Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Батько наш Бандера

Re: Батько наш Бандера

А хто той Сусанін що спочатку зробив країну політичним аутсайдером. Мародери захопили владу за допомогою німецьких грошей, пограбували вщент здорові продуктивні сили, промисловців, підприємців, представників малого бізнесу, трудове селянство, інтелігенцію. Тих власників активів хто не встиг втекти до буржуїнів ненависних розстріляли чи відправили у заслання. І потім облагодєтєльствувал и колишніх найманих працівників. Хто лизав чоботи кривавим комісарам взяли у підручні, а хто сторонився так і залишився в наймі. Тільки з легендою що він є акціонер того бандокартелю.
А потім через надлюдські зусилля тягнули за волосся у світле майбутнє. Фіни й поляки якось в тому темному залишились. Двадцять років тягнули. Мало було. Тоді розтягнули за чуби з фюрером, той західняків та балтів у світлий союз інший чехів та поляків у світлий рейх. Фінам знову не повезло. Не дотягнулись трохи. Ну а коли подєльнік не тільки буржуїнам, в морду наваляв, а й братану в пику затопив то з буржуїнами прийшлось брататись.
Ну а потім коли колишнього подєльніка не стало вже прийшлось тягнути в світле майбутнє пів рейха,чехів, поляків, корейців. От так більше сорока років в темінь тягнули, якби перед самим виходом з тунелю до того омріяного світла не охляли зовсім. А ті кого тягнули не розбіглись невдячні. Мало хто там залишились, бо кому тягнути. Але ті хто залишились вдячні, що їх тягнули. Відтягнули від самсунгів та хюндаїв відсталих. Тепер передовим ракетобудуванням з Америкою можуть рівнятись.

хм

а якщо абстрагуватись від ідеології...
якими методами сталін міг би вийти на подібні результати?
   
Re: Батько наш Бандера

я не говорю нічого...антидемокр атично, людиноненависницько  і багато в чому дуже тупо; але результат отримав більш менш
   
Re: Батько наш Бандера

це при тому, що бандера був такий самий антидемократичний і людиноненависницьки й, а подекуди навіть не тупий...
   
Re: Батько наш Бандера

ну може бандера міг розказати чому українцем бути добре напр. селянину, ну чи робітникові, та навіть і якомусь співакові/художнику; але йому було важко переконати в тому інженера чи адвоката
   
Re: Батько наш Бандера

ти не уявляєш, як людям зараз серуть в мозок...
пересічний посполитий не може зрозуміти де добре а де погано..де правда а де брехня...
тому що мистецтво медіа маніпуляцій досягнуло свого апофігею......далі тільки як оруел писав

короче...журналізм треба заборонити..і блогерів
есть разные цивилизации, русская и европейская . І в них поняття добре і погано різні.
   
Re: Батько наш Бандера

ну може бандера міг розказати чому українцем бути добре напр. селянину, ну чи робітникові, та навіть і якомусь співакові/художнику; але йому було важко переконати в тому інженера чи адвоката

Лев Ребет та Дмитро Яців з вами не погоджуються.
   
Re: Батько наш Бандера

винятки, які підтверджують правило...
ПС ...ось у нас ігор лапін є... так само адвокат; щоправда вчився на факультеті підвищення кваліфікації, але то таке.....
   
Re: Батько наш Бандера

винятки, які підтверджують правило...
ПС ...ось у нас ігор лапін є... так само адвокат; щоправда вчився на факультеті підвищення кваліфікації, але то таке.....
І чим вони винятки і як підтверджують ?

Вот ви для мене виняток, дописуєте українською, і деколи в унісон пропагандонам
   
Re: Батько наш Бандера

я не говорю нічого...антидемокр атично, людиноненависницько  і багато в чому дуже тупо; але результат отримав більш менш
Та Адольф якби стільки часу мав то знаєш який би результат був? Та він наприкінці і в нього був не гірший, але той третій рейх розвалили. Ну а потім з четвертим рейхом те саме сталось. То які можуть бути виправдання тим людським стражданням та поневірянням коли воно все на глиняних ногах побудоване було.
   
Re: Батько наш Бандера


А хто той Сусанін що спочатку зробив країну політичним аутсайдером.


для відповіді на це питання пошукай в історії часи, коли українці (можна вести родословну від самих полян) були цивілізаційно рівні сусідам.

полякам, росіянам, туркам.

коли таке було?

а українці і росіяни на якийсь час склали конкуренцію не комусь а США. світ був біполярним. Половина світу крутилась у орбіті СССР
   
Re: Батько наш Бандера

це при тому, що бандера був такий самий антидемократичний і людиноненависницьки й, а подекуди навіть не тупий...
А це не перебільшення порівнювати можливості сучасного хуйло і Нємцова скажімо? Чи на той час скажімо Мао і Че Гевари? Хоча останній при владі встиг побувати на відміну від Степана.
   
Re: Батько наш Бандера

це при тому, що бандера був такий самий антидемократичний і людиноненависницьки й, а подекуди навіть не тупий...


у Бандери влади не було щоб маховик репресій на державному рівні розгорнути

але будучи у підпіллі за наказом Бандери убивали націоналістів (братів по зброї) які просто не визнавали першість Бандери або висловлювали сумніви у правильності методів
у більшовиків такого не було поки не прийшли до влади

Бандера був значно більш хворим психопатом ніж Сталін
   
Re: Батько наш Бандера

Поляни не могли скласти конкуренцію полякам росіянам і туркам.
 :lol:  ::lol:  :lol:
Яке слушне зауваження.
   
Re: Батько наш Бандера

Поляни не могли скласти конкуренцію полякам росіянам і туркам.
 :lol:  ::lol:  :lol:
Яке слушне зауваження.


поляни склали конкуренцію хозарам, візантії і норманам

результат відомий
   
Re: Батько наш Бандера

Цікаво, як інородців плющить від нашого Бандери... :)
   
Re: Батько наш Бандера

Навіть САСУ БЛЯД вирішив, що ну його нахyй.
   
Re: Батько наш Бандера

поляни склали конкуренцію хозарам, візантії і норманам

результат відомий

Так, звісно відомий, але виявляється не всім.
Звідси і страждання.
   
Re: Батько наш Бандера

у Бандери влади не було щоб маховик репресій на державному рівні розгорнути

але будучи у підпіллі за наказом Бандери убивали націоналістів (братів по зброї) які просто не визнавали першість Бандери або висловлювали сумніви у правильності методів
у більшовиків такого не було поки не прийшли до влади

Бандера був значно більш хворим психопатом ніж Сталін
Ви про той період коли Гітлер і Сталін скоординовано напали на Польщу і Степан вийшов із польської тюрми? Коли загострився конфлікт між мельниківцями та бандерівцями? Доведеться нагадати, що Мельник перший поставив Бандеру, Стецька та їх прихильників під організаційний трибунал. Крім того нагадую що саме ви постійно закидаєте бандерівцям співпрацю з нацистами. Хоча саме їх арештували, а багатьох ліквідували нацисти після оголошення незалежності України у Львові. До речі подейкують що арештовували з допомогою окремих представників мельниківцівЯкі дійсно з ними більше співпрацювали.Я уявляю скільки бруду вилила б ваша братія на українських повстанців та їх симпатиків якби українці стали шанувати Мельника та його прибічників.
   
Re: Батько наш Бандера

ну може бандера міг розказати чому українцем бути добре напр. селянину, ну чи робітникові, та навіть і якомусь співакові/художнику; але йому було важко переконати в тому інженера чи адвоката
+====================================================+
Бандера був своїм для тих, хто вважав що держава - для людей.
А юризди та бюрократи чомусь бажають що люди - для держави.
В цьому принципова різниця!
   
Re: Батько наш Бандера

+====================================================+
Бандера був своїм для тих, хто вважав що держава - для людей.
А юризди та бюрократи чомусь бажають що люди - для держави.
В цьому принципова різниця!

ОТО ЛАЖАНУВ!
   
Re: Батько наш Бандера

А це не перебільшення порівнювати можливості сучасного хуйло і Нємцова скажімо? Чи на той час скажімо Мао і Че Гевари? Хоча останній при владі встиг побувати на відміну від Степана.

че гевара був упоротий двіжун без тормозів типу гіркіна чи укробілецького... то не до порівняння з мао, який був джерелом упоротості;
для хуйло ж головне результат
   
Re: Батько наш Бандера

Ви про той період коли Гітлер і Сталін скоординовано напали на Польщу і Степан вийшов із польської тюрми? Коли загострився конфлікт між мельниківцями та бандерівцями? Доведеться нагадати, що Мельник перший поставив Бандеру, Стецька та їх прихильників під організаційний трибунал. Крім того нагадую що саме ви постійно закидаєте бандерівцям співпрацю з нацистами. Хоча саме їх арештували, а багатьох ліквідували нацисти після оголошення незалежності України у Львові. До речі подейкують що арештовували з допомогою окремих представників мельниківцівЯкі дійсно з ними більше співпрацювали.Я уявляю скільки бруду вилила б ваша братія на українських повстанців та їх симпатиків якби українці стали шанувати Мельника та його прибічників.


арештували Бандеру за самоуправство, і тримали фактично як заручника.
Стецько і Шухевич продовжували працювати на німців після арешту Бандери так, ніби нічого не сталось.та і Бандера закликів про боротьбу не робив



 
   
Re: Батько наш Бандера

ОТО ЛАЖАНУВ!

гаврюша не знає що таке інтегральний націоналізм...
і при тому шанує його ідеолога.... 
   
Re: Батько наш Бандера

гаврюша не знає що таке інтегральний націоналізм...
і при тому шанує його ідеолога.... 


може він провансалець?  8-)
   
Re: Батько наш Бандера

може він провансалець?  8-)

напевно...він же любить сало...
   
Re: Батько наш Бандера

щось я у працях Донцова я не зустрічав такого терміну: інтегральний нацоналізм.
щоправда, не можу похвалитися, що читав усі його праці.
   
Re: Батько наш Бандера

щось я у працях Донцова я не зустрічав такого терміну: інтегральний нацоналізм.
щоправда, не можу похвалитися, що читав усі його праці.

Ідеологію ОУН до 1943 р. називають інтегральним націоналізмом.

Іван-Павло Химка та Пер Андерс Рудлінг стверджують що українські націоналісти ніколи не вживали термін інтегральний націоналізм.
Цю назву для означення ідеології ОУН запропонував Джон Армстронг після Другої світової війни.
Також інколи термін «інтегральний націоналізм» замінюють одним словом «інтегралізм».
   
Re: Батько наш Бандера

щось я у працях Донцова я не зустрічав такого терміну: інтегральний нацоналізм.
щоправда, не можу похвалитися, що читав усі його праці.

від праць донцова мусоліні пахне
   
Re: Батько наш Бандера

ну це для нас зараз Мусоліні поганий і фашизм зло

а тоді це був мейнстрім, той же Черчіль від Мусоліні окропом сцяв і називав його ідеальним політиком

тому засудження варті більше не Донцов і Бандера, а ті, хто таке пробує на стяг підняти у ХХІ ст. коли цивілізація уже давно тоталітаризм прожувала і висрала, будь то тоталітаризм заради перемоги нації чи класу.
   
Re: Батько наш Бандера

ну це для нас зараз Мусоліні поганий і фашизм зло

а тоді це був мейнстрім, той же Черчіль від Мусоліні окропом сцяв і називав його ідеальним політиком

тому засудження варті більше не Донцов і Бандера, а ті, хто таке пробує на стяг підняти у ХХІ ст. коли цивілізація уже давно тоталітаризм прожувала і висрала, будь то тоталітаризм заради перемоги нації чи класу.

ну тут до упрт претензії...  таких як вятрович
   
Re: Батько наш Бандера

Лев Ребет та Дмитро Яців з вами не погоджуються.
Та й Шухевич не зрозумів би
   
Re: Батько наш Бандера

Іван-Павло Химка та Пер Андерс Рудлінг стверджують
Не знаю, як другий, але твердження першого можна автоматично ігнорувати
   
Re: Батько наш Бандера

Не знаю, як другий, але твердження першого можна автоматично ігнорувати

ну так, можна, аби не сказав, що на зелене світло дорогу переходити
а то теж будеш ігнорувати
   
Re: Батько наш Бандера

Та й Шухевич не зрозумів би

Ребет такий самий монстр  у юристпруденції, як і Вишинський... тільки я ще не визначив хто з них монструозніший
   
Re: Батько наш Бандера

Ребет такий самий монстр  у юристпруденції, як і Вишинський... тільки я ще не визначив хто з них монструозніший

Зализуєш свою палаючу дупу, то юристи не такі то українці не такі.
Приєднуйся до палаючого олдбоя бо Бандера -  батько, і для селянина, і для робітника, і для юриста, і для інженера, а хуйло взагалі зробило так, що якщо москалі бачать українця то вони автоматично думають, що він бандерівець
   
Re: Батько наш Бандера

   
Re: Батько наш Бандера

Та й Шухевич не зрозумів би

Та то в них палає бо вони думають, що українці то такі селюки і нічо іншого не можуть.

Я колись дуже давно зареєструвався на севастопольському форумі то вони вважали, що на заході України тільки картоплю вирощують і не вірили що одна з найбільших ІТ індустрій у Львові.
   
Re: Батько наш Бандера

Бандера -  батько, і для селянина, і для робітника, і для юриста, і для інженера




 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія