Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Гілочка перетворилася на бенефіс підстаркуватих емігрантів-невдах  :weep:

Ну і нагадую: у кого все вдалося в житті в іншій країні, не буде годинами сидіти на українському форумі та жбурляти какашками одне в одного   :gigi:

100%
   
Re: Все менше охочих повертатись

у кого все вдалося в житті в іншій країні, не буде годинами сидіти на українському форумі
Навіть той, у кого успішне життя склалося в Україні, він теж не буде сидіти цілодобово на ХВУПі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Гілочка перетворилася на бенефіс підстаркуватих емігрантів-невдах  :weep:

Ну і нагадую: у кого все вдалося в житті в іншій країні, не буде годинами сидіти на українському форумі та жбурляти какашками одне в одного   :gigi:

Про какашки согласен... По первому посылу не совсем... А фули еще делать?  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

А фули еще делать?
Бухать, звісно!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бухать, звісно!

Тока после 5:30...  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тока после 5:30...  :gigi:
Мабуть 17:30, бо 05:30, це, навіть для мене зарано.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Мабуть 17:30, бо 05:30, це, навіть для мене зарано.

Естестевенно...  5:30 p.m.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Естестевенно...  5:30 p.m.
(tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Гілочка перетворилася на бенефіс підстаркуватих емігрантів-невдах  :weep:

Ну і нагадую: у кого все вдалося в житті в іншій країні, не буде годинами сидіти на українському форумі та жбурляти какашками одне в одного   :gigi:

Да понятно, что ты лузер и лох. Тебе это твой дружок, ахметовский холуй, пояснил. Бо ты свою хавиру в Донецке проипал, а он успел продать. :)

Боюсь, ваших дальнейших «удач» Украина не выдержит. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Обізяна - піди банан дружині зкорми)
Ти ж спеціально в лісі живеш щоб її нікому не показувати?)
Як там твої предки - ти їх хоч закопав? Чи спалив к хєрам на заводі Азовсталь?)

Козлодоев, смени памперс и пестуй в собес за субсыдией. :) Или ты лежачий инвалид с детства?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Україна після війни це життьевий простір, якого нема наразі в Европі. Якщо тут будуть европейскі закони, швидкий кордон з ЕС, або відсутність його взагалі, авіація лоукостівська. То сюди поїдуть багато людей. В Европі ти будеш все життя пахать на житло та мінімальну ділянку. Якщо в тебе нема спадщни в Европі то то горе горємичное.
   
Re: Все менше охочих повертатись

ось подивиться такий будинок з ділянкою 20К , десь в Польші би 1 млн буде.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Україна після війни це життьевий простір, якого нема наразі в Европі. Якщо тут будуть европейскі закони, швидкий кордон з ЕС, або відсутність його взагалі, авіація лоукостівська. То сюди поїдуть багато людей. В Европі ти будеш все життя пахать на житло та мінімальну ділянку. Якщо в тебе нема спадщни в Европі то то горе горємичное.

Вот только маленький нюанс - никаким олигархическим рылам, различного рода Гринкевичам и прочей срани дорога в Украину должна быть заказана.

Как сладко спать, сытно жрать и мощьно срать, воровать и разваливать страну, так они первые в очереди. А как защищать согласно Конституции, так у них брони-шмони, детишки с молочишком, инвалидность, умственная отсталость, плоскостопие и весь учебник болезней для терапевта… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

ось подивиться такий будинок з ділянкою 20К , десь в Польші би 1 млн буде.
https://youtu.be/nAOPqszlUd0?si=98sgBwE3PtoBD4BT

Пятихатки на Днеропетровщине? Танунах… Александрия красивее…
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Навіть той, у кого успішне життя склалося в Україні, він теж не буде сидіти цілодобово на ХВУПі.
Чому? Якщо є час та натхнення)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Навіть той, у кого успішне життя склалося в Україні, він теж не буде сидіти цілодобово на ХВУПі.

Ну так більшість тут і не сидять цілодобово. Зайшли, щось написали, кілька повідомлень на день і все.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Козлодоев, смени памперс и пестуй в собес за субсыдией. :) Или ты лежачий инвалид с детства?
Обізяна, заради субсидій тебе батьки зробили)
Ще раз - все що в тебе є це халупа в лісі та паспорт СРСР та бочка з мазутом - тому за спілкуванням лізеш на український форум - з єнотами багато не поговориш?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вот только маленький нюанс - никаким олигархическим рылам, различного рода Гринкевичам и прочей срани дорога в Украину должна быть заказана.

Как сладко спать, сытно жрать и мощьно срать, воровать и разваливать страну, так они первые в очереди. А как защищать согласно Конституции, так у них брони-шмони, детишки с молочишком, инвалидность, умственная отсталость, плоскостопие и весь учебник болезней для терапевта… :)

Я выше написал - европейские законы. В принципе к периоду перед войной мы уже достаточно близко к этому подошли, я уже особой разницы не замечал между Украиной и той же Польшей. В принципе почему хуйло и полез, что средняя з.п. в Украине уже стала больше чем в богатой россиюшке. Хуйло так и сказало - "мы не могли спкойно смотреть, как Европа спокойно доедает Украину и поэтому мы начали СВО"... вот этим он себя и выдал сука основной мотив войны.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я выше написал - европейские законы. В принципе к периоду перед войной мы уже достаточно близко к этому подошли, я уже особой разницы не замечал между Украиной и той же Польшей. В принципе почему хуйло и полез, что средняя з.п. в Украине уже стала больше чем в богатой россиюшке. Хуйло так и сказало - "мы не могли спкойно смотреть, как Европа спокойно доедает Украину и поэтому мы начали СВО"... вот этим он себя и выдал сука основной мотив войны.

И кто ж те законы будет принимать, когда голоса можно тупо купить? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

ось подивиться такий будинок з ділянкою 20К , десь в Польші би 1 млн буде.
https://youtu.be/nAOPqszlUd0?si=98sgBwE3PtoBD4BT
Норм - для себе придивляєшся? Графствувати будеш?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

В Европі ти будеш все життя пахать на житло та мінімальну ділянку. Якщо в тебе нема спадщни в Европі то то горе горємичное.

Та ну... Дурня это... И я не в самой бедной стране Европы.
   
Re: Все менше охочих повертатись

ось подивиться такий будинок з ділянкою 20К , десь в Польші би 1 млн буде.
https://youtu.be/nAOPqszlUd0?si=98sgBwE3PtoBD4BT

Лимон чего? Злотых?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Пятихатки на Днеропетровщине? Танунах… Александрия красивее…

Ну и? А теперь представь, что мир, из Днепра леатют самолеты во Франкфурт, Варшаву, Рим за 50 баксов. Дорога хорошая. В чем отличие от проживания в какой -нить Быдгощи? Я уже не говорю про забитый Винипег или Эдмонтон откуда куда не полети 1500 баксов надо и 15 часов лета до евролпейской цивилизации, а за сарай будешь въяпывать всю жизнь.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Норм - для себе придивляєшся? Графствувати будеш?)

В мене вже стількі нерухомості, що я не знаю як це все обслуговувати років через 10  :laugh: ,  але ж придивляюсь наразі щось під одесой прикупить. зараз самий час купувати. Даже якщо вбьють - дітям залишиться.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну и? А теперь представь, что мир, из Днепра леатют самолеты во Франкфурт, Варшаву, Рим за 50 баксов. Дорога хорошая. В чем отличие от проживания в какой -нить Быдгощи? Я уже не говорю про забитый Винипег или Эдмонтон откуда куда не полети 1500 баксов надо и 15 часов лета до евролпейской цивилизации, а за сарай будешь въяпывать всю жизнь.

Ехать далеко и от трассы тоже. Таких медвежьих углов в Украине как грязи. Подолия в этом плане намного лучше. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та ну... Дурня это... И я не в самой бедной стране Европы.

яка дурня? на дом будешь пахать всю жизнь. В канаде сейчас это вообще нереально с нуля начать. Дом миллион, заепешся пыль глотать. Ты купил наверное еще когда нормально было, сейчас на Западе столько эмигрантов и такая инфляция, что я не представляю как это надо въепывать что бы нажить себе квадраты. Я в Польше купил. так я не бедный человек. А вот просто так... в той же Польше сейчас - йух его знает.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Лимон чего? Злотых?

Баксов
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ехать далеко и от трассы тоже. Таких медвежьих углов в Украине как грязи. Подолия в этом плане намного лучше. :)

Что далеко? тебе сколько до ближайшего аэролпрта? После Северной Америки, европейские расстояния со словами "ехать далеко", это вообще ни о чем.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Что далеко? тебе сколько до ближайшего аэролпрта? После Северной Америки, европейские расстояния со словами "ехать далеко", это вообще ни о чем.

В Трентон 40 мин. Филадельфия час, Ньюарк 1 час 15 мин. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

ось подивиться такий будинок з ділянкою 20К , десь в Польші би 1 млн буде.
https://youtu.be/nAOPqszlUd0?si=98sgBwE3PtoBD4BT
Блін... Тепер в мені зачухався будівельник... Другий поверх я б теж повернула.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та то місцевий спитий вигнаний з роботи лузер. У практикуючого юриста просто нема часу на сидіння онлайн.

Я ось тут порахувала заради приколу, за менш ніж 24 години воно нагенерувало 120 дописів :facepalm:.

До того ж бвшний, з надлишковою вагою і величезними комплексами, які компенсує чорним ротом і грубими образами інших. Нажерся і вивалив:

Показати зображення...
Чувак 1976 року народженння  ;o Жжерсть!

Уявляєте, приходить 120-кілограмовий 43-річний пузотьор напівлисий на дискотеку в пошуках pussy - де 17-18- річні тусуються ... Можу уявити, як ті дівчата насміхалися і хіхікали у нього за спиною ... Sad! (C)

Показати зображення...
За моїми спостереженнями, ті, що пишуть про нібито мої "пігулки", самі на них і сидять.

Тут, безперечно, клінічний випадок :facepalm1:.

Ну от саме це я і мала на увазі, коли писала, що будь-що, прохоплене тут, на ФУПі, чи ще десь приватно  про себе чи про свою сім'ю, миттєво буде скопійоване Інанною та Кадрою, і потім у потрібний момент знову вивалене на загальний огляд.

Це ж треба - з ранку до ночі відслідковувати усі пости багатьох фупчеків на ФУПі, знаходити потрібні "перлинки", все те ретельно  зберігати, і, що головне - тримати в голові весь той архів, щоб при нагоді намагатися принизити опонента його ж цитатами, колупатися у сім'ях фупівців, ловити від них будь-яку приватну інформацію, щоб потім все це обсмоктувати, насміхатися та коментувати.

А якщо врахувати, що Інанна ше й кожен день самостійно наповнює контент у своєму лепрозорії, бо там вже давно, окрім неї,  "полковнику ніхто не пише", та ще й натхненно ліпить оті таблички  відвідувань свого лепрозорію  в Екселі, то можна дійсно дивуватися, коли вона ще встигає десь працювати :facepalm:

В принципі, було б і на це начхати - кожен може розважатися, як може, тим більше, у себе в норі, якщо  б не оці постійн напади ненависті та зловтіхи  зі сторони Інанни по відношенню до багатьох фупівців.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Блін... Тепер в мені зачухався будівельник... Другий поверх я б теж повернула.

Там крыша протекает и нужно каркасные балки на крыше менять. :) А хорошие кровельщики с Украины сейчас все на Аляске, бум в Анкоридже… Пограничники в аэропорту даже бумажки смотрят одним глазом… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну от саме це я і мала на увазі, коли писала, що будь-що, прохоплене тут, на ФУПі, чи ще десь приватно  про себе чи про свою сім'ю, миттєво буде скопійоване Інанною та Кадрою, і потім у потрібний момент знову вивалене на загальний огляд.

Це ж треба - з ранку до ночі відслідковувати усі пости багатьох фупчеків на ФУПі, знаходити потрібні "перлинки", все те ретельно  зберігати, і, що головне - тримати в голові весь той архів, щоб при нагоді намагатися принизити опонента його ж цитатами, колупатися у сім'ях фупівців, ловити від них будь-яку приватну інформацію, щоб потім все це обсмоктувати, насміхатися та коментувати.

А якщо врахувати, що Інанна ше й кожен день самостійно наповнює контент у своєму лепрозорії, бо там вже давно, окрім неї,  "полковнику ніхто не пише", та ще й натхненно ліпить оті таблички  відвідувань свого лепрозорію  в Екселі, то можна дійсно дивуватися, коли вона ще встигає десь працювати :facepalm:

В принципі, було б і на це начхати - кожен може розважатися, як може, тим більше, у себе в норі, якщо  б не оці постійн напади ненависті та зловтіхи  зі сторони Інанни по відношенню до багатьох фупівців.
Та забий ти на неї, воно ж кончене!
   
Re: Все менше охочих повертатись


Та забий ти на неї, воно ж кончене!

Звісно, Ви маєте рацію. більше не буду так реагувати.
   
Re: Все менше охочих повертатись

ось подивиться такий будинок з ділянкою 20К , десь в Польші би 1 млн буде.
https://youtu.be/nAOPqszlUd0?si=98sgBwE3PtoBD4BT

спочатку західну Україну освоювати будуть. Схід ще довго залишатиметься "проклятою" землею
   
Re: Все менше охочих повертатись

Звісно, Ви маєте рацію. більше не буду так реагувати.
тим більш що сама бачиш - там абсолютна безваріантна прямолінійність мислення, причому у вигідному напрямку.
Наприклад, хтось заходить на її бложик, значить мета таких заходів може бути лише одна, безальтернативна - насолодитися її "глибокими" думками, можливо навіть зрости над самим собою, занурившись у той колодязь Разуму)))
Інші причини навіть віддалено не розглядаються і не припускаються.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

яка дурня? на дом будешь пахать всю жизнь. В канаде сейчас это вообще нереально с нуля начать. Дом миллион, заепешся пыль глотать. Ты купил наверное еще когда нормально было, сейчас на Западе столько эмигрантов и такая инфляция, что я не представляю как это надо въепывать что бы нажить себе квадраты. Я в Польше купил. так я не бедный человек. А вот просто так... в той же Польше сейчас - йух его знает.
В Польщі ціни вже Італію перегнали) що в тій Польщі цікавого - хєр його зна)
   
Re: Все менше охочих повертатись

спочатку західну Україну освоювати будуть. Схід ще довго залишатиметься "проклятою" землею
Центральну, західна дещо специфічна
   
Re: Все менше охочих повертатись

В Польщі ціни вже Італію перегнали) що в тій Польщі цікавого - хєр його зна)
Горілка, пиво.
   
Re: Все менше охочих повертатись

спочатку західну Україну освоювати будуть. Схід ще довго залишатиметься "проклятою" землею



+
Східний сусід - вічне прокляття для України.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія