Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Софочка Розкішниця - ікона стилю :facepalm:

Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Нє, не буду, я ж голосував за Петра а не фуйзнашо, тому  змушений трохи "триматися берегів". :gigi:

Шо, впоперек?  ;)
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

та яка тьолка, -- корова здоровезна та тупорила :laugh:

Ну і нормально,  що здоровезна . Чи ти за " роверами " підупадаєш ? Фантоми дитинства ?  :laugh:
І нащо щоб вона була " гострорила " ? ти кросворд з нею зібрався рішать ?
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Нє, не буду, я ж голосував за Петра а не фуйзнашо, тому  змушений трохи "триматися берегів". :gigi:

:laugh:

   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

ниче не смотрел.

ряха у нее растет дальше и пока еще держитсо?
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Сорока , давай розказуй , що ти ламаєшся . Пацанам жеж цкаво .
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

вона справді цікаво розмовляє
якесь незвичне підвивання на останньому складі окремих слів
це де так ведеться?

Хтозна, з того що я чув - то  деякі вчителі розмовляють
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

мабуть похідне від донецького терміну "шмара"  8-)
ЛАРТА спалилася... :lol:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Хтозна, з того що я чув - то  деякі вчителі розмовляють
У Галичині?
Ви зрозуміли, що саме я мала на увазі, значить слух мене не підвів )))
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Сорока , давай розказуй , що ти ламаєшся . Пацанам жеж цкаво .
Та нема там нічого страшного насправді.  Є  базари на рівні чуток, шо вона  ну як це .....бісексуальна, йопт.
З чуваками їпеться, коли бачить у тому сенс, а до створення повноцінної родини ніфуя не тяжіє.
Але це лише чутки з одного боку, з іншого боку кажуть, шо там певні  медичні проблеми, про які я звісно не буду тут розповідати.

   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Та нема там нічого страшного насправді.  Є  базари на рівні чуток, шо вона  ну як це .....бісексуальна, йопт.
З чуваками їпеться, коли бачить у тому сенс, а до створення повноцінної родини ніфуя не тяжіє.
Але це лише чутки з одного боку, з іншого боку кажуть, шо там певні  медичні проблеми, про які я звісно не буду тут розповідати.

Та ясно що там в голові трохи насрано , але тьолка  так нічо собі .
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Та ясно що там в голові трохи насрано , але тьолка  так нічо собі .
В цілому нормальна чувіха, виглядає  достойно як для свого віку.
А те, шо в голові там вітер гуляє, насправді всім пофуй.

   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

У Галичині?
ага
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Та нема там нічого страшного насправді.  Є  базари на рівні чуток, шо вона  ну як це .....бісексуальна, йопт.
З чуваками їпеться, коли бачить у тому сенс, а до створення повноцінної родини ніфуя не тяжіє.
Але це лише чутки з одного боку, з іншого боку кажуть, шо там певні  медичні проблеми, про які я звісно не буду тут розповідати.
ну это после видоса про клована, где она мило воркует вслед за раскатистым матерным басом маруси и постоянно невпопад хихикает, понятно    :facepalm:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

але тьолка  так нічо собі .

+, як на мене, це якраз прототип ідеальної жінки. Ніколи не розумів таких, хто хоще дощок (ні сіськи ні піски)
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Ну і нормально,  що здоровезна . Чи ти за " роверами " підупадаєш ? Фантоми дитинства ?  :laugh:
І нащо щоб вона була " гострорила " ? ти кросворд з нею зібрався рішать ?

ну от дивись -- головна героїня -- приклад жінки, поруч з якою ця колхозниця й рядом не стояла:



   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

ну это после видоса про клована, где она мило воркует вслед за раскатистым матерным басом маруси и постоянно невпопад хихикает, понятно
Я навіть не дивився  той відос.  Там же стрім на ну його нафуй скільки хвилин.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

ну от дивись -- головна героїня -- приклад жінки, поруч з якою ця колхозниця й рядом не стояла:

https://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE

Нах мені якісь " героїні " . Я що сам не бачу чи Софочка -Розкішниця чи фуфло ?
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

Треба створити окрему гілку щось типу клубу джентльменів, і пльоткувати там про кобіт без осуду прекрасних дописувачок цього форуму  ;)
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Треба створити окрему гілку щось типу клубу джентльменів, і пльоткувати там про кобіт без осуду прекрасних дописувачок цього форуму  ;)

+
Клуб бухать&іпаццо
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

Пропоную пана Вольтера почесним президентом клюбу (tu)
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

Він розуміє весь смак, коли ти заходиш у стрип бар, замовляєш сотку парканадцятирічного віскі і відпочиваєш :-)
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Нах мені якісь " героїні " . Я що сам не бачу чи Софочка -Розкішниця чи фуфло ?

Звісно Фуфло, -- з великої літери Ф :laugh:

ФуфлоФедына :laugh:

   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Думаю - дай послухаю, як вона співає.
Є тупі, але мають голос, талант
Але...не той випадок!
( слухала її пісню " Вийду я за лемка")
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

+
Клуб бухать&іпаццо

Підтримую.
+++
Софія - супер.

Якщо , ще й бісексуалка, то це тільки +, якщо хтось мене розуміє. ;)  :gigi:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Софія - супер.
Ну і який з неї депутат? А якщо бісексуальність проявиться пізніше?  :weep:
Вона ж може і Педра кинути  :beach:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Ну і який з неї депутат? А якщо бісексуальність проявиться пізніше?  :weep:
Вона ж може і Педра кинути  :beach:

Такий же, як з Вови  - президент. У нас політика стала цирком, де клоуни і співаки в раді, замість професіоналів: економістів, дипломатів чи політиків.

Але народу  манюпасам це подобається, так що Софа, Вова, Славко - вперед.  :facepalm1:


   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Звісно Фуфло, -- з великої літери Ф :laugh:

ФуфлоФедына :laugh:

Ну , прошу пана , то таке , єдин любе чоколяти а інний як ноги смердзон
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

Правильний вибір - політика, бо співати щось не дуже виходило..
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Треба створити окрему гілку щось типу клубу джентльменів, і пльоткувати там про кобіт без осуду прекрасних дописувачок цього форуму  ;)
Пташка має можливість свою гілку редагувати і видаляти чужі дописи.

Так що він цілком може створити і модерувати гілку , це може і Волька робити.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Треба створити окрему гілку щось типу клубу джентльменів, і пльоткувати там про кобіт без осуду прекрасних дописувачок цього форуму  ;)
Джентельменів -імпотентів. Імпотенція вдаряє спочатку по причандалях, а потім рикошетом в голову. По ставленню до жінки відразу видно. Нормальні здорові чоловіки себе так не ведуть - то вам будь-яка жінка скаже.

Щодо слова "смарувати": юльки української добре не знають, як і давніх руських коренів. Слово в академічному словнику є.
Означає "вимазувати", в даному випадку я вжила як "бруднити".
Висмаруваний - брудний, чимось замазаний, не обов'язково болотом. Можна і шоколадом .  :)
Але юльки та інші низькопороблені мужлани обсмаровують волонтерку лайном. Самі ж близько до фронту не підлазили.

Ще смарують маслом хліб. Але де юлькам то знати. Вони від кацапської або скацапленого варіанту української ані руш.
До-речі, у Данії  канапка (будерброт для юльків) ( а вони у них то витвори кулінарії) називається "smöre-brös" (я написала німецькими літерами, хоча останній звук - то швидше англ. -th.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Думаю - дай послухаю, як вона співає.
Є тупі, але мають голос, талант
Але...не той випадок!
( слухала її пісню " Вийду я за лемка")
а мені подобається як вона співає
Ніякий Плач Єремії не дотягує до її виконання "Буде нам з тобою що згадати", ІМХО
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Правильний вибір - політика, бо співати щось не дуже виходило..
та ну..
я от ніколи не розуміла захоплення деяких співом Ольги Богомолець
Якесь утробне блєяння
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Але юльки та інші низькопороблені мужлани обсмаровують волонтерку лайном.
О, правильно!  (tu)
Треба допомагати Софії нагадуванням громадськості про її волонтерство.  :-)o
А то вона, бідолага, у кожному своєму спічі на ТБ разів по 5 нагадує, що є волонтеркою, а педрюки по форумах як води у роти понабирали :weep:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Підтримую.
+++
Софія - супер.

Якщо , ще й бісексуалка, то це тільки +, якщо хтось мене розуміє. ;)  :gigi:
Я зрозуміла - пан вуайєрист.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

О, правильно!  (tu)
Треба допомагати Софії нагадуванням громадськості про її волонтерство.  :-)o
А то вона, бідолага, у кожному своєму спічі на ТБ разів по 5 нагадує, що є волонтеркою, а педрюки по форумах як води у роти понабирали :weep:
Мені так іноді хочеться розповісти про магію слова "волонтер" з досвіду моєї сестри.  Я відчуваю, що педрюки скоро спаскудять все добре, що має український народ. Це, певно, їхня завдання.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Йшов 6 рік війни. Валантьори валантьорілі. В тої валантьорші скоро жопа на екран влазитися перестане.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Йшов 6 рік війни. Валантьори валантьорілі. В тої валантьорші скоро жопа на екран влазитися перестане.
Волонтери, то ті, хто пробивався туди невідомими шляхами, хто відривав від себе, або збирав  допомогу і  організовував доставку туди. Волонтер - це робота в полі, а не на форумі.  Волонтерів залишилися одиниці. А вже Софу, сука, назвати волонтером, це просто лютий пи№№дець. Комфортно доїхати в безпечне місце в прозорій сукні,щоб посвітити там їпалом... волонтер, бля. Ганьба.
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:

Волонтери, то ті, хто пробивався туди невідомими шляхами, хто відривав від себе, або збирав  допомогу і  організовував доставку туди. Волонтер - це робота в полі, а не на форумі.  Волонтерів залишилися одиниці. А вже Софу, сука, назвати волонтером, це просто лютий пи№№дець. Комфортно доїхати в безпечне місце в прозорій сукні,щоб посвітити там їпалом... волонтер, бля. Ганьба.
а все, чтобы надзирать как проволонтериваются часть смародеренных пэцей денег   :pooh_lol:
   
Re: Софочка Розкішниця -  ікона стилю  :facepalm:
Bmx

Джентельменів -імпотентів. Імпотенція вдаряє спочатку по причандалях, а потім рикошетом в голову. По ставленню до жінки відразу видно. Нормальні здорові чоловіки себе так не ведуть - то вам будь-яка жінка скаже.

Щодо слова "смарувати": юльки української добре не знають, як і давніх руських коренів. Слово в академічному словнику є.
Означає "вимазувати", в даному випадку я вжила як "бруднити".
Висмаруваний - брудний, чимось замазаний, не обов'язково болотом. Можна і шоколадом .  :)
Але юльки та інші низькопороблені мужлани обсмаровують волонтерку лайном. Самі ж близько до фронту не підлазили.

Ще смарують маслом хліб. Але де юлькам то знати. Вони від кацапської або скацапленого варіанту української ані руш.
До-речі, у Данії  канапка (будерброт для юльків) ( а вони у них то витвори кулінарії) називається "smöre-brös" (я написала німецькими літерами, хоча останній звук - то швидше англ. -th.
Пані звинувачує мене в імпотенції, на підставі допису вище? :lol:
Вважаєте будь-яка жінка в курсі теми?

А на рахунок терміну смарувати, я в курсі. Тільки це поляки так говорять.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія