Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Де тут прихильники полювання?

Де тут прихильники полювання?



Назаренко Віталій
24 січня 2017 р.
Це п***а!!!! На фото два мертві ембріони убитої браконьєрами вагітної лосихи. Вона замикала мігруюче стадо і її вбили другою. Першим убили вожака - молодого трирічного самця. Решта стада просто збилася до купи і нікуди не тікала. Отже, планували вбити всіх шістьох. Якби не лісова охорона та мисливці, то так би і трапилося.
Лосі померли від втрати крові, їх дірявили в решето 223-м калібром (калібр під напівавтоматичну рушницю «Remington», цивільну версією штатного армійського набою 5.56х45). Хто в курсі, цей калібр не підходить для полювання, оскільки є замалим для крупних тварин.
Середня вага молодого лося - 300 кілограмів. Убити планували шістьох, отже 1200 кілограмів м'яса. Браконьєри переміщалися на вартісному квадроциклі, мали при собі дорогу зброю. Скажіть: нащо? Навіщо вбивати рідкісних тварин? Заради м'яса? Коли ви вже нажретесь, бляді?

Чернігівщина. Наші дні...
   
Re: Де тут прихильники полювання?

Олександр Якушевич

Це продовження позаминулорічноі,чи минулорічноі історії,коли в тій самій місцевості винищили ціле стадр....щоб хтось відповів,дається такої інфомації не було!!! Поки цсі разом не згуртуємось і не будемо вимагати серйозеого покарання,результату не буде!!! При тому бардаку який зараз існує- усе дозволено і усе купується!!!
   
Re: Де тут прихильники полювання?

щас альфа-самец кактус-икс вам расскажет, что просто необходимо регулировать популяцию...


   
Re: Де тут прихильники полювання?

щас альфа-самец кактус-икс вам расскажет, что просто необходимо регулировать популяцию...
Популяції регулювати потрібно, що популяцію тварин, що популяцію бракон'єрів.
   
Re: Де тут прихильники полювання?
van

Пострелять люблю  но не в животных и птиц.  Нужно быть дикарем   чтобы в наше время когда есть супермаркет добывать себе еду таким образом. Варвары  и быдло  нормальный человек  такое не сделает ..   
   
Re: Де тут прихильники полювання?

так лосей же разрешили убивать официально
исключены из Красной книги
то ли еще будет
   
Re: Де тут прихильники полювання?

щас альфа-самец кактус-икс вам расскажет, что просто необходимо регулировать популяцию...

Регулювати популяцію мисливців? Я ЗА! (tu)
   
Re: Де тут прихильники полювання?

жахливо..
   
Re: Де тут прихильники полювання?

Балбесы, где вы там увидели "полювання" и охотников?
   
Re: Де тут прихильники полювання?

так лосей же разрешили убивать официально
исключены из Красной книги
то ли еще будет

Вагітних самок?!!!
   
Re: Де тут прихильники полювання?

Коли був молодшим , то до полювання позитивно ставився .  Мене старший  син вперше вистрілив 12 gauge в 11 років .
Зараз  я чогось сентиментальним став , рука не піднімається .
Колись приїхав до себе в садибу ,всі троянди  обгризені ( а я ї з Англії машиною віз ) , газон весь зруйнований ...
Ну я затявся , заладував , взяв пляшку бурбону і засів .
Десь о 6 -ій ввечорі прийшли дві косулі , я отак сидів і тупо на них втикав . дуже гарні були . темно коричньові без ріжок .
Вистрелити не зміг .
   
Re: Де тут прихильники полювання?

Пострелять люблю  но не в животных и птиц.  Нужно быть дикарем   чтобы в наше время когда есть супермаркет добывать себе еду таким образом. Варвары  и быдло  нормальный человек  такое не сделает ..

А може вони як раз для супермаркету добували м'ясо?

Постійно бачу в суперах велику свіжу щуку чи судака, щось у мене сумніви, що у ставках розводять, деруть з ям зимувальних і всім пох.

Останнє редагування: 26 січня 2019 01:40:00 від Amid
   
Re: Де тут прихильники полювання?
IP

були б мисливці то популяцію звірів підтримували на високому рівні. Браконьєри вороги мисливцям, мисливці б з радістю відстрілювали браків була б можливість...
   
Re: Де тут прихильники полювання?

В суперах м'ясо з тварин що виращуються людиною, в промислових масштабах, на відміну від диких тварин.

Вимирання коровам чи курям не грозить, тож не треба демагогії. І контроль робиться машиною, а не бракон'єрами, яким пох на нерест, вимираючі види, чи вагітних тварин.

Я теж не можу дивитися на такі фото, як і на вирубку лісів... По моїй шкалі це набагато більший злочин ніж вбивство людської істоти. Прийде час і за це будуть саджати на 20 років. Якби знищили сім'ю тих виродків, а дружині вирвали матку на його очах, може б воно і зрозуміло, погань і нечість.

Останнє редагування: 26 січня 2019 02:49:13 від DeL1T
   
Re: Де тут прихильники полювання?

Де тут прихильники полювання?

не надо так дешево манипулировать и выдавать браконьерство за охоту
   
Re: Де тут прихильники полювання?

були б мисливці то популяцію звірів підтримували на високому рівні. Браконьєри вороги мисливцям, мисливці б з радістю відстрілювали браків була б можливість...
це треба дякувати найгарнішому законодавству яке цільнотянуте з часів совка.
де ефективність роботи єгеря оцінюється за кількістю протоколів на полювання без відстрілочної карти.
а тепер увага:
полюванням вважається перебування на території хозяйства зі зброєю або з собакою охот породи.
іншими словами, як ти сів в свою ниву приїхав до оврагу, повісив собі в 500 метрах гонга и сів за стіл постріляти - то ти вийшов на полювання. (tu)
а з браками в єгерей совєт да любов.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

Є полювання, а є ідіотизм.
Купуй що хочеш - стріляй в кого хочеш це і є ідіотизм.
Хоча ринковий.
Я взагалі не розумію, що на цивільному ринку роблять дрібні калібри, калібри високої балістики та напівавтоматична зброя?
   
Re: Де тут прихильники полювання?

еще не так плохо у нас в плане идиотизма.
знакомый в Литве решил к своему глоку докупить огражданенную СВД, хотя я ему говорил что она косой корч и возьми болт.
так вот.
чтобы купить длинное нарезное надо быть охотником. хотя знакомый планировал уничтожать только бумагу.
а чтобы стать охотником нужно поработать загонщиком (tu)
вот где идиотизм.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

еще не так плохо у нас в плане идиотизма.
знакомый в Литве решил к своему глоку докупить огражданенную СВД, хотя я ему говорил что она косой корч и возьми болт.
так вот.
чтобы купить длинное нарезное надо быть охотником. хотя знакомый планировал уничтожать только бумагу.
а чтобы стать охотником нужно поработать загонщиком (tu)
вот где идиотизм.

Як на мене то нормально.
У Литві купа пропозицій по стрільбі у тирах та на стрільбіщах. Купа зброї, яку можна взяти в аренду.
Можна навіть домовитися і купити ствол собі зі збереженням у тирі.
   
Re: Де тут прихильники полювання?
FAT


іншими словами, як ти сів в свою ниву приїхав до оврагу, повісив собі в 500 метрах гонга и сів за стіл постріляти - то ти вийшов на полювання. (tu)
а з браками в єгерей совєт да любов.

по закону еще и ниву могут конфисковать, в кучу до ружья.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

по закону еще и ниву могут конфисковать, в кучу до ружья.

Не перегибай...
   
Re: Де тут прихильники полювання?

це треба дякувати найгарнішому законодавству яке цільнотянуте з часів совка.
де ефективність роботи єгеря оцінюється за кількістю протоколів на полювання без відстрілочної карти.
а тепер увага:
полюванням вважається перебування на території хозяйства зі зброєю або з собакою охот породи.
іншими словами, як ти сів в свою ниву приїхав до оврагу, повісив собі в 500 метрах гонга и сів за стіл постріляти - то ти вийшов на полювання. (tu)
а з браками в єгерей совєт да любов.
Цієї осені в цьому особисто впевнився., коли на території товариства заїхав крузак з браками на чолі з егерем.
До їх приїзду було з десяток куропаток, зараз залишилось 5.. фазана вони не знайшли, він заховався майже в центрі містечка.
Але і про покинутих тварин не забувайте.. вони добряче нищать гнізда пернатих.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

по закону еще и ниву могут конфисковать, в кучу до ружья.
В суді?
 :lol:
   
Re: Де тут прихильники полювання?

щас альфа-самец кактус-икс вам расскажет, что просто необходимо регулировать популяцию...
тишком прстрелити тих підарів у лісі - та й по всьому.
Сподіватись на справедливі вироки, не кажучи вже про розслідування та звинувачення від прокуратури - смішно.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

тишком прстрелити тих підарів у лісі - та й по всьому.
Сподіватись на справедливі вироки, не кажучи вже про розслідування та звинувачення від прокуратури - смішно.
тільки сміятись не хочеться.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

   
Re: Де тут прихильники полювання?

Да, браконьерство - это плохо.
Всё, тема исчерпана, тему можно закрыть.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

по закону еще и ниву могут конфисковать, в кучу до ружья.

не на часі
   
Re: Де тут прихильники полювання?

не на часі

Порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання), яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування -

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від тридцяти до дев'яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

   
Re: Де тут прихильники полювання?
FAT


Не перегибай...

Я как раз на бумагу охотник, читал форумы, понял что с 12к только на стрельбище мне, а там ~100 выстрелов за тренировку, мне многовато.
Изучал возможность в тихом яру пострелять, почитал
Цитувати
Незаконная охота квалифицируется по ч. 2 ст. 248 УК и в случае применения при совершении преступления автомототранспортны х средств, то есть всех возможных текничних средств, машин и механизмов, с помощью которых повышается эффективность охоты. К таким относят все виды автомобилей, мотоциклы, лодки и катера, вертолеты и другие самоходные машины, которые могут использоваться для выслеживания или добычи зверей или птиц. Согласно статьям 246, 248, 249 УК и ст. 81 УПК орудия преступления, принадлежащие виновному лицу, в том числе охотничьи ружья, рыболовные сети, автомашины, лодки, мотоциклы и другие транспортные и плавучие средства, с помощью которых вчинювалося или облегчалось совершения незаконного вылова рыбы, отстрел зверей, птиц и т.д., подлежат конфискации как орудия совершения преступления (п. 14 постановления Пленума Верховного Суда Украины от 26 января 1990 г.).

9. Преступление квалифицируется по ч. 2 ст. 248 УК и в тех случаях, когда он был совершен: а) должностным лицом, или б) группой лиц, или в) охота вчинювалося способом массового уничтожения зверей или птиц или других видов животного мира, г) или с использованием транс-портных средств, или д) лицом, ранее судимым за незаконную охоту.

и решил что т.к. я не отношусь ни к милиции ни к власти, ну его на.

p.s. еще и саундмодератор на мое нельзя прикрутить  :weep:


   
Re: Де тут прихильники полювання?

Я как раз на бумагу охотник, читал форумы, понял что с 12к только на стрельбище мне, а там ~100 выстрелов за тренировку, мне многовато.
Изучал возможность в тихом яру пострелять, почитал
и решил что т.к. я не отношусь ни к милиции ни к власти, ну его на.

p.s. еще и саундмодератор на мое нельзя прикрутить  :weep:

Я иногда по тарелкам с детворой упражняюсь на территории заброшенного ДОСААФовского стрельбища. Иногда не в сезон. Разворачиваю регистратор в машине так, чтобы видны были все наши телодвижения. Спокойно стреляем. Один раз даже местный участковый на звуки выстрелов подъезжал. Понял, что кроме ст.85, ч.1 хрен что нам "повесишь"...Да и то, её экологи по-моему оформляют, если склероз не изменяет. Т.е. , если от граждан жалоб не поступало, то полицаям в той ситуации ловить нечего.
   
Хуєта в стилі новой статті на УП: "Хутро - криваве жлобство".

А скіки вагітних самок вбивають хижаки (ті ж волкі)?
В природі ніхто нерозбираецця, хтось вагітний чи ні, і шось небо невпало наземлю.
По закону браконєри - шож, нарушитєлі, штрахв. А літь сльози про ЖАХІТТЯ - хрістозалупа лєвізна.

В природі життя ВСІХ тварин ЖАХЛИВЕ: поіск/бійка за їжу, за воду, за життя.
І смерть всіх тварин (хто не вмерли від хижака чи від полювання) - ЖАХЛИВА. Найчастіше - від спраги.

Заєблі своїм квилінням. Замочіть ВСІХ тварин - це і бувби СПРАВЖНІЙ прояв гуманізму.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

тишком прстрелити тих підарів у лісі - та й по всьому.
Сподіватись на справедливі вироки, не кажучи вже про розслідування та звинувачення від прокуратури - смішно.

   
Re: Де тут прихильники полювання?
van

А може вони як раз для супермаркету добували м'ясо?

Постійно бачу в суперах велику свіжу щуку чи судака, щось у мене сумніви, що у ставках розводять, деруть з ям зимувальних і всім пох.

8 килограмм   щуке    это приблизительно 15  лет никто ждать не будет пока она вырастет значит ловят на водохранилищах .
   
Re: Де тут прихильники полювання?
van

 У меня рыбалка  заканчивается  так беру ведро иду на   озеро 500 метров от дома  река рядом,  на озере ловлю  карасей складываю в садок или ведро с водой  приношу домой показываю жене та говорит одни кости   и иду отпускаю их в реку. :D
   
Re: Де тут прихильники полювання?

Але і про покинутих тварин не забувайте.. вони добряче нищать гнізда пернатих.
справа знов в законодавстві.
я б скажімо лісу на приваді стріляв би з шалашу 308мим з 200 метрів.
але ж з нарізним треба вже ліцензія на копито.
то нехай Порошенко її стріляє з такими правилами.

Останнє редагування: 26 січня 2019 18:07:52 від exe_zp
   
Re: Де тут прихильники полювання?

Я не є великим прихильником полювання, але назва теми дивна - "Де тут прихильники полювання?" Автор сам собі суперечить - він обурюється полюванням (як видно з назви теми), а потім пише, вірніше цитує -
https://www.facebook.com/dimsirka/posts/1156958964468023?__xts__%5B0%5D=68.ARCfWg6OjDNNSz-HqiDEn8V18Td7ImHk3NAVDZmaPqhnhBp7Py4b2zaVcVb7jGECEOYMNVMmS-BAfxDzuvbvTWSXSDPPDi43JVt_V5CJJI53JRuEdQ1IRlIoKtDwU-sqV0dwTlFRLKpTymhQDoOkvA3MqozvLb_rpBA9l2TK_JjNP2i6p4yOKySVbPX8YI3rETng2BjVqX0VwnXjhgWeaoSPPmaabHxoIbew5iCP38s80QzRs0rRrf4e6wADI6DNGbv6JqYdWLAGBHsp1WSVfOZ4AXBHNve1TQ_4Fbg3YraIrs1G33WJcqfs23xG9H63PRR8rjl0mqUGlUu0wz30UVXPxw&__tn__=-R
Назаренко Віталій
24 січня 2017 р.
планували вбити всіх шістьох. Якби не лісова охорона та мисливці, то так би і трапилося.

Тобто, у цитованому вказано, що мисливці (для тих, хто українську не надто розуміє, мисливці це люди, що ходять на полювання) завадили браконьєрам. Але автору все одно болить полювання, а не браконьєрство.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

Оба ствола хранятся на стрельбище. Уже не первый год. Только на время Майдана домой в ящик забирал. Того дома может и не надо. Аренда- гривна в месяц, но патроны покупать у них, а они там ещё и дешевле, все равно бы покупал. И чищу сам, а не сдаю. Чистка у них не дешёвая. Давно знаком с одним из хозяев стрельбища, мне и чай на шару после стрельбы в их ресторанчике. Еда их вкусная, но дорогая. Банобаки приезжают к ним пострелять, пожрать, подрать билиадей в их отельчике. Я там случайно.
Про охоту. Популяцию лис и волков контролировать надо, как и кабанов с косулями. Все разладились в природе, человек обязан сам регулировать вручную. Раньше само регулировалось. На то есть давно рассчитанные методики определение квот отстрела. Браконьер - враг охотника и просто человека. На этих я бы квоты не вводил. Такого свинства, как у ТС, охотник себе никогда не позволит. Это его лес. Никто с утра рано не выходит в свой двор стрелять без разбора собак и другую живность.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

И да, крайняя моя охота  была на Волыне на уток осенью, перед Майданом. Больше не ходил и не тянет.
   
Re: Де тут прихильники полювання?

Був в мене на старій роботі співробітник. Якось запав на полювання, рушниці купив, навить мені давав роздивитися і прикинути в руках (важкі, сцуко). Трохи полював з мисливцями з місцевого товариства.

А потім якось розговорилися - каже: не можу. Якта косуля стоїть і дивиться такими очима - не можу в них стріляти.
Полював тільки на лис - бо сказ розносять і зайців нищать. Ну і на зайців вроді. Ще птиця. А потім почав в інкубаторі вирощувати фазанів і випускати їх в дику природу. Ну і стріляти в те, що в руках тримав - не зміг.

Так що на природу їздив з фотоапаратом. От такі метаморфози.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія