Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

запрет РПЦ в Украине -X-

запрет РПЦ в Украине  -X-

Опитування
запрет РПЦ в Украине
Всього проголосувало: 94
за  90 
 
 96% 
против  4 
 
 4% 




снова притащу вам Пороха. потому, что говорит дело


УПЦ МП = РПЦ
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

ой да, хорошая тема, ну надо же

ну шоб только не срач ачь ачь
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Займіться ділом. Якщо є докази злочинів конкретних людей то вперед. І приберіть цю х.й.ю кучеряву ближче до смітника.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Займіться ділом. Якщо є докази злочинів конкретних людей то вперед. І приберіть цю х.й.ю кучеряву ближче до смітника.

 :facepalm1:
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

ходить мимо туды сюды, а какой молодец - закрыть московскую религию - православие
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

ходить мимо туды сюды, а какой молодец - закрыть московскую религию - православие

сатанизм
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Свиночолий як завжди намагається розділити українців... Намагатися хитати вірян під час війни це бляха навіть не премія Дарвіна, це свідома диверсія  :facepalm1:

Після перемоги хоч обзабороняйтеся! Але до тих пір забудьте про БУДЬ ЯКЕ питання котре хоч якось може протиставити частини суспільства!
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Свиночолий як завжди намагається розділити українців... Намагатися хитати вірян під час війни це бляха навіть не премія Дарвіна, це свідома диверсія  :facepalm1:

без цензурных комментариев
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Забанить кирилла должно православное духовенство, должен быть церковный суд. В идеале все ветки христианства, если такое вообще возможно.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

снова притащу вам Пороха. потому, что говорит дело

https://twitter.com/view/status/1518940125522190341УПЦ МП = РПЦ

по перше не на часі

по друге, Пороху до кінця війни краще не висовуватись і не починати політичних чвар

   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Забанить кирилла должно православное духовенство, должен быть церковный суд.
Наскільки я знаю якісь підписи збирають... Але там не тільки Гундяй, там ще ціла купа єбонутих "святош". Тому заборона цілком нормальна, але ні під час війни.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Як Московський патріархат працює проти України на зовнішній арені?



Голова УПЦ (Московського патріархату) митрополит Онуфрій (Березовський) у своїй резиденції в Києво-Печерській лаврі. А на стіні – портрет Московського патріарха Кирила, глави Російської православної церкви. Київ, 4 січня 2017 року
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Порох в МП был до 2012 года !!

Как это ????
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Православие от начала это полит отдел московского царства - московское изобретение
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Наскільки я знаю якісь підписи збирають... Але там не тільки Гундяй, там ще ціла купа єбонутих "святош". Тому заборона цілком нормальна, але ні під час війни.
Ну значит суд будет не над одним, а над всей кликой. Есть реально священники, зачем это отрицать, а есть вот такие работники спецслужб. Как грица, отделить овец от козлищ можно.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Как грица, отделить овец от козлищ можно.
Під час війни це може привести до непередбачуваних наслідків.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

невже так важко відділити головний посил Порошенка?
все ж досить просто, Порошенко закликає
1. помісні церкви повинні засудити підтримку гундяєвською церквою упц мп в т.ч. війни в Україні
2. засудити тих святош, хто заплямував себе в злочинах проти громадян України
3. засудити тих, хто спвівпрацює з агресором
Засудити не означає - запроторити в турму
Потім закликає все таки почати виконувати ЗУ, який вимагає від УПЦ МП вказувати, що це філіал рпц.
все.
 
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Під час війни це може привести до непередбачуваних наслідків.
ну да, ну да, якщо домислювати, то звичайно будуть "непередбачувані наслідки".
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

де ви бля почули в відео Порошенка заклик до заборони упц мп? 8-)
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

все ж досить просто, Порошенко закликає
До чого тут ваш "порошенко"? А Литвинпатрібен до чого закликає? Яка різниця до чого він там сьогодні по-блюзнірськи закликає?
Є беззаперечні факти антиукраїнської діяльності МПЪ, причому солідної давності. І це головне.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Ну мы ж одной православной веры

Хорошую религию придумали в Москве для покорения народов - право славит она, их право  ;)
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

До чого тут ваш "порошенко"? А Литвинпатрібен до чого закликає? Яка різниця до чого він там сьогодні по-блюзнірськи закликає?
Є беззаперечні факти антиукраїнської діяльності МПЪ, причому солідної давності. І це головне.
ще раз, Порошенко закликає до того, про що я вказав в своєму попередньому дописі.
Якщо є, то будь ласка, Myroslava, звертайтеся в суд.

   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Під час війни це може привести до непередбачуваних наслідків.
Как раз все эти манипуляции и надо делать во время войны, но не светским властям, а религиозным. А запретить ее совсем можно и потом, международным светским судом, медиков же судили нацистских.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

ще раз, Порошенко закликає до того, про що я вказав в своєму попередньому дописі.
Якщо є, то будь ласка, Myroslava, звертайтеся в суд.
Тобто цією гілкою ви хотіли не звернути увагу на антиукраїнську діяльність МПЪ, головною вашою метою було повідомити, до чого закликає ваш "порошенко"?
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Діяльність абсолютно ворожої організації РПЦ, так само як і її філії - УПЦ МП, має бути заборонена в Україні. Крапка
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Я проти будь-яких церков, церква - це бізнес, Бога там нема)
"Мацковскій патріархат" - там у рясах більшість "служивиє"
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Тобто цією гілкою ви хотіли не звернути увагу на антиукраїнську діяльність МПЪ, головною вашою метою було повідомити, до чого закликає ваш "порошенко"?
цією гілкою ТС, не я, мабуть хотів підкреслити, що існує запит на звернення  до православних церков, а їх якщо я не помиляюся не менше півтора десятка засуди підтримку війни гундяєм.
Порошенко висловив цей запит. Що не так?
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Висловив би хтось із керівництва держави, я б також підтримав, як підтримую заклик викладений у відео Порошенка, Myroslava .
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

якщо православні церкви, а їх якщо я не помиляюся не менше півтора десятка, засудять  підтримку війни гундяєм це буде наша велика перемога. не Порошенко, а наша.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

цією гілкою ТС, не я, мабуть хотів підкреслити, що існує запит на звернення  до православних церков, а їх якщо я не помиляюся не менше півтора десятка засуди підтримку війни гундяєм.
Порошенко висловив цей запит. Що не так?
Та ну? А те, що у ВР деякий час тому вже зареєстровано відповідний законопроєкт про заборону МПЪ і навіть на відповідному сайті створено петицію про заборону діяльності цієї філії ФСБ в Україні - цього ви канєшно не чули?
До речі, а що думає з цього приводу Рінат Ахметов? А Фірташ? Їхня думка є надзвичайно важливою.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Висловив би хтось із керівництва держави, я б також підтримав, як підтримую заклик викладений у відео Порошенка, Myroslava .
Зрозуміло. За подіями у державі ви не стежите. Якщо вони вас і цікавлять, то виключно у контексті...ну і далі за текстом.  :laugh:
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

А можна молитися без посередників? Чи обов'язково іти до якогось батюшкі
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-
Ale

Свиночолий як завжди намагається розділити українців... Намагатися хитати вірян під час війни це бляха навіть не премія Дарвіна, це свідома диверсія  :facepalm1:

Після перемоги хоч обзабороняйтеся! Але до тих пір забудьте про БУДЬ ЯКЕ питання котре хоч якось може протиставити частини суспільства!
Хай нах йдуть кацапські віряни)
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Показати зображення...Я проти будь-яких церков, церква - це бізнес, Бога там нема)
"Мацковскій патріархат" - там у рясах більшість "служивиє"

православный бог Николай чудотворец
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

Та ну? А те, що у ВР деякий час тому вже зареєстровано відповідний законопроєкт про заборону МПЪ і навіть на відповідному сайті створено петицію про заборону діяльності цієї філії ФСБ в Україні - цього ви канєшно не чули?
До речі, а що думає з цього приводу Рінат Ахметов? А Фірташ? Їхня думка є надзвичайно важливою.
от як приймуть відповідний закон про заборону МПЪ-тоді й приходьте, Myroslava.
мені якось піхі й, що там думають ці християни, а вам?
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

от як приймуть відповідний закон про заборону МПЪ-тоді й приходьте, Myroslava.
мені якось піхі й, що там думають ці християни, а вам?
слабенько))) Та воно й зрозуміло - так примітивно влипнути. Чесно, я вам навіть співчуваю. Лікуйтеся. Раптом це ще можливо?...Удачі, селянине)))
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

слабенько))) Та воно й зрозуміло - так примітивно влипнути. Чесно, я вам навіть співчуваю. Лікуйтеся. Раптом це ще можливо?...Удачі, селянине)))
тобі, стара дурепо, тільки й залишається, як переходити на особистості. а знаєш чому? тому що ти навіть в місті залишаєшся бидлом. без образ.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

та й де б ти не було - ти завжди будеш залишатися обмеженою істотою і бидлом.
   
Re: запрет РПЦ в Украине  -X-

заборонити треба
чи тепер хз , але як не тепер то коли
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія