Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

экологическая катастрофа: вырубка карпат. граница украины с румынией!

так що- з нашої сторони не рубають :S  :facepalm:
   
http://www.nasul.tv/romania-rasa-de-mafia-padurilor-discrepanta-uriasa-la-frontiera-maramuresului-cu-ucraina/

таки точно -  румунська сторона вирубана

гиги
а кажуть в ЄС корупції нема...

  німаки побудували в Румунії комбінат і вирубують всі румунські Карпати,

 зараз, ці самі німаки, відкрили свій філіал вже і в Україні...
   
так що- з нашої сторони не рубають :S  :facepalm:

Не,тока садят  :D
   
:lol:
Это румынская сторона вырубана

тому в ЕС и взвыли, имно, когда мы попытались кругляк запретить вывозить.
кто-то там заводики в расчете на нашу дармовщинку мафиозную точно приготовил
   
Притащил с ФБ

Там координат нет

"Верить никому нельзя"  (це)    :weep:
   
  німаки побудували в Румунії комбінат і вирубують всі румунські Карпати,

 зараз, ці самі німаки, відкрили свій філіал вже і в Україні...

бльооооо :(

п.с. взагалі ліс - відновлювальний ресурс
в нас за часи з 1991 року площа лісів виросла чи не в півтора рази (здається ми такі єдині в Європі де швидко росте площа лісів)

   
Я тут в Винницкой области в лес периодически хожу. Рубают как ненормальные. Проложили в лес дорогу из щебня, вырубают и вывозят гектарами, уже не лес, а какие-то квадратики остались. Вырубают хорошие деревья-дуб, граб, бук-садят елки.
Эти временщики доведут страну до руины ударными темпами.
   
бльооооо :(

п.с. взагалі ліс - відновлювальний ресурс
в нас за часи з 1991 року площа лісів виросла чи не в півтора рази (здається ми такі єдині в Європі де швидко росте площа лісів)
то Чернобыльская зона заростает
   
"Верить никому нельзя"  (це)    :weep:

Получается что таки так, но зашквар с фото ещё не значит,что нещадно не рубают
   
Я тут в Винницкой области в лес периодически хожу. Рубают как ненормальные. Проложили в лес дорогу из щебня, вырубают и вывозят гектарами, уже не лес, а какие-то квадратики остались. Вырубают хорошие деревья-дуб, граб, бук-садят елки.
Эти временщики доведут страну до руины ударными темпами.

під києвом теж рубають на повну й не соромляться...
   
Притащил с ФБ

Там координат нет
дійсно ваш руске язик виїдає мозг,хехе.
шо там ше на рускіх сайтах пише? :laugh:
   
п.с. взагалі ліс - відновлювальний ресурс

это если ведется лесхоз и вырубка контролируется, а если вот так геноцидно, какой там нах возобновляемый.


   
то Чернобыльская зона заростает

площа лісів 10000 тис га (виросла на 1500 тис га за 20 років)
площа Чорнобильскої зони 50 тис га....
до речі ми не використовуємо новий ліс - десь на 60% споживання іде від приросту нового лісу

хоча то дані 2011 року
   
а мені срать на це.

головне щоб не тринькали бюджетні кошти коли їх буде затаплювать.
   
Получается что таки так, но зашквар с фото ещё не значит,что нещадно не рубают
проблема в тому,шо ліс в 90 % йде в Румунію в Радауци до австрійської фірми.
Яка,більш ніж впевнений,дала хабаря комусь на горі в Києві.

Гуцули з Києва,хехе,вітаємо.

   
Дето встречался подобный на границы Кёниковской области и Литвы..С одной стороны границы всё ухожено и возделано, с другой -пустоши, заросшие бурьяном

Дуже нагадує супутникове фото кордону між Республікою Гаїті та Домініканською Республікою. :(

До речі, хто керує цим регіоном в Україні?

Медведчуківська наволоч? Залишки вишкребків з СДПУ(о)?
   
Дуже нагадує супутникове фото кордону між Республікою Гаїті та Домініканською Республікою. :(

До речі, хто керує цим регіоном в Україні?

Медведчуківська наволоч? Залишки вишкребків з СДПУ(о)?

та ні це хтось з шоколадно-кролячо-убютівської наволочі

активізація по лісу і бурштину пішла саме після того як вони вдерлися на табуретки

і як тут казали в топіку - то не лише один регіон. всю україну переривають і вивозять ці мародери.

гіршої влади україна не знала. хай вже би був овоч, мать його йоб.
   
та ні це хтось з шоколадно-кролячо-убютівської наволочі

активізація по лісу і бурштину пішла саме після того як вони вдерлися на табуретки

і як тут казали в топіку - то не лише один регіон. всю україну переривають і вивозять ці мародери.

гіршої влади україна не знала. хай вже би був овоч, мать його йоб.


 (tu)
   
   Четвер, 30 Червня

"Значний суспільний інтерес до питання вивезення лісоматеріалів з України спонукав керівництво Чернівецької митниці ДФС до прийняття рішення, що стане підґрунтям відкритості та прозорості діяльності митного органу у сегменті «митне оформлення лісосировини». Про це повідомляє прес-служба відомства.
 
«Наприкінці кожного місяця ми звітуватимемо перед громадськістю про переміщені через пункти пропуску Чернівецької митниці ДФС лісоматеріали, – зазначає начальник митниці Микола Салагор. – Таке рішення спрямоване на досягнення єдиного результату – припинення маніпуляцій фактами та підміни понять у питаннях експорту лісоматеріалів з митної території України. Сподіваємося, що статистика митного оформлення деревини сприятиме розумінню кожним реальної картини у ситуації, що склалася».
 
Через пункти пропуску Чернівецької митниці ДФС уподовж червня поточного року переміщено 140, 4 тис. тонн лісоматеріалів, що на 3, 3% менше, ніж у червні 2015 року.
 
Відбулися зміни у співвідношеннях режиму переміщення через митний кордон України, товарних позицій експортованих лісоматеріалів.
 
На 18, 6% зменшився експорт деревини й у 224 рази збільшився транзит, зокрема із Білорусі (із 0,1 тис. тонн, переміщених у червні 2015 року, до 19, 1 тис. тонн – упродовж поточного місяця 2016 року).
 
За товарними позиціями 4401 «Деревина паливна» та 4403 «Лісоматеріали необроблені» відбувся перерозподіл із збільшенням часки експортованої паливної деревини (59, 9%) та зменшенням лісоматеріалів необроблених (40, 1%).
 
Обсяг експорту лісосировини через пункти пропуску Чернівецької митниці ДФС у червні 2016 року становив 118 тис. тонн, з яких 5, 8 тис. тонн (4, 9%) – оформлені у митному відношенні Чернівецькою митницею ДФС.
 
95, 1 % деревини, тобто 112, 2 тис. тонн, що переміщувалися через українсько-румунський кордон, – товар, оформлений у митному відношенні Житомирською (36, 2%), Рівненською (24, 9%), Київською (10, 9%), Волинською (9, 3%), Тернопільською (4, 9 %), Хмельницькою (3%), Львівською (2, 4%), Вінницькою (1, 5%), Чернігівською (1%), Черкаською (0, 6%) Івано-Франківською (0, 3%), Київською міською (0, 2%) митницями ДФС.
 
У митному режимі експорт Чернівецькою митницею ДФС оформлено 6, 6 тис. тонн лісосировини за кодом товарної позиції 4401 «Деревина паливна». Митне оформлення лісоматеріалів необроблених упродовж червня поточного року не здійснювалося.
 
За вказаний період співробітниками митниці запроваджено 2 справи про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України, у яких предметами правопорушення були лісоматеріали.
 
Так, 29.06.2016 співробітниками митного поста «Вадул – Сірет» Чернівецької митниці ДФС складено протокол про ПМП щодо лісоматеріалів, оформлених на експорт Житомирською митницею ДФС. За результатами митного огляду з повним вивантаженням товару встановлено невідповідність товаросупровідних документів, поданих до митного контролю, наявним лісоматеріалам, а саме виявлено деревину інших порід та асортименту. За вказаним протоколом вилучено дрова паливні хвойних порід (ялина/ялиця) в кількості 12,709 м.куб. та лісоматеріали необроблені в кількості 4,720 м.куб.

Останнє редагування: 1 липня 2016 09:47:46 від Чжан
   
На закарпатті все криршує ланьо . В тому числі і вирубку лісу .
   
http://www.nasul.tv/romania-rasa-de-mafia-padurilor-discrepanta-uriasa-la-frontiera-maramuresului-cu-ucraina/

таки точно -  румунська сторона вирубана

гиги
а кажуть в ЄС корупції нема...

  крім вирубки лісу, з румунського боку кордону часто йдуть хмари чорного диму, що вони там палять і як це погоджується з екологічними нормами в ЄС х/з...
   
лісосировини за кодом товарної позиції 4401 «Деревина паливна»

собственно, ось воно
   
Я до лісової галузі Карпат маю давнє відношення і добре знаю проблеми.Я ще маленьким їздив в 60-х з батьком в Карпати,ми вивозили на літо тди пасіку.І я добре пам"ятаю,про що розмовляли люди.Так от яка була тоді рубка,при москалях,такої небуло ні при австріяках ні при поляках.Наоборот при окупантах Карпати розвивалися,як лісозаговельна так і рекреаційна галузь.
Донч,я би порадив тобі пройтися по кордоні Гуглом і самому прикинути ситуацію.Я сумніваюся про ту ситуацію,яку ти виклав,сам облазив Карпати вздовж і в поперек і такого не бачив.Наоборот подивися на кордон з Румунією,наприклад в Шаяні,я був там і заходив на їхню територію,років 10-ть тому і був здивований,як румини вирізали свій ліс..
   
Я до лісової галузі Карпат маю давнє відношення і добре знаю проблеми.Я ще маленьким їздив в 60-х з батьком в Карпати,ми вивозили на літо тди пасіку.І я добре пам"ятаю,про що розмовляли люди.Так от яка була тоді рубка,при москалях,такої небуло ні при австріяках ні при поляках.Наоборот при окупантах Карпати розвивалися,як лісозаговельна так і рекреаційна галузь.
Донч,я би порадив тобі пройтися по кордоні Гуглом і самому прикинути ситуацію.Я сумніваюся про ту ситуацію,яку ти виклав,сам облазив Карпати вздовж і в поперек і такого не бачив.Наоборот подивися на кордон з Румунією,наприклад в Шаяні,я був там і заходив на їхню територію,років 10-ть тому і був здивований,як румини вирізали свій ліс..

Ок,верю

Дай Бог
   
Интересненько.
Загадка песчаных барханов и различных пустынь в стиле "Египта" вскоре будет однозначно разгадана.
Новая пустыня Закарпатья.

А я надеялся что в Египте и в пустынях была древняя военная технология, распылившая всё на песок.
   
та ні це хтось з шоколадно-кролячо-убютівської наволочі

активізація по лісу і бурштину пішла саме після того як вони вдерлися на табуретки

і як тут казали в топіку - то не лише один регіон. всю україну переривають і вивозять ці мародери.

гіршої влади україна не знала. хай вже би був овоч, мать його йоб.


Сеня, може, й негідник, але факт залишається фактом - саме він зробив те, що будь-який нормальний уряд України мав зробити ще в 1991 році: почав відривати Україну від отруйної парашкінської енергетичної соски. Саме за це амери його й шанують. Щодо шоколаків, убютків та інших вилупків цілком згоден.
   
Зато Donchanin, как обычно, выдал своё фирменное: патрыотычнуины, свыдомыумыу, тытульныу!
Вот читаешь такое и думаешь, если это и есть редкий адекватный представитель Донбасса, то может быть нах тот Донбасс? Риторическое.
   
Зато всі висралися. Можна скласти список ідіотів.
   
Знімок фуфло.
На кордоні украіни з румунією ліс не рубають
   
Зато Donchanin, как обычно, выдал своё фирменное: патрыотычнуины, свыдомыумыу, тытульныу!
Вот читаешь такое и думаешь, если это и есть редкий адекватный представитель Донбасса, то может быть нах тот Донбасс? Риторическое.

Т.е.,несмотря на страту с фото(что я признал), леса незаконно и нещадно не рубят,да?

Или рубят исключительно дАнецкие

Или я может вырубщиков чем обидел ( смотрю, в ветке пара-тройка малоизвестных ников резко появилась)

Останнє редагування: 1 липня 2016 10:27:00 від Donchanin
   
Сеня, може, й негідник, але факт залишається фактом - саме він зробив те, що будь-який нормальний уряд України мав зробити ще в 1991 році: почав відривати Україну від отруйної парашкінської енергетичної соски. Саме за це амери його й шанують. Щодо шоколаків, убютків та інших вилупків цілком згоден.

Чого ж такий патріот Сеня нам цього не сказав ? :(
   
Знімок фуфло.
На кордоні украіни з румунією ліс не рубають

Те, що ліс винищують не на кордоні, а в інших місцях, суттєво покращує ситуацію? Чи, може, з лісом в Україні все гаразд? :big_boss:

   
Те, що ліс винищують не на кордоні, а в інших місцях, суттєво покращує ситуацію? Чи, може, з лісом в Україні все гаразд? :big_boss:


+++
   
Зато всі висралися. Можна скласти список ідіотів.
(tu)
Или я может вырубщиков чем обидел
навіть якби все написано Тобою була правда,на відміну від шахтьорів Донбаса,вони Українців не вбивають.
   
Показати зображення...

Донч, я пройшовся в Google Earth вздовж кордону.
Так от, ситуація виглядає інакше, з точністю навпаки -  румуни свої ліси повирубали значно більше за наших.
Втім, проблема, звісно, існує.
   
Чого ж такий патріот Сеня нам цього не сказав ? :(

Бо манюпаси почали волати про міфічний "перший кролячий мільярд"! До речі, де він його ховає? Ані спеціалізована фінансова розвідка США, ані CIA та NSA не можуть його знайти. А ось про Педро Панамського відома аж занадто багато... Навіть більше ніж про його славетного пАпередника Пабло Панамського. :big_boss:
   
Т.е.,несмотря на страту с фото(что я признал), леса незаконно и нещадно не рубят,да?

Или рубят исключительно дАнецкие

Или я может вырубщиков чем обидел ( смотрю, в ветке пара-тройка малоизвестных ников резко появилась)

МЫтцЫ у шаровау з вишиванкоу руБлядь, пустелю зробили. І стрибають, суцко, стрибають! От і весь твій меседж. А на ліси тобі байдуже, аби тільки традиційно спорожнитись, тому і притяг сюди це.
   
Донч, я пройшовся в Google Earth вздовж кордону.
Так от, ситуація виглядає інакше, з точністю навпаки -  румуни свої ліси повирубали значно більше за наших.
Втім, проблема, звісно, існує.

Ключевое
   
Чи, може, з лісом в Україні все гаразд?

конечно все нормально, там где вырубили вырастит новый
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія