Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невменяшка ФУПа)))

Re: Невменяшка ФУПа)))

Так, Сергій атлет. Коли буде киздити Бздаря та Медведа, їм не позаздриш  :weep:
твоє підтявкування - це "ведмежа послуга" для Сергія. замість того щоб гасити конфлікт, ти розпалюєш сергієві ілюзіїї про Красавчіка який переверне ФУП (що є вкрац далеко від реалій. що показує і ця гілка)
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Лисий пи3dиtьcя вмієш ?
ну, він досить міцний, та видно, що повільний. Якесь, трохі тормознуте. Може мозок є проміжний? Медведа не бачів, може бородатий чморьониш, а може геракакел.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

ну, він досить міцний, та видно, що повільний. Якесь, трохі тормознуте. Може мозок є проміжний? Медведа не бачів, може бородатий чморьониш, а може геракакел.
Костя Дзю тоже не Херакл, и Вася Ломаченко тоже.

конечно, с Валуевым, к примеру, их в ринг ставить нельзя, как и с Усиком, но с кем-то не профи гораздо крупнее - думаю, наваляют ему.

   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Костя Дзю тоже не Херакл, и Вася Ломаченко тоже.

конечно, с Валуевым, к примеру, их в ринг ставить нельзя, как и с Усиком, но с кем-то не профи гораздо крупнее - думаю, наваляют ему.
Ноташко, бачів лише лисого. Не вразив. Що таке медвед і гадки не маю. Мало інформаціі, я би ставкі не робив.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

ну, він досить міцний, та видно, що повільний. Якесь, трохі тормознуте. Може мозок є проміжний? 

там ліва сторона відрихтована чотким сайдкіком ще в часи коли істота підробляла биком в напьорсточніков на Калинівському ринку
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Ноташко, бачів лише лисого. Не вразив. Що таке медвед і гадки не маю. Мало інформаціі, я би ставкі не робив.
Чмо дрищаве, тому і смердюче...
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Чмо дрищаве, тому і смердюче...
  фєнєю говориш ?
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

там ліва сторона відрихтована чотким сайдкіком ще в часи коли істота підробляла биком в напьорсточніков на Калинівському ринку
Не ким він не підробляв, він завжди був фрікком.
Спробував на днях пиво Starobrno.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Чмо дрищаве, тому і смердюче...
ви такій сміливий, тому що в доміке?
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Ну что Серенька?
Ты видишь что «Альянс» бы создан далеко до меня.
Это еще раз говорит о твоем недалеком умишке и полной тупизне

Ты толпоеп просто)))
Это моя ветка и я писал ее))
В том числе набор участников))
Это в первую очередь про Самоиронию)))
Мне не тяжело улыбнуться над собой)))
А вот тебя с ума сводит твой новый нос, буратинко)))
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Як на мене, сірожа досить підтягнута людина, з тілом, що на свій вік - чудове, собою займаеться. Там проблеми не в тілі, в голові.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Як на мене, сірожа досить підтягнута людина, з тілом, що на свій вік - чудове, собою займаеться. Там проблеми не в тілі, в голові.
а у вас типа голова здоровая*))  :laugh:
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

а у вас типа голова здоровая*))  :laugh:
жодного разу. Ви ж самі знаете.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Рассуждать про проблемы в голове может только тот, кто их сам там не имеет, Бегги))ыыы..  :laugh:
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

жодного разу. Ви ж самі знаете.
ну да.. так вы больной на голову пытаетесь анализировать других??))
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Рассуждать про проблемы в голове может только тот, кто их сам там не имеет, Бегги))ыыы..  :laugh:
то навіщо ви про це розмову завели? Вам не можна.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

то навіщо ви про це розмову завели? Вам не можна.
я не анализирую, а вот вы любите это делать не имея на это жодного морального права))
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Костя Дзю тоже не Херакл, и Вася Ломаченко тоже.

конечно, с Валуевым, к примеру, их в ринг ставить нельзя, как и с Усиком, но с кем-то не профи гораздо крупнее - думаю, наваляют ему.

Ни с кем из вышеперечисленных не потянул бы)))
А вот дрыщатых уйопков типа пiдарка с дрыщом))—— ну как—то бы запиналбы)))
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

я не анализирую, а вот вы любите это делать не имея на это жодного морального права))
володь. Ну, в которий вже раз. Вас мордою по лайну, а ви завтра знову лізете. Ну, окрім знущань над вами, нема в нас тем для діскусій.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Я бачу нумерний чекає  :laugh:
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

володь. Ну, в которий вже раз. Вас мордою по лайну, а ви завтра знову лізете. Ну, окрім знущань над вами, нема в нас тем для діскусій.
воообще то все наоборот и все отлично видят какой вы нудный и недолугий приспособленец .. тока нихера вам с этого не перепадет, бегги.. Зря шакалите
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

воообще то все наоборот и все отлично видят какой вы нудный и недолугий приспособленец .. тока нихера вам с это не перепадет, бегги.. Зря шакалите
вам хочется війни, то ви іі отримаєте. Це просто та сумно. Ну, добре, ублюдку.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

володь. Ну, в которий вже раз. Вас мордою по лайну, а ви завтра знову лізете. Ну, окрім знущань над вами, нема в нас тем для діскусій.

Здається що Вовчику смішно насправдівід "знущаннь")))
"Знущатись" міг би хтось хто викликає повагу, авторитетна людина))
Це як мені смішно коли торос там рота роззяває на мене))——
Старе, пошарпанне, миршаве——— а туди ж—— до людей лізе)))
А потім коли шматок шашлика перепав——згадує як одне з найбільших досягнень в житті))
Щось мені здається у вас з Вовчиком така ж історія)))
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

вам хочется війни, то ви іі отримаєте. Це просто та сумно. Ну, добре, ублюдку.
якои нафуй вийны?? я бажаю просто шоб вы насамперед не имея никакого на это морального права не анализировали своих собеседников
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Здається що Вовчику смішно насправдівід "знущаннь")))
"Знущатись" міг би хтось хто викликає повагу, авторитетна людина))
Це як мені смішно коли торос там рота роззяває на мене))——
Старе, пошарпанне, миршаве——— а туди ж—— до людей лізе)))
А потім коли шматок шашлика перепав——згадує як одне з найбільших досягнень в житті))
Щось мені здається у вас з Вовчиком така ж історія)))
трохі іньша. А може і така сама. Шавка нікчемна, раптом уявила, що може гавкати на людину. Сірожа, скажить "гав".
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

якои нафуй вийны?? я бажаю просто шоб вы насамперед не имея никакого на это морального права не анализировали своих собеседников
мовчіть, шавка, з вами розберуся згодом, нікчема. Я тут розмовляю.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

мовчіть, шавка, з вами розберуся згодом, нікчема. Я тут розмовляю.
вин тут розмовляет.. нехера ж се.. и кто вас слушает))? :laugh:
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Ви, нікчема. Як ви думаете, чому Натіві вас так осадила не так давно? "...Дивісь,  щоб беггі на тобі не "женівся"..." тому, що ви пусте місце, ключнику, мстиве сцикліве та підступне. Доказу по кожному пункту можу надати.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

вин тут розмовляет.. нехера ж се.. и кто вас слушает))? :laugh:
Это Муму озверело и изобразило из себя Джульбарса. Боись, Вовчик, а то покусает. :laugh:
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Докази надавати?
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Ви, нікчема. Як ви думаете, чому Натіві вас так осадила не так давно? "...Дивісь,  щоб беггі на тобі не "женівся"..." тому, що ви пусте місце, ключнику, мстиве сцикліве та підступне. Доказу по кожному пункту можу надати.
кто кого осодыв??)) йопт.. та я даже не читал того момента ..
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Асмердей, здрисніть. Не до вас зараз. Тут шавка гавкає.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Асмердей, здрисніть. Не до вас зараз. Тут шавка гавкає.
БГГГГ. А ты шо, Муму, шпрехтшталмейстером уже тут подрабатываешь, Распорядителем представления в этом цирке?  :gigi:
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Здається що Вовчику смішно насправдівід "знущаннь")))
"Знущатись" міг би хтось хто викликає повагу, авторитетна людина))
Це як мені смішно коли торос там рота роззяває на мене))——
Старе, пошарпанне, миршаве——— а туди ж—— до людей лізе)))
А потім коли шматок шашлика перепав——згадує як одне з найбільших досягнень в житті))
Щось мені здається у вас з Вовчиком така ж історія)))
Говно ти лисий  ,
Дописувач Торос сам від себе фотки на цей форум не виставляв.
Він не такий примітив - фрік як ти.
Виглядає нормальним дядьком .
Не жабо- шкрек як ти.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Почнемо із сциклівості. Володя, як домовилися про зустріч в реалі, сам на неі не ходить, в нього є спеціальний тітушка як дуенья, на ім'я сірожа. Цьому чоловіку сцикотно. Ну, буває.
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Володя, я не брешу?
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Володя, я не брешу?
знал бы что на встречу придет такой неадекват, то еще б взял человек пять))
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Мені переходити до мстивості та підступності? Може, розповісти всім, чого ви на останній зустрічі зі мною хотіли? Вам цього хочеться?
Коротше. Володя, вам буде меньше сорому, стиду та уголовщіни, як ви нік беггі просто забудете. Назавжди. Жодного коментаря. Ви мені не цікаві. Або, продолжимо магію з "разаблаченіями".
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Шо таке, Валодя, xyя проглотіли? Мені продовжувати?
   
Re: Невменяшка ФУПа)))

Ніхера не чоловік.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія