Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велика подяка лохдаунам та каранину

Велика подяка лохдаунам та каранину

Знайомі втратили роботу. Ото класно замутили мерзоти.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2893109277627122&id=100007842347845

Давно вже не писав у себе на сторінці, так як повернувся в бізнес і на якийсь час відійшов від активної політичної та громадської діяльності.
Потрібен час на переосмислення всього, що відбулося, починаючи з 2019 року.
Але те, що я бачу останнім часом змусило мене написати декілька рядків, щоб висловити свої думки.
Маю на увазі форум в Давосі, який щорічно проводиться під патронатом ВЕФ (Всесвітній Економічний Форум) та його незмінним ідейним вдохновителем та водночас президентом доктором Клаус Шваб.
Якщо уважно познайомитися з їх доктриною “Великого Перезавантаження”, то тоді пазлі щодо останніх подій на нашій планеті складаються. Маю на увазі COVID 19, пандемія, знищення малого та середнього бізнесу, зубожіння людей, зрештою і результати президентських виборів в США та вся ця “возня” щодо нечесності і маніпуляцій протягом проведення виборчої кампанії, утвердили мене в думці про те, що вся ця історія і істерія довкола COVID 19, результати виборів в США, це ланки одного ланцюга, який тягне нас/людство в “світле майбутнє цифрового рабства і тотального контролю” саме через Велике Перезавантаження
Тепер зрозуміло, що COVID 19 це є лише інструмент, щоб запустити всю цю історію перезавантаження.
Зараз вже ніхто не згадує, що протягом 2009 року свинячим грипом захворіло близько 1,5 мільярди людей, що в десятки разів перевищує показники COVID 19, відповідно і смертей від свинячого грипу було значно більше, але тоді ніхто не оголошував карантинів, не перетворював людей в стадо, налякавши їх до смерті караванами машин з померлими і не вдолблював кожен день в голови людей через практично всі ЗМІ страх і недовіру до ближнього.
Це цілеспрямована акція і програма дій глобалістів у поході до свого світового панування і контролю над ресурсами і населенням планети.
Ось це, якщо читати поміж рядків, говорилося і декларувалося у виступах світових політичних лідерів, Генсека ООН, фінансистів і того ж Клауса Шваба.

Може виникнути резонне запитання, а що ж робити в даній ситуації, і чого очікувати найближчим часом?

Зазвичай ті, хто готовлять такий масштабний “шухер” планетарного масштабу, готовлять також багато варіантів розвитку подій, але найбільш вірогідними я бачу два таких сценарії:
- людство підкорилося і пішло в нове цифрове рабство під красивими та благочестивими лозунгами рівності, екологічності, безвласності, безпековості і певної модерної свободи, або
- супротив людства і побудова нових суспільних відносин на базі загальнолюдських цінностей, де в центрі всього є людина.
В цьому варіанті є великі ризики виненкнення хаосу, війни всіх проти всіх, про що говорилось на форумі.

Час покаже, яким чином будуть розвиватися події та який шлях обере людство.

На завершення хочу всім порекомендувати подивитися, хто ще не бачив, відео “Соціальна дилема”, де можна почути, яким інструментами користуються сьогодні глобалісти аби маніпулювати нашою свідомістю., щоб формувати потрібні їм образи та готовити людство до нового світового порядку.

Відразу зазначу, що все, що я написав, це моя особиста думка.

Останнє редагування: 3 лютого 2021 20:34:52 від InfectedMushroom
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Китайцям червонодупим подякуй, ну і кацапам, щоб два рази не ходити...
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Зараз вже ніхто не згадує, що протягом 2009 року свинячим грипом захворіло близько 1,5 мільярди людей
18 ноября — Диагноз калифорнийский грипп в Украине лабораторно подтверждён у 225 человек, в том числе — в 17 умерших. Об этом сообщил первый заместитель министра здравоохранения Украины Василий Лазоришинец на пресс-конференции в Киеве 19 ноября 2009 г

Всего (ВОЗ, ECDC)   221,829   
Смерти    1,906
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

А що робити?
Украинцам пох, американцам пох. Особо парятся израильтяне и австралийцы.
Слишком долго запугивать несуществующие угрозой не получится. Как говорится - не можешь резать, нож не трогай.
А тут получается что в следующий раз бояться будут ещё меньше. Кроме конечно метросексуалов цетируемых тс, те на постоянной измене.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Просунуті користувачі про це писали вже давно.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Знайомі втратили роботу. Ото класно замутили мерзоти.

Якщо уважно познайомитися з їх доктриною “Великого Перезавантаження”, то тоді пазлі щодо останніх подій на нашій планеті складаються. Маю на увазі COVID 19, пандемія, знищення малого та середнього бізнесу, зубожіння людей, зрештою і результати президентських виборів в США та вся ця “возня” щодо нечесності і маніпуляцій протягом проведення виборчої кампанії, утвердили мене в думці про те, що вся ця історія і істерія довкола COVID 19, результати виборів в США, це ланки одного ланцюга, який тягне нас/людство в “світле майбутнє цифрового рабства і тотального контролю” саме через Велике Перезавантаження
Тепер зрозуміло, що COVID 19 це є лише інструмент, щоб запустити всю цю історію перезавантаження.

Роздуплились. Я ще 18 березня писав.

A.I., безробіття і коронавірус
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Заберу старпост собі в тему. Доречі в мой темі косташу показав, наскільки він агресивний і наскілкьи глибоко він помиляється або обманює.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Просунуті користувачі про це писали вже давно.

Дякую пані, саме так.  :give_rose:
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Автор, ты понял что спиздел в 6 000 раз насчёт свинного гриппа?
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Роздуплились. Я ще 18 березня писав.

A.I., безробіття і коронавірус
А, ну якщо ТИ писав.. :pooh_lol:
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

А, ну якщо ти писав.. :pooh_lol:

писав, якраз був час про це все подумати, переосмислити і тому вклалось таке в голову.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Текст, який я запостив, не мій. Але в цілому я згоден.
І ніякої пандемії нема і не було. Вмикайте мізки, нарешті.
Вже принципово неткористуюсь маскою, коли підвожу людей до Києва. В універі, де викладаю, теж маску не ношу. То де ваша срана пандемія?!
Батькам ставили діагноз ковід. Пару разів чихнули. Батькам чоловіка сестри - таж фігня.
Так, є важкі випадки. Але не було сенсу херячити економіку лохдаунамим.
Ковідіоти, отямтеся. Вже люли втомились від цієї брежні і кладуть з прибором на всі ці заходи безпеки. І щось немає штабелів  померлих на вулицях.
Вас тупо на...али.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

о! в полку свидетелей теории заговора прибыло
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

В універі, де викладаю, теж маску не ношу. То де ваша срана пандемія?!

Те, що ви були безсимптомним розповсюджувачем могло вартувати життя іншим людям, яких ви заразили.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Те, що ви були безсимптомним розповсюджувачем могло вартувати життя іншим людям, яких ви заразили.

Та не я один не ношу. Вже всі викладачі і кладуть на всю херню з прибором. Чисто формально на вході одягнули, і потім позніами. Вжеьстільки трупів повиносили аж страшно.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

згоден з ТС  Тре гуртуватись тим,хто може і хоче залишатись вільною людиною ..
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

І забудьтн цю хрінь про "безсимптомно хворих". Людина хвора тільки тоді, коли є симптоми. Все решта - лякалка для ідіотів.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

І забудьтн цю хрінь про "безсимптомно хворих". Людина хвора тільки тоді, коли є симптоми. Все решта - лякалка для ідіотів.
(tu)
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

І забудьтн цю хрінь про "безсимптомно хворих". Людина хвора тільки тоді, коли є симптоми. Все решта - лякалка для ідіотів.

А я і не писав, "безсимптомний хворий".
Я написав - безсимптомний розповсюджувач.

Те, що ви були безсимптомним розповсюджувачем могло вартувати життя іншим людям, яких ви заразили.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

І так, від чого люди помирають з симптомами коронавірусу? І що це за вірусне матове скло на легенях видно при томографії?
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

А я і не писав, "безсимптомний хворий".
Я написав - безсимптомний розповсюджувач.

100%
бесят эти, которые любят все болезни переносить на ногах.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

"Безсимптомні розповюддувачі" - теж мулькаьдля лохів. Щоб залякати та поставити до стійла тих, хто має сумніви. Це так круто - замкнути коло. Не хворієш тоді тебе запишуть в "безсимптомні розповюджуіачі". І тему псевдопандемії можнаьграти вічно.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Ви краще б подивились який відсоток з тих, хто має підозру на корону, мають підтверджений рещультат. Скільки з підверддених мають госпіталізацію і скільки з госпіталізованих - іажкі.
Квртина буде не на користь ковідіотів.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

"Безсимптомні розповюддувачі" - теж мулькаьдля лохів. Щоб залякати та поставити до стійла тих, хто має сумніви. Це так круто - замкнути коло. Не хворієш тоді тебе запишуть в "безсимптомні розповюджуіачі". І тему псевдопандемії можнаьграти вічно.
ця істерія змусить людину при перших симпомах будь-якого захворювання, залишатися вдома, а не розносити заразу будь -де.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

ця істерія змусить людину при перших симпомах будь-якого захворювання, залишатися вдома, а не розносити заразу будь -де.

Да понятно что это навсегда. Ипанутые клуши вроде вас всегда "за безопасность" и против свободы. Жрите свою миску риса в день и радуйтесь. Пока и то не отберут :)
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Потеряный год хотят превратить как минимум в потеряное столетие. Благо "элит" это пока не касается.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Да понятно что это навсегда. Ипанутые клуши вроде вас всегда "за безопасность" и против свободы. Жрите свою миску риса в день и радуйтесь. Пока и то не отберут :)
ПНХ
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

ПНХ

Это то что вы есть, старая, трусливая и запуганая до безумия клуша. Согласна на миску риса в день в камере. Лишь бы "безопасно". На таких тварях многое держится.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

всегда "за безопасность" и против свободы.

Та чого вже там. Міняйте партнерів частіше, займайтесь цим, без презервативу, наркотики, СВАБОДА...
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Это то что вы есть, старая, трусливая и запуганая до безумия клуша. Согласна на миску риса в день в камере. Лишь бы "безопасно". На таких тварях многое держится.
ще раз - ПНХ
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Лишь бы "безопасно".

Пять, пять, пять, пять, уколись опять
Не меняя шприца со спидом флиртовать
Ну давай, давай стреляй
В русскую рулетку поиграй
Ну давай, давай играй
В русскую рулетку умирай
Вот одна, вторая и опять
Ты спешишь быстрее
Партнёра поменять
Ни когда и нечего не одевать
Без презерватива спида не поймать
Ну давай, давай стреляй
В русскую рулетку поиграй
Ну давай, давай играй
В русскую рулетку умирай
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

И таких запуганых до безумия клуш - море. Они реально верят что свободу можно обменять на безопасность.
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

верят что свободу можно обменять на безопасность.

Яка ще свабода в матеріальному світі?
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину

Яка ще свабода в матеріальному світі?

 :pooh_lol:
   
Re: Велика подяка лохдаунам та каранину Нове

І забудьтн цю хрінь про "безсимптомно хворих". Людина хвора тільки тоді, коли є симптоми. Все решта - лякалка для ідіотів.
Не правильная постановка вопроса. Есть масса заболеваний, которые не представляют серьёзной опасности для человека, но имеют широкое распространение и протекают с четко выраженными симптомами. Возьмем к примеру тот же герпес, ведь никому в голову не приходит объявить пандемию герпеса, а почему? Бо герпес на роль смертельной опасности не тянет. И вот тут мы подходим к главному, по каким болезням могут вводится ограничения базовых прав человека, а точнее, какая смертность в % является причиной введения ограничений. Бо тот же сезонный грипп, за год косит тоже немало народу, даже без помощи Ковид-19. Опять таки, где гарантии, что в этом году не появится какая-нибудь мутация той же малярии, которую будут переносить обычные комары и что тогда, опять год карантина? А малярия это вам не Ковид, фигачит так, что Ковид покажется легким насморком.

Останнє редагування: 4 лютого 2021 07:15:10 від flexandr
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія