Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

народ офігіває від прес-конфереції зе :weep:

Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:
dsr

Женщины любят ушами.
Если ты женщина, то тогда твой пассаж вполне объясним.
Мне на речи ваще по барабану, я на дела смотреть привык.

Да не переживай, насмотришься еще дел от клоуна.
До блевоты.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

Результат цих виборів і є  результат того, що Ви написали. І я зовсім не заперечую, що повинна бути пропаганда. Якраз проукраїнської пропаганди було дуже мало, і зовнішньої, і внутрішньої.

Але хуйло розуміє лише одну мову - мову сили. І він зупинився лише тому, що йому почали давати відсіч, почалися досить значні втрати на їх боці.

А що конкретно пропонує зе - вивести війська, "повернути наших хлопців живими" і замінити це фейсбучними картинками?

Ви змогли зрозуміти, яка його конкретно стратегія? Я - ні. Бо її нема.
Дикарка канацкая, - не хуйло, а хйло. И напомни мне, он последнюю видсич в Дебальцево получил? Он не армии нашей боится, а народа, который в теоретической оккупации будет сопротивляться как может. Твой уровень понимания - нулевой. Иди в свою тему про эвакуацию генофонда
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:


   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

Тобто, Ви не знаєте хто. Дякую за щирість.

ну я ж не команді зелі, звідки мені такі подробиці знати.
але якщо в них таких людей нема - значить мусять терміново організувати.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:
dsr

 
Он опять собрался с кем то воевать?

Чё там с отползанием, Донч?
Ты эта, когда снова про отползание балаболить будешь
Теперь указывай какого Вову ты имеешь в виду хуйло или сцыкло. :weep:
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

Я надеюсь, ему не дадут выполнить свои обязательства перед Коломой и "спонсорами", и задвинут как Додона...
Это, для него лучший выриант...
Тупэньки барышни забальзаковского возраста, будут ссаться от него кипятком, будет красиво позировать, много спать, что бы не устал, заниматься семьёй и всё... Ну может попробует, правда один раз, к хуйлу на парад на 9-е съездить...


"Нехай їде, нехай їде

    Нехай не верне-еться...."  (Народна пісня)   :gigi:
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

У пороха была очень сильная речь

Ключове тут була) Все у нього було,і все просрав,бездарно,зливши клоуну.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

але якщо в них таких людей нема - значить мусять терміново організувати

 :weep: Дитячий садочок, старша група.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

:weep: Дитячий садочок, старша група.

отака я віруюча людина. в ідеї гарні. ;) 
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

Я надеюсь, ему не дадут выполнить свои обязательства перед Коломой и "спонсорами", и задвинут как Додона...
Это, для него лучший выриант...
Тупэньки барышни забальзаковского возраста, будут ссаться от него кипятком, будет красиво позировать, много спать, что бы не устал, заниматься семьёй и всё... Ну может попробует, правда один раз, к хуйлу на парад на 9-е съездить...

Хм ... а це варіант. Накращий, напевно.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

Маєте рацію, "поставив"...
Сьогодні чув, як дві жінки між собою, говорили, про клоуна, який він класний, що при ньому заживьом і все буде по пісят...
Біля них стояла дівчинка десь років 12-14, вона сказала дуже гарну фразу-" у мене таке склалося враження, що він не хоче йти у президенти,
але його хтось заставляє", це шикарно було сказано, дві жінки заткнулись, мабуть дівчинка посіяла у них сумніви...
Наскільки вона може бути права...

Мудра дитина. Хоча мені здається, що хоче, увійшов в раж. Про це і Кошкіна писала.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

це прекрасно. тільки в будь-якому випадку треба "слідкувати за базаром". просто тільки тому, що мусить бути не тільки гігієна спілкування проміж людьми, а ще і підкреслена повага до них. інакше почнеться все з початку - спочатку буде вербальна ескалація, яка переросте у фізичну. і це знову буде ворожнеча без кінця.
кому це треба? задумайтеся.
тим, хто не хоче ніколи і ніде закінчувати ворожбу і розділення людей, бо вони з неї живуть.

Я тут погоджуюся з Вірою. Є таке поняття, як декорум. Тобто вміння та зобов"язання поводити себе у відповідності до правил та протоколу цивілізованого товариства, особливо якщо ти у ролі лідера, тим більше лідера держави.

І вміння правильно комунікувати НАДЗВИЧАЙНО важливе для політика у всіх відношеннях.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

Дикарка канацкая, - не хуйло, а хйло. И напомни мне, он последнюю видсич в Дебальцево получил? Он не армии нашей боится, а народа, который в теоретической оккупации будет сопротивляться как может. Твой уровень понимания - нулевой. Иди в свою тему про эвакуацию генофонда

Я користуюся різними варіантами - хуйло, наприклад. У чому можна легко переконатися, переглянувши мої дописи.

А що - армія це не народ? чи представники народу не воюють в армії?

Йло - це ти. Бо проголосувало за зрадника і хуйло маріонетку. Сподіваюсь, отримаєш по повній.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

 :dopovid:
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

А что это за Макарий у которого армии со всеми её возможностями боятся не надо, но надо боятся народа с рогатками?
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

бяка, ти ж була колись культурна жінка? шо сталося? яке там оточення поруч з тобою?

У меня у тебе только ОДНА просьба: иди в жопу.  Все. Отстань от меня.

p.s давай уже, жмакай книпку.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

У меня у тебе только ОДНА просьба: иди в жопу.  Все. Отстань от меня.

p.s давай уже, жмакай книпку.

Вера это прелесть. Мадам на тонущем Титанике раздавала б замечания за плохо подобраную помаду.
   
Повісю тут
Alexandr Kochetkov
41 хв.

ПОРОШЕНКО НАДЕЕТСЯ НА РЕВАНШ
Владимира Зеленского — с суперубедительной победой! Хотя это было очевидно еще после первого тура.
Злорадствовать над сокрушительным поражением Петра Порошенко — не хорошо. Это низко.
Почти так же низко, как непрерывно врать на должности по поводу и без повода. А также использовать АП, СБУ, ГПУ и прочие государственные органы для попытки сохранить за собой власть…
Чего, собственно, добивался ПАП во втором туре? Ведь он жлоб, но не идиот, и понимал, что 15% разрыва не отыграть, если не приключится чуда. Но Запад, где в «слепом трасте» находится изрядная часть состояния ПАПа, чудес вроде срыва выборов, не разрешил. Да и Кремль, пытающийся снять с себя санкции, тоже отказался подыгрывать ПАПу.
Поэтому он потратил кучу усилий для того, чтобы максимально сократить отрыв от ВАЗа во втором туре. Кстати, именно сокращение отрыва демонстрирует экзит-пол, заказанный штабом Порошенко.
Такое сокращение делало проигрыш ПАПа не скандальным, а пристойным, и давало ПАПу шанс «потереть» с европейскими руководителями насчет какой-нибудь должности в бюрократических структурах Евросоюза. Что, в свою очередь, защищало его от криминального преследования в Украине.
Вторая задача — позиционироваться как общенациональный лидер правого толка, вытеснить из этой ниши «Свободу» и прочих и претендовать со своей партией на 15% на выборах в Верховную Раду. А там укрыться от НАБУ и играть в парламентскую республику вместе с бывшими «регионалами», возглавляемыми Виктором Медведчуком.
Не удивительно, что после окончания выборов Порошенко произнес в своем штабе длиннющую и чисто реваншистскую речь. Оказывается, он останется в политике. И он будет защищать... И он не позволит… И он не допустит… И Коломойский у него не пройдет… Словом, весь тот информационный шлак, которым штабы ПАПа заваливали нас последнее время.
Я опасаюсь, что не будет никакого перерыва во внутриукраинской пропагандистской склоке! Не будет ПАП с соратниками останавливать ботофермы, разве что подсократят расходы. И фейковая грязь продолжит литься теперь уже на Президента Украины Владимира Зеленского, его родных и близких, его команду во власти.
Петр Порошенко в своем ослеплении ненавистью к «неоценившим его украинцам», к Зеленскому, который выступил народным инструментом по вышвыриванию ПАП с трона, попытается максимально раскачивать социально-политическую ситуацию в стране — с помощью интриг, шантажа и прочего, чем он владеет.
Поэтому злорадствовать над фиаско ПАПа не нужно. А нужно обеспечить его незамедлительную и полную ответственность перед украинским законом за все противоправные действия, совершенные им за пять лет правления. Подельников тоже касается.
Иначе — беда.
Дивно.
Ніби потрібно радіти людині, що її кандидат переміг, а таке враження, що у нього паніка буквально.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

Чи буде ТС підтримувати нового президента в протистоянні з ху@лом?
я не ТС але скажу-ВСЕ,що принесе користь Україні як державі українців(у мому розумінні того :) ) я підтримаю не тільки у зелі .але у ЛЮБОГО).Для мене не грє ролі ХТО примає рішення ,але ЩО стоїть за рішенням.Тому ПРИЙМАЮЧИ нову ситуацію СПОКІЙНО,без слюнявих плачів і емоційних траскань дверима,ЧЕКАЮ на дії "молодої  зекоманди" беніного розливу. А тільки час покаже,ЧИМ наповниться від того у міхах.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

Дивно.
Ніби потрібно радіти людині, що її кандидат переміг, а таке враження, що у нього паніка буквально.

У прихильники певної політсили зараз сеанс колективного самонавіювання, що все буде ок, пронесе, гірше не буде, а у деяких упоротих - що зараз вони ЗАЖИВУТЬ  :weep:

До декого вже починає доходити, що наробили, але більшість боїться собі у цьому признатися, не кажучи вже на публіку.

Вони зараз сміються з реакції "порохоботів", але їх реакція буде по справжньому епічною, коли reality hits the fan  ;o

   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

===============================
Новини з майбутнього..хммм.

Ви ніяк не можете зрозуміти просту істину- Народ- це влада і він повинен їпсти в хвіст і гриву всіх
президентів, міністрів, чиновників, які не виконують свої обіцянки. А не чекати від них, чи молитися на срані еліти і т.п.

Не будьте кацапами і досить вже трочити на доброго царя. :X

На самом деле это вы так и не поняли, что вам ничего не пообещали. Нема чого вимагати, яких дотримуватись обiцянок. Так что вы теперь и требовать ничего не можете, ну разва что зарплату учителям в 4000 лолларов. Успеха в выполнении той обiцянки.
   
На самом деле это вы так и не поняли, что вам ничего не пообещали. Нема чого вимагати, яких дотримуватись обiцянок. Так что вы теперь и требовать ничего не можете, ну разва что зарплату учителям в 4000 лолларов. Успеха в выполнении той обiцянки.
Та навіть цієї обіцянки не було.
Була лиш обіцянка, незрозуміло від кого, що епоха бідності вже закінчилась.
А так Зюзю нічєво нє должєн. Тільки батькам.
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

я не ТС але скажу-ВСЕ,що принесе користь Україні як державі українців(у мому розумінні того :) ) я підтримаю не тільки у зелі .але у ЛЮБОГО).Для мене не грє ролі ХТО примає рішення ,але ЩО стоїть за рішенням.Тому ПРИЙМАЮЧИ нову ситуацію СПОКІЙНО,без слюнявих плачів і емоційних траскань дверима,ЧЕКАЮ на дії "молодої  зекоманди" беніного розливу. А тільки час покаже,ЧИМ наповниться від того у міхах.

(tu)

Успокоился и начал нормально соображать, молодец!
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

Та навіть цієї обіцянки не було.
Була лиш обіцянка, незрозуміло від кого, що епоха бідності вже закінчилась.
А так Зюзю нічєво нє должєн. Тільки батькам.

А батькам він вже пообіцяв, що буде харашо, хехехехе!

"Я думаю, что все будет хорошо. Я думаю, что не только нам будет хорошо. И в Украине тоже", - рассказали родители Зеленского.

Подробности читайте на УНИАН: https://www.УНIАН/elections/10524795-roditeli-zelenskogo-progolosovali-na-vyborah-prezidenta-pod-obektivami-kamer-v-krivom-roge-video.html

   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

(tu)

Успокоился и начал нормально соображать, молодец!
я завжди спокійний на відміну від тебе.Тому і не лізу в гілку про  трампа.Бо мені при ЛЮБОМУ презі добре.І тут завжди казав-не за юльку (як ти ) голошу а за справи. Ось привітав її коли вона за НАТО петицію вручала.Хоч знав що то "кукла" :D  І не роблю заламування рук від зелі,бо воно маріонетка і в шорах не тільки внутрішніх грошових мішків.але ,що головне західних.а там за свої бабки навіть хуйлу прислали чорну мітку через "бюгальтера".тому зеля хрома качка з дня інагурації.
 жаль просто втрати темпу.але не мені ті втрати рахувати.....як і тобі. :D

Останнє редагування: 22 квітня 2019 04:43:35 від cynic
   
Панове, найвишуканіша українська-у Фаріон

Так товсто, що аж тонко! (tu)  :D
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

я завжди спокійний на відміну від тебе.Тому і не лізу в гілку про  трампа.Бо мені при ЛЮБОМУ презі добре.І тут завжди казав-не за юльку (як ти ) голошу а за справи. Ось привітав її коли вона за НАТО петицію вручала.Хоч знав що то "кукла" :D  І не роблю заламування рук від зелі,бо воно маріонетка і в шорах не тільки внутрішніх грошових мішків.але ,що головне західних.а там за свої бабки навіть хуйлу прислали чорну мітку через "бюгальтера".тому зеля хрома качка з дня інагурації.
 жаль просто втрати темпу.але не мені ті втрати рахувати.....як і тобі. :D

Чувачок, ты хочешь померяться кому как добре «при ЛЮБОМУ презі»? :lol:

Но я понял, что ты топишь за текущего президента.
За Яныка топил, за Пороха топил теперь пришла топить за Зеленского.

Я ошибся, ты не поумнел а в прыжке переобулся! Ай да акробат :D
   
Re: народ офігіває від прес-конфереції зе  :weep:

Не знаю як кого, а мене дратує його манера розмовляти так, ніби він на сцені в якійсь комедійній ролі, жестикуляція тощо.

Є час пожартувати,  але ж не постійно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія