Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не понимаю, почему нельзя считать русских братьями ??

В російській мові лише 30% слов'янських слів. Найменше зі всіх слов'янських мов. Тому "слов'янський народ - це якось ...з великою натяжкою.
Це все одно, що швейцарців назвати німцями, чи французами...

Где вы взяли эти данные -30%?
   
Зі слов'янського в кацапів лише словенська (болгарська) мова, яку вони видають за "руську". Мене це особливо смішить, тому що реальна руська мова - Old Norse - належить до сімейства германських мов  :gigi:
То ми галичани німецькою мовою розмовляємо?  :laugh:
Бо руська мова - то наша рідна.
   
А в украинцах никого нет? Печенегов, половцев, поляков, турок, русских, белоруссов? Украинцы це таки чістеньки - чістеньки словяне

звичайно є і дуже багато,
саме цей синтез, саме ця відмінність в компонентах і робить українців окремим народом
   
назовите мне хоть один народ, который был бы столь близок по менталитету, языку и традициям к украинцам ?? Зачем отрицать очевидное ??
+1

негри нам теж браття.
Наші білі браття  :blush2:
   
"Братцский нарот!"

Депутат Государственной думы РФ от ЛДПР Александр Шерин заявил, что Россия должна атаковать Украину превентивно, чтобы предупредить нападение с её стороны.

Он считает, что таким образом можно будет избежать миллионных жертв среди россиян.
Он напомнил слова президента РФ и Верховного Главнокомандующего Владимира хуйло о том, что «если драка неизбежна — бей первым».


\

   
звичайно є і дуже багато,
саме цей синтез, саме ця відмінність в компонентах і робить українців окремим народом
В переліку Труча не вказано євреїв  :-G
   
В переліку Труча не вказано євреїв  :-G

до речі це потенційно одна з суттєвих відмінностей, враховуючи обмежену міграцію євреїв саме в Росію
   
А в украинцах никого нет? Печенегов, половцев, поляков, турок, русских, белоруссов? Украинцы це таки чістеньки - чістеньки словяне
Звісно,що є - хто заперечує. Але українці нікому в братИ не пхаються.
   
до речі це потенційно одна з суттєвих відмінностей, враховуючи обмежену міграцію євреїв саме в Росію
Ще й яка відмінність, в Україні євреїв  місцями було 30% й більше населення.
   
Re: Не понимаю, почему нельзя считать русских братьями ??
a49

"Братцский нарот!"

Депутат Государственной думы РФ от ЛДПР Александр Шерин заявил, что Россия должна атаковать Украину превентивно, чтобы предупредить нападение с её стороны.
Он считает, что таким образом можно будет избежать миллионных жертв среди россиян.
Он напомнил слова президента РФ и Верховного Главнокомандующего Владимира хуйло о том, что «если драка неизбежна — бей первым».

https://youtu.be/WcEpntHrXwc
\
Всё "братское говно" до копейки! Щоб ты здох ублюдок!
   
ну не було б у них таланту окупанта, так і дике поле не було би українським, і Буковина із Закарпаттям, і Галичина теж була би польською.
та і традиційний український ареал хоч і є по суті окупантським, бо словяни не пусте місце прийшли, але і він би теж ясно що не встояв би, не поляки далі просунулись би, так турки захопили. протистояти то нікому було

так що про окупантів це треба дуже обережно, одним хоча би оком дивлячись на себе в дзеркало
+===========================================
Перетворення Дикого поля на землеробський край - це результат праці українців. На Звенигородщині є
село Юрківка від тюркського "юрок" - укріплений пункт. До початку ХУ сторіччя це було пасовисько, а
як прийшли українці, то стало годувати тисячі українців. Чи друге село, звідки батько - Бране Поле.
Так назвали бо після чергового відбиття набігу степняків там залишилися поранені козаки, які й
піняли навколішні землі. А їх у 1775-му катька друга подарувала зраднику Польші - колишньому
польному гетьману Польші - Браницькому. За те що він задовольнив її сексуально... До цього
новоспечиного графа Браницького у кріпаки пішли Таращанський та Богуславськй повіти,
разом з православним духовенством! Тому від прадідів передається: "московіти підлий та
брехливий народець"! А в наш час це формулюється так: "Гарний кацап - це дохлий кацап"!
   
То ми галичани німецькою мовою розмовляємо?  :laugh:
Бо руська мова - то наша рідна.

Ви розмовляєте мовою місцевих слов'ян. Яка насправді нічого спільного з руською мовою не має. Тому що справжня руська мова - Old Norse - належить до германської мовної сім'ї. Це якщо тупо відсіювать всіх, хто тим чи іншим чином примазувався до Русі - кацапів, українців та інших  :gigi:
   
Где вы взяли эти данные -30%?
Це відомі речі. 40% - укрофінських коренів, 30 % - татарських.
Серед східних слов'ян найбільше слов'янських слів - у білорусів, десь до 70%.
   
Ще й яка відмінність, в Україні євреїв  місцями було 30% й більше населення.

Черта оседлости

   
Це відомі речі. 40% - укрофінських коренів, 30 % - татарських.
Серед східних слов'ян найбільше слов'янських слів - у білорусів, десь до 70%.

Відомі речі? Може є силка якась?
   
впливає, звичайно
але у них і більша половина населення живе в широтах, де у світі майже ніхто і не живе.
можна он подивитись як населення розподілене у Канаді і в Росії. плюс відстані, що впливає на затрати. при тому експлуататори газифікували всю Україну але не газифікували більшу частину Росії, так гнобили українців

та ніхто не каже, що москалі якісь там надзвичайно трудолюбиві чи талановиті. Распіздяї загалом і тупикова гілка еволюції.

Але точно не українцям на них звисока дивитись. Тут якраз по основним критеріям точно брати.... по нещастю
+============================================================================+
Так газифікували Україну українці! За це й звинувачували українських керівників у націоналізмі!
   
Та не стати нам, схоже, сестрами.
Ані рідними, ані дальніми.
Так і лишимося сіамськими.
Русскомірними і скандальними.
   
Ви розмовляєте мовою місцевих слов'ян. Яка насправді нічого спільного з руською мовою не має. Тому що справжня руська мова - Old Norse - належить до германської мовної сім'ї. Це якщо тупо відсіювать всіх, хто тим чи іншим чином примазувався до Русі - кацапів, українців та інших  :gigi:
не розказуйте байки і не флудьте тут дурнею.
   
можна в хижині, можна на печі
ми ж говорили про те, який ледачий Ємєля і як він глибоко чужий українському менталітету

а сучасний Ємеля сидить на печі і мріє як Рашка від санкцій американських розвалиться, а голодні москалі до нас проситимуться, а ми їм дулі під носа тикатимемо. Тим часом російський аграрний експорт уже перевищує український.
+=============================================================================+
Якщо ти списуєш цього Ємелю з себе, то нема заперечень що ти менально близький кацапам.
   
Ось так звучала справжня руська мова  :gigi:

   
Відомі речі? Може є силка якась?
Нє, сорі, я не шукатиму.  Якщо це питання вас цікавить, то нариєте багато цікавого матеріалу.
   
Мені важливо, пан ТС, вам братья, то кого ви ебете, або хто вас ебе? це дуже важливо знати про ваше поняття братсьтва, та однаково огідне. Брати то трохі іньше, відкрию таемницю. Брати не гострять ножаку на брата
   
После того, как мошкша смешалась к генами кочевой ОРДЫ, кацапы стали экспансионистсткой кочевой навалой. Мы никакие не братья. Некая языковая отчасти общость на самом деле в глубине несет коренные отличия. Кацапы всегда будут хотеть нас захватить-мы всегда будем хотеть защитить свою землю.

 Ну матюки общие...

 Я живал на Рашке. Наверное в сумме лет 10 из своей жисти. Шо хотите-они нам чужие. Даже в самые совковые времена "ВЯЛИКАЙ ДРЮЖБЫ"- они были нам чужими. Кто жил на Рашке меня поймет. Да,я трахал кацапских девАк, как в дальневосточных епенях,так и в ПиДере,в МаЦкве, да,я с ними бухал ( мрак какой-то! Там несут полную околесицу-просто понимаешь,что они чужие). Нормальному украинцу там жить невозможно.

 Общая канва впечатлений: ГРУСТНОЕ БЛЯДСТВО.
   
тривалий час в історії людства імперії були основним рушієм прогресу.
не знали би ми величі Риму якби Рим не захоплював чужі землі і не підкорював народи, часто топлячи їх у крові, як галлів або євреїв. Карфаген взагалі спопелили і відгеноцидили хоча там теж була велична культура.

і монгольська імперія, і Китай, і Британська імперія. всі вони захоплювали і поглинали. і всі вони принесли прогрес людству загалом.

російська-радянська література, музика, живопис, наука, кіно, спорт - це все займає дуже вагоме місце у світовій цивілізації. і всього цього не було би, якби мова ішла про багато маленьких країни а не одну велику із  центром, який концентрує в собі фінансовий і інтелектуальний ресурс провінцій.

і це природний процес для свого історичного часу а не вигадане постфактум "крання"
+==================================================================+
Ті часи вже давно минули. І розпад останньої имперії відбувається у нас на очах.
   
та ось вона генетика

   
генетика така смішна річ що, наприклад, у угорців давно уже залишилось дуже мало угро-фінського, просто мізер.
   
Славянская линия

Русский и Украинец имеют одни корни
+==================================================================================+
Як і ВСІ білі. Десь 15 жінок та 20 чоловіків, які перейшли з Африки в Євразію десь 45 000 років назад.
А слов"яни зформувалися на нашій землі... Це результати прямих генетичних досліджень.
   
Відомі речі? Може є силка якась?


та бреше лартуся традиційно
хоча насправді всі словянські мови надзвичайно бідні і не менше ніж на половину складаються із запозичених слів

але то не біда, англійська складається із започень майже на 80% і нормально себе чухає
   
генетика така смішна річ що, наприклад, у угорців давно уже залишилось дуже мало угро-фінського, просто мізер.
================================
Генетика пусть тебя не сбивает с толку. Человек вообще на 95% генетически схож с жабами. Ферштейн? На 95%!!!!  Генотипы народностей могут во многом совпадать,но АДЫН МАЛЕНЬКИЙ ГЭН все пересере. :D
   
Человек вообще на 95% генетически схож с жабами.
Алкофілософ на 95% жаба?
Дивно тоді, шо не полюбляє Зелепня )))
   
генетика така смішна річ що, наприклад, у угорців давно уже залишилось дуже мало угро-фінського, просто мізер.

я так розумію жовта, R1A - це слов'янська група?
тут не дуже зрозуміло як вона опинилась в Ісландії
адже Ісландія - це досить таки ізольований народ
тому я не дуже розумію чому вона саме "слов'янська"
   
Алкофілософ на 95% жаба?



зранку на 95% а під вечір на 99%...  і только одін малєнькій ген...
   
"рускіє" з'явилося при Петрі, як назва жителів Московії... це все одно, як назвати жителів Сахаліна - сахалінцями, чи назвати  жителів Криму - кримцями, жителів Рязані -- рязанцями.. ні до якої національності це слово не відноситься...:)))
   
Нє, сорі, я не шукатиму.  Якщо це питання вас цікавить, то нариєте багато цікавого матеріалу.

Понятно, могли бы написать тогда не 30%, а 20% или 10%, було б більш єфектніше
   
я так розумію жовта, R1A - це слов'янська група?
тут не дуже зрозуміло як вона опинилась в Ісландії
адже Ісландія - це досить таки ізольований народ
тому я не дуже розумію чому вона саме "слов'янська"


а хз
там коли починаєш читати ці дослідження, то дуже смішно буває.

сербські гени Гітлера, походження балтійських аристократів із Ухані (тієї самої) і тому подібне
   
После того, как мошкша смешалась к генами кочевой ОРДЫ, кацапы стали экспансионистсткой кочевой навалой. Мы никакие не братья. Некая языковая отчасти общость на самом деле в глубине несет коренные отличия. Кацапы всегда будут хотеть нас захватить-мы всегда будем хотеть защитить свою землю.

 Ну матюки общие...

 Я живал на Рашке. Наверное в сумме лет 10 из своей жисти. Шо хотите-они нам чужие. Даже в самые совковые времена "ВЯЛИКАЙ ДРЮЖБЫ"- они были нам чужими. Кто жил на Рашке меня поймет. Да,я трахал кацапских девАк, как в дальневосточных епенях,так и в ПиДере,в МаЦкве, да,я с ними бухал ( мрак какой-то! Там несут полную околесицу-просто понимаешь,что они чужие). Нормальному украинцу там жить невозможно.

 Общая канва впечатлений: ГРУСТНОЕ БЛЯДСТВО.

Че-то у тебя из воспоминаний одно порево Вольфганг. Много поролся в России?
   
Че-то у тебя из воспоминаний одно порево Вольфганг. Много поролся в России?

несуттєве забувається швидко.. :weep:
   
я так розумію жовта, R1A - це слов'янська група?
тут не дуже зрозуміло як вона опинилась в Ісландії
адже Ісландія - це досить таки ізольований народ
тому я не дуже розумію чому вона саме "слов'янська"

Рабы
   
Мій колега весь час каже, що наш князь заснував. Маемо іздити на свята до мокши, побухати на болотах та поспівати караоке під шашлики. То дача наша.
   
А взагалі смішно, як коцапи їздили по мізкам у своїх спробах наїпать українців та підсунути їм (словенську) болгарську мову в якості "руської" :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія