Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелене гівно

Зелене гівно

От зараз мав бесіду з тьоткою, так вона каже - де те покращення що обіцяв Зеленський?

Я і думаю - а де?

Ніде.

Зелене якесь гівно.

Він (вони, це треба розуміти) нічого не зробили. Нє, ви вкуріть просту річ - не те що нічого, а просто НІЧОГО. Не зробили. Ні доброго, не поганого. Просто якесь пусте зелене місце, Отой препиздент і ота зелена верховна маячня.


Хуйня на постном масле, як кажуть кацапи.
   
Re: Зелене гівно

а покращання від коричневого гімна напевно сипалися на ту тітку як рясний весняний дощ?
   
Re: Зелене гівно
tyv

гарна назва для телеграмканалу  :laugh:
   
Re: Зелене гівно

гарна назва для телеграмканалу  :laugh:
Это как соловьиный помет
   
Re: Зелене гівно

а покращання від коричневого гімна напевно сипалися на ту тітку як рясний весняний дощ?

а от якщоб Юля
то миб вже жили при комунiзмi

   
Re: Зелене гівно

а покращання від коричневого гімна напевно сипалися на ту тітку як рясний весняний дощ?

Мирославка, я не знаю що думає та тьотка про ваше гівно, але чомусь впевнений, що ті 5 років, які ви  маєте на увазі, вони стовідсотково не були гіршими ніж зараз.
   
Re: Зелене гівно


Пишет Олег Леусенко (oleg_leusenko)
2019-11-22 12:01:00

Зелені суки

   
Re: Зелене гівно

Уже бытует такое мнение, что пусть они лучше ничего и не делают.
   
Re: Зелене гівно

Мирославка, я не знаю що думає та тьотка про ваше гівно, але чомусь впевнений, що ті 5 років, які ви  маєте на увазі, вони стовідсотково не були гіршими ніж зараз.
всього лише "не гіршими"? тю..
   
Re: Зелене гівно


Пишет Олег Леусенко (oleg_leusenko)
2019-11-22 12:01:00

Зелені суки

Показати зображення...
А сколько контуженных, у которых крыша едет. У мамы был учитель истории контуженный, в 60-х годах, все время рассказывал про взятие Бастилии.
Совсем не ранение.
   
Re: Зелене гівно

всього лише "не гіршими"? тю..
мырославка ,дыровский мясник, аутистка. Ей надо очевидные вещи повторять каждый день.
Голова как решето. Марно туда что то бросать.
   
Re: Зелене гівно
RSP

А чому порохоботи в зелений колір покрасилися?
   
Re: Зелене гівно

всього лише "не гіршими"? тю..

У тебе діти є? чи ти, як та єбланша, народили і викинула їх у вікно? Тобі, мразота, байдуже де ти живеш? І як ти живешь... гроші Пригожина вони вас не врятують. Здохниш ніщая, без грошей, хуйло тобі точно не забезпече твою старісить, яка вже близько-близько....
   
Re: Зелене гівно

мырославка ,дыровский мясник, аутистка. Ей надо очевидные вещи повторять каждый день.
Голова как решето. Марно туда что то бросать.
само ти дыровский мясник, аутистка
тобі ніяке повторення очевидних речей вже не допоможе
   
Re: Зелене гівно

У тебе діти є? чи ти, як та єбланша, народили і викинула їх у вікно? Тобі, мразота, байдуже де ти живеш? І як ти живешь... гроші Пригожина вони вас не врятують. Здохниш ніщая, без грошей, хуйло тобі точно не забезпече твою старісить, яка вже близько-близько....
зірвався, ганебний дрище-педрюк  :lol:
мені не байдуже, в якій країні я живу
відтак було до болю соромно, коли дрищаве чьмо-горшкохват замість розбудови країни взялося бикувати на кріслі, в яке його Українці можна сказати на руках внесли
мені було невимовно соромно коли мою країну представляла ганебна хуйловська маріонетка, об яку всі ноги витирали
соромно і зараз, коли як наслідок попередніх років презом став недосвідчений явно непридатний до того крісла комік
   
Re: Зелене гівно

а покращання від коричневого гімна напевно сипалися на ту тітку як рясний весняний дощ?
Хід думок прихильники певної політсили примірно наступний "так, ми знали що це шоколадне гівно, яке тікло нам в рота та за шиворот, але ж це "рідне гівно", ми всі в корупції по вуха та вважаємо його нашою українською скрєпою".
   
Re: Зелене гівно

зірвався, ганебний дрище-педрюк  :lol:
мені не байдуже, в якій країні я живу
відтак було до болю соромно, коли дрищаве чьмо-горшкохват замість розбудови країни взялося бикувати на кріслі, в яке його Українці можна сказати на руках внесли
мені було невимовно соромно коли мою країну представляла ганебна хуйловська маріонетка, об яку всі ноги витирали
соромно і зараз, коли як наслідок попередніх років презом став недосвідчений явно непридатний до того крісла комік


бабушка, вот читая весь этот понос, я понимаю, что вы никакая не бабушка, вы говнячье фсб-писатель. поэтому, бабушка, идите вы нахуй со своими пасквилями про Порошенко, и то что вас Притула Алёна тут держит, означает одну простую вещь... далее не буду, слишком очевидно кто вы и кто она. нахуй
   
Re: Зелене гівно

Хід думок прихильники певної політсили примірно наступний "так, ми знали що це шоколадне гівно, яке тікло нам в рота та за шиворот, але ж це "рідне гівно", ми всі в корупції по вуха та вважаємо його нашою українською скрєпою".



дядя, есть о чём поговорить? ну давай.  трусы снимай. в матросской тише в трусах людей не привечают.
   
Re: Зелене гівно

От зараз мав бесіду з тьоткою, так вона каже - де те покращення що обіцяв Зеленський?
Тепер тьотя думає, і чо я за бойка не голоснула.
   
Re: Зелене гівно

Ну в отличии от папередника за полгода хотя бы ни одного банка не размародерил.. ни одного подряда укроборонпрома не расписдил.. ни одного солдата в новый кацапский котел не отправил..

Уже успех, как ни крути...
   
Re: Зелене гівно

От зараз мав бесіду з тьоткою, так вона каже - де те покращення що обіцяв Зеленський?

Я і думаю - а де?

Ніде.

Зелене якесь гівно.

Він (вони, це треба розуміти) нічого не зробили. Нє, ви вкуріть просту річ - не те що нічого, а просто НІЧОГО. Не зробили. Ні доброго, не поганого. Просто якесь пусте зелене місце, Отой препиздент і ота зелена верховна маячня.


Хуйня на постном масле, як кажуть кацапи.
ага, тут би я поспорив. Стільки муйні наприймали,що після НГ лайно буде бити фонтаном з усіх дірок. Першими на черзі ФОПи. Ці дебіли вже стільки дров наламали, що хер вони досидять до кінця свого терміну. Ні дня без зашквару. Кожний день якийсь мегазашквар.
   
Re: Зелене гівно

а покращання від коричневого гімна напевно сипалися на ту тітку як рясний весняний дощ?

Мироська бєніна хвоська вправно несе вахту  :K
   
Re: Зелене гівно

мне пофигу. надо наладить процессы в стране. пока готов терпеть отсутствие покращення.
вот ради этих вещей. государство должно быть эффективным и впервые нашлись молодые люди, которые этим вопросом озаботились.


   
Re: Зелене гівно

бабушка, вот читая весь этот понос, я понимаю, что вы никакая не бабушка, вы говнячье фсб-писатель. поэтому, бабушка, идите вы (x) со своими пасквилями про Порошенко, и то что вас Притула Алёна тут держит, означает одну простую вещь... далее не буду, слишком очевидно кто вы и кто она. (x)
Дєдушка, то може через твою надмірну смердючість Притула якраз і не тримає тебе тут?
   
Re: Зелене гівно

презом став недосвідчений явно непридатний до того крісла комік
просто взяв і став чи ви його обрали, неосвіченого непридатного коміка?
   
Re: Зелене гівно

просто взяв і став чи ви його обрали, неосвіченого непридатного коміка?
недосвідчений, між іншим
ви викривили мою тезу
вибір був у першому турі, у другому його вже не було
коли ви це усвідомите, вам відразу стане легше на душі
   
Re: Зелене гівно

Хід думок прихильники певної політсили примірно наступний "так, ми знали що це шоколадне гівно, яке тікло нам в рота та за шиворот, але ж це "рідне гівно", ми всі в корупції по вуха та вважаємо його нашою українською скрєпою".
говно вам хуйло в уши залил и вы его до сих пор изрыгаете.
Шо там насчет нового слуги мясника литвиненка?
В вашем полку прибыло?
Расскажи как убивали Вербицкого! Блядуны, извращенцы,воры,убийцы,аферисты....новые блд зеленые лица!
   
Re: Зелене гівно

Ну в отличии от папередника за полгода хотя бы ни одного банка не размародерил.. ни одного подряда укроборонпрома не расписдил.. ни одного солдата в новый кацапский котел не отправил..

Уже успех, как ни крути...
============================
Иди нах,ольгинское чмо! Тебе тут не светит.
   
Re: Зелене гівно

Ну в отличии от папередника за полгода хотя бы ни одного банка не размародерил.. ни одного подряда укроборонпрома не расписдил.. ни одного солдата в новый кацапский котел не отправил..

Уже успех, как ни крути...
уничтожил систему социального страхования
Лишил украинцев выплат по больничным, детским,по рождению и декретных
Вывел войска на минные поля,где каждый день потери! Но на похороны не явился чтобы признать свою вину.
Взялся блокировать работу государственного приватбанка путем блокировки его парковки в днепре.
Вредитель преступник фсбшный прихвостень!
   
Re: Зелене гівно

От зараз мав бесіду з тьоткою, так вона каже - де те покращення що обіцяв Зеленський?

Я і думаю - а де?

Ніде.

Зелене якесь гівно.

Він (вони, це треба розуміти) нічого не зробили. Нє, ви вкуріть просту річ - не те що нічого, а просто НІЧОГО. Не зробили. Ні доброго, не поганого. Просто якесь пусте зелене місце, Отой препиздент і ота зелена верховна маячня.


Хуйня на постном масле, як кажуть кацапи.

А коли зеленський обіцяв покращення? Він же взагалі нічого не обіцяв, окрім стати перед хуйло на коліна, що і виконує.
   
Re: Зелене гівно

мені не байдуже, в якій країні я живу

Це видно по Вам, абсолютно не байдуже. Ви усіма силами намагаєтесь її на смердючу вигрібну яму перетворити, це точно про байдужість не свідчить. Нащо, правда, не зрозуміло, ну то таке, неможливо все знати.
   
Re: Зелене гівно

Хід думок прихильники певної політсили примірно наступний "так, ми знали що це шоколадне гівно, яке тікло нам в рота та за шиворот, але ж це "рідне гівно", ми всі в корупції по вуха та вважаємо його нашою українською скрєпою".

А Ви звідки таких хід думок виколупали?
   
Re: Зелене гівно

говно вам хуйло в уши залил и вы его до сих пор изрыгаете.
Шо там насчет нового слуги мясника литвиненка?
В вашем полку прибыло?
Расскажи как убивали Вербицкого! Блядуны, извращенцы,воры,убийцы,аферисты....новые блд зеленые лица!
я ніколи не слухаю ні Хуйла, якого ти шанобливо називаєш хуйло, ні будь-яких рашінських пропагандонських шоу - у мене не надто міцна психіка для цього
а чому ваше кучеряве божество всі 5 років покривало вбивць людей на Майдані?
Чому жодного "литвиненка" не засуджено, чому випустив з країни всіх садовників? Га? В очі дивитися!
   
Re: Зелене гівно

говно вам хуйло в уши залил и вы его до сих пор изрыгаете.
Шо там насчет нового слуги мясника литвиненка?
В вашем полку прибыло?
Расскажи как убивали Вербицкого! Блядуны, извращенцы,воры,убийцы,аферисты....новые блд зеленые лица!

Ви не праві, що хуйло їм залив лайно у вуха. Вони самі по нього прибігли та собі напихали, це трошки інше.
   
Re: Зелене гівно

Це видно по Вам, абсолютно не байдуже. Ви усіма силами намагаєтесь її на смердючу вигрібну яму перетворити, це точно про байдужість не свідчить. Нащо, правда, не зрозуміло, ну то таке, неможливо все знати.
це ви з Італії намагалися перетворити Україну на пасовисько для смердючої кнуроферми
ТАК вам було би спокійніше по Італіях?
   
Re: Зелене гівно

А Ви звідки таких хід думок виколупали?
сидіть собі вже тихенько
ваша справа - молчять і слушать, молчять і слушать, що вам кажуть люди з університетською освітою
   
Re: Зелене гівно

недосвідчений, між іншим
ви викривили мою тезу
вибір був у першому турі, у другому його вже не було
коли ви це усвідомите, вам відразу стане легше на душі

Вибір є завжди. правда, ящо у людини є мозок, а не подшивка газети "Правда", жидоромбаро та не  серіал "Слуга народу", який зараз всі зелібобікі  стидаються признатися, що дивилися, і розказують всім, що вони геть нічого з творчості Зеленського не дивилися, і на концерти його не ходили, а вибрали Вову тіко за красу його души. Пардон, очей. Пардон, носа. Ну чи ще чогось.

 Адже це так важливо, коли вибираєш президента. І ще він був такий дотепний!

Останнє редагування: 22 листопада 2019 17:11:47 від шуша
   
Re: Зелене гівно

Вибір є завжди. правда, ящо у людини є мозок, а не подшивка газети "Правда", жидоромбаро та не  серіал "Слуга народу", який зараз всі зелібобікі  стидаються признатися, що дивилися, і розказують всім, що вони геть нічого з творчості Зеленського не дивилися, і на концерти його не ходили, а вибрали Вову тіко за красу його души. Пардон, очей. Пардон, носа. Ну чи ще чогось.

 Адже це так важливо, коли вибираєш президента. І ще він був такий дотепний!
якщо тобі стане легше, то гепнися головою об стінку
але це все одно не змінить того факту, що я ні Кварталу, ні тим більш отих Сватів я ніколи не дивилася
кажеш, що вибір є завжди?
Ну от я і вибрала з-поміж двох г*н менш смердюче. Шкода, що не було змоги обирати не г*но.
   
Re: Зелене гівно

А я чув сердиті слова такої ж тітки: - Долар дешевіє а ціни ростуть!  8-:
   
Re: Зелене гівно

соромно і зараз, коли як наслідок попередніх років презом став недосвідчений явно непридатний до того крісла комік
Проголосувала за нього, а тепер, бач, їй соромно! Що ж, ніде правди діти, ще не зовсім кінчена.  :tongue:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія