Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За проханням про вакцинацію.

За проханням про вакцинацію.

В четверг, в девять утра, за графіком, в медчасті, виміряли тиск, виміряли температуру, подивилися на язика, вкололі в ліве плече ото індійське добро. В суботу, в трі, здаеться, години, виміряли тиск, виміряли температуру, сказали, що все добре. Все.
Ценітельніца Алей, ви задоволені?
 От вся інфа, що маю. Тобто, взагалі нічого. Здоров як був, так і лишаюся. Може, іньши вам щось розкажуть. Конкістадор, лікар, один з перших тут вакцинувався. Питайте в нього та іньших. Правда нічого, жодних реакцій. Питайте в людей. Може в них щось цикаве.
П.С. прищ на нозі не пропав.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Дякую, Беггі..    тільки впиши  в назву теми  і назву вакцини,  якою щеплюють в Україні, щоб було зрозуміло про що мова  :)

Р.S. Я попросила започаткували таку тему, щоб вся інформація про щеплених  Covishield-ом фупівців і їх родичів була зібрана в одну тему, правильно?

Так що просимо всіх, хто  сам чи родичі пройшли  щеплення, написати про свій досвід  і реакцію на щеплення Covishield-ом

Останнє редагування: 16 березня 2021 21:55:00 від ценительница алей
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Беггі, це ти тепер чіпований на 5 Г чи 4г ?

Як будеш на новий вірус перешиватись бо 5 г в Україні вишок немає. ;)
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Ковішилд
   
Re: За проханням про вакцинацію.

 :laugh:
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Беггі, це ти тепер чіпований на 5 Г чи 4г ?

Як будеш на новий вірус перешиватись бо 5 г в Україні вишок немає. ;)

От тільки без флуду,  якщо можна   :facepalm1:     
А то флуду буде більше, ніж толку  :gigi:
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Беггі ще можеш у першому пості відредагувати тему..
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Беггі, це ти тепер чіпований на 5 Г чи 4г ?

Як будеш на новий вірус перешиватись бо 5 г в Україні вишок немає. ;)
я не знаю, Тіммі, скоріше за все то не Джи ніякій, то чіп якогось стародавнього індійського протоколу передачі данних. Може, барабани або дими?
   
Re: За проханням про вакцинацію.

От тільки без флуду,  якщо можна   :facepalm1:    
А то флуду буде більше, ніж толку  :gigi:

У мене знайомий що робить у лікарні і робить знімки вакцинували, в нього вибору немає. Хоча він ще в осени перехворів.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Беггі ще можеш у першому пості відредагувати тему..
що не так?
   
Re: За проханням про вакцинацію.

В четверг, в девять утра, за графіком, в медчасті, виміряли тиск, виміряли температуру, подивилися на язика, вкололі в ліве плече ото індійське добро. В суботу, в трі, здаеться, години, виміряли тиск, виміряли температуру, сказали, що все добре. Все.
Ценітельніца Алей, ви задоволені?
 От вся інфа, що маю. Тобто, взагалі нічого. Здоров як був, так і лишаюся. Може, іньши вам щось розкажуть. Конкістадор, лікар, один з перших тут вакцинувався. Питайте в нього та іньших. Правда нічого, жодних реакцій. Питайте в людей. Може в них щось цикаве.
П.С. прищ на нозі не пропав.

А что за график, где дают?
   
Re: За проханням про вакцинацію.

що не так?
Не зрозуміло кого вакцинують і чим.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Беггі ще можеш у першому пості відредагувати тему..

Ну так:    За проханням про вакцинацію Ковішилд-ом   :)
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Беггі зроби дамі приємно, допиши ковішилд чи як його там...
   
Re: За проханням про вакцинацію.

А что за график, где дают?
то в війську. Гончаровськ, 242-й.
Ментов, начебто, вже майже чіпували.  Чому раніше медіків, того не знаю. Графіка не знаю, сказалі буде СМС, зроблять дезавгодно.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Беггі зроби дамі приємно, допиши ковішилд чи як його там...
Тіммі, кажу з повагою, та ви гальмо.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Тіммі, кажу з повагою, та ви гальмо.
Я?


Беггі, там вище пишуть що відразу просили з назвою вакцини))))
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Re: За проханням про вакцинацію.

Українська військова таємниця) яким чином інвалід беггі постійно харчується в столовках зсу разом з іншими 250  000 дармоїдів мамчурів ну і інші шари - натипу цієї вакцинації.

Беггі- фундамент найбоєздатності найбоєздатнішої)))

І це прекрасно)

   
Re: За проханням про вакцинацію.

Шукайте, пані та панове, Конкістадора, він не тількі лікар, а ще й вакцінований на трі тижні раніше. Він вам все розповість. В мене нема чудових історій.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Українська військова таємниця) яким чином інвалід беггі постійно харчується в столовках зсу разом з іншими 250  000 дармоїдів мамчурів ну і інші шари - натипу цієї вакцинації.

Беггі- фундамент найбоєздатності найбоєздатнішої)))

І це прекрасно)

Ну без тебе , горечко, ніде  ж не обійдеться   :weep:
Ти я оте  п'яте колесо, та й ще поломане   :facepalm1:
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Українська військова таємниця) яким чином інвалід беггі постійно харчується в столовках зсу разом з іншими 250  000 дармоїдів мамчурів ну і інші шари - натипу цієї вакцинації.

Беггі- фундамент найбоєздатності найбоєздатнішої)))

І це прекрасно)
гівно ви мамчуроід. Так, майже інвалід. Бігати довго вже ніколи не зможу. Вам від цього правда легше? Порадую ще, лівий локоть пошкоджений. Радійте.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Херсон.
Субота, 13/03.
11:40 - ковідшилд.
Місце ін'єкції боліло у неділю та понеділок.
Більше нічого не турбувало.
Зи. Запросили через 28 днів, у понеділок передзвонили та сказали що через 12 тижнів.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

гівно ви мамчуроід. Так, майже інвалід. Бігати довго вже ніколи не зможу. Вам від цього правда легше?

Козел він вонючий,  однозначно...          а ти , Беггі,  наш самий няшний  :give_rose:    все буде з тобою ОК, тримаємо кулачки  [A]
 У всіх, за кого ФУП тримає кулачки, все завжди  добре  :love:
   
Re: За проханням про вакцинацію.

гівно ви мамчуроід. Так, майже інвалід. Бігати довго вже ніколи не зможу. Вам від цього правда легше? Порадую ще, лівий локоть пошкоджений. Радійте.

Така вона. Найбоєздатніша зсу. Останній притулок нінащо більш непридатних. Але теж спраглих до бюджетних грошей українців) в зсу йдуть ті кого навіть в поліцію забракували) такі ж і результати. Винятково просирання територій. Але територіальна цілісність мамчурам фігня. Головне -українити бюджет)
Дармоїди. В кращому випадку. А так зазвичай дезертири імітатори і зрадник

Слава Україні
Героям слава
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Люди здебільшо невінні, та, після аелітів, інколи хочеться, щоб прійшли і ебали іх жорстокім йобом, а я курив десь збоку та дивився.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Козел він вонючий,  однозначно...          а ти , Беггі,  наш самий няшний  :give_rose:    все буде з тобою ОК, тримаємо кулачки  [A]
У всіх, за кого ФУП тримає кулачки, все завжди  добре  :love:

Отакі і становлять массу зсу. Це і ж пояснення ганебних просерів Криму і луганди. 
Ставлення як до дцпшників. Які себе називають воїнами. В принципі так і є. Результати промовисті.
Героям слава
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Все, пріпиняю флуд.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Модер,  прошу почистити тему від Аеліта...   блін
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Люди здебільшо невінні, та, після аелітів, інколи хочеться, щоб прійшли і ебали іх жорстокім йобом, а я курив десь збоку та дивився.

Це і ж стратегія і тактика зсу. Ігнорування ворога на своїй території. Сидіти в столовці пити курити та дивитись))) вуаєристи))

І чекати на нату. Ната прийде Крим Донбас поверне. А ми дармоїдитимем бюджети)
Не для того мамка нас вармію отправля. Тут кормлять вдягають соплі втирають ще й платять. Ще й поважають всі.
Український рай. Ну а раптом ворог - мамчуремо за перекоп. Українці і це вважають буттям воїном)

Гавно а не люди.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Модер,  прошу почистити тему від Аеліта...   блін


Ти Пиши моєму ректору. )
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Жэстяк.. Прочитано .. ШОК
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Козел він вонючий,  однозначно...          а ти , Беггі,  наш самий няшний  :give_rose:    все буде з тобою ОК, тримаємо кулачки  [A]
У всіх, за кого ФУП тримає кулачки, все завжди  добре  :love:
я нічого ні в кого тримати не прошу. Ясно, що все буде з Украіною добре по ітогу. А піздючье саме відсіеться.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

я нічого ні в кого тримати не прошу. Ясно, що все буде з Украіною добре по ітогу. А піздючье саме відсіеться.

Ще 30 років вашого беггі і ваших побратимів мамчурство - і чисто математично за найоптимімтичнішими прогнозами вже нікому буде співати ще не вмерли.  Залишки будуть асимільовані тими для кого українці звільняють місце під сонцем.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Недолугим недолугово))
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Херсон.
Субота, 13/03.
11:40 - ковідшилд.
Місце ін'єкції боліло у неділю та понеділок.
Більше нічого не турбувало.
Зи. Запросили через 28 днів, у понеділок передзвонили та сказали що через 12 тижнів.
от і пішла інформація. Пане, ви лікар чи мент або воін?
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Лікар.
Разом зі мною вакцинувалися 35-40 колег.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Лікар.
Разом зі мною вакцинувалися 35-40 колег.
хочь якась пріемна новина. Вакцінувати ментів поперед лікарів - нонсенс.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

А скажить, пане, вас теж не питали, а чи хочете ви вакцінуватися? Я б своего укола може й тещи віддав, та мене не питали.
   
Re: За проханням про вакцинацію.

Тепер ми знаєм причину перманентних обсерів найбоєздатнішої)

Вона на 250 000 набрана з беггів)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія