Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хозсуд Киева оставил в силе приватизацию "Укртелекома"

Хозяйственный суд Киева отказал Фонду госимущества (ФГИ) Украины в иске к ООО "ЕСУ" о разрыве приватизационного договора купли-продажи 92,79% акций "Укртелекома" и взыскании 2,171 млрд грн. Соответствующее решение суд вынес 7 ноября 2018 года. Такая информация была обнародована в базе судебных решений 21 ноября.
   
А що з цього приводу скаже лондонський суд? Бо Рінат не захоче визнати, що його розвели, як лоха.  :lol:
   
Re: Хозсуд Киева оставил в силе приватизацию "Укртелекома"

 :lol:
   
А що з цього приводу скаже лондонський суд? Бо Рінат не захоче визнати, що його розвели, як лоха.  :lol:
На сей счет ходит множество взаимоисключающих слухов и версий. ХЗ что Ренат думает на самом деле. B-)
   
скорее скорее бы развалились и так на ладан дышат..
со своими сраными городскими телефонами..

простите я о своем
за модем должен 900 гр -так у них по договору, если соскочу
   
Re: Хозсуд Киева оставил в силе приватизацию "Укртелекома"

Фірташ поки бере гору над Ахметовим
   
Фірташ поки бере гору над Ахметовим
Зразу поставив двох своїх пішаків - Петра і Віталіка, а потім ще і людину Ахмєтова -Сєню турнув з табуретки. Дуже талановитий інтриган
   
Re: Хозсуд Киева оставил в силе приватизацию "Укртелекома"

А що з цього приводу скаже лондонський суд? Бо Рінат не захоче визнати, що його розвели, як лоха.  :lol:

Ти хоч перший допис прочитав? :facepalm1:
   
Я думаю і там вже Петро в долі.

Причому якщо Петро в долі, мати телефон можуть зробити обов'язковим як опалення. Типу скажуть це обов'язкове оповіщення на случай війни, і плати 80 грн/міс.

Таке воно жадібне.

Останнє редагування: 22 листопада 2018 07:29:20 від DeL1T
   
Я думаю і там вже Петро в долі.

Причому якщо Петро в долі, мати телефон можуть зробити обов'язковим як опалення. Типу скажуть це обов'язкове оповіщення на случай війни, і плати 80 грн/міс.

Таке воно жадібне.

как бы от него отключиться...кажут ь ехать к ним надо и стоять в очереди, не охота до краю
   
как бы от него отключиться...кажут ь ехать к ним надо и стоять в очереди, не охота до краю
Я відключився
Нафік зараз стаціонарний телефон невідомо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія