Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Останній раз дуже давно робив окуляри,  не в курсі нинішніх справ на ринку. Потужність -8 діоптрій
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

В смысле? Стекло или пластик?
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Які лікар пропише. В нормальній оптиці. Я беру скло.
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

В смислі фірму,  додаткові характеристики. Пластик,  думаю,  зі скляними колись було носив , на ніс давили
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

В смислі фірму,  додаткові характеристики. Пластик,  думаю,  зі скляними колись було носив , на ніс давили
Так все характеристики в рецепте указаны.
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Так все характеристики в рецепте указаны.

навряд чи. в рецепті вказують лише -\+ діоптрій і центрування. фірма, матеріал і т.д. вибирається в оптиці при виготовленні. але я сильно сумніваюсь що на ФУП є специ цієї ділянки. Максимум порад -це вибір скло-пластик.
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

навряд чи. в рецепті вказують лише -\+ діоптрій і центрування. фірма, матеріал і т.д. вибирається в оптиці при виготовленні. але я сильно сумніваюсь що на ФУП є специ цієї ділянки. Максимум порад -це вибір скло-пластик.
Тут смотря сколько денег на кармане.
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

А не краще контактні лінзи при таких діоптріях носити? Це ж яке скло товсте
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

 (tu) підтверджую про контактні лінзи!
набагато зручніше, ширший кут огляду і чіткість зображення, можливість займатися всіма видами спорту...
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

с таким - , облегченный и тонкий пластик, желательно немецкий, чем более тонкий и легкий тем дороже будет линза
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Сделать лазерную коррекцию, и навсегда забыть все эти проблемы с выбором очков/линз
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Сделать лазерную коррекцию, и навсегда забыть все эти проблемы с выбором очков/линз

якщо астигматизм, то там уже понад -5 не так просто
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Сделать лазерную коррекцию, и навсегда забыть все эти проблемы с выбором очков/линз

Є хвороби при  яких лазерна корекція протипоказана. А там -8. По ходу один з таких випадків...
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

с таким - , облегченный и тонкий пластик, желательно немецкий, чем более тонкий и легкий тем дороже будет линза

Для таких діоптрій важко знайти надтонкі лінзи
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Чем тоньше линзы, тем больше вопросы с хроматичностью.

Цейс - очень дорого. А чтобы он дольше служил - так нет.
Последнее время брал линзы filman и какие то израильские в люкс оптике.

Филмановскй пластик с бронированием у меня живут по 1-2 года.

Рекомендую накопить денег и купить титановую оправу.
На них можно сесть и они не сломаются, мастер никогда не отказывается менять в них линзы.
У меня эта оправа уже 4-й комплект линз носит. И еще столько же выносит думаю.
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Чем тоньше линзы, тем больше вопросы с хроматичностью.

Цейс - очень дорого. А чтобы он дольше служил - так нет.
Последнее время брал линзы filman и какие то израильские в люкс оптике.

Филмановскй пластик с бронированием у меня живут по 1-2 года.

Рекомендую накопить денег и купить титановую оправу.
На них можно сесть и они не сломаются, мастер никогда не отказывается менять в них линзы.
У меня эта оправа уже 4-й комплект линз носит. И еще столько же выносит думаю.
Титан под заказ брали или у нас где-то есть магазины которые торгуют такими оправами?
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

а якщо є астиматизм, можна носити контактні лінзи, чи тільки окуляри?
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?
PAL

а якщо є астиматизм, можна носити контактні лінзи, чи тільки окуляри?

а хто тобі такі лінзи зможе зробити?
та навіть як зроблять - як проконтролювати, щоб лінза стала на місце у правильному положенні?

тут тільки окуляри, альтернатив нема
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?
lot

Стекло, Германий, Цейс
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Так є астигматичні контактні лінзи, вони циліндричні, я бачив наприклад у Бош енд Ломб. Але як ними користуватися не уявляю теж. Мабуть там є якась мітка, яка повинна бути наприклад знизу...
Ну і до невеликого астигматизму можна звикнути і без корекції)
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

ношу корейский фотхром пластик, хватает на год
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Сделать лазерную коррекцию, и навсегда забыть все эти проблемы с выбором очков/линз

+1.

я 4 роки назад зробив. Просто змінилося життя.

П.С. -8 корекція робиться.
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

а якщо є астиматизм, можна носити контактні лінзи, чи тільки окуляри?

торичні лінзи
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Скло важче, ніж пластик, тим більше -8.
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

а хто тобі такі лінзи зможе зробити?
та навіть як зроблять - як проконтролювати, щоб лінза стала на місце у правильному положенні?

тут тільки окуляри, альтернатив нема
Есть линзы для коррекции астигматизма. Сам такие носил. На них установлена метка-грузик, которая балансирует линзу в нужном положении. Но стоит только лечь или наклонить голову вбок - ось уплывает и все расплывается. Отказался от них.
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Пластик и титан -сами очки.Лёгкие!!! Не чуйствуюцца.
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Сделать лазерную коррекцию, и навсегда забыть все эти проблемы с выбором очков/линз
-------------------------------------
Херня. Это не на долго. А потом полезет после близорукости страшная дальнозоркость,и что будешь делать? Что резать?
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Почитайте здесь про магазин Framedirect
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

+1.

я 4 роки назад зробив. Просто змінилося життя.

ЙОпт! Розкажи Розкажіть, пліз.
В Одесі, нє? Доктора/клініку в приват, якщо можна.

Вперше зустрічаю схвальний відгук від реального пацієнта.
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Я народився практично сліпим, носив окуляри з року до двадцяти, потім все було ок аж до сорока, коли знову різко відчув погіршення зору.
Шляк би трафив всі ці компутери...
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

ЙОпт! Розкажи Розкажіть, пліз.
В Одесі, нє? Доктора/клініку в приват, якщо можна.

Вперше зустрічаю схвальний відгук від реального пацієнта.

Не вір.
-8 діоптрій  - уже зазвичай сильний астигматизм і так далі. За бабки операцію зроблять - але гарантії зовсім ніякої. Через півроку може стати набагато гврше. Тим більше, якшо близорукість прогресуюча - операцію лазером робити немає ніякого сенсу. За великою близорукість і астигматизмом ходить такий звір як глаукома і дистрофія сітчатки (волога чи суха), коли лопають капіляри і судини на дні ока наповнюються кров'ю. При хірургічному втручанні є великий шанс дати поштовх таким процесам. У мене після аварії на одному оці -14 з великим астигматизмом. Я два роки з одеского Федорова не вилазив. Пятий трамвайчик став як рідний :)
Ніяких контактних лінз, тільки звичайні лінзи під замовлення (на астигматизм йде індивідуальна поправка в циліндриках, чи як їх там)
Скло або пластик - вирішуй сам. Пластик недовговічний - дереться і боїться морської води. Скло краще - але воно важче.
Лінзи досить дорогі - у мене на одне око - якісь німецькі - місяць роблять і коштують 150 евро
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Астигматизму в мене нема. Замовив тайванські, в оптиці колись,  що такі ж,  як німецькі. Will see (буквально)
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Не вір.

Чому?
Я не маю 8 діоптрій (десь 3-4 чи шось таке).
А також не маю причин не вірити дописувачу Taras.ua ))
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Чому?
Я не маю 8 діоптрій (десь 3-4 чи шось таке).
А також не маю причин не вірити дописувачу Taras.ua ))

Тому, шо я за два роки лікування після аварії де тільки не був, і шо тільки не наслухався від пацієнтів і лікарів. Тільки в Філатова в Одесі відлежав чотири місяці.
-3-4 - це початкова  близорукість без жодних ускланень
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Zeiss
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

задала вопрос хозяйке оптики
ну она тетка прямая. ответ:
любой оптически полимер
минеральная линза будет тяжелой
не заниматься хуйней, идти в любой магазин, там расскажут
такие толстые линзы делают все фирмы, это не -20
возможно придется пару дней ждать, обычно в магазинах в наличии -6,7
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

щас будет цитата. зайду с телефона
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Даю гид по линзам. Самые простые полимерные CR -39,  оптический полимер без покрытий. Норм, достаточно дешевые, у нас будут примерно 120 грн одна. Есть полимер с покрытием Dagas, несколько разновидностей, маркируются разными индексами. У нас в наличии 1.55 - полимерная линза с EMI покрытием, 200 грн пара, остальные индексы под заказ в течении пары дней. В крупном городе цена, конечно, будет выше. Можно поставить фотохромную с покрытием, у нас в наличии есть Ramia, 300 грн пара, опять же, в другом городе будет другая цена и немного будет варьироваться, они тоже с разными прибабахами. Есть Dagas Hydrophobic например, с водоотталкивающими свойствами, 250 грн пара. Ну, можно позырить Роденшток или Цейса, но там цена стартует где-то от 1500 грн за одну линзу
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Но все нужно уточнять по месту тк линейка может идти только до шестерки, например. И цена допустим, до тройки одна, а дальше выше и выше
   
Re: ФЗВ Які лінзи для окулярів вибрати?

Тю. Да это в любой оптике ему и без нас расскажут. Только цена будет немного другая, если киев к примеру
И как показывает практика, лучше вот этого всего клиенту не рассказывать и не нагружать этой информацией))
Просто предложить самый оптимальный для него вариант
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія