Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чекаю від Супрун..

Чекаю від Супрун..

Повідомлення про те, що закупили протиотруту від укусів змій.
Цієї весни, кажуть, в Київ.обл багато зміюк.
А в лікарнях від укусів лікують лише крапельницями.
Змії є різні, отрута в них різного ступеня небезпеки!
Також слід би знати, що робити в першу чергу , якщо є укус : не можна передавлювати руку чи ногу, бо це може привести до омертвіння тканин.
Є антидот від укусу гадюки звичайної, але в аптеках його не знайти (

   
Re: Чекаю від Супрун..

Да, в Україні розвелося багато гадюк.
   
Re: Чекаю від Супрун..

Повідомлення про те, що закупили протиотруту від укусів змій.
Цієї весни, кажуть, в Київ.обл багато зміюк.
А в лікарнях від укусів лікують лише крапельницями.
Змії є різні, отрута в них різного ступеня небезпеки!
Також слід би знати, що робити в першу чергу , якщо є укус : не можна передавлювати руку чи ногу, бо це може привести до омертвіння тканин.
Є антидот від укусу гадюки звичайної, але в аптеках його не знайти (

і ще обов'язково потрібна протиотрута від самої неї. Одна лише поява її фізіономії на екрані визиває цілий ряд згубних, не зворотніх змін в організмі споглядаючого її.
   
Re: Чекаю від Супрун..

Да, в Україні розвелося багато гадюк.
(tu)
Вся ВР, АП, КМ...
і головне, протиотрути проти них немає.  :(
   
Re: Чекаю від Супрун..

(tu)
Вся ВР, АП, КМ...
і головне, протиотрути проти них немає.  :(

да, десятки міліонів...
   
Re: Чекаю від Супрун..

Цієї весни, кажуть, в Київ.обл багато зміюк.
А в лікарнях від укусів лікують лише крапельницями.
Змії є різні, отрута в них різного ступеня небезпеки!
в київській області єдина отруйна змія - сіра гадюка



поправте мене, якщо я помиляюся
   
Re: Чекаю від Супрун..

в київській області єдина отруйна змія - сіра гадюка

Показати зображення...
поправте мене, якщо я помиляюся
Я бачила якусь таку ніби, а ще вужів ( які хоч і боляче кусають, але не отруйні).
А в лісі люди бачили якусь мідянку.
   
Re: Чекаю від Супрун..

в київській області єдина отруйна змія - сіра гадюка

Показати зображення...
поправте мене, якщо я помиляюся
ні, не помиляєшся. зрештою, вона першою не нападає. але в тебе на картинці вуж

Останнє редагування: 23 квітня 2018 23:13:44 від magistr
   
Re: Чекаю від Супрун..

у нас по Донцу гадюки и ужи плавали
   
Re: Чекаю від Супрун..

.
   
Re: Чекаю від Супрун..

ні, не помиляєшся. зрештою, вона першою не нападає. але в тебе на картинці вуж
от бач! дякую
мене Б-г милував, і я навіть не знаю, як воно має виглядати

ааа!!! жовті плями на вушках? - це вуж, так?
   
Re: Чекаю від Супрун..

от бач! дякую
мене Б-г милував, і я навіть не знаю, як воно має виглядати

ааа!!! жовті плями на вушках? - це вуж, так?
ага, і зигзагу нема.
   
Re: Чекаю від Супрун..

ага, і зигзагу нема.
ок.
гугл різне видає. Ось тут - хто з них гадюка? вікі пише, що обидві

   
Re: Чекаю від Супрун..

... Змея достаточно миролюбива, кусает только в том случае, если её преследуют, хватают руками или на неё наступают. При виде человека гадюка всегда спешит уползти, спрятаться или же спокойно лежит.
 
Смертность после укуса гадюки обыкновенной составляет около 1 %. Это связано с тем, что гадюка впрыскивает в жертву небольшое количество яда. Она его экономит, так как выработка яда процесс весьма энергоемкий и отнимает много сил у змеи.

Я против централизованных закупок сыворотки за гос. средства. Есть гораздо более актуальные направления для закупок.
   
Re: Чекаю від Супрун..

ок.
гугл різне видає. Ось тут - хто з них гадюка? вікі пише, що обидві

Показати зображення...
у ужа желтые точки над головой. я не спец по змеям, но на фото гадюки. и их укус не смертелен в наших широтах. это там может гюрза какая опасна, но у нас таких нет
   
Re: Чекаю від Супрун..

Можно сказать, что в Полесье живет обыкновенная гадюка , в Лесостепи — гадюка Никольского , а в Степи — степная гадюка.

Степная гадюка на изображениях с разной степенью детализации.




На участках лесостепи вдоль Северского Донца можно встретить другой вид гадюк — гадюку Никольского. От двух других наших видов она отличается угольно черным цветом. А в Полесье обитает обыкновенная гадюка с достаточно разнообразной окраской, но неизбежным "гадючим" внешним видом.

Два варианта окраски обыкновенной гадюки (слева и посредине) и гадюка Никольского (справа)



Местное население юга Украины часто боится желтобрюхого или каспийского полоза (Dolichophys caspius). Это крупная и подвижная змея, которая иногда достигает 2,5 метров. Его окраска однотонная (у молодых особей видны нерезкие пятна).

Желтобрюхий полоз — практически единственная змея Украины, которая может нападать на человека «по своей инициативе»; он изгибается пружиной и делает резкие выпады, иногда кусая в лицо. Такая атака производит на человека сильное впечатление, и после резкого нападения желтобрюхий полоз имеет время, чтобы безопасно скрыться.

Его укус безопасен; минимальными повреждениями кожи, которые наносят его недлинные тонкие зубы, можно пренебречь. Истории о полутораметровых гадюках, "кобрах" на юге Украины (которые оказываются каспийскими полозами), страхи перед медянками и другими безвредными змеями связаны просто с неграмотностью людей и с замечательным свойством змей будить игру воображения.



А это — единственная змея Украины, которая может напасть на человека сама, желтобрюхий полоз.
   
Re: Чекаю від Супрун..

если уж старый то он воняет  :)
   
Re: Чекаю від Супрун..


Завжди треба  дивитись в очі . Якщо зіниці круглі - це вуж. Якщо вони у вигляді вузкьї  вертикальнї смужки - це гадюка. Для здорових дорослих люжей гадюки майже безпечні. Заслабка отрута. Дітям і хворим на серцеві негаразди треба бути пильними. Кусають низько, тобто достатньо просто мати черевики з середьою халявою на дачі. Гумові чоботи взагалі вирішують проблему
   
Re: Чекаю від Супрун..

і ще обов'язково потрібна протиотрута від самої неї. Одна лише поява її фізіономії на екрані визиває цілий ряд згубних, не зворотніх змін в організмі споглядаючого її.
зрадойоба
   
Re: Чекаю від Супрун..

усім дяк за пояснення!
(зі. і все одне - най Б-г милує взагалі...)
   
Re: Чекаю від Супрун..

ой
я згадую, ЯК я обісралася пардон - у 2013 в криму в симеїзі
причому обісралася так, що ледь не запізнилася на потяг

я вже їхала додому, автобус на сімф за 2 години. Пішла свєта "попрощатися з морем"... )))))
піднімаюся з пляжу по довгих крутих сходинках, бетонних, ще з часів 50-60х, (в симеїзі тільки такі), уся така замріяна засмучена і вся в соплях-сльозах...
і тут б***ь мені просто на ноги з нагрітої сонцем каменюки льопається щось таке ЗДОРОВЕЗНЕ ТОВСТЕ метри на півтора З ОТАКОЮ КОШМАРНОЮ ПАЩЕКОЮ - і хутко зйобує в кущі по інший бік сходів.

...Як я не сконала на місці - я хз. Але дурно було тааааааак, що вам не передати.... Коротше, я там стояла відхекувалася і міняла памперси хз скільки часу. Ноги трусяться, поворушитися не можу, примусити себе зрушити і йти далі не можу, жопа мокра, пипець )) Проїпала обід, проїпала збір речей - дякувати, був здоровезний чемодан, більший за мої потреби, - то я туди тупо витрушувала все, чим встигла "обрости" за 2 міс - реально, тупо перевертала ящики тумбочки, шафи тощо... За 10 хвилин зібралася ))))))))))

і вже в києві гугл підказав, що то була не змея - а кримський ендемік, ящерка без ніг, вони виростають до 1,5-2 метрів і справді товсті і страхолюдні шо капець... То отая ящерка мабуть сама ледь не сконала від страху, коли тікала )))

....хоча я той звук "ЛЯСЬ!", коли оте ящерко (б***ь!) йопнулося з каменя на бетон - ніколи в житті не забуду
   
Re: Чекаю від Супрун..

в київській області єдина отруйна змія - сіра гадюка

Показати зображення...
поправте мене, якщо я помиляюся

Та одних годюк видов 10-ть.
   
Re: Чекаю від Супрун..

... Змея достаточно миролюбива, кусает только в том случае, если её преследуют, хватают руками или на неё наступают. При виде человека гадюка всегда спешит уползти, спрятаться или же спокойно лежит.
 
Смертность после укуса гадюки обыкновенной составляет около 1 %. Это связано с тем, что гадюка впрыскивает в жертву небольшое количество яда. Она его экономит, так как выработка яда процесс весьма энергоемкий и отнимает много сил у змеи.

Я против централизованных закупок сыворотки за гос. средства. Есть гораздо более актуальные направления для закупок.
1% - це оптимістично, але краще не ризикувати і вколоти антидот!
Добре, не хоче держава мати у лікарнях хоч якийсь мінімум протиотрути, то завезіть хоч в аптеки, для отого одного відсотка громадян покусаних, які можуть померти - а це діти, пенсіонери( які часто в лісі збирають гриби), сердечники, люди з ослабленим імунітетом.
   
Re: Чекаю від Супрун..

   
Re: Чекаю від Супрун..

Показати зображення...

От богатирьова була - відразу видно що то міністр ОЗ. Вся холена така поважна. І реформ незрозумілих не впроааджувала.
Не те що оте недорозуміння в окулярах.
   
Re: Чекаю від Супрун..

От богатирьова була - відразу видно що то міністр ОЗ. Вся холена така поважна. І реформ незрозумілих не впроааджувала.
Не те що оте недорозуміння в окулярах.

Угу. Тепер в поліклініці, шоб попасти до зав. офтальмолога - треба справку від сімейного терапевта, до якого ти приписаний.
Біда в тому. що зав. офтальмолог приймає по талончикам тільки до 12-ї, а терапевт на робочому місці в кабінеті - тільки з першої.
Талончики видають тільки день у день. В 8 ранку їх уже немає. А навіть якшо і візьмеш - то на 11-12 годину - день, рахуй, пропав.

Такого маразма навіть при СРСР не було...
Сам недавно з цим стикнувся. Попав до завідуючої тільки на третій день.Півгодини шось там в карточці ручкою шкрябала... І це велика 9 поверхова поліклініка обл. центру
Скачіть далі з медреформами. Країна дебілів і маразму!
   
Re: Чекаю від Супрун..

Угу. Тепер в поліклініці, шоб попасти до зав. офтальмолога - треба справку від сімейного терапевта, до якого ти приписаний.
Біда в тому. що зав. офтальмолог приймає по талончикам тільки до 12-ї, а терапевт на робочому місці в кабінеті - тільки з першої.
Талончики видають тільки день у день. В 8 ранку їх уже немає. А навіть якшо і візьмеш - то на 11-12 годину - день, рахуй, пропав.

Такого маразма навіть при СРСР не було...
Сам недавно з цим стикнувся. Попав до завідуючої тільки на третій день.Півгодини шось там в карточці ручкою шкрябала... І це велика 9 поверхова поліклініка обл. центру
Скачіть далі з медреформами. Країна дебілів і маразму!
и снова виновата супрун, но не руководство вашей поликлиники  :facepalm1:
   
Re: Чекаю від Супрун..

Угу. Тепер в поліклініці, шоб попасти до зав. офтальмолога - треба справку від сімейного терапевта, до якого ти приписаний.
Біда в тому. що зав. офтальмолог приймає по талончикам тільки до 12-ї, а терапевт на робочому місці в кабінеті - тільки з першої.
Талончики видають тільки день у день. В 8 ранку їх уже немає. А навіть якшо і візьмеш - то на 11-12 годину - день, рахуй, пропав.

Такого маразма навіть при СРСР не було...
Сам недавно з цим стикнувся. Попав до завідуючої тільки на третій день.Півгодини шось там в карточці ручкою шкрябала... І це велика 9 поверхова поліклініка обл. центру
Скачіть далі з медреформами. Країна дебілів і маразму!
Ще треба з*ясувати, *за* чи *проти* Супрун лікар, до якого Ви потрапили. Бо якщо лікар *проти*, то Ви можете стати жертвою, яка повинна підтвердити статистику зубожіння і смертності українців. І не підкопаєшся, бо *Мінздрав* попереджав.
   
Re: Чекаю від Супрун..

у нас по Донцу гадюки и ужи плавали

Казахстан.
   
Re: Чекаю від Супрун..

и снова виновата супрун, но не руководство вашей поликлиники  :facepalm1:
==========================
Ну Молли,я тебя умоляю! Ну 2 года!  Ну допустим "справжні рехворми" только начинаюЦЦа (хоть и смешно,ну пусть), но за 2 года мы должны были увидеть хоть какие-то сдвиги, какие-то изменения к лучшему, где "реформа" уже становится неким финальным аккордом. То есть должен был бы наведен хотя бы элементарный порядок и всем бы было видно, что вот это мешает и это,а так мы идём правильным путём. Но за два года только все ухойдакалось вааще,разрушается, все разговоры о реХворме смешны и сама Супрун не имеет представления какой она должна быть. Мне было особенно интересно по дебатах о Законе "про медреформу". У этого Закона было минимум 5 версий, все они были забракованы и недоработаны и закон получился ни о чем в итоге. Но его принимают,так как он менял систему финансирования и открывал путь злочинній Национальной службе здоровья-этому мегакоррупционному спруту  Гроймана. Cтановится ясно,что дерибан 100 (а вскоре и 200) миллиардов гривень был главной целью всей этой афёры. Так что пипиредники и "отдельные больнички" тут не канают.
   
Re: Чекаю від Супрун..

ценители старых схем снабжения медпрепаратами нападают на супрун:

   
Re: Чекаю від Супрун..

ценители старых схем снабжения медпрепаратами нападают на супрун:

Показати зображення...
---------------------------------------------
А по "новым схемам" сыворотки разве есть? Дурбецало! :fool:  :facepalm:   По "старым",кстати,были. Но это бесполезно пингвинам доказывать,что все это вовсе не реформы.а афёра.
   
Re: Чекаю від Супрун..

и снова виновата супрун, но не руководство вашей поликлиники  :facepalm1:
Якби не придумкувата Супрун, людина не мусила б іти спершу до сімейного, а одразу б потрапила до офтальмолога, невже не ясно!
Зміни потрібні , але ж не в гірший бік!
   
Re: Чекаю від Супрун..

Якби не придумкувата Супрун, людина не мусила б іти спершу до сімейного, а одразу б потрапила до офтальмолога, невже не ясно!
Зміни потрібні , але ж не в гірший бік!
===========================
Аполітично міркуєш! Щоб в 2080,коли настане комунізм, та стало краще, тре щоб було гірше! Ось за яку херню супруніховську не берись-з початку буде значно гірше,але потім.... :D

   
Повзучих мотузків справді розвелось..

Повзучих мотузків справді розвелось ще минулого року. Довелось змінити звичні місця прогулянок. До дрібних річечок взагалі страшно стало наближатися. Коли воно на стежці валяється, то хоч обійти можна, а якщо в траві?
   
Re: Повзучих мотузків справді розвелось..

Повзучих мотузків справді розвелось ще минулого року. Довелось змінити звичні місця прогулянок. До дрібних річечок взагалі страшно стало наближатися. Коли воно на стежці валяється, то хоч обійти можна, а якщо в траві?
Навесні вони небезпечні особливо, накопили отрути на зиму.
Вчора знайомі бачили чорну на стежці біля станції - мабуть, виповзла погрітися з хащів.
   
Re: Чекаю від Супрун..

Угу. Тепер в поліклініці, шоб попасти до зав. офтальмолога - треба справку від сімейного терапевта, до якого ти приписаний.

Брехня, я на хелси тещу записывал онлайн без направления
   
Re: Чекаю від Супрун..

Брехня, я на хелси тещу записывал онлайн без направления

Я не знаю, шо  ти там записував онлайн - в нас спочатку з паперовими талончиками по живій черзі, а далі вже все інше...

В поліклініках взагалі маразмів купа - одні аналізи здавати на 7 поверсі, інші на третьому, а рентген на другому. Біля ліфта прочекав 5 хвилин - не дочекався. Аналізи тільки з 8 до 10-ї. За один день так і не встиг.
Не рахуючи того, перше враження, коли заходиш в поліклініку - шо попав в супермаркет - хліб, печиво, кіоск з окулярами , ше якісь кіоски вздовж... Саме святе, шо на кожному поверсі є аптека з цінами наполовину вищими, ніж через дорогу...
Про платні баночки на сечу, кров тощо просто промовчу. Ну і кругом автомати з бахилами - якже без цього :)
   
Re: Чекаю від Супрун..

Я не знаю, шо  ти там записував онлайн - в нас спочатку з паперовими талончиками по живій черзі, а далі вже все інше...

В поліклініках взагалі маразмів купа - одні аналізи здавати на 7 поверсі, інші на третьому, а рентген на другому. Біля ліфта прочекав 5 хвилин - не дочекався. Аналізи тільки з 8 до 10-ї. За один день так і не встиг.
Не рахуючи того, перше враження, коли заходиш в поліклініку - шо попав в супермаркет - хліб, печиво, кіоск з окулярами , ше якісь кіоски вздовж... Саме святе, шо на кожному поверсі є аптека з цінами наполовину вищими, ніж через дорогу...
Про платні баночки на сечу, кров тощо просто промовчу. Ну і кругом автомати з бахилами - якже без цього :)

А які повинні бути?

Не хочете - не купуйте. Писяйте у баночку з-під хрона. Какайте у коробочку від сірників - буде Вам економія. 

Раніш і тих спеціальних баночок у продажу не було - то всі писяли у майонезні.

До речі - мені , наприклад, подобається, що з'явилися там аптечні кіоски та кафешки. Якщо сильно припече - можна тут же купити необхідні ліки чи просто перекусити-поїсти.

Такі ж кафе зараз і в лікарнях, то ті хворі, що  ходять, хоч можуть самостійно купити собі воду чи ще щось поїсти, а не ганяти рідню з клумками жратви два рази на день.

Останнє редагування: 24 квітня 2018 12:07:29 від шуша
   
Re: Чекаю від Супрун..

Я не знаю, шо  ти там записував онлайн - в нас спочатку з паперовими талончиками по живій черзі, а далі вже все інше...

Твоя клиника к Хелси подключена?
Проверь на сайте
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія