Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"10-10-10" реформа

"10-10-10" реформа


В Україні обговорюється проєкт податкової реформи, який передбачатиме єдину ставку податку на прибуток, доходи фізосіб та додану вартість на рівні 10%.

Про це заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма розповів в інтервʼю Forbes Україна.

"Ми справді обговорюємо модель, яка називається "10–10–10": 10% – податок на прибуток, 10% – ПДФО та 10% – ПДВ, а також скасування ЄСВ та воєнний збір 3%", – розповів він. Проте чиновник наголосив, що остаточного рішення ще немає.

Разом із такими змінами передбачається майже повне скасування всіх пільг, посилення відповідальності за порушення податкового законодавства та доступ Податкової до інформації про банківські рахунки для запобігання ухиленню від сплати податків.

"Ми не пропонуємо нічого унікального. Наприклад, у США відповідальність за порушення податкового законодавства є чи не найбільшою серед усіх можливих правопорушень. Водночас ми хочемо створити модель, яка дасть змогу Україні бути конкурентною з податкової точки зору, зокрема й для глобального бізнесу", – зазначив він.
   
Re: "10-10-10" реформа

Пенсію теж скасують, лікарняні? Разом з ЄСВ?
   
Re: "10-10-10" реформа

Компенсувати чим будут? Штрафами?
   
Re: "10-10-10" реформа

Нарешті дослухались до моїх пропозицій ...
   
Re: "10-10-10" реформа

Треба не 24.
Треба 15 зробити.
А за два роки - 10%.
   
Re: "10-10-10" реформа

Крок 1 - садимо чиновників- мільйонерів і силовиків- мільйонерів

Крок 2 - починаємо щось пропонувати і вимагати від бізнесу

Останнє редагування: 17 серпня 2022 23:07:35 від WestNik
   
Re: "10-10-10" реформа

Треба спрощення бухобліку і розрахунку податків.
Бо заповнювати декларації - той ще гемор.
   
Re: "10-10-10" реформа

це зрада чи перемога?
   
Re: "10-10-10" реформа

нема на вас балашова
до речі, щось його не чути
   
Re: "10-10-10" реформа

Ті що вимагають від бізнесу нарешті мають самі почати займатися бізнесом і виконувати всі вимоги.
   
Re: "10-10-10" реформа
ATF

//// та доступ Податкової до інформації про банківські рахунки////

А зараз такого доступу немає? А що тоді банки звітують "Медком" в податкову?
   
Re: "10-10-10" реформа

Якщо таке введуть обіцяю сплачувати всі податки до останньої копійчини
   
Re: "10-10-10" реформа

Але хай ще приберуть податок на дивіденди. І не обкладають їх ПДФО
   
Re: "10-10-10" реформа

Це буде справді справедлива система
   
Re: "10-10-10" реформа

Я так розумію це передбачає постійний підсос від країн-донорів, так? Бо інакше такий атракціон невиданної щедрості призведе до колапсу бюджетів всіх рівнів і пенсійного фонду.

Хоча в цілому, звісно, дуже круто. Якщо будуть гроші ззовні, то років 10 такого підходу розжене економіку, і вона зможе себе прогодувати
   
Re: "10-10-10" реформа
ATF

В Україні обговорюється...
Ну-ну. Це кажуть ті, хто тільки нещодавно хотів повернути акциз на пальне в цей важкий для країни час.
Ви вірите в бажання цих людей замислитись над податковою реформою?  :laugh:
Більше доїти і менше годувати - ось гасло української влади за весь час її існування.
   
Re: "10-10-10" реформа

Я так розумію це передбачає постійний підсос від країн-донорів, так? Бо інакше такий атракціон невиданної щедрості призведе до колапсу бюджетів всіх рівнів і пенсійного фонду.

Хоча в цілому, звісно, дуже круто. Якщо будуть гроші ззовні, то років 10 такого підходу розжене економіку, і вона зможе себе прогодувати

Підсос буде ще як мінімум рік після війни, щоби економіку запустити
   
Re: "10-10-10" реформа

Не успел ТС написать новость как тут же нарисовались "экономисты"  :facepalm1:
   
Re: "10-10-10" реформа

-Зеленский снижай налоги!
-Ок,давайте снизим
-Пенсію теж скасують, лікарняні? Разом з ЄСВ?Компенсувати чим будут? Штрафами?



 :facepalm1:

   
Re: "10-10-10" реформа

нема на вас балашова
до речі, щось його не чути
чого "не чути"? пару хв гугла і ... веде свій блог, дає поради Президенту  :-)o
   
Re: "10-10-10" реформа

чого "не чути"? пару хв гугла і ... веде свій блог, дає поради Президенту  :-)o
був час, Балашов був активно присутній поза мережею, але це споживає ресурси
ймовірно вичерпався
   
Re: "10-10-10" реформа

Підсос буде ще як мінімум рік після війни, щоби економіку запустити
Це ясно, а далі?
Я ж то тільки за, просто питання, де брати гроші в бюджети
   
Re: "10-10-10" реформа

-Зеленский снижай налоги!
-Ок,давайте снизим
-Пенсію теж скасують, лікарняні? Разом з ЄСВ?Компенсувати чим будут? Штрафами?



 :facepalm1:
Люди задають цілком конкретні питання. Якщо відміняється ЄСВ, то з чого будуть платити ці всі речі?
   
Re: "10-10-10" реформа

Це ясно, а далі?
Я ж то тільки за, просто питання, де брати гроші в бюджети

А далі буде видно. Інвестиції підуть, то буде легше.
   
Re: "10-10-10" реформа

Re: "10-10-10" реформа

Це ясно, а далі?
Я ж то тільки за, просто питання, де брати гроші в бюджети

а де зараз беруть? ті податки і так ніхто повністю не платив
   
Re: "10-10-10" реформа

Люди задають цілком конкретні питання. Якщо відміняється ЄСВ, то з чого будуть платити ці всі речі?


Они их задают потому что считают себя умными,а остальных идиотами.Но даже я,человек далекий от экономики ,понимаю что в нашем положении за всем этим следит запад и у них точно есть план и дубинка чтобы дать по рукам популистам.Вопрос только в том,кто во что верит и кому доверяет .Просто война войной а на манеже все те же,которые обосрут любое начинание
   
Re: "10-10-10" реформа

нарешті!  (tu)
   
Re: "10-10-10" реформа

Они их задают потому что считают себя умными,а остальных идиотами.Но даже я,человек далекий от экономики ,понимаю что в нашем положении за всем этим следит запад и у них точно есть план и дубинка чтобы дать по рукам популистам.Вопрос только в том,кто во что верит и кому доверяет .Просто война войной а на манеже все те же,которые обосрут любое начинание
Це якась демагогія.
Я б таки хотів конкретні відповіді - звідки будуть братись гроші на соцвиплати і в бюджети всіх рівнів?
Якщо з допомоги заходу - то хай би так і сказали, в нашій ситуації тут нічого соромитись
   
Re: "10-10-10" реформа

а де зараз беруть? ті податки і так ніхто повністю не платив
А буде в два рази менше приходити.
Я ж не проти, і цілком вірю, що в майбутньому такий підхід дасть ефект. Просто хотілось би конкретики більше, чим затикати діри перші роки.
Ну і, до того ж, міські бюджети і так були невеликі, і не хочеться, щоб зараз було так само. На заході вони і з ПДВ мають частку, а у нас лише ПДФО і ЄП, решта - невелика частина.
   
Re: "10-10-10" реформа

Они их задают потому что считают себя умными,а остальных идиотами.Но даже я,человек далекий от экономики ,понимаю что в нашем положении за всем этим следит запад и у них точно есть план и дубинка чтобы дать по рукам популистам.Вопрос только в том,кто во что верит и кому доверяет .Просто война войной а на манеже все те же,которые обосрут любое начинание

нажаль це так. ті самі залишились. але може щось таки зміниться у кращу сторону.
   
Re: "10-10-10" реформа

цікаво, а в лугандон пенсії продовжують платити?
   
Re: "10-10-10" реформа

звідки брати гроші? це гарне питання але треба дивитися по іншому.

скільки у нас є грошей? тобто треба жити по можливості а не по хотєлкам...
   
Re: "10-10-10" реформа

Це якась демагогія.
Я б таки хотів конкретні відповіді - звідки будуть братись гроші на соцвиплати і в бюджети всіх рівнів?
Якщо з допомоги заходу - то хай би так і сказали, в нашій ситуації тут нічого соромитись


Какие тебе ответы?Мы ближайшие годы будем жить на средства ДОНОРОВ.Это такие дяди которые дают деньги,чтобы недовольное быдло не замерзло,не умерло с голоду итд.Но ,прежде чем давать эти деньги ,с нас спросят за каждую копейку и такие реформы просто не могут быть несогласованы.Ну согласись с очевидным вещами.Ты помогаешь человеку в трудной ситуации по душевной доброте.Неужели ты не спросишь на что они пойдут и при первых же сомнениях в эффективности их расходов не скажешь:Мне тебя конечно жалко,но пошел ты нахер,если ты одалживал на еду,а вместо этого купил всей семье последние айфоны или сказал им уволиться и нихера не делать потому что бабки есть.Как можно эти вещи не понимать?Ну это же азбука.А что касается путей и источников,то это пока никто не утвердил и не внедрил ,а только обговаривается.Поэт ому серьезно к этому относиться я бы тоже не стал.И если это примут,то точно не в расчете на штрафы или на отмену больничных,как тут пишут некоторые представители одной политической силы
   
Re: "10-10-10" реформа
PAL

Але хай ще приберуть податок на дивіденди. І не обкладають їх ПДФО

ти пропонуєш залишити "дірку" у законодавстві?
цій же схемі сто років вже
   
Re: "10-10-10" реформа

Аж не віриться якось…

Якщо це станеться, Україна реально рвоне вперед.
   
Re: "10-10-10" реформа

   
Re: "10-10-10" реформа

Гетманцев знає про такі ініціативи уряду?
   
Re: "10-10-10" реформа
PAL

Гетманцев знає про такі ініціативи уряду?

йму іхто не каже, бояцця, що шляк йго трафить!  :gigi:
   
Re: "10-10-10" реформа

-Зеленский снижай налоги!
-Ок,давайте снизим
-Пенсію теж скасують, лікарняні? Разом з ЄСВ?Компенсувати чим будут? Штрафами?



 :facepalm1:
це ти такий розумний, бо ніколи не платив податки по справжньому і гадки не маешь, як рахується той податок на прибуток, ПДВ та ПДФО. І що вони називають пільгами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія