Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський розповів, чому не були евакуйовані люди перед вторгненням

З кожним відосіком президент розкриває нам все більше таємниць щодо підготовки до війни та розкриває нам свою безцінну душу "патріота".
слів немає.
розум не сприймає...

Немає в тебе "сприйматора"... 
   
та ну? не згодна.
здається, це світоглядне питання.

Ну приведите примеры, когда правда пошла во вред )

Все просто же.
   
краще спитайте як перешийок пройшли без втрат.. оце питання так питання
   
то ти загиблому мирняку розкажи, що вони "дурачкi"

бот, є статистика.
жахлива, болюча, але статистика.
це цифри, які не оспориш.

у війнах завжди, завжди мирняку гине більще за військових.

все. досить.
   
краще спитайте як перешийок пройшли без втрат.. оце питання так питання

Про дороги надо еще и шашлыки.
   
Я також не думаю, що якщо б наша влада виступила з закликом готуватися до випробувань це особливо щось би змінило.
Влада - для дій, а не для закликів. Готуватись - означає мати готові розроблені сценарії дій на випадок цілком прогнозованої ситуації. Плани. Конкретні, з особами, відповідальними за кожен етап цих планів, від Києва до останньої сільради.
Як було насправді, нема сенсу нагадувати, більшість тут мешканці України.
   
Про дороги надо еще и шашлыки.
ні... там усе нормально.. питайте про перешийок
   
Военный, не військовий.

На основании данных разведки.

Это позволило бы получить лишний ГОД времени на подготовку страны и армии.

Дякую, воєнний стан, правильно.

Про воєнний стан все в Конституції і відповідних законах написано. І там про даниє развєдкі нічого не має.

РНБО постійно збиралась і приймала колективні рішення. Що ви тут свої гнилі зради розсіюєте?

Боти по темниках, а корисні ідіоти по ідіотству їм допомагають.
   
"Цей дефіцит виник у березні. Якби українська влада пішла на запропонований США крок, то у нас більше не було б економіки. Тоді нам було б дуже важко. Ми зрозуміли, що гривня впаде, як і гроші та компанії людей. І я думаю, це були великі ризики", — зазначив президент.

а зараз вони кудись ділися?
носились з курсом гривні як з священою коровою. а скільки коштує АЕС на 6ГВТ? а скільки коштує тисячі гектар сільхоз землі?

і найголовніше вони і зараз гроблять економіку фантомними болями і штучним курсом. айті тікає у закордонні юрисдикції, зате єбанько в НБУ відчитується про курс 29. бо очевидно, не планує жити в цій країні через рік.
   
Дякую, воєнний стан, правильно.

Про воєнний стан все в Конституції і відповідних законах написано. І там про даниє развєдкі нічого не має.

РНБО постійно збиралась і приймала колективні рішення. Що ви тут свої гнилі зради розсіюєте?

Боти по темниках, а корисні ідіоти по ідіотству їм допомагають.

Вы как-то странно разговариваете. Я с Вами уважительно, а Вы зачем-то с оскорблениями.

Мне это не нравится.
   
Ну приведите примеры, когда правда пошла во вред )

Все просто же.

хворому сказали, що в нього онко. людина психологично не витримала і згасла на очах. а могла б прожити хоча б на пвроку довше.

в мене був випадок.
я стрибала у висоту -спорт.
коли планку ставили, мені тренер сказав, що висоту виставили на цифрі, яку я вже подолала.
я взяла висоту з другої спроби.

він зі сміхом підвів мене до стійки і показав реальні цифрі -там був мій особистий рекорд, який я намагалася без успіху взяти довгий час.
психологичний страх чи бар"єр не дозволяв.

а тут -легко, без напрягу, з другої спроби.

КУПА випадків.
   
Влада - для дій, а не для закликів. Готуватись - означає мати готові розроблені сценарії дій на випадок цілком прогнозованої ситуації. Плани. Конкретні, з особами, відповідальними за кожен етап цих планів, від Києва до останньої сільради.
Як було насправді, нема сенсу нагадувати, більшість тут мешканці України.

Ну так, я ще в грудні десь тут писав чи є наприклад у нас евакуаційні плани. Я ж кажу, що були неготові ніфіга, тому чи вони би сказали чи не сказали значення не мало.

Треба було готуватися, а не говорити. Тут же мова йде про те чому не попередили, наскільки я зрозумів з дописів.
   
Вы как-то странно разговариваете. Я с Вами уважительно, а Вы зачем-то с оскорблениями.

Мне это не нравится.

Немає поваги до зрадойобів, ботів і їх корисних ідіотів. Тому нічого тут странного немає.

Та й розмовляти с з ними западло. Вони достойні тільки Доповіді за зрадойобство. Тому покидаю цю гілку. Au revoir в інших, нормальних.
   
бот, є статистика.
жахлива, болюча, але статистика.
це цифри, які не оспориш.

а що менi cтатистика?
статистика мого родича не поверне ..
   
За рік можна економіку  наладити в евакуації та окопів накопати від Херсона до Маріка. Замість того дороги для кацапів покращили чи не так?
   
Покладу цю гілку в закладки і обов'язково апну після перемоги...

   
Усім правдолюбам -просто смоделіруйте ситуацію в країні після заяви такої правди.

Якщо не вмієте -зверніться до спеціалістів.

Як ви вважаєте, держава робила таке моделювання перед прийняттям рішення??
   
Що значить хтось би вижив?

Та якби Зеленський до 24.02 навіть криком кричав Бучі чи Маріуполю, щоб люди тікали звідти, то ніхто б з них і пальцем не поворушив. Сиділи б далі там де сиділи. А Зеленського би ще й оскаржили про те, що він порушує їх конституційні права і наганяє паніку. Бо на якій власне підставі він би робив такі заяви про евакуацію і про інше?
А якби замінували кордон з Білорусією, ну хоть в Чорнобильській зоні?
   
Я вам скажу більше -зеленський міг і не говорити тепер нам правду про те, що вони знали про війну і не попередили народ.
Але ж сказав. Правду про це. Зараз.


   
Усім правдолюбам -просто смоделіруйте ситуацію в країні після заяви такої правди.

Якщо не вмієте -зверніться до спеціалістів.

Як ви вважаєте, держава робила таке моделювання перед прийняттям рішення??
Державні мужі до останнього не вірили в напад. Це прекрасно демонструє Закон про Державний бюджет України на 2022 рік. Щоб вони зараз не говорили.
   
Я вам скажу більше -зеленський міг і не говорити тепер нам правду про те, що вони знали про війну і не попередили народ.
Але ж сказав. Правду про це. Зараз.
Всі знали. Яку правду він вам відкрив? І народ теж знав. Ніхто не вірив. Ні президент, ні уряд, ні народ
   
З кожним відосіком президент розкриває нам все більше таємниць щодо підготовки до війни та розкриває нам свою безцінну душу "патріота".
слів немає.
розум не сприймає...
+=============================================+
Ти зробив більше, що так пі3диш? Покажи результати!
   
   
а зараз вони кудись ділися?
носились з курсом гривні як з священою коровою. а скільки коштує АЕС на 6ГВТ? а скільки коштує тисячі гектар сільхоз землі?

і найголовніше вони і зараз гроблять економіку фантомними болями і штучним курсом. айті тікає у закордонні юрисдикції, зате єбанько в НБУ відчитується про курс 29. бо очевидно, не планує жити в цій країні через рік.
+============================================+
Те, що зараз курс комерційний, ботяра знати не хоче.
   
За рік можна економіку  наладити в евакуації та окопів накопати від Херсона до Маріка. Замість того дороги для кацапів покращили чи не так?
+==============================================================+
Без доріг нема єдиної країни. Ти цього хочеш? Гарними дорогами їздить ЗСУ!
   
https://twitter.com/view/status/1530780761716047872
+===================================================================+
А що конкретно зробили в Польші? Мої колишні аспіранти не повідомляли нічого.
Бо готовність Польші була на рівні Львову та Закарпаття.
   
хворому сказали, що в нього онко. людина психологично не витримала і згасла на очах. а могла б прожити хоча б на пвроку довше.
Або ж хворий зробив би операцію, і прожив би багато років. Тепер - та ж операція, тільки в складніших умовах, на пізнішій стадії
   
Ще один бот виліз. Бот вася
Як нема чого відповісти, то переходь на особистості.
А ще краще звинувачуй в тому, чим є сам - штабним туповатим ботом.
Хороша тактика.
Скільки там Подоляк платить ?
   
Як нема чого відповісти, то переходь на особистості.
А ще краще звинувачуй в тому, чим є сам - штабним туповатим ботом.
Хороша тактика.
Скільки там Подоляк платить ?

Зроблю скріншота і вишлю Подоляку, хай платять. За моральний ущєрб в спілкуванні з хорнетами.  :D
   
Чому не евакуювали Київ в квітні 1986?
   
це інтерв'ю Зеленського - це просто явка з повинною,
рік про війну знали, країну до війни не підготували,
ще й звинувачували союзників в брехні та нагнітанні...
   
потикаю в осине гніздо паличкою



1. бригадний генерал (звання видано Зеленським), начальник Головного Управління Внутрішньої Безпеки СБУ Андрій Наумов. Прийшов до СБУ у 2019 році при Зеленському як людина Баканова - звалив із країни прямо перед вторгненням .

2. кіборг генерал-майор Дмитро Марченко (Марчелло), який за Порошенка просував реформу матчасті у ЗСУ, з приходом до влади Зеленського був посаджений у СІЗО

3. генерал Сергій Кривоніс, перший заступник командувача СЗГ, а потім заступник секретаря РНБО при Порошенку, перед початком війни наприкінці січня розписав висадку вертолітного десанту під Київ, також був звільнений Зеленським у грудні 2020 року.

4 .. тощо 
- я особисто не думаю, що сам Зеленський чота тямить у цих Гарпунах та Нептунах і голос у нього так, трагічний. Просто хто за цей бардак відповідатиме ?
   

Паскуда прямо пише про фільтраційні табори і 100% під його керівництвом готувалися списки.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія