Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Британець поселив у себе Українську біженку, а потім втік із нею від дружини.

Показати зображення...

Ага,  це у Хоми з москворотою такі ігри....  тому так і горло рвав на фупоголіку за кацапомовних  (td) , коли я запропонувала форум україномовним зробити
   
Чуєш, тупа вагіна,  перейди по оцьому лінку https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=34491;area=showposts;start=27160  знайди московороту і насери їй у борщ.
   
Чуєш, тупа вагіна,  перейди по оцьому лінку https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=34491;area=showposts;start=27160  знайди московороту і насери їй у борщ.

Пнх, підкаблучник москворотівський..
Спочатку в бутилку лізиш, а потім верещиш...  :fuck:
   
На ФіОТе училась? Да она интеллектуалка!
   
Пнх, підкабоучник москворотівський..
Ти вже пішла по лінку і знайшла московороту сучку?  :laugh: 

На ФіОТе училась? Да она интеллектуалка!
Та ой.
   
На ФіОТе училась? Да она интеллектуалка!

Прямо як ти.... :laugh:
   
Лорна красуня а він довбень.
   
Ви тільки гляньте яка блядіщщЯ московорота

шо то мы с she одновременно заинтересовались... . )) я ваще абажаю францию: кухню, вина, архитектуру, язык... часто там бываем наездами по пару дней... мой муж отлично говорит пр-французки, мне это всегда нравилось.... но в устах французов это звучит еще более изысканно... язык созданный для признаний... а вот в жизни мне французы кажутся не очень-то.... ваше впечатление?

а как вам французкие мужья, по сравнению с мужьями подруг в Украине?

Узято звідси https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=417657
   
Десь на 30% він влетів.
В Ат було більше.
38% то лише на дітей.
Якщо тьолка немає фаху і тести вміє махлювати то до 60%
То масштаб при ср зп.
780є на колишню аліменти
І покуй що в наступному шлюбі в нього теж "неписемна" і діти.
Католицькі коріння
   
жінка красівіша за Софу. напевно іншими талантами взяла, ну чи шлюб і так ледь жеврів, бо жінку типу з дітьми в кімнату поселив, а до себе в покої біженку взяв :facepalm: , якщо вірити таблоїду.

   
жінка красівіша за Софу. напевно іншими талантами взяла, ну чи шлюб і так ледь жеврів, бо жінку типу з дітьми в кімнату поселив, а до себе в покої біженку взяв :facepalm: , якщо вірити таблоїду.

Показати зображення...
Ну яка адекватна британка буде колоти сімю з 2малолітніми і схоже залежною від нього жінкою.
Така фантазійність виключно від далеких щодо законів жіночок

Писи.
Колишня з обличчя щось східно мадярсько балканське.
Якщо теж колишня "біженка" і не адаптована і не інрегрована то хіба в чувака є план як іх на соціал пересаджувати)

Останнє редагування: 22 травня 2022 17:25:24 від Lemberg.AT
   
Ти вже пішла по лінку і знайшла московороту сучку?  :laugh: 

Та ой.
что ой? Там конкурс ой
   
что ой? Там конкурс ой

так вона ж по контракту
   
так вона ж по контракту
там тоже
   
Як по мені - то перша дружина привабливіша. А наша дівка - мені такий тип жінок не подобається.
через пару років її і без дитини рознесе як на дріжжях. тому прийдеться бриту шукати ще якусь біженку.
 британка дійсно краща ніж наша (що дивно,дивлячись на герлз фоми  на фотках). Видно між подружжям було як між котом і собакою,тому і відчалив при першій можливості-10 днів говорять про це.
   
Вобщем из этой темы понятно что Софа продавала квартиру у Львове, училась в КПИ на самом кстати престижном факультете и получала ( не знаю получила ли) модную специальность. По дороге она подрабатывала делая комуто домашки и контрольные, и кому то не угодила.
Не знаю что такое лицей 142 и киевлянка ли она
   
Вобщем из этой темы понятно что Софа продавала квартиру у Львове, училась в КПИ на самом кстати престижном факультете и получала ( не знаю получила ли) модную специальность. По дороге она подрабатывала делая комуто домашки и контрольные, и кому то не угодила.
Не знаю что такое лицей 142 и киевлянка ли она

https://l142.kiev.ua/

Ліцей №142 міста Києва спеціалізується на поглибленому вивченні точних наук: математики, фізики та хімії. Випускники ліцею вступають до кращих вишів України, а також продовжують своє навчання в університетах Європи, Америки та інших країнах світу.




https://osvita.ua/school/rating/83735/

Останнє редагування: 22 травня 2022 17:36:44 від Potato
   
Ну яка адекватна британка буде колоти сімю з 2малолітніми і схоже залежною від нього жінкою.
Така фантазійність виключно від далеких щодо законів жіночок
що означає "колоти сім'ю"? чоловік що, недієсправний? чи жінка? піти жити до дітей в кімнату, а в бедрумі з чоловіком поселити молоду дівчинy, яка їм ніхто?  8-:
   
https://l142.kiev.ua/

Ліцей №142 міста Києва спеціалізується на поглибленому вивченні точних наук: математики, фізики та хімії. Випускники ліцею вступають до кращих вишів України, а також продовжують своє навчання в університетах Європи, Америки та інших країнах світу.

Показати зображення...
Показати зображення...
https://osvita.ua/school/rating/83735/
может это интернат, я ж не знаю
   
що означає "колоти сім'ю"? чоловік що, недієсправний? чи жінка? піти жити до дітей в кімнату, а в бедрумі з чоловіком поселити молоду дівчинy, яка їм ніхто?
Точно. Треба було забрати собі дітей, а чоловіка у спальню дітей з біженкою.

Взаналі не сходиться.  На біженку повинна була бути окрема кімната.
   
может это интернат, я ж не знаю

нєнє який інтернат
найменший клас 5тий там
початкової школи немає 
рейтинг школи доволі високий
   
нєнє який інтернат
найменший клас 5тий там
початкової школи немає 
ну как интернат при КНУ, физматлицей, для иногородних 10-11 класс
   
не треба задрити чужому щастю.
дівчина зірвала ДжекПот.
 :D
   
ну как интернат при КНУ, физматлицей, для иногородних 10-11 класс

нє там немає такого
але звичайно могла і не в Києві народитись
   
Точно. Треба було забрати собі дітей, а чоловіка у спальню дітей з біженкою.

Взаналі не сходиться.  На біженку повинна була бути окрема кімната.
хз, я це сьогодня на япі побачила. глянь в оригінал(the sun).

Тони Гарнетт, обычный охранник медцентра, не смог устоять перед 22-летней беженкой из Львова, которую позвал к себе пожить на время. Тони поселил гостью в своей комнате, переселив супругу в комнату для детей, где уже ютились 6-летняя и 3-летняя дочери.

Спустя 10 дней британец бросил детей и жену, после чего со своей новой возлюбленной переехал в дом своих родителей :facepalm1: .

«Как только я его увидела, он мне понравился. Это было очень быстро, но это наша история любви. Я знаю, что люди будут плохо думать обо мне, но это случается. Я видела, как несчастен он был в браке», — заявила украинка.
Из Телеги



Останнє редагування: 22 травня 2022 18:08:28 від myshka naruzhka
   
29-річний Тоні Гарнетт закохався у 22-річну Софію Каркадим зі Львова.

Панянка має таке ж відношення до Львова, як корова до конюшні.

Британець, який прихистив 22-річну киянку, за 10 днів втік з нею від дружини
Задля киянки Софії 28-річний чоловік залишив дружину та двох дітей


Охоронець медичного центру з містечка Бредфорд на півночі Англії, 29-річний Тоні Гарнетт, залишив свою 28-річну дружину Лорну та їх двох доньок, після того, як закохався у 22-річну Софію Каркадим з Києва, яка знайшла прихисток у Британії, виїхавши туди зі Львова

https://lviv.media/brytanets-iakyy-prykhystyv-22-richnu-kyianku-za-10-dniv-vtik-z-neiu-vid-druzhyny/?fbclid=IwAR2gTtE2bff_GnQZM6RdnF1g0yD2MXHNEYz9Q9Hn0aw4OfD6T7ICNKbJ7nk
   
22 роки. вона там часом чірік не скосила собі?
   
що означає "колоти сім'ю"? чоловік що, недієсправний? чи жінка? піти жити до дітей в кімнату, а в бедрумі з чоловіком поселити молоду дівчинy, яка їм ніхто?  8-:
"Колоти" означає обрахувати фінансову складову партнера.
Тобто стати на позицію фаєрбаха матеріальне первинне а духовне вторинне.

Що в простонароді і в стосунку до гормонів і корму  кацапами сформульовано як любоф пріходіт і уходіт а кушать хочецца фсігда.

Покинута дводітна і залежна безосвіти жінка то фінансовий тягар для нього. Як чоловік в фінансовій площині і за рішенням суду то хай не лайно але два рівня нижче біжучого статусу.
Приймати партнером наступній жінці - це означає втрачати  тобто  відриватися від матеріального світу  (проявити певну неадекватність)
..
В Украіні 500грн за рішенням суду на дитину і жодних практик довічного утримування жінки.
Впливає на фінанси (при зп в ковверті) як +/- 1%.
Різні закони
Різні підходи
Різні практики


   
Покинута дводітна і залежна безосвіти жінка то фінансовий тягар для нього. Як чоловік в фінансовій площині і за рішенням суду то хай не лайно але два рівня нижче біжучого статусу.
Приймати партнером наступній жінці - це означає втрачати  тобто  відриватися від матеріального світу  (проявити певну неадекватність)
та і сам по собі він не "завідний женіх". впевнена, що софія скоро його кине, судячи з його роботи, її бекграунду, і що жити переїхали до його батьків.
   
та і сам по собі він не "завідний женіх". впевнена, що софія скоро його кине, судячи з його роботи, її бекграунду, і що жити переїхали до його батьків.
Хома написав за - 30%
Йому видніше на островіі крім того є нюанси статусу колишньоі.

Перетягуючи історію сюди
Зп охоронця тут 1.800є
Після аліментів на двох дІтей і ( можливі) аліменти на подружя від нього максимум що він може потягнути по житлу то кімнату в WG (комуналка) за 300євро
Яка б софія не була б закохана то серйозний іспит стосунків

І пох на його іпло
Якщо є надія що охоронець зірве джекпот то норм.
Хай софія лишається несофія тобто фантазує далі

Писи.
А що пишуть що переіхали до батьків?
А куди ще з його доходами)))
Йопт софія придурошна
   
Якщо є надія
ну так. "це вже буде зовсім інша історія".

А що пишуть що переіхали до батьків?
А куди ще з його доходами)))
Йопт софія придурошна


може він сподівається, що вона піде кудись на пакгауз маслати з овертаймами :gigi:
   
може він сподівається, що вона піде кудись на пакгауз маслати з овертаймами
Овертайми в неї були перші 10 днів, а зараз буде юніверсал кредит  :laugh:
   
Ти вже пішла по лінку і знайшла московороту сучку?  :laugh: 

Та ой.

а ця чорнява англійка вже офіційно розлучена з тим татуйованим лохом ?  8-)
гарна дівка.  (tu)
   
https://www.thesun.co.uk/news/18638671/ukraine-refugee-left-partner-love/


29-річний Тоні Гарнетт закохався у 22-річну Софію Каркадим зі Львова. Через 10 днів після того, як українка оселилася у будинку британця, між ними зав'язався роман.

Чоловік пішов від дружини та кинув двох дітей. Він пояснив це тим, що «закохався в українку з першого погляду». Про це повідомляє таблоїд The ​​Sun.


Показати зображення...
кобелище! Я думаю в тій сім'ї йшло до зради, бо закохатися за тиждень це маячня. Та й він немає соісті так покидати дітей
   
Хм, якась награно-показушна і неправдоподібна історія...     і на українку вона не схожа, ні своєю поведінкою, ні зовнішністю   :nea:
   
На ФіОТе училась? Да она интеллектуалка!

Та ну, в мої часи (ще коли це були 2 факультети ФСУ та ФЕПС та ОТ ) це були цілком дівчачі факультети (як і ХТФ до речі)
Інтелектуалки були на РТФ
   
Хм, якась награно-показушна і неправдоподібна історія...     і на українку вона не схожа, ні своєю поведінкою, ні зовнішністю   :nea:

Схожа на українку з заходу, дуже схожа, особливо на фото з тим чуваком.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія