Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модер, ти не правий.

Re: Модер, ти не правий.

таке враження, що хтось заходить в запой, потім йде на форум з бодуна і не розібравшись банить
потім знову в запой на 2 тижні

в даному випадку хтось настукав. Малоймовірно, що так точно співпало вихід адміна на роботу і відкриття гілки.
   
Re: Модер, ти не правий.

Підтримую пєтицію на розбан Єдвайзера та Димця.
   
Re: Модер, ти не правий.

Підтримую пєтицію на розбан Єдвайзера та Димця.
+
   
Re: Модер, ти не правий.

Підтримую пєтицію на розбан Єдвайзера та Димця.
Невже вони є учасниками твого ганебного альянсу? ;o
   
Re: Модер, ти не правий.

Свободу Українцям!
   
Re: Модер, ти не правий.

Свободу Українцям!

 :)
dimec   4.1 Будемо привчати до інформаційної гігієни   21.12.2023   22.01.2024 04:25
adviser   4.1 Будемо привчати до інформаційної гігієни   21.12.2023   22.01.2024 04:27
   
Re: Модер, ти не правий.

:)
dimec   4.1 Будемо привчати до інформаційної гігієни   21.12.2023   22.01.2024 04:25
adviser   4.1 Будемо привчати до інформаційної гігієни   21.12.2023   22.01.2024 04:27

Зустрінемось в наступному році!
Йоу хлопці! Тримайтеся там.
   
Re: Модер, ти не правий.

Уря (tu)
   
Re: Модер, ти не правий.

Модер був психанув, а потім отямився?
   
Re: Модер, ти не правий.

Модер був психанув, а потім отямився?
можливо просто помилка
а петицій не бачив, бо зазизирає сюди раз на тиждень
   
Re: Модер, ти не правий.

Дорогі мої друзі!  Я щиро дякую усім, хто підтримав "петицію" до модератора стосовно мого і dimec  бану.
Не знаю, як я тут пишу,  але поки це можливо, я не можу не подякувати вам усім.  :-B
Якщо чесно абсолютно не мав бажання тягати сюди ту інформацію про Фіалу,  якби я мав впевненість що то відверта брехня. Триста років то мені треба.

Але воно якось дуже складно б виходило. Ткач , що заколупав усю владу,  агресивна відповідь на пресконференції і через пару днів така інфа про власника УП. Виглядає дійсно як попередження чи сходинка в подальшій атаці.
Але то краще знати УП та тим хто замовив і добре заплатив за цей вкид. Бо крім УНІАН ще купа притомних сайтів це розмістила. А спростування я не бачив , крім фейсбуку ДрагонКепитал.
Ну таке.

Ше раз всім дякую і обнімаю  :love: , а я на пару тижнів "випаду з ефіру" :) бо є робота .
Підкинули монстра на ремонт і терміново, бо Лукашенко нападе. B-)
   
Re: Модер, ти не правий.

Дорогі мої друзі!  Я щиро дякую усім, хто підтримав "петицію" до модератора стосовно мого і dimec  бану.
Не знаю, як я тут пишу,  але поки це можливо, я не можу не подякувати вам усім.  :-B
Якщо чесно абсолютно не мав бажання тягати сюди ту інформацію про Фіалу,  якби я мав впевненість що то відверта брехня. Триста років то мені треба.

Але воно якось дуже складно б виходило. Ткач , що заколупав усю владу,  агресивна відповідь на пресконференції і через пару днів така інфа про власника УП. Виглядає дійсно як попередження чи сходинка в подальшій атаці.
Але то краще знати УП та тим хто замовив і добре заплатив за цей вкид. Бо крім УНІАН ще купа притомних сайтів це розмістила. А спростування я не бачив , крім фейсбуку ДрагонКепитал.
Ну таке.

Ше раз всім дякую і обнімаю  :love: , а я на пару тижнів "випаду з ефіру" :) бо є робота .
Підкинули монстра на ремонт і терміново, бо Лукашенко нападе. B-)
:friends: дуже рада, що ти повернувся. Не пропадай.
   
Re: Модер, ти не правий.

Схоже на амністію з приводу свята Різдва.
   
Re: Модер, ти не правий.

мда розбанили купу кацапів
хм потім питають де слав
   
Re: Модер, ти не правий.

я розумію коли там амністію роблять..но нахера розбанювати антиукраїнськіх підарасів?  якім покуй петя..зеля..юля ..їм Україну знищити треба.
   
Re: Модер, ти не правий.

Дякую всім небайдужим
   
Re: Модер, ти не правий.

Дякую всім небайдужим

Респект за мову, пане Дімєц
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія