Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...



Хм.... Цікаво, і хто ж тоді тут сексот???
Навіщо це притягувати сюди?  (td)
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...

насправді цікаво чи хоче він сам повернутись
поки навряд чи. не для того він звідси самовипилявся.
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...


Мне очень жаль твою семью и твоих коллег. Бегать по ресурсам и собирать посты юзера может только человек с очень низкими моральными качествами.
 Хорошо что в реальной жизни меня бог уберег от таких как ты
   
Мне очень жаль твою семью и твоих коллег. Бегать по ресурсам и собирать посты юзера может только человек с очень низкими моральными качествами.
 Хорошо что в реальной жизни меня бог уберег от таких как ты

+100000000000000000
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...

Почему-то этот ник амиран у меня давно и прочно ассоциируется с персонажем Киплинга шакалом Табаки. Ну и естественно с украиноненавистнико м, из числа постоянно подсовывающих Украине януковичей и прочий непотреб. Целью и заданием таких на форуме есть причинение Украине вреда
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...

Почему-то этот ник амиран у меня давно и прочно ассоциируется с персонажем Киплинга шакалом Табаки. Ну и естественно с украиноненавистнико м, из числа постоянно подсовывающих Украине януковичей и прочий непотреб. Целью и заданием таких на форуме есть причинение Украине вреда

+1000000000
А вот почему оно резвится безнаказано, невольно наталкивает на не очень хорошие мысли.
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...


а де гарантія, що то є той самий юзер, шо й на фупі?? щоб таке стверджувати, тре бути модером-адміном на обох ресурсах.
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...
rst

А зачем вы тут пытаетесь против воли юзера вернуть его?
Уки вполне сознательно пошел на этот шаг. Что у трезвого на уме, то у пьяного на языке.
Или это был рассчет на то, что он насрет, а друзяки вылижут его кучку и выпросят у хозяйки прощения за него?
Судя по приведенным постам с другого форума он доволен нынешним положением дел.
Так чего вы тут бьетесь в припадках?
"Помер Максим, да и куй с ним".
   
А зачем вы тут пытаетесь против воли юзера вернуть его?
Уки вполне сознательно пошел на этот шаг. Что у трезвого на уме, то у пьяного на языке.
Или это был рассчет на то, что он насрет, а друзяки вылижут его кучку и выпросят у хозяйки прощения за него?
Судя по приведенным постам с другого форума он доволен нынешним положением дел.
Так чего вы тут бьетесь в припадках?
"Помер Максим, да и куй с ним".

Юкі (хоч і на п'яну голову, і, можливо, дуже різко) хотів поцікавитися зусиллями в подальшому розслідуванні проти Кучми, розпочатому Гонгадзе. Щойно отримав від нього повідомлення:

Загальне питання. Я прийшов на УП бо у Георгія були дуже бомбезні розслідування по кучмі та оточенню. Мене цікавить чому вона не розвиває ресурс у такому дусі, та чи збирається вона це робити, хоча б заради пам'яти.
Якщо її сама наявність цих питань ображає настільки шо вона позбувається людей за одну лише згадку... То якої гостроти можна чекати від ресурсу, яким вона відає. Яких політичних баталій.
 
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...
rst

Юкі (хоч і на п'яну голову, і, можливо, дуже різко) хотів поцікавитися зусиллями в подальшому розслідуванні проти Кучми, розпочатому Гонгадзе. Щойно отримав від нього повідомлення:

Загальне питання. Я прийшов на УП бо у Георгія були дуже бомбезні розслідування по кучмі та оточенню. Мене цікавить чому вона не розвиває ресурс у такому дусі, та чи збирається вона це робити, хоча б заради пам'яти.
Якщо її сама наявність цих питань ображає настільки шо вона позбувається людей за одну лише згадку... То якої гостроти можна чекати від ресурсу, яким вона відає. Яких політичних баталій.
 

Та я вас прошу :D
Не смешите людей.
Почитайте темы и посты Уки. Пьяные,депрессивные и дурные. Про BBC, супер чорных и прочую хрень. Нашелся борец с Кучмой . Наинает уже понимать до чего допизделся и пытаться вымолить прощение. Пусть депрессию вылечит для начала.
   
Та я вас прошу :D
Не смешите людей.
Почитайте темы и посты Уки. Пьяные,депрессивные и дурные. Про BBC, супер чорных и прочую хрень.

Не знаю, про що ти. Юкі дотримувався ліберальних поглядів, його расистом обізвати було важко.
Може, ти щось не так зрозумів.
А депресія - це є те, чим ФУП відомий, досить почитати пару гілок, і стане ясно: навколо одні злодії, вороги, etc etc.
   
Та я вас прошу :D
Не смешите людей.
Почитайте темы и посты Уки. Пьяные,депрессивные и дурные. Про BBC, супер чорных и прочую хрень. Нашелся борец с Кучмой . Наинает уже понимать до чего допизделся и пытаться вымолить прощение. Пусть депрессию вылечит для начала.

Вымолить прощение? Для возвращения на ФУП? БУГАГА! :)

Не ФУПом единым...:) Да, и есть многое на свете, друг Горацио, что и не снилось нашим...:) (с)

Посему пожелаем Юки дальнейших открытий этого самого «многого»...:)
   
Вымолить прощение? Для возвращения на ФУП? БУГАГА! :)

Не ФУПом единым...:) Да, и есть многое на свете, друг Горацио, что и не снилось нашим...:) (с)

Посему пожелаем Юки дальнейших открытий этого самого «многого»...:)

+10000000000
   
Вельмишановна пані Цариця PRAVDA!
Дискримінація гомосексуалістів - это преступление!!!
   
Вельмишановна пані Цариця PRAVDA!
Дискримінація гомосексуалістів - это преступление!!!

Бартка, вы гей?  ;o
   
Бартка, вы гей?  ;o

«Продискриминировали» працивного, не иначе...:)
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...
rst

Вымолить прощение? Для возвращения на ФУП? БУГАГА! :)

Не ФУПом единым...:) Да, и есть многое на свете, друг Горацио, что и не снилось нашим...:) (с)

Посему пожелаем Юки дальнейших открытий этого самого «многого»...:)

да ты чо? Серьезно? "Не ФУПОМ единым"?


Ім'я користувача:
    Uki_
Дата реєстрації:
    6 червня 2005 22:07:00
Повідомлень:
    120 421 (~25 в день)
Стать:
    Чоловіча
Вік:
    42

13, 5 лет 25 сообщений в день. 25! за 24 часа! на протяжении 13.5 лет.  1 сообщение в час без поспать-пожрать-посрать-жену трахнуть-детей воспитать. Не ФУПом единым? "бугога"
   
да ты чо? Серьезно? "Не ФУПОМ единым"?


Ім'я користувача:
    Uki_
Дата реєстрації:
    6 червня 2005 22:07:00
Повідомлень:
    120 421 (~25 в день)
Стать:
    Чоловіча
Вік:
    42

13, 5 лет 25 сообщений в день. 25! за 24 часа! на протяжении 13.5 лет.  1 сообщение в час без поспать-пожрать-посрать-жену трахнуть-детей воспитать. Не ФУПом единым? "бугога"

А подумать не, консерва за анонимайзером? :)
   
Почему-то этот ник амиран у меня давно и прочно ассоциируется с персонажем Киплинга шакалом Табаки. Ну и естественно с украиноненавистнико м, из числа постоянно подсовывающих Украине януковичей и прочий непотреб. Целью и заданием таких на форуме есть причинение Украине вреда

Он эту кликуху получил ещё во время эпического эпизода когда спорт сломал ногу Атасу.
Таким и остался ;o
   
жалко что ушёл Юки. интересный собеседник был. ну раз он решил покинуть форум, мы можем только пожелать ему удачи и успехов.
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...
nik

да ты чо? Серьезно? "Не ФУПОМ единым"?


Ім'я користувача:
    Uki_
Дата реєстрації:
    6 червня 2005 22:07:00
Повідомлень:
    120 421 (~25 в день)
Стать:
    Чоловіча
Вік:
    42

13, 5 лет 25 сообщений в день. 25! за 24 часа! на протяжении 13.5 лет.  1 сообщение в час без поспать-пожрать-посрать-жену трахнуть-детей воспитать. Не ФУПом единым? "бугога"


Ім'я користувача: rst

Дата реєстрації: 9 листопада 2017 03:57:07

Повідомлень: 469 (~1 в день)

Вік:не зазначений

консерва... интересно, чья?
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...
nik

Он эту кликуху получил ещё во время эпического эпизода когда спорт сломал ногу Атасу.
Таким и остался ;o


аааааа... помню, помню. было дело.
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...
rst

Ім'я користувача: rst

Дата реєстрації: 9 листопада 2017 03:57:07

Повідомлень: 469 (~1 в день)

Вік:не зазначений

консерва... интересно, чья?

О! Целый год прошел, как я тут пишу. Спасибо, что напомнил. А консерва - это потому что 1 сообщение в день, а не 25? Да еще и не каждый день захожу. В отличие от "успешных" жителей забугорья, которые каждый божий день да и ночь, как nik тут демонстрируют свои фантомные боли.  :D  И не отклоняйтесь от темы ветки. Она о вечном бане УКи. Абсолютно заслуженном, как я считаю.
   
О! Целый год прошел, как я тут пишу.

... о вечном бане УКи. Абсолютно заслуженном, как я считаю.

Ти ще не на позиції "щітати" будь-що про Юкі.
   
консерва - это потому что 1 сообщение в день, а не 25? Да еще и не каждый день захожу. В отличие от "успешных" жителей забугорья, которые каждый божий день да и ночь, как nik тут демонстрируют свои фантомные боли.

Уже много раз это обсуждали, что из себя представляют местные колбасники. Это по определению Митта Ромни люди которые неспособны обеспечить себя и живущие за счёт государства. Трамп начал этим бездельникам резать социал и заставлять идти работать, вот у них и начало крышу рвать. А ведь так хорошо было при Обаме этим "Аттилам",  Uki_ и прочим. Сиди себе целый день, бей баклуши, получай солидное пособие по безработице и продовольственные талоны (фудстемпы). И можно круглые сутки торчать на украинском форуме и рассказывать про свою "успешность" в Америке.  :lol:

Как вдруг резко всё изменилось.  :)
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...

Уже много раз это обсуждали, что из себя представляют местные колбасники. Это по определению Митта Ромни люди которые неспособны обеспечить себя и живущие за счёт государства. Трамп начал этим бездельникам резать социал и заставлять идти работать, вот у них и начало крышу рвать. А ведь так хорошо было при Обаме этим "Аттилам",  Uki_ и прочим. Сиди себе целый день, бей баклуши, получай солидное пособие по безработице и продовольственные талоны (фудстемпы). И можно круглые сутки торчать на украинском форуме и рассказывать про свою "успешность" в Америке.  :lol:

Как вдруг резко всё изменилось.  :)

Ти думаєш, Аттіла і Юкі сидять на "пособію" - бо, очевидно, ти б так робив?  :pooh_lol:
Почитай про одного з них, йолопе!  :pooh_lol:

https://molbuk.ua/publicacii/57634-za-kordonom-mi-duzhe-potrbn.html
   
Почитай про одного з них, йолопе!  :pooh_lol:

аааааа   :lol:   

   
Ти думаєш, Аттіла і Юкі сидять на "пособію" - бо, очевидно, ти б так робив?  :pooh_lol:
Почитай про одного з них, йолопе!  :pooh_lol:

https://molbuk.ua/publicacii/57634-za-kordonom-mi-duzhe-potrbn.html

4.4. Заборонено розголошення приватної інформації про кожного з учасників ФУПу без їхнього дозволу.

дозвил есть?  :facepalm:
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...

4.4. Заборонено розголошення приватної інформації про кожного з учасників ФУПу без їхнього дозволу.

дозвил есть?  :facepalm:
:facepalm:
склєроз, батєнька?!
   
4.4. Заборонено розголошення приватної інформації про кожного з учасників ФУПу без їхнього дозволу.

дозвил есть?  :facepalm:

Тисни "Доповідь"!  :punish:
   
Тисни "Доповідь"!  :punish:

 :facepalm: тут дятлов валом. за ними не заржавеет
   
Тисни "Доповідь"!  :punish:

За що тиснути?

Сам "Аттила" заперечує, що є Андрієм Ключевським. Так що ти нічого не порушив. 



   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...

Тобто Аттила до Ключевськго жодного стосунку не має? Цікаво. Не знв що він самозванець.
   
Re: Uki_ в Ніколи? И без ссылки на пункт Правил? Ню-ню...

Тобто Аттила до Ключевськго жодного стосунку не має? Цікаво. Не знв що він самозванець.
Це означає - "may be yes or may be no"
   
За що тиснути?

Сам "Аттила" заперечує, що є Андрієм Ключевським. Так що ти нічого не порушив. 

Мокша, а що ти так полюбляєш притягувати щось з інших форумів? Ти настільки побитий життям за останні 9 років, що окрім лазання по форумах і збирання цитат більше нічим не займаєшся?  :D
М-да, важке життя манкурта у тебе... Співчуваю...  :(
   
Мокша, а що ти так полюбляєш притягувати щось з інших форумів? Ти настільки побитий життям за останні 9 років, що окрім лазання по форумах і збирання цитат більше нічим не займаєшся?  :D

Бггг, молдован, ну який же ти розумово обмежений.  :facepalm1:

Навіщо десь лазити? Треба всього лише мати добру пам'ять і гугл тобі неодмінно допоможе

От дивись, питаємо у пана Гугла ''Форум дурдом Аттила докажи что я Андрей Ключевский''

І пан гугл до ваших послуг
   
Бггг, молдован, ну який же ти розумово обмежений.  :facepalm1:

Навіщо десь лазити? Треба всього лише мати добру пам'ять і гугл тобі неодмінно допоможе

От дивись, питаємо у пана Гугла ''Форум дурдом Аттила докажи что я Андрей Ключевский''

І пан гугл до ваших послуг

А якщо він і Андрій - то ЩО з того? Це якось впливає на факт твоїх шакалячих повадок?
   
Бггг, молдован, ну який же ти розумово обмежений.  :facepalm1:

Навіщо десь лазити? Треба всього лише мати добру пам'ять і гугл тобі неодмінно допоможе

От дивись, питаємо у пана Гугла ''Форум дурдом Аттила докажи что я Андрей Ключевский''

Мокша, і що?
Тобі дописувач GizmoGremlin задав питання про твою шакалячу натуру. А я лише додам, що манкурти типу тебе, які накопичують жовч на протязі 9 років, мають проблеми з розумом і здоров'ям в цілому   ;)

Останнє редагування: 9 листопада 2018 20:13:53 від Аттила
   
Бггг, молдован, ну який же ти розумово обмежений.  :facepalm1:

Навіщо десь лазити? Треба всього лише мати добру пам'ять і гугл тобі неодмінно допоможе

От дивись, питаємо у пана Гугла ''Форум дурдом Аттила докажи что я Андрей Ключевский''


Мокша, так ти визначся: я - Андрій чи ні?  :lol:
   
До речі, це гілка на захист Uki_, всяка мокшансько-амиранська шакаляча гидота намагається її зафлудити.  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія