Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко в ближайшее время объявит о начале создания единой украинской православной церкви - источн

Хоча я розумію його як керівника.. Набожне бидло це вагомий маніпульований ресурс.

Ще і який! Я сама не уявляла. Але зустрілась якось зі знайомою, фанатичкою МП. Ми колись розсварилися, коли вона сказала, що голосувати буде за того, за кого місцевий батюшка у церкві вкаже. Мені здалося, що вона просто жартує. Ан ні! Зараз вона повідала мені, що йде до церкви питати благословіння у батюшки, чи йти їй до лікаря!?
Я була просто у шоці. Це ж звичайні зомбі!
   
как с ассоцияцией и безвизом.
имтировали процесс не более

Дотепно але коротко
   
Бу-га-га! Ну є в нас здається три православні церкви: МП, КП і автокефали (та і вони вроді розкололися). Ну, буде четверта. Яким чином вони об"єднають те, що об"єднуватися не хоче? Видадуть закон? Заборонять якусь з церков? А на підставі чого? За посібництво окупантам можна і треба посадити конкретних людей. Заборона цілої конфесії - здраствуй підпілля (тут згадуємо про підпільну в часи совка УГКЦ), ореол мучеників за віру і плюс це порушення закону про свободу совісті. ЄС (куди ми так прагнемо) буде вити не своїми голосами.

Так що це - повна херня.
   
Дотепно але коротко

ну ты сам назвал что все процессы порошенко имитирует.
вот я и привел в пример пару процессов.
   
А от з цим вже не погодяться Київський патріархат та інші (католики, автокефали, хто там ще).
І от як гетьману всунути невсуваєме?  :)

А яким боком католики (і греко) до православ"я?!!! Католики купують попкорн і зручніше вмощуються спостерігати чергову серію цього Маппет-шоу!
   
вот я и привел в пример пару процессов.

Я ж і кажу цього замало
   
Неплохо. Псмотрим что будет дальше.
Ничего. Уже такое заявлял в прошлом году, толку ноль.  Болтун, барыга, трус и проходимец - что от него можно ждать? Только того, что связано с этими словами - деребана, коррупции, торговли с оккупантом, пустого трепа, популизма....  Так что молиться еще московским попам - не перемолиться. Не станет он их трогать опять. Думал, за 4 года уже все это поняли.
   
Та все буде нормально.  Процес довгий.  МП та Путлєр робитимуть усе, що цього не відбулось.
Ніхто МП не заборонятиме, але переваги надаватимуться Помісній Українській Церкві, тому з часом парафії перетікатимуть в Помісну Українську Церкву.   Це роки, а не місяці.  Щодо "перефарбованих" МПшних попів, не турбуйтесь:  вони вже давно є структурах УПЦКП і УАПЦ  ;)  Причому, на найвищих рівнях.  КГБ не спить, воно робить свою роюоту теж
   
Я ж і кажу цього замало

сначала ты написал что 100% имитация.
теперь что замало.
ты уж определись
   
Справа дуже важка. Ніхто не спорить. Це вже третій президент, який намагається зробити єдину церкву в Україні.
І, дай Боже, йому наснаги.
   
А яким боком католики (і греко) до православ"я?!!! Католики купують попкорн і зручніше вмощуються спостерігати чергову серію цього Маппет-шоу!

Католикам повезло.
   
сначала ты написал что 100% имитация.
теперь что замало.
ты уж определись

Безвіз та асоціація це дуже добре, але треба більше, потрібні реформи - шо не зрозуміло.
   
та "гундяєвих" порозриває на шматки, якщо Порошенку вдасться посприяти утворенню помісної церкви. 
це ж скільки майна та готівки, і все мимо московської каси :weep:
   
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
Стаття 35.
Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.
Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони громадського порядку, здоров'я і моральності населення або захисту прав і свобод інших людей.
...
Во-во-во!!!
   
Стоило бы забрать из аренды все храмы, которые в гос собственности, и передать их к КП.
И тогда процесс перехода от МП к КП ускорится по всей стране.
   
та "гундяєвих" порозриває на шматки, якщо Порошенку вдасться посприяти утворенню помісної церкви. 
це ж скільки майна та готівки, і все мимо московської каси :weep:

От у цьому і є вся сутність процесу. Мова йде не про віросповідання. Ніхто на це  не захихає. Вже 27 років точиться боротьба саме за власність, за підпорядкування іноземному господарю, за боротьбу за души у політичних бійках країни-агресора.
Лугандон зараз буде вити, що на саме святе позарилася бандерівська хунта. :laugh:  А насправді, саме МП сприяв російський агресії і у Криму і у Лугандоні. У церквах і бойовики ховалися, і зброю зберігали, пацифісти хренові. :-G
   
Безвіз та асоціація це дуже добре, але треба більше, потрібні реформи - шо не зрозуміло.

тебе реформ мало?

пенсионнаая медицинская правохранительная всу ...... ?
   

Давно пора. Это вопрос не веры в бога. Есть Русская, Чешская, Болгарская, Румынская и другие церкви. Вопрос: почему у Украины – независимой страны – этого нет? Это же абсурд!

И все при том, что московские попы благословляют орков на убийство граждан Украины и захват украинских территорий. Это же церковь оккупантов. Надев рясы на погоны, пытаются вернуть Украину в российское стойло. В этом стойле будет тихо, как сейчас на оккупированном Донбассе и в Крыму.

Патриарх Кирилл сегодня вместе с Лавровым рассказывали, какая плохая Украина, и как плохо по телевизору рассказывают про УПЦ МП. У нас, чтобы вы знали, неонацисты у власти.

Обмен пленными якобы осуществлен в конце прошлого года при содействии Кирилла. На самом деле – после указания хуйло. Патриарху надо бы убедить президента России деоккупировать Крым и Донбасс, а потом рассказывать, как нам, украинцам, жить.
   
Гілочка дуже показова, паливна  :gigi: Люди шифруються, шифруються.
Але трапляються такі гілки як зараз - і весь шифр в жопу  :gigi:
   
не спеціаліст в церковних справах, хто розтлумачить
Буде створена ще одна церква тіпа єдина справжня, КП нададуть цей статус, чи об'єдднають всі церкви в одну???
чую попи горляки перегризають один одному  :gigi:

п.с. політично і історично це дуже сильна, можна навіть сказати епохальна подія в історії  країни
   
політично і історично це дуже сильна, можна навіть сказати епохальна подія в історії  країни
так!
   
не спеціаліст в церковних справах, хто розтлумачить
Буде створена ще одна церква тіпа єдина справжня, КП нададуть цей статус, чи об'єдднають всі церкви в одну???
чую попи горляки перегризають один одному  :gigi:

п.с. політично і історично це дуже сильна, можна навіть сказати епохальна подія в історії  країни
Наверно если кп и другие перейдут под вселенский патриархат, то никто не сможет вякнуть про "неканоничность". А мп постепенно выдавят, но это будут годы, если не десятилетия.
   
Странно, что даже в этих событиях находят и разгоняют зраду.
   
Странно, что даже в этих событиях находят и разгоняют зраду.
Зовсім не "странно".
Навпаки - дуже природньо!
   
Странно, что даже в этих событиях находят и разгоняют зраду.

Пацанів понесла інерція,
самі не здогадалися, що треба було промовчати.
Ось так шило вилізло з мішка.
Методичка не встигла долетіти...
   
Лучше бы Порошено скромно отойти в сторонку и предоставить право объявить о создании единой Православной Церкви Украины украинским патриархам в присутствиии и одобрении Вселенского Патриарха
   
нихуя...то очень важный шаг. второй важный шаг это тюряга для новинского или что б хотя б выпиздрить его из Украины. пока этого не произойдет не поверю пороху.

Ага , а ще Ахметова з медведчуком посадити було б нефігово.
 Тільки здається мені що то арія зі старої опери "Реформи з 25"
 
   
Яким боком ВР та През до церкви?  Пэтя загрався...
   
Лучше бы Порошено скромно отойти в сторонку и предоставить право объявить о создании единой Православной Церкви Украины украинским патриархам в присутствиии и одобрении Вселенского Патриарха

Драсте.
Это он ОН сам в Стамбуле договорился. При чём тут патриархи вообще? :)
   
Дуже корисна гілка! Зразу ж можна брати на список агентів кремля, захисників московських попів!
   
Лучше бы Порошено скромно отойти в сторонку и предоставить право объявить о создании единой Православной Церкви Украины украинским патриархам в присутствиии и одобрении Вселенского Патриарха

Патріарха теж хтось повинен запросити. Чи ви вважаєте, що він повинен приїхати сам по собі? А для цього потрібна Заява від ВР.
Ми ще побачимо, як хто буде голосувати. Відкриємо для себе багато цікавого. А скільки буде відсутніх на цьому засіданні? Квітки на літаки вже зараз побігли брати. І будуть казати, що це відрядження. (td)
   
Пацанів понесла інерція,
самі не здогадалися, що треба було промовчати.
Ось так шило вилізло з мішка.
Методичка не встигла долетіти...

Бартка , я двома руками за об'єднання православних церков і посилання московського патріархату в .... Москву. І за те щоб київську лавру забрати . І пєтю я в тому підтримаю.
   
Зовсім не "странно".
Навпаки - дуже природньо!
Что природньо? Переворачивать все с ног на голову и из позитивной новости делать причину поднимать адский вой?
   
Лучше бы Порошено скромно отойти в сторонку и предоставить право объявить о создании единой Православной Церкви Украины украинским патриархам в присутствиии и одобрении Вселенского Патриарха
На Вселенського Патріарха великий вплив має влада Турції. А так, як їхній президент в засосі з хуйло- то є головна причина не признання КП.
   
   
раз така справа -може й податки церква нехай платити починає
а ще позбавити пільг
   
Патріарха теж хтось повинен запросити. Чи ви вважаєте, що він повинен приїхати сам по собі? А для цього потрібна Заява від ВР.
Ми ще побачимо, як хто буде голосувати. Відкриємо для себе багато цікавого. А скільки буде відсутніх на цьому засіданні? Квітки на літаки вже зараз побігли брати. І будуть казати, що це відрядження. (td)
Та у Бойка там была такая физиономия, будто ему кол в задницу воткнули.
   
Что природньо? Переворачивать все с ног на голову и из позитивной новости делать причину поднимать адский вой?
Та до чого тут адскій вой?!. :S
От я всіма руками-ногами за Єдину помісну церкву та видворення москальського паханату.

Але просто не розумію, як це можна законно зробити, коли у нас по Конституції церква відділена від держави.
І ніякого відношення президент не має до церковників.
Якщо ви так все прекрасно розумієте, то поясніть.
Думаю, це дуже багатьох цікавить.
   
Что природньо? Переворачивать все с ног на голову и из позитивной новости делать причину поднимать адский вой?

Він має на увазі, що для кацапів це природньо.
   
Він має на увазі, що для кацапів це природньо.
:-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія