Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ліш би нє била вайни

Re: ліш би нє била вайни

гарна агiтацiя (tu)
Побiльше б такої

це про центрових хв*йд чи про мережу магазинів Близенько?
якось багатозначно
і "текст трохи по дебільному написаний"
вчіться жити в тих реаліях, які є... це не народ поганий, це ви не знаходите до нього підходу.
   
Re: ліш би нє била вайни

Нарід, блін, заспокойтеся. У нас парламентсько-президентська республіка. Це шанс для парламенту себе показати. Фінт з поверненням до старої конституції цього разу не пройде.

А хто зна :(

Там в зеленого радники - покоління "маладих рєгіаналів", вони і не на таке здатні :(
   
Re: ліш би нє била вайни

Був на зустрічі з В.Портніковим позавчора в Празі , казав як скоріш за все будуть розвиватись події якщо зе переможе, кацапи перестають стріляти до парламентських виборів, зе заводить велику фракцію і потім каци спитають що нам за це що ми не стріляем ? Якщо зе виконуе їх вимоги, починае повертати донбас в якості автономії, робить федералізацію то тут вже почнеться справжня громадянська війна,  з центра Київа. Україна втратить великі території , буде багато жертв. Якщо зе не погодиться на умови каців, то буде як за Пороха, будуть стріляти ще довго. Війну може припинити лише агресор.

все правильно.  И при Порохе вынудить его эту агрессию прекратить
шансы у нас намного выше.  Шансы на победу выше средних.
В случае его ухода шансы падают раз в наццать.
В шаге от победы и нормальной жизни..
Своими же руками..
б***ь, какие же идиоты
   
Re: ліш би нє била вайни

мені не пох.

я за те щоб не було ні миру, ні війни.


за "услішьтє данбас" я не сумую. але і воювати за ті території визженні війною і екологічною катастрофою - неправильно. от крим жалко.

Пан Троцький?  :K

Вибачте, не впізнали Вас у гримі.

Знаєте, чим він закінчив?  :laugh:
   
Re: ліш би нє била вайни

вчора знайомий розповідав
працює в Універі
каже, що його друг на парах зробив зауваження, що тут спілкуються лише українською
то було дуже багато невдоволеного бурчання
понаєхало, сука
вони вже починають навіть в ВУЗі права качати..з парти
скоро у Львові будуть ходити з плакатами про прітіснєнія
а при прихильники певної політсили до того дійде

тупий і ше тупіший, називається
для чого було приймати до вузу, якшо чудо української не знає?
   
Re: ліш би нє била вайни

 в войну и окупацию я не верю никому мы не нужны
   
Re: ліш би нє била вайни

це про центрових хв*йд чи про мережу магазинів Близенько?
якось багатозначно
і "текст трохи по дебільному написаний"
вчіться жити в тих реаліях, які є... це не народ поганий, це ви не знаходите до нього підходу.

да иди ты..
Учитель херов блятть
   
Re: ліш би нє била вайни

в войну и окупацию я не верю никому мы не нужны

так ніхто не вірив  , що війна може бути -  а воно он як вийшло :(
   
Re: ліш би нє била вайни

в войну и окупацию я не верю никому мы не нужны

а вас хтось питається?
грубо?... ну добре мене також ніхто питатися не буде... йде велике глобальне протистояння, просто ми завжди чомусь на вістрі... певно сусіди йопнуті, не інакше
   
Re: ліш би нє била вайни

Тут следует признать абсолютную, разгромную победу кацапской пропаганды и снять перед кацапами шляпу.
То ли мозги у украинского манюпаса так устроены, то ли за поребриком профессионалы покруче, то ли ресурсов побольше влито, а скорее - все 3 фактора вместе.
Но так засрать манюпасу мозги, внедрить в их жиденькие извилинки тезис о том, что Порошенко, президент страны, системно противостоящей российским интересам на всех уровнях, человек, вызывающий приступы ненависти абсолютно у всего кацапского истеблишмента, является союзником Хуйла.... Ну это высший пилотаж!

И при всем при этом тут же рядом, в соседней извилине манюпаса, соседствует тезис о том, что мол, клован, в отличие от порошенко, ДОГОВОРИТСЯ с хуйло и закончит войну.
То есть друг хуйла порошенко не может с ним договориться, а зеленый сосунок - запросто.

Слишком жирно и вольготно, как для жителя страны, страдающей от войны и агрессии, жил все эти годы пересичный манюпас.
Мягко спал, сытно ел, тепло зимовал.
И захотелось манюпасу большего - чтоб и по телевизору перестали его тревожить некомфортными новостями.
Ну ничего, за свою ебанутость манюпас заплатит сполна... и уже очень скоро
 
   
Re: ліш би нє била вайни

Ти вважаєш, що русскіє розмножуються набагато швидше,
ніж інші народи? Я так не вважаю.

Вони розмножуються завезеними ешелонами.

І імперськими преференціями. Які і за незалежної України нікуди не ділись.

Думаєш, чому і зараз українізація так туго йде? Та все тому ж - бо російська мова - то "панська" і "перспективна", а українська - "сільська" і "нікому не потрібна".
   
Re: ліш би нє била вайни

велика кількість зе-прихильників його підтримують з надією, що він домовиться з хуйлом і війна закінчиться
і їм пох на яких умовах
у них Порох розпочав війну...так..доходи ть і до такого
 пізда цій країні

Если бы Краина была в едином порыве...плечом к плечу...

А так получается,что:

- один сидит в траншее под обстрелами

- другой снимает с себя последнюю рубашку

- а третий-Свинарчук

И этим всё сказано
   
Re: ліш би нє била вайни

да иди ты..
Учитель херов блятть

шо загралися ? люди зплутали всі карти... все ж було прораховано, як кому рейтинг опустити, як кого оббілити припідняти, повтор 99-го року зрежисувати, і тут клоун?
догралися, стандартні маніпуляції не спрацювали, люди попросили весь старий цирк на вихід.
   
Re: ліш би нє била вайни

А за Порошенко?
От мені щоб проголосувати за Порошенко треба набагато більше йти на компроміс із совістю ніж за Зеленського.
Патологічні брехуни, лицеміри, паразитуючі на нещасті людей це для мене за межею.
А Педро навіть не кривиться, це його сутність

Не знаю, які у вас параметри для вибору. Але треба бути реалістом в даній ситуації: одна людина не може все змінити за 5 років. Мене просто добивають патріоти, які самі крадуть і беруть хабарі, а у всьому звинувачують Порошенка ітд.

Я вже якось говорила деяким прихильникам ЗЕ: люди хочуть швидких позитивних змін: щоб все було дешево і багато заробляти, війна закінчилась ітд.
Це нереально в даній політичній, економічній і геополітичній ситуації, в якій зараз знаходиться країна. Ми мусимо грати "в довгу" і стратегічно оцінювати свої кроки і плани.

   
Re: ліш би нє била вайни

в войну и окупацию я не верю никому мы не нужны

Ясно. Ні Криму, ні Донбасу не було.
І вода для Криму не потрібна.
   
Re: ліш би нє била вайни

Біда України в тому , що вона нікому не потрібна.
   
Re: ліш би нє била вайни

Біда України в тому , що вона нікому не потрібна.

а де комусь, якась країна може бути потрібною, крім її народу?

ну, закривайте очі на правду
   
Re: ліш би нє била вайни

я дивуюся з деяких, які просто по-приколу
жизнь  удалась, катаються по світу, бабло є
і Порох хуйовий, бо війну не закінчив
і не розуміє, що при масовій війні все це накривається і ти піздуєш в окоп або на завод
коли таке говориш, тупо ржуть
хз...я просто в ступорі від таких
так всі надають шо їх не торкнеться...я тіпа свалю на Польщу,чи ще куди
   
Re: ліш би нє била вайни

Біда України в тому , що вона нікому не потрібна.

Так в тому і справа. Не треба покладатись і чекати допомоги від інших. Тоді стане легше жити.
Це так само, як є 2 типи людей: одні покладаються на себе і працюють, а інші- тільки жаліються і вважають, що всі їм навколо винні.
   
Re: ліш би нє била вайни

тупий і ше тупіший, називається
для чого було приймати до вузу, якшо чудо української не знає?

воно знає
з викладачем українською, а між собою як в якомусь данєцку
   
Re: ліш би нє била вайни

Не знаю, які у вас параметри для вибору. Але треба бути реалістом в даній ситуації: одна людина не може все змінити за 5 років. Мене просто добивають патріоти, які самі крадуть і беруть хабарі, а у всьому звинувачують Порошенка ітд.

Я вже якось говорила деяким прихильникам ЗЕ: люди хочуть швидких позитивних змін: щоб все було дешево і багато заробляти, війна закінчилась ітд.
Це нереально в даній політичній, економічній і геополітичній ситуації, в якій зараз знаходиться країна. Ми мусимо грати "в довгу" і стратегічно оцінювати свої кроки і плани.

який не краде і навіть на армію 1,5 млрд власних коштів дав...

багато чого дісно зробити нереально, але в більшості випадків - Порох просто продинамив зачинання, коли кажуть, шо нічого не можна змінити... без підтримки згори - реально неможливо
   
Re: ліш би нє била вайни

- а третий-Свинарчук

а четвертий прихильники певної політсили,що сидить в підвалі і сам закликає гради.
Тепер повна картина.
   
Re: ліш би нє била вайни

в войну и окупацию я не верю никому мы не нужны


Луганская область, Стаханов, начало апреля, знаешь что это?

   
Re: ліш би нє била вайни

Вітаю всіз із новим скриптом
прихильники певної політсили
Зе Б і л
   
Re: ліш би нє била вайни

воно знає
з викладачем українською, а між собою як в якомусь данєцку

ну шо поробиш, негри також між собою чомусь на своїй говорять...

та чогось думаю, шо так всюди.

не з того місця підходите.
   
Re: ліш би нє била вайни
DVB

Цитата: garri
воно знає
з викладачем українською, а між собою як в якомусь данєцку
ого бля, як в столиці України, в адміністрації президента України, у Верховній Раді України, і всюди, за вийнятком офіційних заходів. ;)
"Хароші парні" всі па русскі разгаварівают.
... Мова, віра, ...ть ;) 
   
Re: ліш би нє била вайни

Мы согласны жрать помои, мы согласны пить мочу,
Мы согласны лизать жопу пидарасу-стукачу,
Мы согласны жить в общагах, нам не надо ни хрена,
И любой мы жизни рады, только б не пришла война.

(С) Хой
   
Re: ліш би нє била вайни

який не краде і навіть на армію 1,5 млрд власних коштів дав...

багато чого дісно зробити нереально, але в більшості випадків - Порох просто продинамив зачинання, коли кажуть, шо нічого не можна змінити... без підтримки згори - реально неможливо


Поки не запрацює ефективна судова система і громадський контроль, доти жодних великих змін не буде. Він краде, він не дав грошей ітд...
А тут все залежить від ЛЮДЕЙ (!): треба спочатку вимоги ставити до себе особисто... починаючи з того, що не плачу за екзамени в школі/університеті, бо мені потрібні знання, а не атестат/диплом - закінчуючи відповідальним ставленням до роботи.
   
Re: ліш би нє била вайни

Поки не запрацює ефективна судова система і громадський контроль, доти жодних великих змін не буде. Він краде, він не дав грошей ітд...
А тут все залежить від ЛЮДЕЙ (!): треба спочатку вимоги ставити до себе особисто... починаючи з того, що не плачу за екзамени в школі/університеті, бо мені потрібні знання, а не атестат/диплом - закінчуючи відповідальним ставленням до роботи.

від яких?
я не вважаю, шо румуни далеко втекли, але без особистого захисту президента, жоден генпрокурор, типу тієї Лаури Кевеші не мав би шансів
чи то є якась перемога - ні, тому шо ці починання можна похерити в любий момент, ну як в нас з ДАІ - Патрульна поліція

закон потребує захисту щодня... в Україні головним чином закон захищає від дрібних порушень, ну більш менш, про шось інше без підтримки говорити нереально. а підтримки змін, немає перш за все зі сторони влади!

***
про вимоги до себе... це з ряду бла-бла-бла
люди хочуть змін, але вони не можуть змінити систему, не давши хабаря, чи простоявши пішоходом на червоне при пустій дорозі
це все тупо дурня, коли закон не виконується і не дотримується, тими хто покликаний за ним слідкувати.

Останнє редагування: 11 квітня 2019 14:14:09 від Leo_poLD
   
Re: ліш би нє била вайни

а де комусь, якась країна може бути потрібною, крім її народу?

ну, закривайте очі на правду

так в тому й справа - народу не потрібна
   
Re: ліш би нє била вайни

воровать надо меньше и все былобы хорошо  все худеют а петя третий раз штаны перешивает
саме так (tu)
а то відмазки тулять, що війну Порох не закінчив. Чудово всі розуміють, що це неможливо на даний момент.
Народ щодо Порошковича зрозумів наскільки воно нахабна, жадна. аферистична, пов'язана з Росією істота.
Тому такі результати першого туру.
   
Re: ліш би нє била вайни

ога.  А до Парламентських у нас зебiли кудись подiнуться?
Ну может нарик с первых минут конкретно налажает.
   
Re: ліш би нє била вайни

Мы согласны жрать помои, мы согласны пить мочу,
Мы согласны лизать жопу пидарасу-стукачу,
Мы согласны жить в общагах, нам не надо ни хрена,
И любой мы жизни рады, только б не пришла война.

(С) Хой

Символично на фоне Анализов прихильники певної політсили.
   
Re: ліш би нє била вайни

саме так (tu)
а то відмазки тулять, що війну Порох не закінчив. Чудово всі розуміють, що це неможливо на даний момент.
Народ щодо Порошковича зрозумів наскільки воно нахабна, жадна. аферистична, пов'язана з Росією істота.
Тому такі результати першого туру.

ну, це зрозуміло - петро поганий й йому хочуть помститися
але чому саме зеленський - невже нікого більше обирати було?
   
Re: ліш би нє била вайни

Десь так
А ви готові послати свого сина , батька , матір,сестру , самому підти на війну , та можливо загинути, або ще гірше стати калікою.?Кожень день, через день там гинуть наші хлопці, дівчата, комусь батько , син , мати. Або всі , від слова ВСІ, піднімаємось , беремо з собой всіх своїх родичів хто може тримати зброю у руках та з головнокомандуючим президентом впереді (немає різниці Порошнеко чи Зеленський) йдемо гнати кацапів, або треба закінчувати це на будь яких умовах(тільки так)бо пристроїлись всі (і я в тому числі)добре. поки гинуть люди на війні ми ведемо бізнес , торгуємо, розважаємось,одним словом продовжуємо жити ,
   
Re: ліш би нє била вайни

Если бы Краина была в едином порыве...плечом к плечу...

А так получается,что:

- один сидит в траншее под обстрелами

- другой снимает с себя последнюю рубашку

- а третий-Свинарчук

И этим всё сказано

Особливо ти в Донецьку знімаєш останню сорочку...

Це називається "нехай кожух згорить, хоч воші здохнуть"?
   
Re: ліш би нє била вайни

як правило там нема аргументів, а тупе мичання і відразу перевод стрілок на Пороха
я йому кажу про людей в команді Зе, що там риги, а воно відразу: ааа...ліпєцка фабріка
запитую6 які методи закінчення війни?
у відповідь баранячі очі
стадо, б***ь

я ригів в команді Зе не бачив зовсім, може недогледіли і яких пару штук та пролізло не більше...
а в БПП відсотків 20-25 ригів і нічого перемоги пруть , не ?
   
Re: ліш би нє била вайни

Біда України в тому , що вона нікому не потрібна.

Росії потрібна.

Як плацдарм.

І хохли дурні їй потрібні.

Жінки - щоб гарматне м'ясо народжувати, і чоловіки - на війну відправляти.

Бо Росії ж потрібні нові території і вплив у світі.
   
Re: ліш би нє била вайни

так в тому й справа - народу не потрібна

"І чи ми в Україні таки український народ, а не просто юрба, що у звітах населенням зветься"

(Віктор Баранов, "До українців")
   
Re: ліш би нє била вайни

велика кількість зе-прихильників його підтримують з надією, що він домовиться з хуйлом і війна закінчиться
і їм пох на яких умовах
у них Порох розпочав війну...так..доходи ть і до такого
 пізда цій країні

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія