Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Додав би ще вітамінку та пару таблеток для обезараживанія води. А кава й правда гівняна, чай - такій собі. Та, то майже в усіх так само.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

пане, ви куштували сучасний сухпай ЗСУ? Дуже годна та достойна іжа. Й іі дуже багато. Додати б ще фіч, на кшталт саморозігріву, був би самий кращій сухпай світу.
Правда. Зжерти його за день проблематично. Смачно все, навіть перловка. Навіть холодною.
Авторозігрів - і була б реальна бімба.
ЗІ. Галети не сподобались, хліб не замінять.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

але коли їси тільки сухпай, хочеться, щоб було хоч трохи різноманітне.
шуша, я ів трі види, різне меню, калорійність близка, навіть не знаю скількі ще різновідів є. Там е деяка різноманітність. Як раз така, яка пасує до військового часу. Не в ресторане, однак деякій вибір є, повага до воіна, він не худоба.
   
Додав би ще вітамінку та пару таблеток для обезараживанія води. А кава й правда гівняна, чай - такій собі. Та, то майже в усіх так само.

так таблетки для води начебто у аптечцi
ми такi набори хлопам привозили - у аптечцi 25 таблеток для воды у шпанцi - ну така пластикова туба.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Правда. Зжерти його за день проблематично. Смачно все, навіть перловка. Навіть холодною.
Авторозігрів - і була б реальна бімба.
ЗІ. Галети не сподобались, хліб не замінять.
мед, то не мед. Джем полунічний нічого так, та до малинового штатівського далеко. Смачний дуже рис з курятіною. Супи достойні. Перловка була, ів, не фанат перловкі, та там суп якійсь був, що ще меньше фанат.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

так таблетки для води начебто у аптечцi
ми такi набори хлопам привозили - у аптечцi 25 таблеток для воды у шпанцi - ну така пластикова туба.
того не скажу, не бачив.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

.
   
Тімі, яка різниця з якого? Вона смачна та поживна, іі навіть холодною істи запросто можна. Я не знав, взагалі, що з англійського м'яса. Однак, смакувало.
Дуже велика різниця...

Щоб виготовити тушонку якісну треба певний сорт мяса якісного, і з тварини яка має певну породу. Так от СССР не міг вивести породу і доглядати щоб було якісне мясо для тушонок, тому закупляв мясо в Англії.

СССР не сирйо закупляв у ненависних Буржуїв. Бо сам виготовити сировину не міг.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка
TC

Наша армия, кроме того как пожрать, на что-нибудь способна?
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Наша армия, кроме того как пожрать, на что-нибудь способна?
так. А що? Хоча Зе працюе над цим. Не буде пожрать, буде ні на що не здатна.

Останнє редагування: 12 вересня 2020 23:14:14 від beggy
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Смачний дуже рис з курятіною. Супи достойні.
Які ще супи? Ніц такого не бачив в пайку. Як і рису.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Наша армия, кроме того как пожрать, на что-нибудь способна?
Сходи. Дізнайся.
   
ну за шо голосували... бійці..
(tu) заробили,
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

СССР не міг вивести породу і доглядати щоб було якісне мясо для тушонок, тому закупляв мясо в Англії.
То ґонєво, нмд.
Казахи досі виробляють тушняк "каг в СССР", і не думаю, що з британської ( 8-: ) говнядіни.
І взагалі, відколи то англія стала виробником мняса на експорт?
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Які ще супи? Ніц такого не бачив в пайку. Як і рису.
обід. Пакет, мабуть грам на 400. Великій. Майже суп- пюре, густий із шматками мяса. В комплекте до обіду з рісом та куріцою йшов гороховий суп із свініною. Як це не бачіли? Суп - то стандартний добовий сухпай, не бува без супу.
   
То ґонєво, нмд.
Казахи досі виробляють тушняк "каг в СССР", і не думаю, що з британської ( 8-: ) говнядіни.
І взагалі, відколи то англія стала виробником мняса на експорт?
Не виробляють, може як і в СССР, але в тій країні було різне виробництво для військових і для простих людей.

Так от тих що для військових і за якими сумують, це було з англійського мяса... :X

Така супер держава, ні туалетної бумаги ні тварини виростити, одні танки і бомби атомні, щоб знищувати і знищувати.
   
Пакет, мабуть грам на 400. Великій. Майже суп- пюре, густий із шматками мяса. В комплекте до обіду з рісом та куріцою йшов гороховий суп із свініною. Як це не бачіли? Суп - то стандартний добовий сухпай, не бува без супу.

Свинячий та курячий супи - бомба. Якби не регламент - хлопцi по три пакети за раз пожерли-б
Але ж смачно реально....
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Рамблере, клянуся, той гороховий суп був з "димком", моя дружина варить гороховий суп ка копчених реберцях, я той запах знаю.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Свинячий та курячий супи - бомба. Якби не регламент - хлопцi по три пакети за раз пожерли-б
Але ж смачно реально....
ті люди не жерли стількі й не жеруть. Худі здебільшо люди, кабан один, й йому важко. Сухпай на два дні, ім вистачає.

Останнє редагування: 12 вересня 2020 23:32:07 від beggy
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

А вам, Каділо, якій рацион найбільш до вподоби?
   
А вам, Каділо, якій рацион найбільш до вподоби?

ну так точно не москальский  :gigi:
мы в 84-86 виживали на совковому, iншого не було
тому й хочу, щоб нашi хлопцi того гiвна не бачили.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Ні, ні, з різноманіття сучасних украінськіх.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Интересно, а сейчас полуторную пайку дают при росте 193 и выше?
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Доречи, а скількі іх?
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Интересно, а сейчас полуторную пайку дают при росте 193 и выше?
не чув про таке.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

ну в совке давали "двойную" пайку. Человеку шота надо кушать. метр семдесят и "под два" немного разные ресурсы потребления
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

https://armyinform.com.ua/2019/08/novyj-suhpaj-zsu/ оце сучасний, вже з саморозігрівом. Такого ніколи не бачив. Хавчіка, више криши, знову на два дні.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

ну в совке давали "двойную" пайку. Человеку шота надо кушать. метр семдесят и "под два" немного разные ресурсы потребления
то в якогось хлібореза треба питати, він норми знае, а люди ідять стільки, скількі дають. Інколи лишаеться, інколи замало, брати виручають.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

https://armyinform.com.ua/2019/08/novyj-suhpaj-zsu/ оце сучасний, вже з саморозігрівом. Такого ніколи не бачив. Хавчіка, више криши, знову на два дні.
ни веса ни объема. Одни слова. Есть норма питания в сутки на человека. От нее уже составляется рацион.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

обід. Пакет, мабуть грам на 400. Великій. Майже суп- пюре, густий із шматками мяса. В комплекте до обіду з рісом та куріцою йшов гороховий суп із свініною. Як це не бачіли? Суп - то стандартний добовий сухпай, не бува без супу.
Гм. Той, що дістався мені, був з трьома банками каш/тушонки, супу не було...
Можу завтра викласти фото пакету, де вказано склад .
Але це привід сперечатись, навпаки доводить гнучкість раціону і його годність.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка
TC

Сходи. Дізнайся.

Я - плачу налоги.
   
Вам важна упаковка и ли содержимое?
 :gigi:
Не парьтесь, содержимое как было говном, так и осталось.
Хотя некторые считают, что говно упакованное "як у Гамерике" намного вкуснее и пахнет свободой
Ну ты и дятел.
Ты хоть новый сухпай пробовал?
Это небо и земля, в сравнении со старым.
Там не только упаковка поменялась, а и содержимое - в лучшую сторону.
И таки да, ватная ты ............., шо бы ты старый совковый сухпай до конца жизни жрало.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Гм. Той, що дістався мені, був з трьома банками каш/тушонки, супу не було...
Можу завтра викласти фото пакету, де вказано склад .
Але це привід сперечатись, навпаки доводить гнучкість раціону і його годність.
банкамі!!! Кайзер Вільгельм вашим начальніком був? То совкова хуета, все з 15 року в пакетах.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Вам важна упаковка и ли содержимое?
 :gigi:
Не парьтесь, содержимое как было говном, так и осталось.
Хотя некторые считают, что говно упакованное "як у Гамерике" намного вкуснее и пахнет свободой
Шо у воду пернув.
Мав можливість їсти новий сухпай - афігєнний.
І роликів на титрубі є купа про це.

Якщо правда, то підарасів зелених гнати треба вже і негайно. Харчування в армії - це показник ставлення до неї
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Рамблере, треба розуміти, що там консервантів вагон й така іжа здоровья не додае. Однак голодний воін, то не воін, с дриснею - теж не воін. Тому вредні консерванти, та хочь смачна іжа.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Гм. Той, що дістався мені, був з трьома банками каш/тушонки, супу не було...
Можу завтра викласти фото пакету, де вказано склад .
Але це привід сперечатись, навпаки доводить гнучкість раціону і його годність.
Так це ж гавно якраз застаріле. В тому і фішка, що їх поміняли вже на нові. І такого не мало б бути вже
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Я - плачу налоги.
Хочеться вірити.
А співвітчизники - не платять. Тому маємо, що маємо, причому маємо армію на порядок кращу, ніж заслуговують "73%" .
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Ото, Рамблере, оті трі банкі, й є, на що повернути армію хочуть.
   
Які ще супи? Ніц такого не бачив в пайку. Як і рису.
в новом сухпае есть на обед супы и даже борщ.
Гороховый суп просто  :bomb:
А разогреватель только в армейском пайке, а не для нацгвардии.
   
Re: Бійцям ЗСУ повернули сухпаї старого зразка

Порівняйте, панове, сучасний сухпай з тремя банками пана Рамблера. Вище посилання. Цей шлях ми пройшли. Буде откат?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія