Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заробітчанство в Німеччині)))

Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Ваше право.
Никого не заставляю читать.
Обычно если мне что- то не нравится-- просто прохожу мимо.
Все просто на самом деле.
пс. Никого не виню за неинтерес к своей персоне))

Кацап, який прикидається тупим рагулєм, загаваріл на радном гавноязикє.....  Цирк...
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Цікавлять фотки з Вашого життя в Україні, заради чого чи уникаючи чого Вам приходиться жити в тому соціальному дні.

Я розумію що Ви чекаєте фоток шикарних маєтків- палаців та Лексус))
Ні-- я насправді виважений, врівноважений, цілеспрямований молодий чоловік))
З нерухомості-- Шикарна Квартира в самісінькому центрі Чернівців в одному з знакових будинків Чернівців з першого десятку в пішохідній туристичній зоні)))
В кращі моі часи було більше, але вже немає))
З транспорту-- старенький гольф.Навіть не на бляхах))Іде-- і іде))
В намірах ( тобто туди зараз спрямованні зусилля)--- апартмент метрів 50 в Кьольні від 100 куе.( роки три напевно)).
пс. Ніяких субсидій та й взагалі преференцій від держави ніколи не брав і не потребував.
На пенсію не розраховую. В лікарнях- школі--- плачу налом подяки лікарям.
Життя?--- веселе, спортивне, трохи світське)))
Головні здобутки( нематеріальні))-- нормальна Сім"я, багато Друзів-Знайомих.
З якими і тусю))

Прийшов з пробіжки стадіоном-- зараз ще темку відкрию))
До цього допомагав знайомій розвезти допомогу дітям з неблагополучних сімей-- повна жопа буває навіть не в селах поряд( де були недільку назад), але й в самих Чернівцях(((
В суботу--після суботньоі пробіжки-- Благодійний Бал))-- інша знайома збирає всяку всячину для тварин безпритульних.))
Якось так))

пс. Насправді в Кьольні я особисто вже давно не живу( та й не жив) у " соціальному дні"
Я навпаки живу в майже елітному райончику--- від мене в кілометрі десь вілла в якій проживала Уітні Хьюстон))

Останнє редагування: 30 листопада 2017 20:46:09 від sergey1974007
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

тю,так живе процентів 80 наших заробітчан по європах
тут ще якісь хібари,в швеції на ягодах часто в палатках в лісі комарів годують
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
lab

а тим часом грошові перекази в Україну із закордону в2016 році в домогосподарства за статистикою НБУ більше 5млрд дол. або 9 відсотків ввп. дякуйте таким як серж що ще штани носите а не кидайтесь лайном.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

а тим часом грошові перекази в Україну із закордону в2016 році в домогосподарства за статистикою НБУ більше 5млрд дол. або 9 відсотків ввп. дякуйте таким як серж що ще штани носите а не кидайтесь лайном.
вово (tu)
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Это не массовое явление. Мало кто связывается с нелегалами, так как проблем от этого больше чем экономии. Просто автор
крутится в определенных кругах, где люди в тюряге за это отсиживают.

 Знакомый молдованин держит бизнес тут. Так после того как связался с нелегалом молдованином сказал что лучше будет нанимать
голландцев, чем еще раз влезет в ситуацию с нелегалами.

Украініан, что делать с десятками сел Черновицкой области, которые почти полным трудоспособным составом живет таким образом в Германии?-- это массовое явление или нет?
Давайте на момент забудем про стройки--- все женщины наши работают там на уборках-- в обслуге--- все нелегально.-- это массово или нет?
Почему нелегально?--- ну Вы же сами рассказывали про 60 куе вроде? Да и все они-- по визам или по безвизу--- сменами работают по 3 месяца и меняются.
На больших фирмах-- согласен-- они потихоньку переходят на болгар-румын.
А вот все мелкие строечки в один домик где видите наших-- нелегалы.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Украініан, что делать с десятками сел Черновицкой области, которые почти полным трудоспособным составом живет таким образом в Германии?-- это массовое явление или нет?
Давайте на момент забудем про стройки--- все женщины наши работают там на уборках-- в обслуге--- все нелегально.-- это массово или нет?
Почему нелегально?--- ну Вы же сами рассказывали про 60 куе вроде? Да и все они-- по визам или по безвизу--- сменами работают по 3 месяца и меняются.
На больших фирмах-- согласен-- они потихоньку переходят на болгар-румын.
А вот все мелкие строечки в один домик где видите наших-- нелегалы.


Тупєйшая брехня нахабного кацапа....
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Дякую за підтримку окремим форумчанам)))
пс. Болукан, чому не робиш зауваження коли я перехожу на украінську?))
пс. Мені однаково якою мовою спілкуватися-- якщо людина звертається російською-- значить є в нього на це причини мабуть?
ппс Ааа-- Гвалт)))---- Меншовартість)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Дякую за підтримку окремим форумчанам)))
пс. Болукан, чому не робиш зауваження коли я перехожу на украінську?))
пс. Мені однаково якою мовою спілкуватися-- якщо людина звертається російською-- значить є в нього на це причини мабуть?
ппс Ааа-- Гвалт)))---- Меншовартість)))

Від тебе смердить, твоя брехня тупєє навіть тебе самого....
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
lab

нелегали і легали ковбасники як тут зневажливо люблять називати українців у еміграції останні двадцять років тримають гниле корито української економіки на плаву прямими валютними інєкціями, так що менше пафосу панове і поважайте робочі рукі які вас годують
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

а тим часом грошові перекази в Україну із закордону в2016 році в домогосподарства за статистикою НБУ більше 5млрд дол. або 9 відсотків ввп. дякуйте таким як серж що ще штани носите а не кидайтесь лайном.
+
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

нелегали і легали ковбасники як тут зневажливо люблять називати українців у еміграції останні двадцять років тримають гниле корито української економіки на плаву прямими валютними інєкціями, так що менше пафосу панове і поважайте робочі рукі які вас годують

У шо саме інвестуєте?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

З того всього цікаво би побачити хоч пару фот "Шикарної Квартири". Мала би бути навіть краща як у Пшонки, нє?  :laugh:
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Блін.
Ну дуже багато фоточок в мене.))
А по одній кидати-- довго))
Профіль на фейсбук кинути чи що?))

пс. Піду подумаю трошки-- серіальчик гляну серію і повернуся))
Парочка фоточок все ж для затравки))---Життя насичене і цікаве)))--











[/URL




   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Скільки км пробігаєте?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

В тебе, напевно, мало друзів в реалі.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

З того всього цікаво би побачити хоч пару фот "Шикарної Квартири". Мала би бути навіть краща як у Пшонки, нє?  :laugh:

Цих фоток не буде.))
Звичайний Євроремонт без пшонкостайла.
Правда ремонт вийшов більше 60 куе-- тобто ще одна нормальна квартирка в Чернівцях.
З особливостей-- незвичні батареі опалення-- вертикальні-- спецзаказ, більші ніж звичайний стандарт мансардні вікна на другому поверсі))-- теж майже 10 куе пішло--фура з Киіва іхала)), підлога цікава, а все інше-- Локейшн, Локейшн і ще раз Локейшн)))

пс. Все-- пішов серіальчик дивитися.
Скоро буду))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Що тут? Феномен буковинського кацапізму і далі годує «охуітельнімі історіями»? ... перехід Oдеру в брід вже було?

Базова легенда цього хлопа ... Накрав, податків не платив, зробив спробу вчитись в бундесі. Постояв два тижні на вході у макс планк інститут – типу працював - "двигал" німецьку науку, очевидно на підхваті – спудейська ставка, (за деякими ознаками -інститут дослідження суспільства) – там швидко зрозуміли що за хуй і так само швидко ... позбавились. Ну він і пішов.

... до дому повертатися облом, типу допхався ж до Німеччини, і просто так повертатися без здобичі – це так не по пацанські. ... 90ті пройшли не безпідставно?

Сереженька заліг на дно і почав працювати в чорну, тобто банально красти у держави німецької – ніби ж не наші - в них можна  ..., герой нашого часу ..., хизується на фупі.

Епілог ...

Доню любу пошле у кьолн вчитися в держвний універ, знову ж на шару. В приватний не пошле бо типу «дорого» - та і непевно, а «вдруг» приватний універ збанкрутує ще до випускних, та і нема у кольні приватних універів.

(Є приватні «вищі школи» - технікуми по старому - Універ захищена марка – її отримати - треба пройти неабияку акредитацію, то так до слова.)

втім, відомо що гроші на навчання не покривають всіх видатків шкіл і ... або земля, або черговий філантроп змушені бігти їм із допомогою ... фінансовою ..

... А тут біля входу Сероженька з буковини скромний, кишеньку розкрив, ми такі бідні, такі бідні ...

Будь який соціальщик в 100 разів чесніший. Бо віртуальний серьожа сам опосередковано на соціалі, він хоче бути в схемі, хоче щоб дочка була в державному німецькому виші – але за цю «соціальність» нічого платить не хоче, а брать любить

... наш чоловік, не?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

В тебе, напевно, мало друзів в реалі.

Це до мене чи до Болукана?)))))
В мене Море Друзів і Знайомих))
Чернівці-- це Моє Місто)))
Я кожний день в двіженіях)))
А кожний вечір)))--- я в інтернеті)))

Питав хтось за біг--
Бігаю декілька разів на тиждень по 10.
Бігав 2 напівмарафона офіційних в Чернівцях і разок для себе-- 25 км))
Планую якось марафончик))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Цих фоток не буде.))
Звичайний Євроремонт без пшонкостайла.

А ми-то думали - "Шикарна Квартира"... Доходить справа до деталей - виходить черговий пшик....
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
lab

болукан два ніка має ?))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Що тут? Феномен буковинського кацапізму і далі годує «охуітельнімі історіями»? ... перехід Oдеру в брід вже було?

Базова легенда цього хлопа ... Накрав, податків не платив, зробив спробу вчитись в бундесі. Постояв два тижні на вході у макс планк інститут – типу працював - "двигал" німецьку науку, очевидно на підхваті – спудейська ставка, (за деякими ознаками -інститут дослідження суспільства) – там швидко зрозуміли що за хуй і так само швидко ... позбавились. Ну він і пішов.

... до дому повертатися облом, типу допхався ж до Німеччини, і просто так повертатися без здобичі – це так не по пацанські. ... 90ті пройшли не безпідставно?

Сереженька заліг на дно і почав працювати в чорну, тобто банально красти у держави німецької – ніби ж не наші - в них можна  ..., герой нашого часу ..., хизується на фупі.

Епілог ...

Доню любу пошле у кьолн вчитися в держвний універ, знову ж на шару. В приватний не пошле бо типу «дорого» - та і непевно, а «вдруг» приватний універ збанкрутує ще до випускних, та і нема у кольні приватних універів.

(Є приватні «вищі школи» - технікуми по старому - Універ захищена марка – її отримати - треба пройти неабияку акредитацію, то так до слова.)

втім, відомо що гроші на навчання не покривають всіх видатків шкіл і ... або земля, або черговий філантроп змушені бігти їм із допомогою ... фінансовою ..

... А тут біля входу Сероженька з буковини скромний, кишеньку розкрив, ми такі бідні, такі бідні ...

Будь який соціальщик в 100 разів чесніший. Бо віртуальний серьожа сам опосередковано на соціалі, він хоче бути в схемі, хоче щоб дочка була в державному німецькому виші – але за цю «соціальність» нічого платить не хоче, а брать любить

... наш чоловік, не?


Взагалі ніочьом.)))
Вчився я в Чернівецькому університеті на інязі.
В Германіі-- суто працював.
Макс Планк Інститут Кьольн -- працював за своім фахом-- герюсти складали там)))
Універ-- подивимся як вийде-- це плани поки що.
Яким чином я до соціалу-- аж ніяким))
Дурниці))
Ви починаєте болуканити))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Взагалі ніочьом.)))
Вчився я в Чернівецькому університеті на інязі.
В Германіі-- суто працював.
Макс Планк Інститут Кьольн -- працював за своім фахом-- герюсти складали там)))
Універ-- подивимся як вийде-- це плани поки що.
Яким чином я до соціалу-- аж ніяким))
Дурниці))
Ви починаєте болуканити))

Поцик, серіальчик вже почався....
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А ми-то думали - "Шикарна Квартира"... Доходить справа до деталей - виходить черговий пшик....

Я ж пояснив--- в першу чергу Локейшн, потім Розмір, потім Середовище ( сусіди- заклади- таке інше), а вже потім-- ремонт і стайл))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Це до мене чи до Болукана?)))))
В мене Море Друзів і Знайомих))
Чернівці-- це Моє Місто)))
Я кожний день в двіженіях)))
А кожний вечір)))--- я в інтернеті)))

Питав хтось за біг--
Бігаю декілька разів на тиждень по 10.
Бігав 2 напівмарафона офіційних в Чернівцях і разок для себе-- 25 км))
Планую якось марафончик))
10 км кілька разів на тиждень -  (tu)
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Я ж пояснив--- в першу чергу Локейшн, потім Розмір, потім Середовище ( сусіди- заклади- таке інше), а вже потім-- ремонт і стайл))

"Шикарний Локейшн" і "Шикарна Квартира" - різні речі.

P.S. Зрозуміло. Таки пшик.
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

От не цікаво було але зараз теж хочу подивитись шо таке Шикарна Квартира )))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

"Шикарний Локейшн" і "Шикарна Квартира" - різні речі.

P.S. Зрозуміло. Таки пшик.

Що для вас Шикарна Квартира?
Для мене це--центр туристичного иіста Чернівці. Пішохідна зона. Один з першого десятку будинків-архітектурних цінностей міста Чернівці.
Солідні сусіди.( навіть не буду писати наскільки--там один всеукраінського рівня чиновник( вже переіхав правда))).Величезна площа. Купа кімнат.
Що ще?
Цікавить внутрішнє оздоблення?
Оздоблення як оздоблення. Родзинки я вже написав.
Ладно-- пошукаю фоток ще))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Що для вас Шикарна Квартира?

В мене такої нема. Квартира, як квартира.
А от Шикарну Квартиру хотілося б побачити на власні очі!
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Взагалі ніочьом.)))
Вчився я в Чернівецькому університеті на інязі.
В Германіі-- суто працював.
Макс Планк Інститут Кьольн -- працював за своім фахом-- герюсти складали там)))
Універ-- подивимся як вийде-- це плани поки що.
Яким чином я до соціалу-- аж ніяким))
Дурниці))
Ви починаєте болуканити))

ти ж хвалився що ти начорно працював  - не?
податків не платив, але жив у німецькому соціумі, користувався їх інфраструктурою
по суті частково жив на їх утриманні, а оце зараз кажеш яким ти чином до соціалу?
хлоп в тебе щось не впорядку з головою ...
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

В мене такої нема. Квартира, як квартира.
А от Шикарну Квартиру хотілося б побачити на власні очі!

Приізджайте в Чернівці.
О 10.00 на Стадіоні))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Приізджайте в Чернівці.
О 10.00 на Стадіоні))

Я не настільки егоїст, щоб насолоджуватися баченим наодинці! Фотки для цілого ФУПу задовільнять цікавість цілого товариства!
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

ти ж хвалився що ти начорно працював  - не?
податків не платив, але жив у німецькому соціумі, користувався їх інфраструктурою
по суті частково жив на їх утриманні, а оце зараз кажеш яким ти чином до соціалу?
хлоп в тебе щось не впорядку з головою ...

Та я пів Кьольну або сам або з кимось поремонтував- перебудував)))
Я плачу в магазині мерверштойєр-- до 20%
Я постійно купую квитки на транспорт))
Вони мені ще винні залишились)))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Та я пів Кьольну або сам або з кимось поремонтував- перебудував)))
Я плачу в магазині мерверштойєр-- до 20%
Я постійно купую квитки на транспорт))
Вони мені ще винні залишились)))

А де фото квитків на транспорт?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Я не настільки егоїст, щоб насолоджуватися баченим наодинці! Фотки для цілого ФУПу задовільнять цікавість цілого товариства!

Блін.
Я процесі передивляння гуглфото понад 1000 фоток вже викинув, а нормальних зсередини поки не знайшов))
Толком не розумію що Ви хочете побачити?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

в гілку запрошуються граф і олежка...

Хтось хочете сказати що із "оцим" нам хтось щось запропонує у європі?
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

А де фото квитків на транспорт?

А треба було?))
Ось))-
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

в гілку запрошуються граф і олежка...

Хтось хочете сказати що із "оцим" нам хтось щось запропонує у європі?

Справа в тому що Ви чекаєте поки Вам щось запропонують.
А я -- вже в Европі))
   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))
Ice9192

Та я пів Кьольну або сам або з кимось поремонтував- перебудував)))
Я плачу в магазині мерверштойєр-- до 20%
Я постійно купую квитки на транспорт))
Вони мені ще винні залишились)))
надходження mehrwert це приблизно 25% від усіх інших надходжень, держави.
це може означати, що ти наїбав німецьку держав на залишок приблизно до 75% +-.
... і після цього ти кажеш що ми тобі ще щось винні?
пацанчег - в тебе щось не те із голову.

   
Re: Заробітчанство в Німеччині)))

Справа в тому що Ви чекаєте поки Вам щось запропонують.
А я -- вже в Европі))

Ти в жопі, кацапчик... :laugh:   Давай ще фоток з інтернету....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія