Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

1 без Бандери, Шухевича, Мельника та інших очільників визвольних змагань сучасна Україна не матиме шансу на існування як суб"єкт європейської політики
заберіть з історії України Бандеру і отримаєте Центральну Раду і повний роздрай в плані трактування стосунків Україна-Раіся - наочний приклад - Народний Рух України котрий просрав все що міг бо йшов на компроміси з комуністично-кримінальною бандою

2 Пушкін це зброя Раісі - це спосіб "м"якої" сили експансії ускава міра - хто цього не розуміє, той дурень, хто це акцептує той колаборант
Пушкінд-Лєрмантов-Талстой-Дастаєвський - це зброя Раісі по конвертації в свій культурно-інформаційний простір
геніальність цих діячів дуже сумнівна і базується лише на підтримці всередині Раісі - з точки зору світової культури ці "пісатєлі" це рівень нижче Агати Крісті чи якогось там Дена Брауна

вибір тут бінарний - або або і ніяких, "також", "при умові" і так далі

це у відповідь на волання малоросів "при чем здесь накуй бандера?" котре насправдні є ексзистенційним питанням існування України як національного державного утворення українців

3 питання Бандери не можуть озвучувати і коментувати за кордонами України бо це сутто внутрішнє питання українців і думка нікого крім українців не повина взагалі сприйматися - ні поляків , ні узкіх, ні німців, ні кого

поляки не питають нікого про ставлення до Пілсудського як і євреї не питають нікого про ставлення до Бен Гуріона чи турки до Ататюрка
так само вони не лізуть до інших з своїм баченням ролі своїх держ діячів і не вимагають такого ж самого бачення від інших країн
   
і це правильно
я би ще ставив питання так - якщо хтось намагається нав'язати думку, що т.зв. "возвеличення" Бандери - не личить демократичній країні, нехай почне із власної країни і позносить нафуй всі пам'ятники Елизаветам, Катеринам, Вільгельмам, Карлам ітд., нехай попереіменовують мільярди вулиць, названих в честь цих абсолютистських деспотів, нехай викинуть їх із власних підручників історії - і лише тоді можна повернутись до дискусії про Бандеру
а до того - зась
   
і це правильно
я би ще ставив питання так - якщо хтось намагається нав'язати думку, що т.зв. "возвеличення" Бандери - не личить демократичній країні, нехай почне із власної країни і позносить нафуй всі пам'ятники Елизаветам, Катеринам, Вільгельмам, Карлам ітд., нехай попереіменовують мільярди вулиць, названих в честь цих абсолютистських деспотів, нехай викинуть їх із власних підручників історії - і лише тоді можна повернутись до дискусії про Бандеру
а до того - зась

саме так
всі національні країни засновувалися діячами котрі трактувалися негативно іншими країнами
прикладів просто безліч - для когось національний герой, для когось - злочинець - Наполеон, Гарібальді, Вошингтон ...
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

Пушкін це зброя Раісі - це спосіб "м"якої" сили
:facepalm1:

ну це якщо хтось вже абсолютно немічний, кончений і безмозкий, того можна і пушкіним побороти.
Отут ти кацапів дуже порадував — Ура ! Оні боятся дажє нашєво пушкіна !
   

3 питання Бандери не можуть озвучувати і коментувати за кордонами України бо це сутто внутрішнє питання українців і думка нікого крім українців не повина взагалі сприйматися - ні поляків , ні узкіх, ні німців, ні кого

Не "узкіх",а россиян ( граждан РФ).
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

як тільки про українську мову, чи про щось українське,  Moore та Георгиу  тут як тут...:)))
   
як тільки про українську мову, чи про щось українське,  Moore та Георгиу  тут як тут...:)))
Я согласен, что Бандера сутто внутрішнє питання всех граждан Украины. И не дело граждан любой другой страны Мира.
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

Питання автору теми — Як можна побороти українську націю Пушкіним і чи можна тоді побороти кацапську націю Шевченком ?
   
Питання автору теми — Як можна побороти українську націю Пушкіним і чи можна тоді побороти кацапську націю Шевченком ?
кацапську= российскую
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

кацапську= российскую

Не "расійськую", а русофашистську.  :punish:

На кацапстані немає людей, там лише русофашистська наволоч.  :bueee:
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

Не "узкіх",а россиян ( граждан РФ).

Русофашистську наволоч! Так буде правильно.
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

Питання автору теми — Як можна побороти українську націю Пушкіним і чи можна тоді побороти кацапську націю Шевченком ?
   
Русофашистську наволоч! Так буде правильно.
Да. если считать за  русофашистську наволоч тех, кто вторгся войной  в Украину.
   
Показати зображення...
Когда murik не в состоянии возразить по сути, у него есть палочка выручалочка в виде Доповиди- заткнуть рот оппоненту.
Интересно, какая будет причина бана?
И будет ли Доповидь на меня за этот пост? Думаю- будет! Каков вердикт- узнаю в бане. Политсрач?
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

Да. если считать за  русофашистську наволоч тех, кто вторгся войной  в Украину.

А пілоти літаків, які запускають ракети по Україні з району Каспійського моря, виходить тоді білі і пухнасті?  :fool:
Русофашистська наволоч - це всі хто підтримують русофашистську війну проти України.
Якщо не вийшли з протестами - це русофашистська наволоч 100%.
   
Питання автору теми — Як можна побороти українську націю Пушкіним і чи можна тоді побороти кацапську націю Шевченком ?

вихідні точки в Раісі і в Україні стосовно побудови держави різні
узька теорія спрощено це інтеграція інших народів в тому числі через нав"язування своєї культури
українська точка відліку це національна країна для українців - тобто реалізація свого права на самовизначення котре мають всі народи світу крім декількох - в тому числі українці

українці до сих пір не мають своєї держави - це не пусті слова - це висновок з засадничих документів України
але це питання окремої гілки

Пушкін це спосіб інтеграції інших народів - їм підсовують тухлий літературний продукт під виглядом нібито "освічення" та нібито підняття цих народів до вищого рівня на котрому нібито перебуває узка культура, цей продукт піарять і просто вштовхують в гірлянку з дитинства щоб дитина почала оперувати тими ж конструкціями і поняттями котрими оперує Узька імперія

ну а той простий факт що вся узка культура це крадене-перекрадене і створенна не узкімі а німцями, французами євреями для ублажання імператорів - про це мовчок
   
політичний діяч і літератор  ;o
гм, може Тараса Григоровича якось взяти за основу
   
.
   
А пілоти літаків, які запускають ракети по Україні з району Каспійського моря, виходить тоді білі і пухнасті?  :fool:

Они тоже  русофашистська наволоч !

Русофашистська наволоч - це всі хто підтримують русофашистську війну проти України.

 На территории РФ. На территории Украины- предатели.

Якщо не вийшли з протестами - це русофашистська наволоч 100%.

У нас военное положение, такие мероприятия запрещены.
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

Народний Рух України котрий просрав все що міг бо йшов на компроміси з комуністично-кримінальною бандою...
...Порошенка, Червоненка, Жванії, які потім створили "Нашу Україну"...
   
А пілоти літаків, які запускають ракети по Україні з району Каспійського моря, виходить тоді білі і пухнасті?  :fool:
Русофашистська наволоч - це всі хто підтримують русофашистську війну проти України.
Якщо не вийшли з протестами - це русофашистська наволоч 100%.
чи виходили ти, твої батьки проти війни в Афганістані, проти окупаціїї Сх.Європи?
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

И будет ли Доповидь на меня за этот пост? Думаю- будет! Каков вердикт- узнаю в бане. Политсрач?
...чому тобі муляє все українське, чому ти вперто повторюєш, що руссіє -- хороші, а є якісь россіянє, які гидкі...повторю для тебе, що всі жителі  України -- українці...
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

чи виходили ти, твої батьки проти війни в Афганістані, проти окупаціїї Сх.Європи?

О, пішли казки про "харошіх рускіх".
Був у мене знайомий з кацапстану, вчились ми в аспірантурі в Німеччині. Він повернувся в РФ, зараз працює доцентом в одному з найбільших університетів кацапстану. Вільно володіє німецькою та англійською мовами, неодноразово бував в Києві до 2014 року.

В лютому він мені заявив, що "війну не підтримує, але українці самі винні бо 8 років бомбили ЛДНР" і зараз ЗСУ прикриваються жінками і дітьми, тому кацапи мають право бомбити цивільне населення.
Оце приклад "хорошого" руского який "не підтримує війну". :bueee:
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)



 8-:
Це що за брехня? Я такого не писав!
 :dopovid:  за спотворення цитати!
   
політичний діяч і літератор  ;o
гм, може Тараса Григоровича якось взяти за основу

ну це ж не я почав використовувати їх в інформаційному полі

і друге - ставлення до цих діячів - літераторів, набагато кращий маркер виявлення українець-малорослий хахол ніж просто мова
   
...чому тобі муляє все українське, чому ти вперто повторюєш, що руссіє -- хороші, а є якісь россіянє, які гидкі...повторю для тебе, що всі жителі  України -- українці...
Я всегда так утверждал! Все жители Украины- украинцы! (по гражданству).
 Меня не  муляє все українське, это большая часть моей Родины- Украины. Ты это мне приписываешь.
 Я не считаю, что все русские, где бы они ни жили-хорошие . Ты мне это приписываешь.
 Да, россияне сейчас отвратительные враги Украины-русофашистська наволоч.
   
8-:
Це що за брехня? Я такого не писав!
 :dopovid:  за спотворення цитати!
Там были твои утверждения и мой комментарий
 Ты придумал Доповидь за якобы искажение.
 Ты тоже.когда не в состоянии возразить по сути и существу, жмёшь на Доповидь заткнуть рот?

Останнє редагування: 3 липня 2022 14:04:12 від Георгиу
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

Я не считаю, что все русские, где бы они ни жили-хорошие
а це хто писав:
 
Не "узкіх",а россиян ( граждан РФ).

   
а це хто писав:
 

Я писал! Россияне- граждане многонациональной РФ. Часть из них- русские .Все россияне всех национальностей раньше и  теперь наши враги.
   
Бандера- абсолютно внутреннее дело только всех граждан Украины! У каждого Государства есть свои Герои и одновременно они более чем не герои в соседних Государствах!
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

Спробую ще раз.

Яку користь приніс Україні розкол ОУН 1940-гь року?

Наперед дякую за конструктивність.
   
приніс Україні
яку саме з Україн (існуючих на той момент, чи раніше) ви мали на увазі?
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

Там были твои утверждения и мой комментарий
Ты придумал Доповидь за якобы искажение.
 Ты тоже.когда не в состоянии возразить по сути и существу, жмёшь на Доповидь заткнуть рот?

Ти включив свої коментарі у мою цитату, начке від мого імені, ац е брехня і спотворення цитати.  :punish:

Додавай свої коментарі від свого імені, а не так наче це я писав.
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

:facepalm1:

ну це якщо хтось вже абсолютно немічний, кончений і безмозкий, того можна і пушкіним побороти.
Отут ти кацапів дуже порадував — Ура ! Оні боятся дажє нашєво пушкіна !

А ничего, что дружок Бандеры лично отдал приказ забить шомполами жену Бульбы-Боровца, а другой дружок, голова бандеровской бэзпэки, сдал советам 900 человек за должность в АН УССР и квартиру в Киеве?
   
без Бандери, Шухевича, Мельника та інших очільників визвольних змагань сучасна Україна не матиме шансу на існування як суб"єкт європейської політики

надо откапывать и в мавзолей.
часть мощей по церквам


   
як тільки про українську мову, чи про щось українське,  Moore та Георгиу  тут як тут...:)))

я теж це помітив, вони явні українофоби  [KA]
   
Re: Бандера - це Україна, Пушкін - це Расія (Мордор)

яку саме з Україн (існуючих на той момент, чи раніше) ви мали на увазі?

Тю! Звичайно ж ту, яка зараз має його обожнювати.

Останнє редагування: 3 липня 2022 21:00:29 від Допіру
   
коли звільнять міста від лаптів, що робити з цим мотлохом?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія