Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Більшість госпіталізованих з Covid у Латвії виявляються російськомовними

Етнічна бактеріологічна зброя? :)

скоріше маркування дебілів
   
Етнічна бактеріологічна зброя? :)
Ну якщо правильно до справи підійти то можна щось таке "накреативити"
"В Латвии под прикрытием  заражения вирусом Covid травят русскоязычное население" - думаю цілком "в духе" кацапопропаганди вийшло.  :-)o 
   
Литовці більш європейська нація, чим росіяни - ото і вся причина. Між інщим рівень вакцинації свідчить що росіяни
більш європейські, чим українці.
   
Між інщим рівень вакцинації свідчить

Він є складним показником, аргументами якого є економічний стан країни, готовність населення до вакцинації etc.
   
рівень вакцинації свідчить що росіяни
більш європейські, чим українці.

Не-а, это говорит о другом, а саме - в России жёстче принуждают к вакцинации. Во всяком случае, в Москве и области от руководителей предприятий всех форм собственности требуют сводки о количестве привитых с приложением QR-кодов. И ежели есть непривитые, то Роспотребнадзор настойчиво рекомендует всячески уменьшать их количество.
   
Я вибачаюсь, і вони що - цим "печаляться"?  :gigi:
   
Ну якщо правильно до справи підійти то можна щось таке "накреативити"
"В Латвии под прикрытием  заражения вирусом Covid травят русскоязычное население" - думаю цілком "в духе" кацапопропаганди вийшло.  :-)o
во-во-во!
для салавйова і олдбоя - це крутий креатив! :)
   
не будь кацапом - вакцинуйся
   
Звісно, в ЄС вони і дітей не вакцинують
В Німеччині лікарі прямим текстом це говорять
І українці туди ж, до мракобєсов   :facepalm1:
От що значить інформаційно в рускам мірє сидіти - рано чи пізно досидишся до лаптєй, холери, віспи
   
Щонайменш в одній, найбільшій лікарні Риги майже всі госпіталізовані з коронавірусом є російськомовними.

Припускають, що мовне середовище могло вплинути у тому числі на рішення людей щодо вакцинації.

https://www.eurointegration.com.ua/news/2021/10/20/7129228/

Это как в Лондоне: большинство госпитализированных негры.

Среди них сплошные антиваксеры.Правите льство даше кампанию вакцинации направленную на негров начало.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія