Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зарплатні борги у державному секторі перевищили 2,5 мільярда

Зарплатні борги у державному секторі перевищили 2,5 мільярда
nik

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України з посиланням на дані Міністерства соціальної політики.

Майже половина загальної суми заборгованості - 1,2 млрд гривень - це невиплачена зарплата працівників підприємств, що знаходяться у сфері управління центральних органів виконавчої влади.


подстава перед выборами?  :X 


   
тривожно за петра. але спокуха. я за петра  (tu)  [ua]

петруха - я з тобою (tu)
   
Наш Грося насупрунил "реХвормами". Полностью обосрался.  С пенсиями тоже полная срака.
   
и самое обидное - все рушится, не успевает к выборам!!!

   
тривожно за петра. але спокуха. я за петра  (tu)  [ua]
петруха - я з тобою (tu)

шо там рошен - в прибылях??? это главное. бо рошен - це Україна.
   
шо там рошен - в прибылях??? это главное.

а ти за рошен не турбуйсь. там всьо пучком .
   
подстава перед выборами?
Ні, результат діяльності пєтіної влади! Нехай замість грошей дадуть їм статистику та діаграми з ростом економіки та зарплат!
   
Цікава інформація.А Гройсман в жовтні перевірки анонсував для бізнесу.Може краще у державних підприємствах чимось зайнятися?  ;)
   
Щоб не допустити Юльку до влади, Пеці треба терміново наступника шукати, бо сам він вже політичний труп, його вже всі зливають.
   
Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України з посиланням на дані Міністерства соціальної політики.

Майже половина загальної суми заборгованості - 1,2 млрд гривень - це невиплачена зарплата працівників підприємств, що знаходяться у сфері управління центральних органів виконавчої влади.


подстава перед выборами?  :X 

все пішло на премії.
Навіщо скиглити?
   
Стівка доречі отримує вчасно мабуть, бо сраку рве завзято з самого ранку
 :weep:
   
заочнік навіть у себе не може господарювати
   
Головне що з Кобелєвим вчасно розрахувалися-2 млрд.грн премії заплатили. А то без цього великого менеджера нам ніяк.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія