Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Донч то правда?

Re: Донч то правда?

непогано перекрутив  :)
притензій до тисяч воюючих місцевих під керівництвом з рф у тебе немає? :)
притензії тільки до сторони, на якій проживають на неукупованій території? :)
про свій вклад в днр чи не днр повідаєш?
Нахуй!!!
   
Re: Донч то правда?

Нахуй иди со своей рашкой.
притензій до силовиків з донбасу немає? які непослідували прикладу добровольців, які пішли захищати, батьківщину без наказу?
а донецькі пішли в днр...
нажаль, це є реальність  :(
а тебе ще немаєм сил послати, з твоїми доками днр :(
   
Re: Донч то правда?

кокошник
Сам забанишься или я начну процедуру?
   
Re: Донч то правда?

притензій до силовиків з донбасу немає? які непослідували прикладу добровольців, які пішли захищати, батьківщину без наказу?
а донецькі пішли в днр...
нажаль, це є реальність  :(
а тебе ще немаєм сил послати, з твоїми доками днр :(
Нахуй.
Сам забанишься или я откріваю процедуру?
Ти вже дістав.
   
Re: Донч то правда?

Нахуй!!!
рано чи пізно з доками днр будуть посилатись подалі чим на юх :)
але не з аваковим конешно, він на днр, на вас працює :(
   
Re: Донч то правда?

рано чи пізно з доками днр будуть посилатись подалі чим на юх :)
але не з аваковим конешно, він на днр, на вас працює :(
Так ти сам, чи тре чемно запитати?
   
Re: Донч то правда?

Так ти сам, чи тре чемно запитати?
доки днр вже отримав?
чи питання незрозумів?
   
Re: Донч то правда?

Ок. Якщо до 24-00 не забанися на певний строк, то чемно запитаємо громаду забанити назавжди.
Бо йобнутий не повинен постити.
   
Re: Донч то правда?

доки днр вже отримав?
Хто тобі, йобнутому на всю голову, розповів, що існують доки днр?
Про дурню, що видають, не питаю. Питаю - хто тобі, йолопу, розповів, що то існує взагалі?
пс. Перепрошую в лікарів, можливо моє питання може спричинити певний кризис в стані хворого.
Хай хворий виліковується, щасти йому.
   
Re: Донч то правда?

доки днр вже отримав?
чи питання незрозумів?

Вам ще не набридла ця трійця донбасянських тролів (Дон-бас, колібрі та  Андре)?
Ватних любителів Лугандону, що зараз розігрують роль українських патріотів?
Ще не викликають блювотний рефлекс?
Це і є "голос Донбасу" :)
Хоч опудалом, хоч тушкою, але тільки й далі аби жерти Україну.

Останнє редагування: 16 січня 2016 14:06:36 від Gremlin
   
Re: Донч то правда?

Вам ще не набридла ця трійця донбасянських тролів (Дон-бас, колібрі та  Андре)?
Ватних любителів Лугандону, що зараз розігрують роль українських патріотів?
Ще не викликають блювотний рефлекс?
Це і є "голос Донбасу" :)
Хоч опудалом, хоч тушкою, але тільки й далі аби жерти Україну.
Ти ще виліз і до підхуйлятника на Ви?
У нас на форумі до підхуйлятників виключно - нах.
Йди в свою кацапію, і не лізь в мою Україну. Ок?
Що ти там хочеш жерти, мені пофіг. Твої кацапськи хотєлки в ігнорі.
Йди в свою кацапію, і не лізь в мою Україну. Ок?
   
Re: Донч то правда?

Дебилы!! Взрослые мужики, а срётесь, как безответственные инфантильные подростки за углом школы! Если вы преследуете одни и те же цели, а именно - сохранение целостности Украины, сохранения её независимости и суверенитета, усиления экономической мощи, финансовой стабильности, росту инвестиционной привлекательность - хватит, уроды, друг друга дерьмом поливать. Дон-басс, к тебе это тоже относится! На ТЫ перешла исключительно ввиду удалённости общения! Возможно, мы ровесники, возможно - нет, возможно, в реале я бы никогда себе такого бы не позволила, но  вы все тут меня просто достали. У вас нет единой цели, такое ощущение, что вы все, оскорбляющие и унижающие тут друг друга - все до единого вражины моей страны.

может, надо как-то искать больше общего, каких-то конструктивных решений, чем изрыгивание никому не нужных, изматывающих нервы и время словесных рвотных масс? 

помните об ответственности, помните, что вы высказываетесь в огромное информпространство, что вас ВСЕХ читают тысячи людей и ваш посыл разрывают на ресурсы и цитаты!

если это критика - то пусть она будет конструктивной и обоснованной, с причинами, выводами и предложениями, если это словесный понос и забалтывание с уводом в сторону - то хай воно сдохне!



сволочи! буду стучать и требовать бана.  :X  :X  :X
   
Re: Донч то правда?

Дебилы!! Взрослые мужики, а срётесь, как безответственные инфантильные подростки за углом школы! Если вы преследуете одни и те же цели, а именно - сохранение целостности Украины, сохранения её независимости и суверенитета, усиления экономической мощи, финансовой стабильности, росту инвестиционной привлекательность - хватит, уроды, друг друга дерьмом поливать. Дон-басс, к тебе это тоже относится! На ТЫ перешла исключительно ввиду удалённости общения! Возможно, мы ровесники, возможно - нет, возможно, в реале я бы никогда себе такого бы не позволила, но  вы все тут меня просто достали. У вас нет единой цели, такое ощущение, что вы все, оскорбляющие и унижающие тут друг друга - все до единого вражины моей страны.

может, надо как-то искать больше общего, каких-то конструктивных решений, чем изрыгивание никому не нужных, изматывающих нервы и время словесных рвотных масс? 

помните об ответственности, помните, что вы высказываетесь в огромное информпространство, что вас ВСЕХ читают тысячи людей и ваш посыл разрывают на ресурсы и цитаты!

если это критика - то пусть она будет конструктивной и обоснованной, с причинами, выводами и предложениями, если это словесный понос и забалтывание с уводом в сторону - то хай воно сдохне!



сволочи! буду стучать и требовать бана.  :X  :X  :X


 (tu)

Святая правда
   
Re: Донч то правда?

Дебилы!! Взрослые мужики, а срётесь, как безответственные инфантильные подростки за углом школы! Если вы преследуете одни и те же цели, а именно - сохранение целостности Украины, сохранения её независимости и суверенитета, усиления экономической мощи, финансовой стабильности, росту инвестиционной привлекательность - хватит, уроды, друг друга дерьмом поливать. Дон-басс, к тебе это тоже относится! На ТЫ перешла исключительно ввиду удалённости общения! Возможно, мы ровесники, возможно - нет, возможно, в реале я бы никогда себе такого бы не позволила, но  вы все тут меня просто достали. У вас нет единой цели, такое ощущение, что вы все, оскорбляющие и унижающие тут друг друга - все до единого вражины моей страны.

может, надо как-то искать больше общего, каких-то конструктивных решений, чем изрыгивание никому не нужных, изматывающих нервы и время словесных рвотных масс? 

помните об ответственности, помните, что вы высказываетесь в огромное информпространство, что вас ВСЕХ читают тысячи людей и ваш посыл разрывают на ресурсы и цитаты!

если это критика - то пусть она будет конструктивной и обоснованной, с причинами, выводами и предложениями, если это словесный понос и забалтывание с уводом в сторону - то хай воно сдохне!



сволочи! буду стучать и требовать бана.  :X  :X  :X
Ок. Я проникся.
А как проникнутся мудаки, которім муляет моя прописка Донецка?
   
Re: Донч то правда?

Жители Донецка массово скупают вышиванки и украинскую символику! (ФОТО)


Мабуть будуть публічно спалювати,
як українські книжки в Криму.
   
Re: Донч то правда?

Мабуть будуть публічно спалювати,
як українські книжки в Криму.
О, ебанатик.
   
Re: Донч то правда?

Вам ще не набридла ця трійця донбасянських тролів (Дон-бас, колібрі та  Андре)?
Ватних любителів Лугандону, що зараз розігрують роль українських патріотів?
Ще не викликають блювотний рефлекс?
Це і є "голос Донбасу" :)
Хоч опудалом, хоч тушкою, але тільки й далі аби жерти Україну.
це не до мене питання, а до модерів, вони ведуть політику, що сепари на форумі також мають бути представлені...
вони вже не викликають рвотних рефлексів, вони вже на довго наші супутники,
це як неприємні запахи в реалі, нехош їх відчувати? піди туди де їх немає, нехош їх помічати на фуп?-заігнори їх...

бомба буде на фуп коли вони правду рубануть про лугандон з сторони днр, а не як зараз тільки в нашу сторону з днр каміння кидають, типу треба було наказу від авакова ментам з донецьку, виходить їм наказ дали з кремля і вони його виконали вступивши в днр... адобровольці нечекали наказу від авакова, а стріляли вату виконуючи обов'язок... донецькі вирішили, що присяга то пусте, а наказ авакова то св'яте...
   
Re: Донч то правда?

Я уже не буду вступать в дискус.
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=898574.msg17590212#msg17590212
   
Re: Донч то правда?

що сепари на форумі також мають бути представлені...
Нахуй сепарів з форуму!
Тебе в першу чергу.
   
Re: Донч то правда?

Йди в свою кацапію, і не лізь в мою Україну. Ок?
от ж босота, і хуйло кажить про "свою" Україну, а вона не його, а наша, і вона українська, а не ватна :)
   
Re: Донч то правда?

от ж босота, і хуйло кажить про "свою" Україну, а вона не його, а наша, і вона українська, а не ватна :)
ти з нахуя вже віщаєш?

Останнє редагування: 16 січня 2016 15:00:31 від Дон-бас
   
Re: Донч то правда?

Мабуть будуть публічно спалювати,
як українські книжки в Криму.

Кацап, ты кто по званию? Капитанишка?

Откуда же вы, нелюди, беретесь? Чем вас так хуйло пронял, что вы за него удавиться готовы?

А в Донецке 80-85% патриотов Украины жило еще недавно.
   
Re: Донч то правда?

Дебилы!! Взрослые мужики, а срётесь, как безответственные инфантильные подростки за углом школы! Если вы преследуете одни и те же цели, а именно - сохранение целостности Украины, сохранения её независимости и суверенитета, усиления экономической мощи, финансовой стабильности, росту инвестиционной привлекательность - хватит, уроды, друг друга дерьмом поливать. Дон-басс, к тебе это тоже относится! На ТЫ перешла исключительно ввиду удалённости общения! Возможно, мы ровесники, возможно - нет, возможно, в реале я бы никогда себе такого бы не позволила, но  вы все тут меня просто достали. У вас нет единой цели, такое ощущение, что вы все, оскорбляющие и унижающие тут друг друга - все до единого вражины моей страны.

может, надо как-то искать больше общего, каких-то конструктивных решений, чем изрыгивание никому не нужных, изматывающих нервы и время словесных рвотных масс? 

помните об ответственности, помните, что вы высказываетесь в огромное информпространство, что вас ВСЕХ читают тысячи людей и ваш посыл разрывают на ресурсы и цитаты!

если это критика - то пусть она будет конструктивной и обоснованной, с причинами, выводами и предложениями, если это словесный понос и забалтывание с уводом в сторону - то хай воно сдохне!

+1 Все правильно сказала.

сволочи! буду стучать и требовать бана.  :X  :X  :X

-1 Это лишнее. Надеюсь, до них дойдет.
   
Re: Донч то правда?

Нахуй сепарів з форуму!
Тебе в першу чергу.

 :dopovid:
   
Re: Донч то правда?

от ж босота, і хуйло кажить про "свою" Україну, а вона не його, а наша, і вона українська, а не ватна :)
http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=898786.new#new
У тебя последний шанс покаяться. Прямо сейчас.
   
Re: Донч то правда?

от ж босота, і хуйло кажить про "свою" Україну, а вона не його, а наша, і вона українська, а не ватна :)
:dopovid:
   
Re: Донч то правда?

Нативи, я пас.
   
Re: Донч то правда?

Взрослые мужики, а срётесь, как безответственные инфантильные подростки за углом школы!
війна діло молодих, а і в 65 діди себе відчувають молодими

Если вы преследуете одни и те же цели, а именно - сохранение целостности Украины, сохранения её независимости и суверенитета, усиления экономической мощи, финансовой стабильности, росту инвестиционной привлекательность - хватит, уроды, друг друга дерьмом поливать.
здатися психологічно?
чи вже немає рф військ на Українській землі, крим і з донбасом вже не укуповані?
остановітесь, тобто здавайтесь (с) чугуній...

но  вы все тут меня просто достали.
чередуйте валіріанку з ста грамами горілки, хорошу улюблену музику і не беріть до голови нічого, все менеться і все буде добре в космосі принаймі так точно...

может, надо как-то искать больше общего, каких-то конструктивных решений, чем изрыгивание никому не нужных, изматывающих нервы и время словесных рвотных масс?
спільного? да не питання...
ми фашисти, хунта, і вони фактично фашисти хунта-однакові, ну можливо і одне і теж,
наші в них стріляють і вони в нас-спільне ж маєм,
вони на нашу територію напали, ми на них ненапали, тут ми різні,
вони вбивають наших мирних, ми їхніх ні,
вони називають нас нелюдьми, а вони самі такі по суті-також спільне,
вони говорять на своїй рф мові-у нас так просто всі на ній белькають-спільне одне у всіх язік,
є багато спільного і відміного багато, зациклюватися на тому, що у нас тільки є спільного з рф фашистами є неправильним, свою природу ж необманеш...

помните об ответственности, помните, что вы высказываетесь в огромное информпространство, что вас ВСЕХ читают тысячи людей и ваш посыл разрывают на ресурсы и цитаты!
а як же твердження, що фуп ніхто не чтає, не цитує, що їжак тут вооще одна на форумі і пише за всіх одночасно, невже це не правда? :(
шо фуп нінашо невпливає... невже неправда? :)
невже боти жора, ростов, махно ітд, на шось впливають, їх цитують, вони недурно тут пасутья і відробляють в них вливання, поставлені задачі партії і тов. пу? тобто ольгіно тут ефективне і впливове? а деж модери? ну нічого собі... :(

если это критика - то пусть она будет конструктивной и обоснованной, с причинами, выводами и предложениями, если это словесный понос и забалтывание с уводом в сторону - то хай воно сдохне!
а якшо перед порошком (пр, ахметом, опо блоком, медведчуком), юльком, дрищом, ольгінцем ставиться якась задача, за гроші мочканути опонента, думаєте ві думає про етику? проти всіхи ідейно всіх заробітчан мокають, і справедливо мокають в гумонце.
коструктивна критика від порошка, юлька, дорища та ольгінця? тут даж противсіх неможоть відкритикувати всіх встигнути, жора сильно критикує поза методичкою? а птах з мінстеця рошен? отожбо...

сволочи! буду стучать и требовать бана.  :X  :X  :X
стукайте і вам відкриють, чи почують,
але на благо треба стукати тільки на ольгінців, чи на порошкоюлькодрищів коли вони в засос з хуйло смокчуться,
чи будувати тут рф-срср-2 і як там на всіх стукали, так і ми на всіх...
нетреба бути як та бабка на ловочці коло під'їзду, і вашим і нашим, але весь будинок засадила, стуканувши в кгб на сусідів, мол вони антисоветщина... :(
   
Re: Донч то правда?

:dopovid:
а шо нетак? ;o  ;o  ;o
   
Re: Донч то правда?

а шо нетак?
Ага!
А мене за що?
пс. йобанній писдец за тупизм фигуранта.
   
Re: Донч то правда?

Согласны ли Вы, чтобы забанить дебила/кокошника навсегда.
именно такой опрос завтра будет висеть на ФУПе, если кокошник сегодня не объявит самобан на месяц.
   
Re: Донч то правда?

Ага!
А мене за що?
пс. йобанній писдец за тупизм фигуранта.
не мене за шо, а чому диписувач так реагує,

хуйло ж говорить "мая Україна" одін народ,
а йому відповідаєм, ні, не твоя, а наша, громадян України, українців, а не рф громадянина кацапа,
і Україна не така яку собі думає там хуйло, а українська,

тому і дивує чому вона доповідь смайлить, невже згідна з хуйло, ну ти сепар, тобі так важати і не дивно.
   
Re: Донч то правда?

Согласны ли Вы, чтобы забанить дебила/кокошника навсегда.
именно такой опрос завтра будет висеть на ФУПе, если кокошник сегодня не объявит самобан на месяц.
чого на завтра переносити, те, що можна зробити сьодня? :S
всі днрівці зарегиняться для такого діла? :D
   
Re: Донч то правда?

Не лишай "кормильцев" статуса хотя-бы в интернете! )))

"Кормільці" втратили свій статус, як повелися на казки і підтримали ДНР/ЛНР, виявилось, що Україна може жить без них, а от вони без України не дуже.
   
Re: Донч то правда?

всі днрівці зарегиняться для такого діла?
Йди нахуй разом з своїми днрвовцями.
Шо не ясно?
   
Re: Донч то правда?

Согласны ли Вы, чтобы забанить дебила/кокошника навсегда.
именно такой опрос завтра будет висеть на ФУПе, если кокошник сегодня не объявит самобан на месяц.

Пропоную вам розширити опитування та додати до нього вас та колібрі.
   
Re: Донч то правда?

Пропоную вам розширити опитування та додати до нього вас та колібрі.
легко.
Якщо я особисто Вам так набрид, як той муфлон прохуйловський, то Ви можете легально ініцюювати таке опитування. Щасти Вам в цьому.
   
Re: Донч то правда?

легко.
Якщо я особисто Вам так набрид, як той муфлон прохуйловський, то Ви можете легально ініцюювати таке опитування. Щасти Вам в цьому.

На ФУПі заборонено створювати персональні гілки, за це топікстартер буде забаниний.
   
Re: Донч то правда?

це шо вже дожились, шо в днр розпочинається боротьба з кокошниками, ще трохи і буде боротьба з защитніками, ну якшо захисники не подавлять такі двіжі в донбасі :D
   
Re: Донч то правда?

донбас проти кокошніків?
а де ви раніше були? :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія