Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

День пам'яті жертв голодоморів

Re: День пам'яті жертв голодоморів

Просто ти "деактивуйся" в цій темі. Збери докупи залишки совісті і розуму.
З якого переляку?
Бо свиноадепти прагнуть навіть цю гілку, як і будь-яку іншу на форумі, перетворити на гілку розчісування своєї болячки незнаходження на троні їхнього кошлатого свиноідолища, а я заважаю?
Це - гілка Пам"яті жертв совєцьких Голодоморів - злочинів проти Українського народу.
Звернися з закликом до свиноадептів врахувати цей момент і забути в цій гілці про свою незаживаючу душевну рану.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

правда в тому що і голодомор, і теперішній ковідомор - справа рук ліваків...
в обох випадках люди мовчать наче ягнята :facepalm1:


Daily statistics in Europe


There have been at least 72,305,000 reported infections and 1,654,000 reported deaths caused by the novel coronavirus in Europe so far.
https://graphics.reuters.com/world-coronavirus-tracker-and-maps/regions/europe/
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

правда в тому що і голодомор, і теперішній ковідомор - справа рук ліваків...
господи..Ну до чого тут ковідомор?  :facepalm1:
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Сталінського Голодомору
То не сталінський, а жидокацапський голодомор. І сьогодні знов та ж публіка на конє. Нагадати, завдяки кому?
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Там, де у вікно крім свічки можуть виставити ствол, голодоморів ніколи не буде!

Показати зображення...

 (tu)  [ua]

   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Напроти мене - лише одна і то тільки що появилася. Може я своєю нагадала. І це Львів, центр. Хто тут живе, не важко здогадатися.
Довго вдивлявся... Жодної.
Київ, висотки, відносно новий район.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

То не сталінський, а жидокацапський голодомор. І сьогодні знов та ж публіка на конє. Нагадати, завдяки кому?
І жидокацапський, і совєцький, і сталінський, і більшовицький, і кремлівський, і масковський.
Біда звідти - і тоді, і зараз.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Чому Мирослава, прабабуся і прадідусь доньки якої загинули від Сталінського Голодомору
Все ясно, хильнула добряче і поперло її погань розносити.
Не треба більше на неї звертати увагу.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Во Львове не было Голодомора.
У Галичині голод був у 46-47-му. Але львів'яни - українці свічки завжди запалюють - за загиблими на Сх. Україні.

Останнє редагування: 27 листопада 2021 18:42:08 від ЛАРТА
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

І жидокацапський, і совєцький, і сталінський, і більшовицький, і кремлівський, і масковський.
Біда звідти - і тоді, і зараз.
І тоді і зараз корисні ідійоти повелись на пропаганду. А ворогам і пропаганди не треба, всьо по вєлєнію "совєсті".
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

господи..Ну до чого тут ковідомор?  :facepalm1:

до того що корона з китайської лаби, і ніяких спроб ізолювати Китай взимку 2019/2020 не було з лівацьких політичних і ідеологічних мотивів.
Ліваки все пояснюють природніми причинами - мовляв був неврожай у 1932 а ковід теж начебто з вуханського базару.

Останнє редагування: 27 листопада 2021 18:38:06 від Mark()
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Слышал лично 2 истории от переживших голод.Одна из них моя бабушка,а вторая бабушка девченки одной.Обе жутковатые.Особенно та,которую рассказывала бабушка знакомой,как ее маленькой чуть не съели
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

А мене завжди вражала в розповідях близьких людей, котрі пережили цю біду, якась філософська незлобивість, чи що.
Ніякої ненависті, ніяких проклять.
"Голод був". Розповіді, наче про стихійне лихо.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Все ясно, хильнула добряче і поперло її погань розносити.
Не треба більше на неї звертати увагу.
ВдуСителько, ти не переймайся, на тебе вже давно ніхто тут серйозної уваги не звертає, не більше ніж на не дуже вправну клоунесу
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Довго вдивлявся... Жодної.
Київ, висотки, відносно новий район.

У мене видно частину вікон 6 будинків. При цьому 3 з них то "цековські" - квартири отримала обслуга ЦК/ДУС. Ще 2 не знаю чиї і один арсенальський для воєнспеців.
Так, при Ющі свічок було більше. Бо всі ЗМІ регулярно нагадували людям що то день пам'яті. Було і по 20 свічок видно. Сьогодня нарахувала 6.

Але що показово - в будинку арсенальських воєнспеців ніколи не було жодної свічки, бо там реально офіцери з усього срср, які платили хабарі, щоб потрапити в Україну, в  Київ і тут піти у відставку.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів
Via

А мене завжди вражала в розповідях близьких людей, котрі пережили цю біду, якась філософська незлобивість, чи що.
Ніякої ненависті, ніяких проклять.
"Голод був". Розповіді, наче про стихійне лихо.
Вони боялися наразити на небезпеку своїх дітей і онуків. Розповідали достатньо дорослим дітлахам, що вже вміли мовчати.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

І тоді і зараз корисні ідійоти повелись на пропаганду. А ворогам і пропаганди не треба, всьо по вєлєнію "совєсті".
Корисні ідіоти в Україні чи за її межами?
за межами - то пішли вони до біса
а тут, в Україні ...Адже не з Маскви приїздили виконавці, вірно? Моя бабуся розповідала, що найбільш ретивими були місцеві комсомольці і коммі.
Чим вони керувалися? Це ж потвори
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

У мене видно частину вікон 6 будинків. При цьому 3 з них то "цековські" - квартири отримала обслуга ЦК/ДУС. Ще 2 не знаю чиї і один арсенальський для воєнспеців.
Так, при Ющі свічок було більше. Бо всі ЗМІ регулярно нагадували людям що то день пам'яті. Було і по 20 свічок видно. Сьогодня нарахувала 6.

Але що показово - в будинку арсенальських воєнспеців ніколи не було жодної свічки, бо там реально офіцери з усього срср, які платили хабарі, щоб потрапити в Україну, в  Київ і тут піти у відставку.
А тут у нас район заселявся десь років десять тому, і на диво часто українська звучить, багато молоді, але - у вікнах лише заграва од телеекранів..
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

То не сталінський, а жидокацапський голодомор. І сьогодні знов та ж публіка на конє. Нагадати, завдяки кому?
А Сталин, значит, ни при чем? И непосредственные исполнители, зачастую той же этничности, ни при чем?
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Вони боялися наразити на небезпеку своїх дітей і онуків. Розповідали достатньо дорослим дітлахам, що вже вміли мовчати.
Та нє. Розказували детально і щиро, але спокійно, наче переказуючи фільм. Ну, часом очі ставали вологими, коли мова йшла про зовсім важкі моменти.
Це теж полісся, до речі.
Щоправда, зовсім трешевих жахів, на кшталт людоїдства, не казали, тільки в якості чуток.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

А Сталин, значит, ни при чем? И непосредственные исполнители, зачастую той же этничности, ни при чем?
Винна людиноненависницька масковсько-більшовицька машина
яка перетворювала багатьох людей на скот
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

А мене завжди вражала в розповідях близьких людей, котрі пережили цю біду, якась філософська незлобивість, чи що.
Ніякої ненависті, ніяких проклять.
"Голод був". Розповіді, наче про стихійне лихо.

мої діди жили по різні сторони румунського кордону - то досвід був кардинально різний... але прийшли "освободітєлі" у 1940.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

А Сталин, значит, ни при чем? И непосредственные исполнители, зачастую той же этничности, ни при чем?
Сралін, як і будь-яка влада, лише продукт суспільства. Звісно, прічьом, але не як першопричина.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

А мене завжди вражала в розповідях близьких людей, котрі пережили цю біду, якась філософська незлобивість, чи що.
Ніякої ненависті, ніяких проклять.
"Голод був". Розповіді, наче про стихійне лихо.
То не філософська незлобливість, то деформація свідомості, такий собі посттравматичний синдром: вижили, на все життя злякалися і мовчать.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Винна людиноненависницька масковсько-більшовицька машина
яка перетворювала багатьох людей на скот

ця машина побудована за лівацькими проектами
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

У мене видно частину вікон 6 будинків. При цьому 3 з них то "цековські" - квартири отримала обслуга ЦК/ДУС. Ще 2 не знаю чиї і один арсенальський для воєнспеців.
Так, при Ющі свічок було більше. Бо всі ЗМІ регулярно нагадували людям що то день пам'яті. Було і по 20 свічок видно. Сьогодня нарахувала 6.

Але що показово - в будинку арсенальських воєнспеців ніколи не було жодної свічки, бо там реально офіцери з усього срср, які платили хабарі, щоб потрапити в Україну, в  Київ і тут піти у відставку.
Если у них не было предков, умерших от Голодомора, они могут не помнить об этой дате или не посчитать нужным зажечь свечку, потому что у них не было такого.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Та нє. Розказували детально і щиро, але спокійно, наче переказуючи фільм. Ну, часом очі ставали вологими, коли мова йшла про зовсім важкі моменти.
Це теж полісся, до речі.
Щоправда, зовсім трешевих жахів, на кшталт людоїдства, не казали, тільки в якості чуток.
На поліссі було легше. Ліс може прокормити.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Моя бабуся розповідала, що найбільш ретивими були місцеві комсомольці і коммі.
Чим вони керувалися? Це ж потвори
Так і зараз нам не кацапи обирали владу, і не кацапи діють те, що діється.
Кацапи лише ручонкі потирають.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Полісся різне, не тільки ліс.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

То не філософська незлобливість, то деформація свідомості, такий собі посттравматичний синдром: вижили, на все життя злякалися і мовчать.
Та і страху не відчувалось. Покірність долі, мабуть.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Полісся різне, не тільки ліс.
От там де лісу не було там і був самий страшний голод.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів
Via

Та нє. Розказували детально і щиро, але спокійно, наче переказуючи фільм. Ну, часом очі ставали вологими, коли мова йшла про зовсім важкі моменти.
Це теж полісся, до речі.
Щоправда, зовсім трешевих жахів, на кшталт людоїдства, не казали, тільки в якості чуток.
Казали, і показували хату, в якії дітину з'їли. І іншу хату, де дітей в погребі закрили.
Не пояснювали причини. Але ми це вже дорослими самі зрозуміли. А потім у 21-му сторіччі про це нарешті заговорили і в ЗМІ.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Сралін, як і будь-яка влада, лише продукт суспільства. Звісно, прічьом, але не як першопричина.
Ну так и огромное количество евреев среди революционеров и потом "карающих органов" - продукт точно того же общества - царя больше, чем Советов даже.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

мої діди жили по різні сторони румунського кордону - то досвід був кардинально різний... але прийшли "освободітєлі" у 1940.
То у Вас на радянській частині (я так розумію Буковині, чи південніше? був голод? У якому році, якщо так?
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Если у них не было предков, умерших от Голодомора, они могут не помнить об этой дате или не посчитать нужным зажечь свечку, потому что у них не было такого.
Десь я чув цей принцип - "чєво нє помню, тово нє било".
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Ну так и огромное количество евреев среди революционеров и потом "карающих органов" - продукт точно того же общества - царя больше, чем Советов даже.
Ніхто й не сперечається.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

А мене завжди вражала в розповідях близьких людей, котрі пережили цю біду, якась філософська незлобивість, чи що.
Ніякої ненависті, ніяких проклять.
"Голод був". Розповіді, наче про стихійне лихо.

Я спитала у родички старенької, яка дула дитиною в Голодомор, хто ж ходив по хатам і забирав харчі? Так вона відповіла "Як хто? Свої ж і ходили."  Питаю "А хто ж це був? Їх нащадки і зараз в селі живуть?" .
"Не скажу. Не треба це вже тепер" і пішла.
Люди після жахів Голодомору десятиліттями жили поряд з конкретними вбивцями начальниками з всяких комнезамів, сільрад, правління колгоспів та партійної і комсюковської мразоти. Ще й треба було опасатись чогось не сказати, за що НКВД/КДБ загребе.

Тема була так табуйована, що люди витискали з пам'яті те жахіття ніби його і не було. Тому так важко йшло відновлення і вшанування пам'яті жертв - тисячі і тисячі  сімей були катами своїх же односельців, а часом і родичів. І в селах люди знали і пам'ятали і ті сім'ї де їли людей, навіть власних дітей. А виїхати з села не всі могли. Отак і жили - ніби і зналі і пам'ятали, а ніби і не було нічого. Так спокійніше...
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

Та і страху не відчувалось. Покірність долі, мабуть.
А покірність звідки взялася?
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

А покірність звідки взялася?
Українці дуже покірні. Не всі, на щастя, але в масі будуть терпіти, а потім вже апатія.
   
Re: День пам'яті жертв голодоморів

От там де лісу не було там і був самий страшний голод.
Не знаю, скрізь по-різному. Їли все, що хоч умовно можна було їжею вважати - так, повних жахів не розказували.
Як ховали останні шматки сала чи останні пригорщі зерна, бо вночі "приходять" - казали.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія