Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Європа приймала заявку України як "передсмертне" прохання

Я думаю, ребята ведущие абсолютно правы. Европушка немножко облажалась.

   
маячня.
якщо я не помиляюся в термінах, то чувак все напутав з послідовністтю
коли зелі пропонували евакуацію, про заявку в Ес ще й мови не було.
коли вони чекали 72 години, а потім пару тижнів -про заявку до Ес ще в мови не було.

який смертельно хворий?
про заявку до Ес пішло ЛИШЕ тоді, коли ми світ побачив нашу стійкість,відвагу і дух.
Ми воюємо і б'ємо орків.
Саме тоді вони почали нам помагати зі зброєю -надавати.
І ЛИШЕ ТОДІ зайшла мова про заявку на членство до ЕС.

не?
п.с. ці ведучи абсолютно профнездатні. їмхо
   
Я думаю, ребята ведущие абсолютно правы. Европушка немножко облажалась.

https://www.youtube.com/watch?v=s0XMYo4q7Ro
у меня нет тв с 2013 года. я не знаю кому принадлежит этот канал, про-какой он
но вот этот ведущий мужик -он политический аналитик? он знает то чего не знаем мы?
для меня вообще почти все журналисты -откровенные бл яди, этому хочется заехать в ебало с ноги
   
включил на 3)сек
велушие выщывают отвращение
кто они и откуда?
   
ДжонсонЮК заявив -Україна переможе!

І процес пішов.

   
Я ваще не розумію хулі та Європа нас мурижить, то безвіз мурижили.
А по факту виявилося що нічого небезпечного в тому безвізі для Європи не було.
Тільки суцільна користь що нам що ЄС від цього.
Те саме з кандидатсвом, пора вже давно зрозуміти що Україна ніякий не бандустан, а цілком цивілізована країна з доволі освіченим і працьовитим населенням.
   
все наше тв, включая ютубтв -это такое днище......
и наш президент отлично это знает, потому что сам оттуда
пусть первым требованием для вступление в ЕС станут журналистские стандарты
   
Я ваще не розумію хулі та Європа нас мурижить, то безвіз мурижили.
А по факту виявилося що нічого небезпечного в тому безвізі для Європи не було.
Тільки суцільна користь що нам що ЄС від цього.
Те саме з кандидатсвом, пора вже давно зрозуміти що Україна ніякий не бандустан, а цілком цивілізована країна з доволі освіченим і працьовитим населенням.
украина  -это бандустан, это знает каждый кто живет вот в таком маленьком населенном пункте, как у меня. где все друг друга знают
   
украина  -это бандустан, это знает каждый кто живет вот в таком маленьком населенном пункте, как у меня. где все друг друга знают
Не тринди, то ти ще бандустанів не бачила.
Шо там у тебе, картоплю з городу крадуть?
   
маячня.
якщо я не помиляюся в термінах, то чувак все напутав з послідовністтю
коли зелі пропонували евакуацію, про заявку в Ес ще й мови не було.
коли вони чекали 72 години, а потім пару тижнів -про заявку до Ес ще в мови не було.

який смертельно хворий?
про заявку до Ес пішло ЛИШЕ тоді, коли ми світ побачив нашу стійкість,відвагу і дух.
Ми воюємо і б'ємо орків.
Саме тоді вони почали нам помагати зі зброєю -надавати.
І ЛИШЕ ТОДІ зайшла мова про заявку на членство до ЕС.

не?
п.с. ці ведучи абсолютно профнездатні. їмхо
які тижні? заявку подали 28.02
   
все наше тв, включая ютубтв -это такое днище......
и наш президент отлично это знает, потому что сам оттуда
пусть первым требованием для вступление в ЕС станут журналистские стандарты

+1
Єдина сфера в Україні яка наймовірно розчарувала з початку війни - журналістика.
Таке враження, що професійних журналістів у нас просто нема зовсім. Жодного. Одна тільки медіапи**дота, яка вміє тільки продукувати клікбейтові заголовки.
Хоча в принципі це і зрозуміло, якщо інші професії якось розвивались завдяки конкуренції, і чим більша конкуренція, тим професійніше фахівці, то в журналістах залишились лише ловці об'їдків з владних столів і ті, хто не міг проявити себе де-інде. Були якісь окреми вкраплення випадково потрапивших туди людей, але майже всі щезли.
   
Люди, які живуть в Європі говорили: "Україна - це Європа, а там..."
   
які тижні? заявку подали 28.02
тижні нє? тоді соррі, трохи помилилася, але не за загальним сенсом.
   
Хуєта.
   
У нас журналістики взагалі немає, є якісь довбні, які пробують щось "вєщать".

Проблема постсовка.
   
Нащо тягнути на фуп телевізор.
Кому ті пики до вподоби - насолоджуйтесь самостійно.
   
Не хочу дивитися відео. Про що там? Скора Украіни нє будєт?
   
Єдина сфера в Україні яка наймовірно розчарувала з початку війни - журналістика.
Таке враження, що професійних журналістів у нас просто нема зовсім. Жодного. Одна тільки медіапи**дота, яка вміє тільки продукувати клікбейтові заголовки

Як це, жодного немає? Отут бутусов має обідитись...
   
Я ваще не розумію хулі та Європа нас мурижить, то безвіз мурижили.
А по факту виявилося що нічого небезпечного в тому безвізі для Європи не було.

Позорную историю с безвизом я и сам вспомнил. Карупция! У вас же ужасная карупция!!! Вы же будете продавать свои паспорта кому попало!!!! Включая канибалов с Соломоновых островов! Шта? У канибалов с островов уже есть безвиз? Ну тогда ладно. Дадим и вам. Но сначала предохранительный механизм. Потому, что у вас карупция!!!
   
24 канал - ІПСОшники, нмд.

нема бажання розлого про них говорити
   
у меня нет тв с 2013 года. я не знаю кому принадлежит этот канал, про-какой он
но вот этот ведущий мужик -он политический аналитик? он знает то чего не знаем мы?
для меня вообще почти все журналисты -откровенные бл яди, этому хочется заехать в ебало с ноги


 :clapping:
   
Не тринди, то ти ще бандустанів не бачила.
Шо там у тебе, картоплю з городу крадуть?
у меня снимают каждого мэра до окончания срока работы. потому что больно жирный городской бюджет.
и последнего недавно сняли
   
Не хочу дивитися відео. Про що там? Скора Украіни нє будєт?

вженема, вженема...
   
Потому, что у вас карупция!!!


Так, корупція, окуєть яка. З нею треба щось робити.
   
В этом циничном мире никаких "предсмертных желаний" не выполняют. Санкций ради умирающих тоже не накладывают. А просто просят побыстрей сдохнуть и не мешать окружающим. Если с тобой имеют дело значит видят перспективу.
В общем все тот-же нарратив "Запад плохой" вижу я. Шановне панство, запоминайте хорошо тех кто двигает подобные нарратив, выясняйте на кого эти говорящие головы работают, делайте выводы.
   
Як це, жодного немає? Отут бутусов має обідитись...

Так, Бутусов найкращий

https://www.facebook.com/100004813660806/posts/pfbid0hJwQzwYeNfqYeHnnHZArTZoUnPYg6y6AiYbGhxgqrkwA3rcEcGiozwN3UDJzh7t5l/?app=fbl
   
тв до сих пор имеет разрушающую ураганную силу на средний IQ 90
даже в стране с поголовным дешевым интернетом и дія
   
Так, Бутусов найкращий

https://www.facebook.com/100004813660806/posts/pfbid0hJwQzwYeNfqYeHnnHZArTZoUnPYg6y6AiYbGhxgqrkwA3rcEcGiozwN3UDJzh7t5l/?app=fbl
я не вижу вины Бутусова. он как раз делает то что должен делать настоящий журналист - ищет любую инфу сам!
военная цензура проебывает все
   
я не вижу вины Бутусова. он как раз делает то что должен делать настоящий журналист - ищет любую инфу сам!
военная цензура проебывает все

Ага, один Бутусов катається по танковим заводам і полігонам, і показує на весь ютуб як ми готуємось брати Крим.
   
Ага, один Бутусов катається по танковим заводам і полігонам, і показує на весь ютуб як ми готуємось брати Крим.
я не поняла мысль. разверни ее
   
+1
Єдина сфера в Україні яка наймовірно розчарувала з початку війни - журналістика.
Таке враження, що професійних журналістів у нас просто нема зовсім. Жодного. Одна тільки медіапи**дота, яка вміє тільки продукувати клікбейтові заголовки.
Плюсую несамовито. Це мєрзость.(с)
Що ведучі, що сюжети, що інтонації, що діалоги, та навіть самі хлєбальніки цих "журналістів"... :facepalm1:
Рівень районної газети часів пізнього совка чи початку дев'яностих.
   
у меня снимают каждого мэра до окончания срока работы. потому что больно жирный городской бюджет.
и последнего недавно сняли
Ну ось бачиш, знімають, значить не бандустан.
В бандустанах мерів не знімають, не вибирають, а призначають главним бандітом.
Ось кацапстан - класичний бандустан на чолі з главпаханом, який всіх дрібніших бандітів і призначає і знімає.
   
Плюсую несамовито. Це мєрзость.(с)
Що ведучі, що сюжети, що інтонації, що діалоги, та навіть самі хлєбальніки цих "журналістів"... :facepalm1:
Рівень районної газети часів пізнього совка чи початку дев'яностих.
нет районные газеты вот как у меня. или ведомственная газета  -это полный треш
причем я знаю всех этих редакторов. они пишут стихи на французском языке
нормальные интеллектуальные люди
но условия заставляют их производить треш
   
я не поняла мысль. разверни ее

Я имею в виду, что не один Бутус отличается военными «сливами». И с цензурой у нас было все не очень. Но это особенность войны 21 века. Трудно что-то спрятать, когда у каждого в кармане смартфон.
   
Плюсую несамовито. Це мєрзость.(с)
Що ведучі, що сюжети, що інтонації, що діалоги, та навіть самі хлєбальніки цих "журналістів"... :facepalm1:
Рівень районної газети часів пізнього совка чи початку дев'яностих.
І я плюсую. Районні газети точно не памятаю, але, здається, вони були кращими при совку
   
Ну ось бачиш, знімають, значить не бандустан.
В бандустанах мерів не знімають, не вибирають, а призначають главним бандітом.
Ось кацапстан - класичний бандустан на чолі з главпаханом, який всіх дрібніших бандітів і призначає і знімає.
ты не понял. снимают чтоб перераспределить потоки
   
украина  -это бандустан, это знает каждый кто живет вот в таком маленьком населенном пункте, как у меня. где все друг друга знают
+========================================+
А нащо ти з оточуючими робиш той "бандустан"?
   
они пишут стихи на французском языке

це не про них  Шевченко писав:
 І всі мови
Слав'янського люду —
Всі знаєте. А своєї
Дастьбі... Колись будем
І по-своєму глаголать,
Як німець покаже
Та до того й історію
Нашу нам розкаже.
   
+1
Єдина сфера в Україні яка наймовірно розчарувала з початку війни - журналістика.
Таке враження, що професійних журналістів у нас просто нема зовсім. Жодного. Одна тільки медіапи**дота, яка вміє тільки продукувати клікбейтові заголовки.
Хоча в принципі це і зрозуміло, якщо інші професії якось розвивались завдяки конкуренції, і чим більша конкуренція, тим професійніше фахівці, то в журналістах залишились лише ловці об'їдків з владних столів і ті, хто не міг проявити себе де-інде. Були якісь окреми вкраплення випадково потрапивших туди людей, але майже всі щезли.
Винятки все ж таки є: Цаплієнко, Бутусов (частково). Але загалом так і є.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія