевірила.
   
"я його не вибірав і воювать не буду за нього"
як правило трохи пізніше така рагульня з голоду пухне
   
І чого тих кацапів ублюдочних не скрутили? шо за  8-:  повторення Краматорська?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

І чого тих кацапів ублюдочних не скрутили? шо за  8-:  повторення Краматорська?
Кацапы - это военкомовские с нацполицией?
В Черкассах военное положение? О законе что то слышали? Поведай мне пожалуйста законый метод привлечения призывника полицией.
   
Знаете, все эти экскурсии в историю заканчиваются как только конкретного человека берут за воротник и просят проследовать в военкомат, потом учат убивать и умирать и отправляют на фронт.

Не каждый хочет убивать и никто не хочет умирать.

Я не могу осудить никого, кто не хочет пойти и умереть - это его личная жизнь. Это его право.

Це не "єкскурсії"., - це наявність, або відсутність майбутнього у вигляді життя і його продовження.
Не вбє він, знищать його (див Ічкерію, Грузію..)
   
А в Ізраїлі теж срочники замість вчитись воювати будують дачки генералам?

І маю знайомих, які жили в Ізраїлі.
Але коли народилося два сини, виїхали на ПМЖ в США, щоб дітей не забрали в армію.
Тому не треба тикати Ізраїлем.
немає різниці, сини чи доньки. там і дівчата обов"язково відслужити мають. інакше - турма.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)
LSD

"я його не вибірав і воювать не буду за нього"


закономірний кінець Петрової епохи
Які ви всі й.о.б.н.у.т.і. До чого тут Петро?
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)
LSD

#твердозапетра
Надієшся, що за жулю піде воювати?
   
Держава легко може зробити службу престижною, особливо в такій бідній країні як Україна. Для цього існує велика кількість перевірених способів. Звичайно на це потрібно кошти, але головне бажання все таки. От цього якраз бракує -бажання. Адже якщо служба буде престижною то солдати зрівняються по статусу з нашими небожителями, депутатами всяками. Цього влада допустити не може. Найлегше злапати на вулиці і примусово потсригти в солдати як в 18тому сторіччі.
   
Вічнопривладні жлобляться платити за захист своїх капіталів і їх посилають.
   
Активистам Лиги Справедливости поступил сигнал о том что в районе химпоселка г. Черкассы, нац. гвардия совместно с полицией останаливает всех молодых ребят возрастом от 18 до 28 лет и доставляет в военкомат без каких либо документов и оснований где держат до утра пока не соберется медкомиссия, на место сразу же выехали активисты, результат на видео
Я так розумію що бандюки місцеві , закосили пді активісті і пішли рятувати своїх бандюків яких мали відправити в воєнкомат, але ж ти бачиш зраднику те що тобі хочеться)))
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Держава легко може зробити службу престижною, особливо в такій бідній країні як Україна. Для цього існує велика кількість перевірених способів. Звичайно на це потрібно кошти, але головне бажання все таки. От цього якраз бракує -бажання. Адже якщо служба буде престижною то солдати зрівняються по статусу з нашими небожителями, депутатами всяками. Цього влада допустити не може. Найлегше злапати на вулиці і примусово потсригти в солдати як в 18тому сторіччі.

Потому что граждане считаются собственностью государства.

Это факт. Государство имеет законное право взять любого и осудить или убить его.

   
Фейк! ( про дачки).
У певної категорії військових чиновників, звісно, є вілли.
Але вони не на території, на якій перебувають наші війська.
В Криму?
   
Я так розумію що бандюки місцеві , закосили пді активісті і пішли рятувати своїх бандюків яких мали відправити в воєнкомат, але ж ти бачиш зраднику те що тобі хочеться)))

Так зробили і х#й поклали. Тому доведеться тепер Петру наймати ЧВК Вагнера на захист сліпого трасту. :fuck:
   
Профілактік як завжи в депресії і кволо захищає позицію зрадників України... А фактично захищає любе бандво лишби на шкоду України, чого він в криму не лишився шкодити РФ???
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)
LSD

#Зранкузайдутьвечерібудутьвкиєві
Жуля організує
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Профілактік як завжи в депресії і кволо захищає позицію зрадників України... А фактично захищає любе бандво лишби на шкоду України, чого він в криму не лишився шкодити РФ???

Вы даже не задумывайтесь об этом.

Спивайте гопачка.
   
Так зробили і х#й поклали. Тому доведеться тепер Петру наймати ЧВК Вагнера на захист сліпого трасту. :fuck:
Ті люди бандво і появзали бандво, їх поплічники прибігли їх захищати а ви сцете на ці події киптяком що бандво керує ...  :facepalm1:  Якіж ви примітивнинькі коли вкакались і турбуєтесь за свою шкуру.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Вічнопривладні жлобляться платити за захист своїх капіталів і їх посилають.

  тю, а навіщо всім захищать ці "свої капітали"?

  от наприклад  донецькі вирішили, за допомогою хуйловців, порізати свої капітали на металобрухт...

   
Вы даже не задумывайтесь об этом.

Спивайте гопачка.
То чого Не лишвся шкодити РФ ? ОТ тамби поспіва в Криму таких сумних пісень... Здатись воно хоче , то біжи в КРИМ, ніхто не тримає от хуйло для таких як ти спростив отримання громадянства і дітей забери туди щоб послужили РФ вбиваючи українців... Цеж твоя мрія ???
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

То чого Не лишвся шкодити РФ ? ОТ тамби поспіва в Криму таких сумних пісень... Здатись воно хоче , то біжи в КРИМ, ніхто не тримає от хуйло для таких як ти спростив отримання громадянства і дітей забери туди щоб послужили РФ вбиваючи українців... Цеж твоя мрія ???

Думайте как хотите, мне все равно.
   
Ті люди бандво і появзали бандво, їх поплічники прибігли їх захищати а ви сцете на ці події киптяком що бандво керує ...  :facepalm1:  Якіж ви примітивнинькі коли вкакались і турбуєтесь за свою шкуру.

Для мене бандво ті, хто незаконні облави влаштовує. Давайте по Закону Нені - повісточку, адмінштрафчик 35 гривень, і НАХУЙ пішли, НАХУЙ зі своїми сліпими трастами, поки люди ще добрі.
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)

Я так розумію що бандюки місцеві , закосили пді активісті і пішли рятувати своїх бандюків яких мали відправити в воєнкомат, але ж ти бачиш зраднику те що тобі хочеться)))
писец. Еще раз - о законе кто то слышал? Законный способ привличения призывника хоть кто то знает? Задержание полицией кто то знает? нах тут херню писать?
Задержать могут под протокол для выяснения личности на срок 3 часа а не на всю ночь для прохожедения чего то там
   
  тю, а навіщо всім захищать ці "свої капітали"?

  от наприклад  донецькі вирішили, за допомогою хуйловців, порізати свої капітали на металобрухт...

Вирішили спільно, коли грошей на дотацї шахтам в держбюджеті не залишилося.
   
А де ті, які тут писали, що облави військкоматів по всій Україні - це підлий наклеп на сліпий траст?
   
А де ті, які тут писали, що облави військкоматів по всій Україні - це підлий наклеп на сліпий траст?
Теж сцикло, відмазуєшся "злочинами режиму" ?  :shuffle:
   
Re: Черкащани визволили заручників воєнкомату  (tu)
LSD

Вирішили спільно, коли грошей на дотацї шахтам в держбюджеті не залишилося.
Це коли таке було? Ці всі шахти, за винятком мали закрити ще у 80-х роках.
   
Які дачки яким генералам? Ви трошки роками помилилися.
І яка проблема виконати свій обов'язок і відслужити строкову службу?
Шо ж ви всі такі герої в інтернетах, а як доходить до справи, то не те що воювати, а навіть учебку пройти духу не стає?
Стидота.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія