Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
26 травня 2024 21:14:09
100 проц будуть домовлятись,  що б там ніхто не казав з супер патріотів
На найближчі 12 місяців ніяких перемовин не буде
Виглядає, що будуть.
Захід устал від війни.
Росія хоче узаконити награбоване.
Україні конче потрібна передишка перед зимою, щоб не допустити повного колапсу.

не буде, не хвилюйся
2
26 травня 2024 18:52:48
Байден в його віці знає все про міжнародну політику і ху із ху там і як і що робиться.
Зєля ні уха ні рила в тих справах, але чомусь вирішив що всі повинні робити йому особисто Ку!
А там все жорстоко і безжально, особисті образи і "лічная нєпріязнь" не дозволяється. Всі комплекси сценічної "пріми" треба засунути в зад і реально "раньше думать о родінє, а потом о сєбє" родімом
Байден все життя нiхера конкретного не робив i нiчим конкретним не керував, пересiдав з одного полiтичного стiльця на iнший. Безпринципний пристосуванець який коливався з лiнiею партii вiд расиста-куклукскланiвця до БЛМ-активiста.

На даний момент хуйло веде шалену дипломатичну вiйну проти Украiни за повноi i беззастережноi пiдтримки Китаю та його союзникiв, в той же час Байден не приiздить на конференцiю бо в нього передвиборний захiд як можна подумати його присутнiсть на передвибочих мiтингах щось мiняе, скорiше вiдсутнiсть була б на користь.

Америка зараз ще користуеться благами емiтента долара i вiдповiдно безмежного нарощення свого боргу, але позицiя ii стала досить хиткою. Якщо Украiна впаде i Ужгород та Львiв опиняться на захiдних кордонах китайськоi iмперii я не заздрю Америцi, ii населенню i всiм ковбасникам включаючи мене самого. Свiт вже зараз бачить безсилля Америки пiсля того як купка хуситiв блокувала судоходство Суецьким каналом а велики ужасний американський флот рапортуе про успiшне збиття ще двох безпiлотникiв, ура-ура ми вiдбили атаку хуситiв на наш корабель! Ура-ура ми хоробро втопили наш безпiлотник пiсля того як росiяни його збили. Стидоба блiн!!

Ще Обама став вибачатися вiд Америки перед всiма дикунами свiту, Байден це успiшно продовжив i розвив вибачаючись перед внутрiшнiми дикунами, Америцi це буде вiдхаркуватись десятки рокiв якщо взагалi колись оклигае. Поразка у Вьетнамi викликала крах золотого стандарту долара, пiсля поразки в Украiнi посипеться домiно зовнiшньго боргу, фондового ринку i панування долара як свiтовоi валюти.

На фонi цього всього коли iмпотентний Байден коливаеться з рiшенням чи може Украiна використовувати свою зброю по цiлях в Росii, Китай надав Росii корейську зброю. Як ви думаете, Китай хоч хвилину сумнiвався чи може Росiя бити цiею зброею туди куди вона захоче?
Шольц теж хоче скорiшого закiнчення вiйни i дешевого газу, тому ще раз гавкнув що нiмецька зброя не по Росii, нiмецький халiфат йому забезпечено також, його полiтична мамка постаралася.
Так це Вова образився що Байден не їде на його саміт миру? Он воно що!
Ну, так хай робить той саміт сам і рулить там сам - він молодий, задорний, найвеличніший лідер сучасності, навіщо йому там старий маразматик?

Забули як нещодавно Штати кричали, щоб ми не били по кацапській нафтопереробці?

4
26 травня 2024 16:51:27
якби Байден щось там "погодив" хуйлу, то він би:
1) не попереджав майже рік про майбутнє вторгнення, закликаючи зелену владу хоч якось готуватися
2) просто не дав би нам ту допомогу, без якої ми б ніколи не встояли, хоча у нас і немає союзницького договору зі США

Ви впевнені? одне іншому ніяк не заважає
5
26 травня 2024 08:23:51
На думку аналітиків Інституту вивчення війни (ISW), передчасний початок російських наступальних операцій підірвав успіх Росії на півночі Харківської області.
6
26 травня 2024 00:57:05
"Киев потеряет значительные территории, если Вашингтон вновь проигнорирует российские предложения по мирным переговорам

Об этом заявил посол РФ в Вашингтоне Анатолий Антонов американскому журналу Newsweek"

Ухтибля. Отже, пропозиції переговорів вже були не раз? Бо "вновь проіґноріруєт".
А якщо не проігнорує? Київ більше нічого не втратить? А як же денацифікація з демілітаризацією?

очень переговоров хочется
7
25 травня 2024 22:51:23
Под Харьковом у РФ потери 1 к 8, Сырский заявил
12
23 травня 2024 15:55:41
Та то зрозуміло, що вони суто за гроші, я просто вжив їхній термін щодо цих любителів "дліннава рубля". І давай прямо: я думаю, сарафанне радіо вже до всіх донесло, наскільки активно дохнуть кацапи на фронті, це по факту свідоме принесення себе в жертву заради того, щоб сім'я вилізла зі злиднів, як вони думають.
Там навіть деякі області перекупали любітелів рубля в інших областей, бо своїх не було
і масса негрів набрано
Однако злидноти у них виявилося овердох*уя, на півтора роки війни вистачило, причому постійних активних штурмових дій.

бо в них злиденна держава
14
23 травня 2024 15:42:51
вважай півтора року вони одними добровольцями обходяться
Правильніше було б, мабуть, сказати не добровольцями, а найманцями. Бо йдуть на смерть заради зарплати еквівалентом в дві тищі баксів плюс разова виплата, підйомні від регіону.
Та то зрозуміло, що вони суто за гроші, я просто вжив їхній термін щодо цих любителів "дліннава рубля". І давай прямо: я думаю, сарафанне радіо вже до всіх донесло, наскільки активно дохнуть кацапи на фронті, це по факту свідоме принесення себе в жертву заради того, щоб сім'я вилізла зі злиднів, як вони думають.

Там навіть деякі області перекупали любітелів рубля в інших областей, бо своїх не було
і масса негрів набрано
16
23 травня 2024 11:14:31
Майк Накі вже розкопав на нового міністра оборони - коротше, там не технократ а такий же хабарник - закордонні вілли, коханки, син багатій і тд.
17
23 травня 2024 10:05:09
https://t.me/kazansky2017/11666
Нахєра зам гш махєнацнішати ?
Він має мабуть нєхілу зп
І під постійним оком саурона
Нах ?

Ти не бачив, який маєток був у замміністра оборони їхнього? Там януковоч такого не мав
20
23 травня 2024 08:52:03
https://t.me/rozvidka_noem/8771

ото прям канал в телеграмі знає що робити генералам на війні
якісь москалі
22
21 травня 2024 23:37:09
М.Наки. "Назначение Белоусова подавалось как невероятная революция в Минобороны. Мол, сейчас придет бессребреник, который и скромен, и не ворует, и вообще религиозный донельзя. Тогда я сказал, что так не бывает. Любой человек в хуйло системе — вор, лицемер и ничтожество. Так и оказалось. Думаю, основная масса расследований про нового министра обороны будет позже. Но Центр "Досье" получил доступ к его почте, откуда стало ясно, что он тоже любит помпезную жизнь, виллы за рубежом и ходить по любовницам. В общем, абсолютно ничем не отличается от предшественника, да и самого Владимира хуйло. Кто-то скажет, что масштаб меньше, однако вопрос принципа. Если человек ворует — он вор. Если назначаешь своих детей на хлебные контракты — ты никакой не государственник, а обычный винтик этой системы. Самое интересное из опубликованного "Досье" — Белоусов водил тесную дружбу с Пригожиным. И вот тут появляются вопросы. Не он ли сдал товарища хуйло? Или наоборот?"
25
21 травня 2024 16:51:56
Не важно как. Плохие звоночки. Они начали сажать генералов за распил бабла при строительстве укрепов, а у нас никого не наказали, а просто списали все на российское ИПСО
Еще раз
Разбор полетов после Победы

А Победа все спишет
Почему то мне так кажется, если не устраивать разбор полетов, то каждый на своем месте и дальше будет понижать обороноздатність нашей страны.

а в нас інша думка
27
21 травня 2024 14:44:46
Евросоюз не имеет никаких сомнений в легитимности Владимира Зеленского на посту президента Украины, заявил на пресс-конференции представитель внешнеполитической службы ЕС Петер Стано
28
21 травня 2024 14:40:31
Я якщо почну з компом триндіти то іпанусь  :weep:

так доведеться, він вже може
29
21 травня 2024 13:10:40
Четыре российских региона столкнулись с обвальным падением доходов бюджета

Почти половина российских регионов в первом квартале 2024 года столкнулась с падением доходов местных бюджетов, а в четырех субъектах оно приняло обвальный характер. Такие данные в «Мониторинге экономической ситуации» приводят эксперты Института Гайдара.

Лидером по темпам снижения поступлений стала Тюменская область. В ключевом регионе добычи газа в России доходы местной казны обвалились на 34,4% после того, как «Газпром» был вынужден сократить добычу на четверть и получил первый за четверть века годовой убыток. Тюменский областной бюджет недополучил налоги на прибыль и имущество бизнеса, указывают в Институте Гайдара.

Еще один газовый регион — Ямало-Ненецкий автономный округ, где находится одно из крупнейших в мире Уренгойское газовое месторождение, — зафиксировал падение доходов на 30,3%. Проблемой, как и в Тюменской области, стал недобор налога на прибыль.

На 33,9% сократились поступления в бюджет Республики Саха (Якутия): просели сборы НДФЛ, а также налога на добычу полезных ископаемых (НДПИ) по природным алмазам. Госкорпорация «Алроса», которая на треть принадлежит правительству республики, по итогам прошлого года отчиталась о падении прибыли на 15%, выручки — на 9%, а также признала проблемы с продажами. На фоне санкций запасы нераспроданных алмазов у «Алросы» выросли в 1,6 раза, и, чтобы поддержать компанию, драгоценные камни у нее впервые с 2009 года начнет покупать государство.

На 27,2% упали доходы бюджета Мурманской области. Как и в газовых субъектах, проблемы возникли со сборами налога на прибыль.
30
21 травня 2024 13:06:52
Схоже, що ця стаття в Економіст - як згладжувальний фактор після  низки останніх антиєрмаківських статей на Заході.

Захід єрмак цілком влаштовує
31
21 травня 2024 11:27:51
Акторка Скарлетт Йоганссон заявила, що була “змушена найняти адвоката”, щоб вимагати видалення голосу штучного інтелекту для ChatGPT, який був занадто схожий на її власний. Про це пише Bloomberg.

У своїй заяві вона повідомила, що у вересні отримала пропозицію від гендиректора OpenAI Сема Альтмана озвучити аудіо-функцію для ChatGPT. Але вирішила не брати участь у проєкті “після довгих роздумів і з особистих причин”.

“Він сказав мені, що, на його думку, озвучуючи систему, я зможу подолати розрив між технологічними компаніями та творчими людьми…”, – зауважила акторка.

Нещодавно OpenAI випустив нові аудіоінструменти, одним із яких став голос Sky у ChatGPT. Чимало користувачів звернули увагу на його подібність до голосу Скарлетт Йоганссон. Акторка також сказала, що була шокована.

“Коли я почула випущену демонстраційну версію, я була шокована, розлючена і не вірила, що пан Альтман буде використовувати голос, який звучить так моторошно схоже на мій”, – акцентувала кінозірка.

Водночас Сем Альтман у своїй заяві зауважив, що голос Sky “не належить Скарлетт Йоганссон, і він ніколи не мав на меті бути схожим на її голос”.

“Ми вибачаємося перед пані Йоганссон за те, що ми не змогли порозумітися краще”, – додав гендиректор OpenAI.

Напередодні стало відомо, що OpenAI призупиняє використання у ChatGPT голосу Sky, щоб відреагувати на занепокоєння громадськості.
32
21 травня 2024 11:25:11
Прагнути кращого. Природній стан нормальної людини.
Лучшеє враг хорошего (с)

Ми ж про реальність а не побалакать
А що реальність: дивитися спокійно на те, що є? Ми люди, чи ми стадо, якого годують марафонами?

а в тебе немає вибору, або так, або держава зникне
33
21 травня 2024 01:10:10
Загинули:
– президент Ірану
– міністр закордонних справ
– губернатор провінції Східний Азербайджан
– імам провінції Тебріз
– бригадний генерал КСІР
34
20 травня 2024 23:07:35
Четыре российских региона столкнулись с обвальным падением доходов бюджета

Почти половина российских регионов в первом квартале 2024 года столкнулась с падением доходов местных бюджетов, а в четырех субъектах оно приняло обвальный характер. Такие данные в «Мониторинге экономической ситуации» приводят эксперты Института Гайдара.

Лидером по темпам снижения поступлений стала Тюменская область. В ключевом регионе добычи газа в России доходы местной казны обвалились на 34,4% после того, как «Газпром» был вынужден сократить добычу на четверть и получил первый за четверть века годовой убыток. Тюменский областной бюджет недополучил налоги на прибыль и имущество бизнеса, указывают в Институте Гайдара.

Еще один газовый регион — Ямало-Ненецкий автономный округ, где находится одно из крупнейших в мире Уренгойское газовое месторождение, — зафиксировал падение доходов на 30,3%. Проблемой, как и в Тюменской области, стал недобор налога на прибыль.

На 33,9% сократились поступления в бюджет Республики Саха (Якутия): просели сборы НДФЛ, а также налога на добычу полезных ископаемых (НДПИ) по природным алмазам. Госкорпорация «Алроса», которая на треть принадлежит правительству республики, по итогам прошлого года отчиталась о падении прибыли на 15%, выручки — на 9%, а также признала проблемы с продажами. На фоне санкций запасы нераспроданных алмазов у «Алросы» выросли в 1,6 раза, и, чтобы поддержать компанию, драгоценные камни у нее впервые с 2009 года начнет покупать государство.

На 27,2% упали доходы бюджета Мурманской области. Как и в газовых субъектах, проблемы возникли со сборами налога на прибыль.
35
20 травня 2024 21:25:08
Китай вже лазив на В'єтнам, отримав по пиці, і відповз за 3 дня
36
20 травня 2024 19:12:16
це мабуть половина чф
38
20 травня 2024 08:02:47
Віцепрезидент Ірану підтвердив, що загинув президент Раїсі. А разом з ним 8 людей, включно з міністром закордонних справ.
39
20 травня 2024 08:00:49
всі пасажири гелікоптера, серед яких також були губернатор іранської провінції Східний Азербайджан Малек Рахматі, аятола Мохаммад Алі Але-Хашем, представник лідера Ісламської революції в провінції Східний Азербайджан та ще кілька людей, загинули.
40
19 травня 2024 23:33:25
Там же ж головний чорт ніби не президент а отой мулла-патріарх аятолл (чи як його?)

Хто там спєц в тоталітарних режимах?
патріарх дуже старий, цей був сподкоємцем
:facepalm1: і це політичний форум а такі примітиви постять таку херню. Довбню-аятола це ГОЛОВА всієї владної структури ірану. як СВІТСЬКОЇ(фактично) так і РЕЛІГІЙНОЇ (по функції) Презхидент там як при совку був голова верховної ради совка. Фігура для картинки та як менеджер управління урядом. але вказівки він отримував від політбюро за підписом генсека.(це для такихї як ти більш зрозуміле ніж аятола і його рада релігійних вищих його радників :D ). загибель якогось преза там то тільки видатки на похорон і чергові вибори чергової маріонетки. ось смерть аятоли-це подія по перетрясьці реальної влади в іранському "хуралі" старійшин релігійного характеру.

ти вивчи матчастину, Раісі сам був старійшина, і член політбюро. Он зараз Портніков розповідає, ото послухай

Повна версія