Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Новини для антиваксерів: CDC: мутація Дельта така ж заразна як і вітрянка


30 липня (Reuters) - Центри США з контролю та профілактики захворювань (CDC) описали варіант коронавірусу Delta як такий, що передається, як вітряна віспа, і попередили, що він може спричинити важку хворобу, повідомляє Washington Post з посиланням на внутрішній документ CDC. Варіант також мав більшу ймовірність прорвати захист, який надають вакцини, але орган охорони здоров'я сказав, що такі випадки були дуже рідкісними. https://bit.ly/3778gY7

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/us-cdc-internal-report-calls-delta-variant-contagious-chickenpox-nyt-2021-07-30/
   
Може спричинити, а може і не спричинити. Тим більше, що смертність практично нульова в дельти.
   
Маски и третья бустерная вакцинация.
   
Може спричинити, а може і не спричинити. Тим більше, що смертність практично нульова в дельти.

 (tu)

Покладайся на шанс, а не вакцину!
А то - хто знає! - яких нанороботів Гейтс із Соросом туди понавпихували!
   
Може спричинити, а може і не спричинити. Тим більше, що смертність практично нульова в дельти.
----------------------------------
Та невже?
   
вже замучили тими страшилками про дельту, лише морочать людям голову.
   
вже замучили тими страшилками про дельту, лише морочать людям голову.
------------------------------------
Та роби шо хош...
   
----------------------------------
Та невже?

Да, завал гробов в Питерском крематории не из-за Дельты, просто бояры перепили...
   
завал гробов в Питерском крематории не из-за Дельты, просто бояры перепили...

"Українці - сильна нація,
Їм до $р@ки радіація КОВІД"

Вони слухають не здоровий глузд, а Марусь з Малої Дристалівки, які зробили свій рісирч про КОВІД і Біла Гейтса за 10 хвилин, сидячи в уборній.
   
Маски и третья бустерная вакцинация.

Да! А также фанатическое мытье рук. А также строгий пост и молитва.  :buba:
   
(tu)

Покладайся на шанс, а не вакцину!
А то - хто знає! - яких нанороботів Гейтс із Соросом туди понавпихували!

Отож

Громадяни!
Бережіть дупу від гейтса, сороса і дельти яка зовсім не кусається  :pooh_lol:
   
Вони слухають не здоровий глузд, а Марусь з Малої Дристалівки, які зробили свій рісирч про КОВІД і Біла Гейтса за 10 хвилин, сидячи в уборній.
Я знаю одну баришню з Калгарі, пане Гізмо, вона провела аналогічний рісьорч
   
Я знаю одну баришню з Калгарі, пане Гізмо, вона провела аналогічний рісьорч

 :pooh_lol:
Це яка Трампа майже привела на трон в 2020?
   
Да! А также фанатическое мытье рук. А также строгий пост и молитва.  :buba:

Вот это вообще не вредно, кстати.
   
Я знаю одну баришню з Калгарі, пане Гізмо, вона провела аналогічний рісьорч

 (tu)

Це відомо. Ідіотів на світі багато, лише вони не при купі ходять!
   
И так уже этого манюпаса и эдак, не боится сучий потрох...
Шо же делать, всё пропало.
   
"Українці - сильна нація,
Їм до $р@ки радіація КОВІД"

Вони слухають не здоровий глузд, а Марусь з Малої Дристалівки, які зробили свій рісирч про КОВІД і Біла Гейтса за 10 хвилин, сидячи в уборній.


Браво.  (tu)  Бо з цієї причини я вже не можу нормально темним дебілам пояснювати, чому треба притримуватись санітарно-гігієнічних норм, та вакцинуватись. Ніякого співчуття дикунам. Відчуваю лише лють. Спочатку обирають собі президентом ватного недоумка, а потім наполегливо повзуть до своєї фізичної загибелі, ігноруючу усі наукові дані та елементарний здоровий глузд.
   
Браво.  (tu)  Бо з цієї причини я вже не можу нормально темним дебілам пояснювати, чому треба притримуватись санітарно-гігієнічних норм, та вакцинуватись. Ніякого співчуття дикунам. Відчуваю лише лють. Спочатку обирають собі президентом ватного недоумка, а потім наполегливо повзуть до своєї фізичної загибелі, ігноруючу усі наукові дані та елементарний здоровий глузд.

Не все так просто. Якщо б вакцина вбивала вірус відразу -нема питань. Але того нема. Вакцинований то тільки інкубатор для вірусних штамів. І є теорія, що якщо з‘явиться такий штам, що буде обходити вакцину, то вакциновані будуть хворіти в більш тяжкій формі. Є навіть медичний термін для того.
   
Вакцинований то тільки інкубатор для вірусних штамів.

Поясни механізм.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія