Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потрібно готуватись до зими **(опалювальний сезон 2022-2023)

Re: Потрібно готуватись до зими

При морозе на улице,  в квартире при +16 сыро и нихера не сохнет.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Ви теоретик чи дійсно жили взимку при +16 у квартирі?
На початку 90х було таке, що опалення в києві не працювало ще на початку листопада. Коли я лягала спати, в кімнаті моєї панельки було +11.
Але це був самий екстрім, коли вже мороз починався. До того тягнулося довго десь +15.
Спати - то не найбільша проблема.
От те, що пальці на мишці мерзнуть і скоцюблюються -ото проблема, працювати погано
   
Re: Потрібно готуватись до зими

8 тыщ у нас уже машина дров
   
Re: Потрібно готуватись до зими

От те, що пальці на мишці мерзнуть і скоцюблюються -ото проблема, працювати погано
трикотажні рукавиці із обрізаними пальцями
   
Re: Потрібно готуватись до зими

При морозе на улице,  в квартире при +16 сыро и нихера не сохнет.
+=====================================================+
Коли на вулиці мороз, то вологість в квартирі падає до 30-40%.
Треба хоч трошки вентилювати приміщення.
При -5 кількість вологи в повітрі відповідає 32% вологості
при +19.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Ви теоретик чи дійсно жили взимку при +16 у квартирі?

Робив на кондиціонері на ніч температуру +16. Краса.
А от вдень +16 то вже холодно...
   
Re: Потрібно готуватись до зими

8 тыщ у нас уже машина дров
Звернув увагу, що бідолаги, що шарудять в мусорних контейнерах, дуже охоче збирають порожні пластикові пляшки. Навіть скручують їх по-європейські. Возять мішками.
Так от взимку вони підуть у груби. Від них такий сморід, що дим від бурого вугілля - це аромат ванілі.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

утеплення тіла вночі:
1) зимова сторона матрасу + товстий карпатський ліжник + наматрасник + простиня
2) якісна шерстяна ковдра + шерстяний плед
3) тепла білизна

тепла білизна це труси з начьосом ?
   
Re: Потрібно готуватись до зими

тепла білизна це труси з начьосом ?

Кожух і валянки...
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Кожух і валянки...

і зверху 3 коца !
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Звернув увагу, що бідолаги, що шарудять в мусорних контейнерах, дуже охоче збирають порожні пластикові пляшки. Навіть скручують їх по-європейські. Возять мішками.
Так от взимку вони підуть у груби. Від них такий сморід, що дим від бурого вугілля - це аромат ванілі.
До зими не доживе
Пластик зараз іде на переробку на крихту.
Везуть в Румунію її.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Зимою в номері готелю був керамічний. Перед тим в тому самому номері - масляний.
Перший виграє однозначно!
Потужність близько 300 всього.

Типу цього: Керамічний конвектор регулятором Optilux 300 Вт (6 м2)

Що з ними не так?
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Робив на кондиціонері на ніч температуру +16. Краса.
А от вдень +16 то вже холодно...
Так, я саме про це. Якщо в квартирах вночі буде +16, то, нажаль, і вдень буде стільки ж. Хіба що в сонячний день буде тепліше.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

утеплення тіла вночі:
1) зимова сторона матрасу + товстий карпатський ліжник + наматрасник + простиня
2) якісна шерстяна ковдра + шерстяний плед
3) тепла білизна
понятно, в такой упаковке встать пописать целый квест
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Так, я саме про це. Якщо в квартирах вночі буде +16, то, нажаль, і вдень буде стільки ж. Хіба що в сонячний день буде тепліше.
вдень можна перекладати кірпічи та зігрітися.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Зимою в номері готелю був керамічний. Перед тим в тому самому номері - масляний.
Перший виграє однозначно!
Потужність близько 300 всього.

Типу цього: Керамічний конвектор регулятором Optilux 300 Вт (6 м2)

Що з ними не так?
чим виграє? ціною чи виглядом? кількість тепла ж однакова
   
Re: Потрібно готуватись до зими

чим виграє? ціною чи виглядом? кількість тепла ж однакова
як задовбали ці луддіти, це нові технології, ккд 800%.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

До зими не доживе
Пластик зараз іде на переробку на крихту.
Везуть в Румунію її.
Буде добре, якщо я намалював собі
   
Re: Потрібно готуватись до зими



Добра новина, вже не потрібно готуватися, кабмін про все подбає. (tu)
   
Re: Потрібно готуватись до зими
PAL

Зимою в номері готелю був керамічний. Перед тим в тому самому номері - масляний.
Перший виграє однозначно!
Потужність близько 300 всього.

Типу цього: Керамічний конвектор регулятором Optilux 300 Вт (6 м2)

Що з ними не так?

я не доскіпуюсь, але мені цікаво, чим саме виграє

дивись, гола фізика:
ККД будь-якого електрообігрівача наближається до 100%. Бо практично вся енергія перетворюється на тепло (на електромагнітне випромінювання витрачається настільки мало, что тим можна нехтувать)

Тоді в чому виграш керамічного обігрівача?

я особисто бачу виключно одне: керамічний швидше нагрівається та швидше охолоджується (бо його маса значно менша), тобто трохи швидше буде прогріватися, ну й невелика економія - коли людина вимикає обігрівач й йде геть, накопичене тепло не втрачається марно.
все, більше ніякого виграшу я не бачу
обігрівач у 300 ват дасть тепла на 300 ват, й не більше, хоч трісни!
   
Re: Потрібно готуватись до зими


всякі там пальники обігрівачі .
теплий одяг і все таке
це я про військових

Теплі речі то фігня, викрутимось  А от в першу чергу треба масово вже запасати всякі присадки для дизеля зимові. А то при мінусах з тою якістю соляри нам вся техніка стане.  І резину нормальну на ті всі бандеромобілі що понавозили. Буде більше коштувати ніж сам автомобіль зимою.

Останнє редагування: 26 червня 2022 03:29:49 від maksmm
   
Re: Потрібно готуватись до зими


всё давно придумано , есть керосиновые обогреватели, не надо никаких кирпичей и свечек  , цена вопроса от 1500 до 4000 гривен.
Мощность, Вт 5300
Страна производитель Япония

   
Re: Потрібно готуватись до зими


всё давно придумано , есть керосиновые обогреватели, не надо никаких кирпичей и свечек  , цена вопроса от 1500 до 4000 гривен.
Мощность, Вт 5300
Страна производитель Япония

Показати зображення...
к
Я памятаю, як смерділа лампа-керосинка в дитинстві в селі на канікулах, а тут такий апарат... Хіба що керосин в японців інший
   
Re: Потрібно готуватись до зими


всё давно придумано , есть керосиновые обогреватели, не надо никаких кирпичей и свечек  , цена вопроса от 1500 до 4000 гривен.
Мощность, Вт 5300
Страна производитель Япония

Показати зображення...
а керосин где брать?
   
Re: Потрібно готуватись до зими

а керосин где брать?

на пром.уа куча гасу
   
Re: Потрібно готуватись до зими

к
Я памятаю, як смерділа лампа-керосинка в дитинстві в селі на канікулах, а тут такий апарат... Хіба що керосин в японців інший

наверно японцы шото както продвинулись в технологии за 100 лет.
просто это реально автономный аппарат, не надо электрики, газа, и даёт реально много тепла
   
Re: Потрібно готуватись до зими

на пром.уа куча гасу
80 грн./л ?
   
Re: Потрібно готуватись до зими

80 грн./л ?

ну ты же не будешь поллитровками покупать для отопления.
в большой таре дешевле.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Расход где то литр на 5 часов. Зато обогрев до 20 квадратов .
   
Re: Потрібно готуватись до зими

к
Я памятаю, як смерділа лампа-керосинка в дитинстві в селі на канікулах, а тут такий апарат... Хіба що керосин в японців інший

Свічки теж дають кіптяву і запах. Грубка теж. Будь-який відкритий вогонь це кіптява і сморід.

То не велика проблема коли треба світло і тепло, а е/е нема.
   
Re: Потрібно готуватись до зими
PAL

ну ты же не будешь поллитровками покупать для отопления.
в большой таре дешевле.

тут інше
про дефіцит бензу вже забули?
думаєте, гас з іншого НПЗ везуть?
зараз у пріорітеті імпорт бензу та соляри, а гас розпродують те, що у когось десь зберігалося. Тож тільки попит трошки підніметься - ціни теж скакнуть, а потім тупо ніде не буде

краще вже щось на спирту шукать - ціна спирту приблизно така ж сама, але хоч не смердітиме
   
Re: Потрібно готуватись до зими
PAL

Расход где то литр на 5 часов. Зато обогрев до 20 квадратов .

а дихать ти чим збираєшся?
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Робив на кондиціонері на ніч температуру +16. Краса.
А от вдень +16 то вже холодно...

У нас 15 зимой в доме было постоянно - днем. Не смертельно, но хотелось бы теплее.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

а дихать ти чим збираєшся?

Японцы как то дышат. У тебя есть лучше альтернатива?
Мы все внимание, слушаем тебя как нагреть комнату когда нет ни газа ни электрики ни цо

   
Re: Потрібно готуватись до зими

Що для Харкова та області актуально? Газ. балон та плитка.
варонлайн
Ще керогаз, керосинові лампи, примуси.

Останнє редагування: 13 вересня 2022 21:39:20 від com1
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Держава має створити тимчасовий житловий фонд: санаторії, профілакторії, дитячі садки, шкоди тощо. Незруйновані багтоповерхівки.
Особливо якщо є автономні системи опалення - вугілля, палети, шкаралупа насіння тощо

Людей розміщати під гарантію виїзду потім, особливо якщо санаторії-профілакторії чи недобудови є приватною власністю
Тобто давати підписати юридичну угоду про тимчасове проживання і виїзд після попередження мінімум за 1 місяць

Бо інакше думатимуть що «дали житло» і потім вже звідти нікого не виперти
   
Re: Потрібно готуватись до зими
PAL

Японцы как то дышат. У тебя есть лучше альтернатива?
Мы все внимание, слушаем тебя как нагреть комнату когда нет ни газа ни электрики ни цо

Ще раз повторюю

Запропонований обігрівач на рідкому паливі має суттєві вади. А саме:
- палить кисень у кімнаті. Але це півбіди головне інше
- будь-яке паливо - це хімічна реакція. В самому ідеальному випадку вихлоп складається з CO2 та H2O. Не забуваємо - люди продукують ті ж самі сполуки. Тобто концентрація вуглекислого газу дуже швидко досягне критичного рівня. Проведи простий експеримент - щільно закрий вікна та двері у спальні, й лягай спати. Вранці розповіси про свій стан. Й це виключно від людини, а від нагрівача буде на порядки більше вихлопу, для імітації - закрийся у гаражі з найновішою автівкою та заведи двигуна на 10 хвилин, оце буде те повітря, яке ти матимеш у спальні вранці. Але це в ідеальному світі, в реалі нагрівач видасть ще CO та здоровезну купу інших сполук, тому що повного згоряння осягнути неможливо.
- у японців середня температура взимку 7С. ПЛЮС сім градусів цельсія, а не мінус. А середня мінімальна -1С. Не мінус десять, а мінус один! Тому японці можуть собі дозволити невеличкий нагрівач такого типу та постійну вентиляцію приміщення.

особисто в мене зараз:
- газовий котел (якщо буде газ)
- інверторний кондиціонер + масляний обігрівач (якщо газа не буде, а буде електрика)
- буржуйка (якщо ані газу ані електрики), вихлоп виведу замість газового котла (взагалі в мене є ще варіанти). У мами є така собі "літня кухня" зі справжньою грубою (й я навіть пам'ятаю, як її розпалювать й як користуватися)

для підтримки гаджетів - їде сонячна батарея на 60 чесних ват (не китайських, аналог Allpowers, бо з останніми задорого доставка, спідставна з ціною самої батареї) + 4 невеличких аккума + невеличкий інвертор + безперебійник. Має вистачити, та й якщо будуть віялові відключення, то під час подачі електрики акуми можна й підзарядить

генератор не купляв, не бачу сенсу. Опалення побутовий генератор не потягне, холодильник взимку не дуже потрібен, тобто з електричних споживачів реально треба тільки засоби зв'язку та ліхтарі, які багато не вимагають
Й, якщо будуть проблеми з електрикою, то гарантовано будуть проблеми з паливом6 а я дуже добре пам'ятаю цю весну, коли затаритися навіть каністрою бензину було величезною проблемою, а генератор вимагає по каністрі кожної доби (сюпрайз!)
   
Re: Потрібно готуватись до зими

   
Re: Потрібно готуватись до зими

, а генератор вимагає по каністрі кожної доби (сюпрайз
20-літрову.
   
Re: Потрібно готуватись до зими
PAL

20-літрову.

ну так
якщо невеликої потужності (кіловат-півтора), то там паспортна витрата десь 0.6 літрів на годину (15л доба). Але то паспортна, всі ми знаємо по автівкам, що розход "по книжці" та реальний - це дві великі різниці
тобто навіть якщо економити й включати генератор не постійно, все одно бенза не напасешся, кожень день кататися на заправку маєш (з лімітами, як навесні)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія