Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чия була ідея назвати,після втрати криму, війну "ато"

Якогось ссикуна. А що зробиш.
   
Якогось ссикуна. А що зробиш.

це  лиш щоб не дратувати хуйла і шмєркєль? бо назвавши війну війною, європа мала б  прийняти мільйони і мільйони українських  біженців
   
мамчура?
   
Це якісь договорняки Пєті і хуйло. Може коли щось стане відомо.
   
Учитывая что АТО - это чисто сбушная зона ответственности, то очевидно что СБУ.
   
Учитывая что АТО - это чисто сбушная зона ответственности, то очевидно что СБУ.
СБУшники первые погибшие в АТО.
   
война это форс-мажор по всем контрактам. Ато - нет.
Ктсати, а является ли война форс-мажором по кредитам Украине  до 2014 года?
   
СБУшники первые погибшие в АТО.

окупація криму і донбасу - прямий пройоб сбу. в криму зрадили 9\10 сбушників а в луганжоні 7\10, сбушники-зрадники мало того що не виконавли свою функцію - безпека України = вони  ж були і авангардом  гіркінда у захопленні і криму і лугандону.
симптомаьтично що частина сбушників зраднкиів які захоплювали лугандон потім... поновилась в сбу  :facepalm1:

а вже потім це пройоп зсу

   
окупація криму і донбасу - прямий пройоб сбу. в криму зрадили 9\10 сбушників а в луганжоні 7\10, сбушники-зрадники мало того що не виконавли свою функцію - безпека України = вони  ж були і авангардом  гіркінда у захопленні і криму і лугандону.
симптомаьтично що частина сбушників зраднкиів які захоплювали лугандон потім... поновилась в сбу  :facepalm1:

а вже потім це пройоп зсу
И что из этого следует ?
   
И что из этого следует ?

українське суспільство і держава ультракорумповані і неконкурентноздатні , у всіх сферах. повна дисфункція "держави" прикрита натхненною брехнею. основна і єдина мета української влади ( згенеровнаої обраної визнаної і укомплектованої українцями) - нацарювати собі скільки можна і втекти .українська влада - всіх рівнів - плоть від плоті українського населення.

чисток ні сбу ні зсу від кацаппоагентів не було . хтось думає що по материкових силових структурах відсоток зрадників і імітаторів менший ніж там куди прийшло хуйло?
   
аеліт в кримському СБУ не було ніяких українців
сємочка досі не знає української мови
   
аеліт в кримському СБУ не було ніяких українців
сємочка досі не знає української мови

А почему их там не было?
   
А почему их там не было?

тому що кримчано-донбасіти до того проголосували за Януковича на виборах, який їх виграв
тому що в Україні в кордонах 2013-го року українці не складали більшості
   
Учитывая что АТО - это чисто сбушная зона ответственности, то очевидно что СБУ.
Взагалі ЄС і США, не дозволяли водити військовий стан, тоді казали що гроші не дадуть а гроші треба було срочно.
   
це  лиш щоб не дратувати хуйла і шмєркєль? бо назвавши війну війною, європа мала б  прийняти мільйони і мільйони українських  біженців
Ні, в цьому випадку почав би діяти Меморандум про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї...
   
аеліт в кримському СБУ не було ніяких українців
сємочка досі не знає української мови

кожен громадянин України є українець. в луганському донецькому харківських - та по всій Україні все сбе корумповане - вони теж не українці? вся держєава все суспільство корумповані вони теж не українці.? :laugh:

немає інших українців
   
київські генерали сбу - тіпа нічого не знали ге

ось один "генерал сбу" тих часів :laugh:

сусід петра орлексійовича в козині

   
кожен громадянин України є українець. в луганському донецькому харківських - та по всій Україні все сбе корумповане - вони теж не українці? вся держєава все суспільство корумповані вони теж не українці.? :laugh:

немає інших українців

у них уже немає ніяких українських паспортів, виходить вони були українці, а тепер вже не українці? :weep:
   
?
Ідея тих, хто хотів, щоб ти п'ятт років спокійно катався на веліку, сидів на теплому дивані і мав змогу писати на ФУП.
   
Ідея тих, хто хотів, щоб ти п'ятт років спокійно катався на веліку, сидів на теплому дивані і мав змогу писати на ФУП.

війна не мій бізнес, не моє джерело доходу, національіність патріотизм і, їх похідне -війна - не моя релігія.я атеїст
   
у них уже немає ніяких українських паспортів, виходить вони були українці, а тепер вже не українці? :weep:

ну офіційно - навіть якщо вони знищили паспорт))) вони числяться громадянами україни - поки не вмерпли чи президент не підписав указ про їх вихід з громаждянства . так що так. вони все ще українці
   
війна не мій бізнес, не моє джерело доходу, національіність патріотизм і, їх похідне -війна - не моя релігія.я атеїст
Під час війни нікого не цікавлятт твої переконання.
   
Під час війни нікого не цікавлятт твої переконання.

ну й мене не цікавлять їх))) це не мій бізнес
   
ну офіційно - навіть якщо вони знищили паспорт))) вони числяться громадянами україни - поки не вмерпли чи президент не підписав указ про їх вихід з громаждянства . так що так. вони все ще українці

аааа, ну так по такій логіці поки президент Указ не підписав і війну не об'явив, то крим контролюється Україною і все в порядку
   
аааа, ну так по такій логіці поки президент Указ не підписав і війну не об'явив, то крим контролюється Україною і все в порядку

це не по моїй  логіці. це по закону
 де юре крим Україна))
 а по факту нет крыма, ка кто так (с) актор володимир зеленський

   
це не по моїй  логіці. це по закону
 де юре крим Україна))
 а по факту нет крыма, ка кто так (с) актор володимир зеленський

https://youtu.be/p_z2qqFyb1g

ну ось ти сам собі дав відповідь на своє питання

де юре в кримському і донбасському СБУ були українці
а по факту - української мови вони не знають і українцями вони не були і не є
   
ну ось ти сам собі дав відповідь на своє питання

де юре в кримському і донбасському СБУ були українці
а по факту - української мови вони не знають і українцями вони не були і не є

ну так сбушники  і інші укрдержавники і по решті України такі ж))))
то що. може українців взагалі ніде не має?))))
ну немає інших українців крім тих хто є. вам не подобається? ну то таке життя ( член вищого укрсуду вовк :laugh: ))

це бантустан (tu)  [ua]
   
ось тобі український генерал сбу у відставці. в Україні (tu)  [ua]

   
ну так сбушники  і інші укрдержавники і по решті України такі ж))))
то що. може українців взагалі ніде не має?))))
ну немає інших українців крім тих хто є. вам не подобається? ну то таке життя ( член вищого укрсуду вовк :laugh: ))

це бантустан (tu)  [ua]

які такі ж? як Сємочко, яке не знало української мови на 28-му році незалежності?
звісно не такі
таких все ще дуже багато, але їх стало значно менше після втрати Криму і Домбасу
   
які такі ж? як Сємочко, яке не знало української мови на 28-му році незалежності?
звісно не такі
таких все ще дуже багато, але їх стало значно менше після втрати Криму і Домбасу
:laugh:

ти звично брешеш собі)))))
сбу це каста . на місце пенсіонерів артюхових приходять їх синочки ))) такі ж)))та й сам артюхов - зять кагебіста)))
деградація триває (tu)  [ua]
те ж саме і прокурорські і суддівсбкі і митарські і митниківські і мусорські :laugh:  етс
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія