Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наші реформи на прикладі вирощування та збору картоплі "Там" та у нас: ;)

Там: https://www.youtube.com/watch?v=7oUBDh3Foqc
У нас: https://rivnepost.rv.ua/news/rivnenskiy-fermer-vihadav-orihinalniy-sposib-zbirati-kartoplyu
Просмакуйте відмінності у політиці нашої влади та нашого менталітету.  B-) 
   
Ти й.баний підарас. За..бав ти вже ниттям тут про все

Ось тобі декілька з багатьох відео про вирощування картоплі у нас. Продивися, підарасе уважно і самозабанься нах



   
Україна на 3 місці в світі по експорту потатоса

П.с. дивує що люди не вивчають тему перед постом інфи
   
Ти й.баний підарас. За..бав ти вже ниттям тут про все

Ось тобі декілька з багатьох відео про вирощування картоплі у нас. Продивися, підарасе уважно і самозабанься нах


трохи емоційно, але вірно по суті  :=V
   
у нас ще й аваковці можуть прийти допомогти зі жнивами
   
Я в селі живу й бачу як селяни щороку на своїх присадибних ділянках садять картоплю по картоплі. І моя родина та друзі в тому ж числі... А потім бац: карантин. І тоді у супермаркетах єгипетську купуємо.  :(
   
в селі живу й бачу як селяни

Типова помилка робити узагальнення на основі виключно особистого досвіду

П.с. статистику вже вивчив по експорту?

   
Я в селі живу й бачу як селяни щороку на своїх присадибних ділянках садять картоплю по картоплі. І моя родина та друзі в тому ж числі... А потім бац: карантин. І тоді у супермаркетах єгипетську купуємо.  :(
у маркетах картопля не з городу,а великі фермерськи господарства чи агрофірми великі постачають
   
Я в селі живу й бачу як селяни щороку на своїх присадибних ділянках садять картоплю по картоплі. І моя родина та друзі в тому ж числі... А потім бац: карантин. І тоді у супермаркетах єгипетську купуємо.  :(

кстати да, карантин показал чего стоят наши супермаркеты
у меня тут рядом фермер выбросил кучу овощей, т.к. не смог продать
   
Я в селі живу й бачу як селяни щороку на своїх присадибних ділянках садять картоплю по картоплі. І моя родина та друзі в тому ж числі... А потім бац: карантин. І тоді у супермаркетах єгипетську купуємо.  :(
Україна на третьму місці в світі по виробництву картоплі. :facepalm1:
   
у маркетах картопля не з городу,а великі фермерськи господарства чи агрофірми великі постачають

Не буду говорити про різний смак картоплі з маркету,  чи з свого городу- стосовно картоплі особливої різниці не бачу.
Але томати,  помідори й порівнювати не можна.
Я літом в селі,  то в сусідів арендую яку сотку земельки саме для того,  щоб свої помідори їсти: в помідорах з маркету смаку геть нема!  :X 
   
https://www.youtube.com/watch?v=u-HtIz2DSNo
https://www.youtube.com/watch?v=2ek8PUsCCDU
  Агроном, в якій державі такі щасливі люди проживають?  І нах.. мені ті заробітки у Польщі? Най я із злиденної України приїду у вашу процвітаючу державу, куплю сотні гектарів землі і стану процвітати, як колись наші емігранти у сьогоднішній Канаді.  :)
   
в помідорах з маркету смаку геть нема!
сегодня буквально разговаривал с человеком про продукцию для маркетов. Оказывается помидоры "делают" под заказ. Крупная контора заказывает помидоры, их чем то брызгают и они грубо говоря "на завтра" краснеют. Ну а вкус....остается недозревшего помидора.
   
сегодня буквально разговаривал с человеком про продукцию для маркетов. Оказывается помидоры "делают" под заказ. Крупная контора заказывает помидоры, их чем то брызгают и они грубо говоря "на завтра" краснеют. Ну а вкус....остается недозревшего помидора.

Є таке. Широко застосовується при індустріальному вирощуванні томатів на Заході.
Смак же головним чином залежить від сорту чи гібриду томату. А також від грунтово-кліматичних особливостей.
   
  Агроном, в якій державі такі щасливі люди проживають?  І нах.. мені ті заробітки у Польщі? Най я із злиденної України приїду у вашу процвітаючу державу, куплю сотні гектарів землі і стану процвітати, як колись наші емігранти у сьогоднішній Канаді.  :)

Твоя проблема в тому, що ти скигляр і нездара. А до того, ще й досить тупий.
З таким характеристиками твоєї особистості ти у будь-якій державі приречений бути нікчемою.
Я розумію, що у твоєму випадку "горбатого" могила виправить, але я не розумію нах ти щоденно своїм скигленням та ниттям засираєш цей форум?
   
Є таке. Широко застосовується при індустріальному вирощуванні томатів на Заході.
Смак же головним чином залежить від сорту чи гібриду томату. А також від грунтово-кліматичних особливостей.
Так, таке питання я задавав, чому неможна вирощувать томати, як домашні по вкусу. Ну відповідь я дав вище. Семена нормальні, але як що вирощувати "як вдома" то спіють неравномірно. Ніхто по полю бігати та збирати зрілі помидори не буде. Ну зараз сезон пішов на "сливку", то в цілому помідори на смак більш менш добрі.
   
кстати да, карантин показал чего стоят наши супермаркеты
у меня тут рядом фермер выбросил кучу овощей, т.к. не смог продать

Могу поведать личную грустную историю  как мой органический картофель продавался в этом году в Сильпо...
   
Твоя проблема в тому, що ти скигляр і нездара. А до того, ще й досить тупий.
З таким характеристиками твоєї особистості ти у будь-якій державі приречений бути нікчемою.
Я розумію, що у твоєму випадку "горбатого" могила виправить, але я не розумію нах ти щоденно своїм скигленням та ниттям засираєш цей форум?
На прикладі антіка бачимо, що все ж краще бути нікчемою в Польщі ніж в Україні.
   
На прикладі антіка бачимо, що все ж краще бути нікчемою в Польщі ніж в Україні.

Чим краще?
   
Могу поведать личную грустную историю  как мой органический картофель продавался в этом году в Сильпо...

Давай
   
Домашню картоплю вирощую Бо я маю змогу сам контролювати процес від підготовки грунту до збору урожаю. Плюс в мене 10 сортів на моїх 10 сотках. Те ж саме з помідорами. Ніхто не привезе мені таке волове сердце, чорного принца чи хурму , як я вирощу. Привезуть твердіші сорти, які добре переносять дорогу.
   
Могу поведать личную грустную историю  как мой органический картофель продавался в этом году в Сильпо...
Предполагаю, что влупили без согласования свою космическую цену, не продали все, а ещё и деньги на пол года зависли
   
Могу поведать личную грустную историю  как мой органический картофель продавался в этом году в Сильпо...
Думаю, стоит взять какой-то киоск в Киеве, возле метро - и продавать свою продукцию там
   
Підтримую. Та він,  таке враження, працює тут,  то то ниття не просто так.
   
Підтримую. Та він,  таке враження, працює тут,  то то ниття не просто так.

Він тут отримує пенсію і субсидію
Да пересиджує строк між поїздками на 90 днів в Польщу
   
Я в селі живу й бачу як селяни щороку на своїх присадибних ділянках садять картоплю по картоплі. І моя родина та друзі в тому ж числі... А потім бац: карантин. І тоді у супермаркетах єгипетську купуємо.  :(

яка єгипецька?


не реклама
я перейшов на картоплю цієї марки
виловлюю акції по Сільпо і беру по дві три упаковки

там є сорт під пюре і під запікання

просто бомба
це не кормова з базару чи села

в цієї ж фірми є чудові овочі класних сортів, не кормові

а те, що в селі не можуть включити мозок, так це проблеми людей,
займатись всім і відразу, і картопля, і зеленина, і кури, і корова, і т.д.
все відразу і всюди дуже погано і на любительському рівні

одиниці розуміють, що треба займатись чимось одним і професійно
і в товарних кількостях.
   
Не буду говорити про різний смак картоплі з маркету,  чи з свого городу- стосовно картоплі особливої різниці не бачу.
Але томати,  помідори й порівнювати не можна.
Я літом в селі,  то в сусідів арендую яку сотку земельки саме для того,  щоб свої помідори їсти: в помідорах з маркету смаку геть нема!  :X 



спробуйте цю фірму різні сорти картоплі
і побачите різницю

по помідорам згоден, на даному етапі
   
Так, таке питання я задавав, чому неможна вирощувать томати, як домашні по вкусу. Ну відповідь я дав вище. Семена нормальні, але як що вирощувати "як вдома" то спіють неравномірно. Ніхто по полю бігати та збирати зрілі помидори не буде. Ну зараз сезон пішов на "сливку", то в цілому помідори на смак більш менш добрі.

ще трішки і технології підуть вперед
вже бачив на полях з помідорами роботів на сонячних батареях, що кожен помідор знають особисто
і повзають збирають тільки дозрілі
прополюють, вносять добрива під кущик, системи капельного поливу
і це все в Херсонській області
експериментальне поле, ми робили елементи системи поливу

врожайність в 3-5 раз вище за контрольні ділянки
плюс іде рівномірне постачання спілих помідорів протягом кількох тижнів. а не за раз
зелені в купі з переспілими
   
Могу поведать личную грустную историю  как мой органический картофель продавался в этом году в Сильпо...

Повідай. Було б цікаво.
До речі, ти сертифікований на вирощування органік? Скільки га?
   
Нп про бульбу)

Помідор як культуру загнали в лайно селікціонери довбані ЄУ визначивши параметр лежкості як головний.

Тепер відправляють в Анди спеців щоб брати дикі сорти і повернути смак і запах помідорам.

Австрійці підняли то питання на рівні ЄУ.
Тут називають помідори Парадізе. (Райчики)
Німчураки  в тому нікуя не шарять і жруть лайно водянисте і думають що  то помідори. Австрійці вимагають змінити стандарти на томати.

Вирощую крім трави і зелені до столу лише помідор і бурячки (борщ). Насіння з Украіни.

Трохи цікавлюся тою темою. Побачим що селікціонери з Анд привезуть і що буде в маркетах.

Писи Купляти Біо по 4євро кіло не вихід. Пробував і возили напряму від фермерів. Культура вбита наразі(

   
Повідай. Було б цікаво.
До речі, ти сертифікований на вирощування органік? Скільки га?

3га

Так, сертифікована органіка
На#балися із нею в цьому році дуже сильно
У травні заливали дощі, трактор не міг заіхати в поле, прийшлось наймати людей на прополку бур»янів
Колорадського жука не можна нічим травити окрім сертифікованих препаратів, а іх небагато і вони дорогі + всі контактноі діі тому трактор вимушений був поливати картоплю кожні 3 -4 дня
Сільпо - це взагалі фієричне шоу...
Довго укладали договір, потім ще довше погоджували етикетки та упаковку
Потім купа аналізів і бумажок (всі зробили)
Нарешті коли почали відвантажувати стало зрозуміло, що картопля велика і в таку тару заходить тільки 1/3 від загального обсягу товарноі картоплі
А погодити нову упаковку - це майже нереально
Ну і саме головне - ціна, наче і гарна ціна, але при детальних розрахунках у нас чистими лишається 0.98 грн/кг
Вони молодці бо в них «накрутка» виходить ~ 30грн/кг, тому продавати цю картоплю нам немає ніякого сенсу
В результаті продаємо як звичайну і забуваємо за цю тему назавжди
Хоч би вийти в ноль
   
На прикладі антіка бачимо, що все ж краще бути нікчемою в Польщі ніж в Україні.
  Приклад: Я у Польщі чужинець купив б/у авто за три тижні праці й їздив на роботу та куди тра. Там нуль проблем - аби тільки страховка та техогляд були в нормі. Для перегону того авто до нас довелося перегонщику відстібнути 580$.  А той вже "відстібав" митникам.) А що було робити? Здавати на металобрухт?  8-:
  Після перетину кордону моє авто вмить перетворилося на "євробляху" із усіма витікаючими...  :facepalm1:
  За кордоном бути нікчемою краще.   ;)
  І за що цю нашу дебільну, вкрай корумповану владу любити? І народ, котрий за перенесені в україно-російських таборах страждання мене нікчемою обзиває?  :facepalm1:
   Не зміг як кравчуки, кучми, ющі, яніки, порохи, зелі наообіцяти лохам манни небесної а потім розпродати державу - ти лох. Не умієш жити, значиться.  :facepalm1:
  Ну все - йду копати картоплю.  B-)
   
Чим краще?
ну хоча б тим, що в польщі нікчема може законно придбати авто.
Для тих хто радить більше і творчо працювати, така тема: кількість грошей в обігу обмежена. І якщо в польщі їх значно більше, то й заробити їх на внутрішньому ринку легше.
   
Тут якісь малолєтки, тому дозвольте пояснити, всі люди різні. І без нікчем, звідки б ви, великорозумні, могли б це знати, що ви такі дартаняни.
   
Твоя проблема в тому, що ти скигляр і нездара. А до того, ще й досить тупий.
З таким характеристиками твоєї особистості ти у будь-якій державі приречений бути нікчемою.
Я розумію, що у твоєму випадку "горбатого" могила виправить, але я не розумію нах ти щоденно своїм скигленням та ниттям засираєш цей форум?
(tu)  чмырили на зоне и чмыриш сам себя по жизни
   
ну хоча б тим, що в польщі нікчема може законно придбати авто.
Для тих хто радить більше і творчо працювати, така тема: кількість грошей в обігу обмежена. І якщо в польщі їх значно більше, то й заробити їх на внутрішньому ринку легше.

нікчема і в Україні може законно придбати авто,
але можливість більше заробити там ніж тут за ту ж роботу таки правда
тільки чи краще це у мене є сумніви, заробітчанин такий собі біоробот без турбот і позаробочих радостей
але багатьом подобається, нема проблем - нема причини скиглити
   
3га

Так, сертифікована органіка
На#балися із нею в цьому році дуже сильно
У травні заливали дощі, трактор не міг заіхати в поле, прийшлось наймати людей на прополку бур»янів
Колорадського жука не можна нічим травити окрім сертифікованих препаратів, а іх небагато і вони дорогі + всі контактноі діі тому трактор вимушений був поливати картоплю кожні 3 -4 дня
Сільпо - це взагалі фієричне шоу...
Довго укладали договір, потім ще довше погоджували етикетки та упаковку
Потім купа аналізів і бумажок (всі зробили)
Нарешті коли почали відвантажувати стало зрозуміло, що картопля велика і в таку тару заходить тільки 1/3 від загального обсягу товарноі картоплі
А погодити нову упаковку - це майже нереально
Ну і саме головне - ціна, наче і гарна ціна, але при детальних розрахунках у нас чистими лишається 0.98 грн/кг
Вони молодці бо в них «накрутка» виходить ~ 30грн/кг, тому продавати цю картоплю нам немає ніякого сенсу
В результаті продаємо як звичайну і забуваємо за цю тему назавжди
Хоч би вийти в ноль

Сильпо ограничивало вас в цене?
   
Сильпо ограничивало вас в цене?

Да
   
(tu)  чмырили на зоне и чмыриш сам себя по жизни
  Я живу так, як мені Бог дає... Як сказав премудрий Соломон: "Достаток та маєток від батьків а доля людини від Бога". (С)
 Хотілось би за свою книгу Нобелівку отримати, стати обранцем народу, (нашим Лі Куан Ю), вивести Україну в число процвітаючих держав і в подяку собі Теслу із салону купити. Та...
  Та от Він (Всевишній) кравчукам, кучмам, ющам, янікам, порохам, зелепупікам дає всього досхочу. Усе то воно так але... "Кому багато дано з того і багато спитається" (С)
  А що з мене спитати? У Польщі я пан а дома ніхто і звати мене ніяк. Нікчема я тут, нитік, скиглій і т. д.  ;)

Останнє редагування: 9 вересня 2020 16:18:44 від antik
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія