Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Муженко і танк [ua]

Муженко і танк  [ua]

Ihor Lukianov почувається приголомшено.
7 год ·
Вот так вот зрадофилы !
Шах и мат !

Это вам не дивизии танковые останавливать ))))))
Я думал что при жизни не доведется читать такого (С)



Костя Блажко Я танки гриз як барбарис

Медалі відрами давали, а я не брав)!

 :lol:
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Це якийсь фейк.  :not_i:
   
Re: Муженко і танк  [ua]

світлана - не соромно?
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Але це є в інтервю на УП... Дивно що ти пропустила це...
   
Re: Муженко і танк  [ua]

так писали ще на початку війни про той випадок
ще й на ФУПі говорили, що це дуже не розумно як для начальника штабу
   
Re: Муженко і танк  [ua]

оказавшись в окруженії  :facepalm:

це коли готувалось призначення Муженка на генштаб він організував "танковий рейд" по досі невідомому історії маршруту. Тоді ж запустив мульку що він страшенно войовничий і поганяло у нього "Вітя-война". Правда, потім воно трансформувалось у Вітя-катафалк
   
Re: Муженко і танк  [ua]

так писали ще на початку війни про той випадок
ще й на ФУПі говорили, що це дуже не розумно як для начальника штабу
А що за танкова атака?
   
Re: Муженко і танк  [ua]

насколько я помню это было на саур-могиле. случай известный тогда писали, муженко специально использовал свой личный позывной, который знали в войсках. причем, обе стороны
свитлана - блокада-бот. во время блокады донбаса людьми семенченко свитлана дневала и ночевала здесь, разгоняя блокаду на форуме. давно ее здесь не было. теперь переключилась на "блокаду" армии
   
Re: Муженко і танк  [ua]

насколько я помню это было на саур-могиле. случай известный тогда писали, муженко специально использовал свой личный позывной, который знали в войсках. причем, обе стороны
свитлана - блокада-бот. во время блокады донбаса людьми семенченко свитлана дневала и ночевала здесь, разгоняя блокаду на форуме. давно ее здесь не было. теперь переключилась на "блокаду" армии


ага...  майже так
тільки є спогади учасників, які кажуть, що після понесених втрат і майже досягнутій меті при штурмі саур-могили надійшов дзвінок Муженка і їм наказали...  відступити

https://цензор/resonance/393310/12_iyunya_2014_goda_pervyyi_boyi_za_saurmogilu_ogon_protivnika_na_saurmogile_byl_podavlen_ne_ponimayu
   
Re: Муженко і танк  [ua]

оказавшись в окруженії  :facepalm:

це коли готувалось призначення Муженка на генштаб він організував "танковий рейд" по досі невідомому історії маршруту. Тоді ж запустив мульку що він страшенно войовничий і поганяло у нього "Вітя-война". Правда, потім воно трансформувалось у Вітя-катафалк
память отшибло ...  :facepalm1:
   
Re: Муженко і танк  [ua]

ага...  майже так
тільки є спогади учасників, які кажуть, що після понесених втрат і майже досягнутій меті при штурмі саур-могили надійшов дзвінок Муженка і їм наказали...  відступити

https://цензор/resonance/393310/12_iyunya_2014_goda_pervyyi_boyi_za_saurmogilu_ogon_protivnika_na_saurmogile_byl_podavlen_ne_ponimayu
Блін постити Бутусова  :facepalm1: Коли десь чує Муженко, це в нього як тряпка червона для бика. Вдіразу його клинить і він виціцяє фігню з пальця... Його брат помер і після того до деяких військових у нього особливе ставлення????
   
Re: Муженко і танк  [ua]

ага...  майже так
тільки є спогади учасників, які кажуть, що після понесених втрат і майже досягнутій меті при штурмі саур-могили надійшов дзвінок Муженка і їм наказали...  відступити

https://цензор/resonance/393310/12_iyunya_2014_goda_pervyyi_boyi_za_saurmogilu_ogon_protivnika_na_saurmogile_byl_podavlen_ne_ponimayu

не ну с кем с кем, а с тобой я спорить не буду. ты ведь очевидец боевых действий. как говорится на передке...
ЗЫ хотел бы я посмотреть на тебя, когда рядом с тобой, пусть в 100 метрах ебнет хотя бы василек. будешь ли ты потом называть боевой позывной "погонялом"
   
Re: Муженко і танк  [ua]



https://focus.ua/politics/415128-100-samyx-vliyatelnyx-ukraincev-lidery-i-rulevye.html
А дочого тут Філарет???

Доречі видає дурню, Філарета анафемі постаралось саме ФСБ зробити... Щей компромат який на нього друкують в перше зявився в тій газеті яка мала відношення до органів, чиста заказуха.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

А в ДАП хто з верховних прискакував "показати як треба"?
   
Re: Муженко і танк  [ua]

не ну с кем с кем, а с тобой я спорить не буду. ты ведь очевидец боевых действий. как говорится на передке...
ЗЫ хотел бы я посмотреть на тебя, когда рядом с тобой, пусть в 100 метрах ебнет хотя бы василек. будешь ли ты потом называть боевой позывной "погонялом"


я дав лінк на свідчення безпосереднього учасника
а до позивних поганяла Муженка не мають взагалі ніякого відношення
   
Re: Муженко і танк  [ua]

насколько я помню это было на саур-могиле. случай известный тогда писали, муженко специально использовал свой личный позывной, который знали в войсках. причем, обе стороны
свитлана - блокада-бот. во время блокады донбаса людьми семенченко свитлана дневала и ночевала здесь, разгоняя блокаду на форуме. давно ее здесь не было. теперь переключилась на "блокаду" армии

дурню ) мене йожиха з радою чєснєйших модераторів забанила в ніколи ))  добре що ви не бачите Тука ) який нічого крім репостів порохоферми не продукує )
а до гілки про блокаду я ким була ? )) питання риторичне
до речі , ти ще проти блокади ? проти рішення Петра Ліксєєвіча ? ах ти зрадофіл )
   
Re: Муженко і танк  [ua]

світлана - не соромно?

за що ? це ж не я писала )) який пєйсатєль графоман )  єщьо нє раз так сєбья повьол ))
   
Re: Муженко і танк  [ua]

я дав лінк на свідчення безпосереднього учасника
а до позивних поганяла Муженка не мають взагалі ніякого відношення

Цю силку на ФУП розбирали коли на дурдомі сидів... Нічого втішного ні для Бутусова ні для його свідка...
   
Re: Муженко і танк  [ua]

ой, розкудахтались ) та сходіть в коменти до автора ) почуєте "що думає фронт" (с) не від бойко - звєзди кривого ))

   
Re: Муженко і танк  [ua]

да, каменти агонь

я думаю, там якісь несправжні АТОшники зібрались
Лірник таким би цукерок не дав
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Роман Стірський
Питанння навіть не у тому що він сів на танк. Питання у тому яким треба бути бовб@йобом щоб керівник Генштабу потрапив в оточення!?!!!

 :shuffle:
   
Re: Муженко і танк  [ua]

мені розповідав знайомий офіцер, а тому його товарищ який начебто був свідком події.
Муженко без погон сів на броню (здається на бетер, а не танк) та понали кудись.
Командир підрозділу мол питає - ти шо за х.й? Той і признався, мол йому краще все побачити з передка для кращого розуміння.

Про оточення та комісарский порив то вже мабуть вигадали для красного словца
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Той і признався, мол йому краще все побачити з передка для кращого розуміння.
А це вже до того, як офуєнно працювали розвідка й зв'язок.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

 :facepalm1:
   
Re: Муженко і танк  [ua]

ага...  майже так
тільки є спогади учасників, які кажуть, що після понесених втрат і майже досягнутій меті при штурмі саур-могили надійшов дзвінок Муженка і їм наказали...  відступити

https://цензор/resonance/393310/12_iyunya_2014_goda_pervyyi_boyi_za_saurmogilu_ogon_protivnika_na_saurmogile_byl_podavlen_ne_ponimayu

На Саур-могилі були успіхи поки кацапи не почали гамселити із своїх стволів.
І коли вони пішли в атаку наші запросили підтримку. Їм сказали заняти оборону, що означало загинути. А потім наказали відходити, запізно як виявилось.
Дехто попав під кулемети, дехто в оточення та полон.
Це з перших рук
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Роман Стірський
Питанння навіть не у тому що він сів на танк. Питання у тому яким треба бути бовб@йобом щоб керівник Генштабу потрапив в оточення!?!!!

 :shuffle:

а яким треба бути довбойбом або злочинцем щоб довести до Іловайська.
Я сиджу в компанії з бувшим офіцером, п'ємо по чарці, обговорюємо події на фронті.
Там з десяток наших друзів та родичів.
Цей офіцер відкриває на компі карту і показує мені як виглядає лінія фронту. І питає: ти понимаєшь, что ето пісєц, которий устроят одним ударом.
Через тиждень пістєц став реальністю
   
Re: Муженко і танк  [ua]

мені розповідав знайомий офіцер, а тому його товарищ який начебто був свідком події.
Муженко без погон сів на броню (здається на бетер, а не танк) та понали кудись.
Командир підрозділу мол питає - ти шо за х.й? Той і признався, мол йому краще все побачити з передка для кращого розуміння.

Про оточення та комісарский порив то вже мабуть вигадали для красного словца
Дело в том шо на фронте передвижение на броне есть основным видом передвижения в принципе...и пох кто ты там...генерал или солдат. Если надо куда то доехать, то ехать надо на броне, а не на машине с мигалками. На передке погоны не носят и честь офицерам не отдают, шоб этих самых офицеров не убили снайпера. Лично Оценивать оперативную обстановку во время боя или перед началом операции это его работа, а не подвиг. Старшие офицеры дшв лично водят колоны, коректируют арту и даже ведут стрелковый бой и особо об этом не трындят, бо это их работа за которую им платят.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

На Саур-могилі були успіхи поки кацапи не почали гамселити із своїх стволів.
І коли вони пішли в атаку наші запросили підтримку. Їм сказали заняти оборону, що означало загинути. А потім наказали відходити, запізно як виявилось.
Дехто попав під кулемети, дехто в оточення та полон.
Це з перших рук


Порошенку доповіли про взяття саур могили іще коли до її взяття було далеко
потім таки взяли, уже примірялись медальки, виписувались премії а тут...  по ідеї треба відступити щоб не угробити солдат

але ж Муженко уже доповів і Порошенко похвалив. Що робити? 
Дати солдатікам наказ дєржацца

і це не один епізод, у нього весь час так
   
Re: Муженко і танк  [ua]

а яким треба бути довбойбом або злочинцем щоб довести до Іловайська.
Я сиджу в компанії з бувшим офіцером, п'ємо по чарці, обговорюємо події на фронті.
Там з десяток наших друзів та родичів.
Цей офіцер відкриває на компі карту і показує мені як виглядає лінія фронту. І питає: ти понимаєшь, что ето пісєц, которий устроят одним ударом.
Через тиждень пістєц став реальністю

Для мене це взагалі закрита тема, як і Майдану, я не можу про це думати дивлячись на цих підарасів, розуміючи що покаранням і не пахне, поки що. Потім, коли час прийде, зараз то просто даремно зривати собі нервову систему. Парадуни мля
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Це якийсь фейк.  :not_i:

це герой і цим все сказано  :gigi:
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Поки не виздихнуть різні старі бої,  що тужать по совку,  Україна буде дуже гальмувати у розвитку. Нажаль .тому треба чекати зміни поколінь .сидить тварюка на дивані,  сцить в форум , жодного разу даже не чувши що таке постріл,  я вже н е кажу про вибух,  і розповідає про погоняли., і як що треба було робити . Тварюка.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

насколько я помню это было на саур-могиле. случай известный тогда писали, муженко специально использовал свой личный позывной, который знали в войсках. причем, обе стороны
свитлана - блокада-бот. во время блокады донбаса людьми семенченко свитлана дневала и ночевала здесь, разгоняя блокаду на форуме. давно ее здесь не было. теперь переключилась на "блокаду" армии
+++.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Для мене це взагалі закрита тема, як і Майдану, я не можу про це думати дивлячись на цих підарасів, розуміючи що покаранням і не пахне, поки що. Потім, коли час прийде, зараз то просто даремно зривати собі нервову систему. Парадуни мля
Ленин мертв. А руские редиска ведут кровавое сафари на бамбасе, охотятся и убивают украинцев.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

А це вже до того, як офуєнно працювали розвідка й зв'язок.
Вона і зараз лиш трошки краще працює... :facepalm1:
   
Re: Муженко і танк  [ua]

На Саур-могилі були успіхи поки кацапи не почали гамселити із своїх стволів.
І коли вони пішли в атаку наші запросили підтримку. Їм сказали заняти оборону, що означало загинути. А потім наказали відходити, запізно як виявилось.
Дехто попав під кулемети, дехто в оточення та полон.
Це з перших рук
Кому ти доводиш ??? Юльку????
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Совести ноль. Не боится, что военные ему покажут кузькину мать за такую брехню?
   
Re: Муженко і танк  [ua]

насколько я помню это было на саур-могиле. случай известный тогда писали, муженко специально использовал свой личный позывной, который знали в войсках. причем, обе стороны
свитлана - блокада-бот. во время блокады донбаса людьми семенченко свитлана дневала и ночевала здесь, разгоняя блокаду на форуме. давно ее здесь не было. теперь переключилась на "блокаду" армии

Можливо у вузьких колах. А що там було?
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Для мене це взагалі закрита тема, як і Майдану, я не можу про це думати дивлячись на цих підарасів, розуміючи що покаранням і не пахне, поки що. Потім, коли час прийде, зараз то просто даремно зривати собі нервову систему. Парадуни мля
Блін, як ВИ дістали, твій знайомий казав просто очевидні речі, і очевидні томуж Муженку, тільки Муженко Генерал а твій знайомий так і не виріс чи виріс у вище звання????

Я тут був писав, нема ресурсу,  те що я читав за дебальцево, там взагалі саме дії штабу врятували ситуація а з твоїх умних знакомих мав бути фарш, якби не резикові дії штабу... Так що мають молитись а не те що ти тут пишеш....

 Впринципі дуже схожа на ЙОжу, та теж тут крисачала які погані артелеристи в Правому секторі, поки їй не пояснили що крім її особитої не приязні, є просто фізика якій паралельно хто стріляє з старої пушки... :facepalm1:

   
Re: Муженко і танк  [ua]

Можливо у вузьких колах. А що там було?
За це писалось, і не в вузьких колах, проблема з звязком і розвідкою, і рівень зараз такий самий. Не далеко втікли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія