Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть, шановні, а яким чином люди роблять вибір між

Файзером і Коронаваком.
Німецько-американським Файзером і китайським Коронаваком.
Сьогодні дружина вакцинувалася (файзером), а я, вже повністю вакцинований, пішов з нею за компанію і для підтримки.
І от, в поліклініці - два кабінети поруч, і людей біля кожного приблизно однаково. Підходять нові і десь 50 на 50 запитують, хто крайній на файзер, хто крайній на коронавак. Причому вік - різний, що там, що там.

То як люди вирішують чим штрикнутися?

Ми, наприклад, з дружиною більш довіряємо західним товарам, ніж китайським, та не завжди західні прийнятні по ціні в порівнянні з Китаєм.
Але ж тут - безкоштовно.
То як?
   
Может потому, что бутылочками от Синовак ширнули уже почти миллиард человек? :)
   
то шо, то є страшна таємниця?
Може то лікарі направляють на коронавак, а на файзер люди самі-самі-самі?..
   
Может потому, что бутылочками от Синовак ширнули уже почти миллиард человек? :)

поясни, пліз
   
То як люди вирішують чим штрикнутися?
Багато людей отримали першу дозу короноваком або навіть астразенекою,  коли пфайзера в їх пункті щеплення не було.
Відповідно другу дозу також мають отримати короноваком.
Я раніше розповідав, як сам бачив випадок, коли бапця прилізла до черги в пукт щеплення за другою дозою астразенеки чи модерни, точно не пам'ятаю.
А окрім неї більше нікого не було на цю вакцину, бапці сказали що заради неї одної не будуть розпаковувати флакон на кілька доз. Тому має чекати поки набереться  ще кілька людей на флакон.

   
Почти цитата.
Укроюсь Короноваком, он слабый и почти не действует
   
Тут скорее выбор не между Западными и Китайскими, а между РНК и векторными. И народ, имеющий мозги разобраться, делает выбор по этому принципу.
   
А на какой срок даётся сертификат о вакцинации? Кто-нибудь в теме?
   
Почти цитата.
Укроюсь Короноваком, он слабый и почти не действует
Саме так. Толку не буде, але й шкоди теж. А сертифікат отримаю. Не раз чув таку мотивацію.
От тільки кому нах потрібен такий сертифікат, крім внутрішніх потреб..
   
то шо, то є страшна таємниця?
Може то лікарі направляють на коронавак, а на файзер люди самі-самі-самі?..

Ну от дільничий  лікар моєї матері порадив їй короновак, як ту вакцину,  у якої менше побочки і  при її хронічних болячках саме те
   
А на какой срок даётся сертификат о вакцинации? Кто-нибудь в теме?
полгода
   
поясни, пліз

А чего там объяснять, пол Китая обкололся вакциной под миллиард, никто не умер, вакцинированные после контакта с носителем без обсервации не заболевают, да и США их вакцину одобрила. :)
   
Тут скорее выбор не между Западными и Китайскими, а между РНК и векторными. И народ, имеющий мозги разобраться, делает выбор по этому принципу.
Там як подивишся на ту чергу за коронаваком - в натурє, відбірні мислителі.
   
Багато людей отримали першу дозу короноваком або навіть астразенекою,  коли пфайзера в їх пункті щеплення не було.
Відповідно другу дозу також мають отримати короноваком.
Я раніше розповідав, як сам бачив випадок, коли бапця прилізла до черги в пукт щеплення за другою дозою астразенеки чи модерни, точно не пам'ятаю.
А окрім неї більше нікого не бело, бапці сказали що заради неї одної не будуть розпаковувати флакон на кілька доз. Тому має чекати поки набереться  ще кілька людей на флакон.

Файзер у вільному доступі вже точно більше 21 дня. Тож, що це все  по другу дозу коронавака - не б'ється.
На коронавак багато хто задавав новачківські питання про анкету та чи на другу самому приходити, чи зараз скажуть.
   
І ще один момент. Я повторно штрикався через 21 день, а дружині сказали через 28.
   
Файзер у вільному доступі вже точно більше 21 дня. Тож, що це все  по другу дозу коронавака - не б'ється.
Ну я хз, може не у всіх містах чи пунктах щеплень.
полгода
В мене виходить майже рік термін ))
   
Там як подивишся на ту чергу за коронаваком - в натурє, відбірні мислителі.

Та й файзер не Айнстайни.
Перед дружиною стояла пара років по 30. За ручки тримаються. Викликають по двоє. Якби вони пропустили мою дружину вперед, то війшли б разом. Так ні, спочатку з якоюсь бабкою пішла дівчина, а хлопець її чекав, а потім хлопець з моєю дружиною і дівчина його чекала.
Ну не тугодуми?  :lol:
   
А чего там объяснять, пол Китая обкололся вакциной под миллиард, никто не умер, вакцинированные после контакта с носителем без обсервации не заболевают, да и США их вакцину одобрила. :)

Но многие страны не принимают сертификаты.
   
Мій племінник (19 років) 2 рази спетлював коли мати його записувала на щеплення модерною і файзером
На медогляді лікарі надули в вуха про шкідливість нових вакцин -зміни генотипу, не буде дітей, яйця відваляться і все таке як тут несуть антиваксери.
Переконати неможливо. Ширнувся короноваком.
Думаю, працює китайська пропаганда через медпрацівників в тому числі, китайози непогано знаються на нашій совково-корумпованій системі тому використовують, щоб втюхати свій шмурдяк
   
Мій племінник (19 років) 2 рази спетлював коли мати його записувала на щеплення модерною і файзером
На медогляді лікарі надули в вуха про шкідливість нових вакцин -зміни генотипу, не буде дітей, яйця відваляться і все таке як тут несуть антиваксери.
Переконати неможливо. Ширнувся короноваком.
Думаю, працює китайська пропаганда через медпрацівників в тому числі, китайози непогано знаються на нашій совково-корумпованій системі тому використовують, щоб втюхати свій шмурдяк

Слушно!  (tu)
   
Чим відрізняється короновак від пфайзера:

Цитувати
Pfizer/ BioNtech
Вакцину BNT162b2 створила німецька фармацевтична компанія BioNtech спільно з американським фармацевтичним гігантом Pfizer. Робити щеплення вакциною вперше почали у Великій Британії. Її створили на основі рибонуклеїнових (РНК) кислот, така технологія вперше отримала дозвіл на використання.

“Цей підхід був розроблений досить давно, я думаю, років 30 тому вперше з'явилася ідея по використанню нуклеїнових кислот для створення вакцин нового покоління, але ніколи цей підхід не використовувався для створення вакцин і ніколи такі вакцини не отримували дозвіл на використання”, – розповів Суспільному академік-секретар Національної Академії наук України Сергій Комісаренко.

Цитувати
Вакцину СoronaVac створила китайська фармацевтична компанія Sinovac спільно з біомедичним дослідницьким інститутом Butantan у Бразилії та індонезійською компанією Biofarma. СoronaVac — це цільновірусна інактивована вакцина. Коли вакцину вводять в організм, імунітет реагує не лише на спайковий білок, а на весь вірус, як розповів імунолог Андрій Волянський.

“Вакцина класична, вірус спочатку вирощується на культурі клітин, після чого його інактивують, і вже цей інактивований вірус і його фрагменти представляють собою вакцину. Тобто це не осередок гену, а фрагменти вірусу. І ця вакцина вводиться внутрішньом'язово, і одразу йде імунна відповідь”, — каже Волянський.

Він додав, що такий вид вакцин використовують вже багато років: “В мене найменше небезпеки викликає вакцина Коронавак, у тому плані, що ці вакцини вже застосовуються багато десятків років і вони добре вивчені".

   
Ну добре, тут прозвучав аргумент, мовляв коронаваком ширнулося вже мільярд китайців.
А скільки эвропейців і американцыв ширнулись файзером?
Скільки з золотого мільярду, приблизно?
   
Основний аргумент на користь пфайзера, що я чув від знайомих - те що сертифікат приймають в більшості країн, а на ефективність самої вакцини їм переважно пофуй.
Щепилися пфайзером переважно ті, хто багато подорожує  чи у відрядженнях за кордоном. Щепились навіть ті, хто перехворіли. Кажуть, що побочка конкретна - два дні з життя нах.
   
Файзером і Коронаваком.
Німецько-американським Файзером і китайським Коронаваком.
Сьогодні дружина вакцинувалася (файзером), а я, вже повністю вакцинований, пішов з нею за компанію і для підтримки.
І от, в поліклініці - два кабінети поруч, і людей біля кожного приблизно однаково. Підходять нові і десь 50 на 50 запитують, хто крайній на файзер, хто крайній на коронавак. Причому вік - різний, що там, що там.

То як люди вирішують чим штрикнутися?

Ми, наприклад, з дружиною більш довіряємо західним товарам, ніж китайським, та не завжди західні прийнятні по ціні в порівнянні з Китаєм.
Але ж тут - безкоштовно.
То як?
Многие врачи например советуют короновак от него кажуть меньше осложнений...это мне так одна сотрудница сказала.
   
Основний аргумент на користь пфайзера, що я чув від знайомих - те що сертифікат приймають в більшості країн, а на ефективність самої вакцини їм переважно пофуй.
Щепилися пфайзером переважно ті, хто багато подорожує  чи у відрядженнях за кордоном. Щепились навіть ті, хто перехворіли. Кажуть, що побочка конкретна - два дні з життя нах.

Я перехворів у березні, ширнувся в червні-липні.
Вийшло так, що пробивав для дочки, бо їй - іздити, а ширнули обох.
Особливої реакції не було. Ні в мене, ні в неї. Ні на першу, ні на другу ширку.
Зараз дружина он скаржиться на біль у плечі. Випила німесил.

Ото і вся побочка.
   
Ну наприклад коли ми робили друге щеплення модерною, там висіла об"ява : модерна тільки для повторного щеплення, у разі першого - коронавак...чи як там воно називається?...
   
Основний аргумент на користь пфайзера, що я чув від знайомих - те що сертифікат приймають в більшості країн, а на ефективність самої вакцини їм переважно пофуй.
Щепилися пфайзером переважно ті, хто багато подорожує  чи у відрядженнях за кордоном. Щепились навіть ті, хто перехворіли. Кажуть, що побочка конкретна - два дні з життя нах.
(tu)
Да у многих файзер и модерна на первом плане иза того что надо иметь сертификат...
Короновак в ЕС вроде не признается.
   
Re: Поясніть, шановні, а яким чином люди роблять вибір між

Зараз Коронавак позіціонують як "вакцина без побочки". Причому працює "сарафанне радіо".
Не хочеш нічим колотися, лякають наслідки? Спробуй Коронавак, він послабше, та все одно краще ніж нічого!
Чув на власні вуха, тільки вчора.
   
Многие врачи например советуют короновак от него кажуть меньше осложнений...это мне так одна сотрудница сказала.

Я думаю, у них есть установка юзать больше коронавак, бо файзер и дороже и дефицитнее.
Что-то слуги в раде все ширнулись файзером, а не коронаваком. Богатенькие буратині - тоже.
   
Re: Поясніть, шановні, а яким чином люди роблять вибір між

мені треба було тільки і виключно ту вакцину яка затверджена ЄС.
задля зручності подорожей.

а їх є 4 в списку
   
Особливої реакції не було. Ні в мене, ні в неї. Ні на першу, ні на другу ширку.
Зараз дружина он скаржиться на біль у плечі. Випила німесил.
Ото і вся побочка.
Ну може тому що ти перехворів, тому й не було реакції.

В мене  від китайської бодяги  трохи боліло плече на першій дозі й помітив підвищення температури на другій.
Мене ширнули чи не в першій хвилі, коли альтернатив не було ніяких - мовляв бери те що є,  або йди нах ))
   
полгода
Уже на год.
Сегодня глянула в Дии, поменяли срок действия. Модерны, по крайней мере.
   
Я думаю, у них есть установка юзать больше коронавак, бо файзер и дороже и дефицитнее.
Что-то слуги в раде все ширнулись файзером, а не коронаваком. Богатенькие буратині - тоже.
Так отож..
Я пойду проверюсь сначала на антитела...я в марте переболел ...а потом решу колоться или нет..
Жинка реально нехочет ...как не уговариваю...нивкак ую.
   
Уже на год.
Сегодня глянула в Дии, поменяли срок действия. Модерны, по крайней мере.

Подивився. Файзер не помінявся.
   
Так отож..
Я пойду проверюсь сначала на антитела...я в марте переболел ...а потом решу колоться или нет..
Жинка реально нехочет ...как не уговариваю...нивкак ую.

я свою таки допрессовал.
Сказал, что должен гигнуть первім. Ее хоронить не хочу.
   
Це все мосони і всесвітня зрада...
Модерна з гамерики зрада.
Пфізер із швейцаріі то єврозрада.
Коронавак то воопше зрада. Бо просто зрада і все ...

Саіпали батька у доску ширнемося зрадою :)

То є ми;) уркаіна яка вона є ...
   
А на какой срок даётся сертификат о вакцинации? Кто-нибудь в теме?
на рік
   
Подивився. Файзер не помінявся.
Не знаю, може це тому, що згенерувала новий сертифікат на новому смартфоні.
Був термін до 1 березня, став - до 1 вересня :rotate:
Перегенеруйте сертифікат.
   
Я думаю, у них есть установка юзать больше коронавак, бо файзер и дороже и дефицитнее.
Что-то слуги в раде все ширнулись файзером, а не коронаваком. Богатенькие буратині - тоже.
Так оно же зелёное чудо говорило шо типа скоро ещё 4 млн доз прибудет в Киев файзера и миллион или два модерны...да вроде и пару миллионов Джонсон и Джонсон ...Джонсона вообще один раз можно колоть.
   
Так отож..
Я пойду проверюсь сначала на антитела...я в марте переболел ...а потом решу колоться или нет..
Жинка реально нехочет ...как не уговариваю...нивкак ую.

если начнется очередной ковидній пи3дорез, то не факт, что олени не ломанутся вакцинироваться, и ті будешь долго ждать своей очереди на коронавак, я уже не говорю про файзер.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія