Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теракти у москві

Re: Теракти у москві

"И повторяю, что это не повод рыдать и кричать
Всё останется точно таким, как всё есть
А те, кто знают, в чём дело, знают и будут молчать
Потому, что Тайный Узбек Таджик уже здесь"
   
Re: Теракти у москві

https://t.me/info_ua2022/4013

Це театральна постанова.
   
Re: Теракти у москві

Ну значить хуйловські силовики були підготовлені до теракту
Я помню в 22г. смотрел это видео, тогда целью того "мероприятия" были не учения, а внушение ненависти к украинским солдатам, выдавая за террористов, одев форму пиксель, желтые повязки и даже один с чубом бегал.
   
Re: Теракти у москві

На олівєжополь форумі пенси розповідають що відос з відрізанням вуха - "нарісований"

"наші рєбята так поступать нє могут"

   
Re: Теракти у москві

 
   
Re: Теракти у москві

  https://t.me/Radicalisation_chat/10360633
А вот это уже лишнее. Люди погибли от рук ФСБшников, это жертвы кремлевского террористического тиранического режима. Чему этот тип радуется?
   
Re: Теракти у москві

  https://t.me/Radicalisation_chat/10360633

Виконується завєт хуйла:
Мачіть в сартірє!
   
Re: Теракти у москві

А вот это уже лишнее. Люди погибли от рук ФСБшников, это жертвы кремлевского террористического тиранического режима. Чему этот тип радуется?

да не факт...пока
   
Re: Теракти у москві
N88

Для нас хороший шанс виявити консерв що радісно аплодують терористам і намагаються нас замазати в це гімно.
   
Re: Теракти у москві

У Мюрида такая версия

...По факту удар по Крокусу - это предложение Кремлю сократить до минимума финансирование и поддержку Талибана. В противном случае «можем повторить»™.

Отсюда и полное отсутствие публичных требований, и показная бесчеловечность нападения. А сами террористы - просто расходный и дешевый материал. Не эти, так какие-то другие....
   
Re: Теракти у москві

да не факт...пока

Факт. Не надо вмешиваться в дела других стран. И терактов не будет. Все это последствия хуйловской политики.
   
Re: Теракти у москві

Факт. Не надо вмешиваться в дела других стран. И терактов не будет. Все это последствия хуйловской политики.

Не,ну эт само собой....

Вспомни,как хуйло оправдывал заход в Сирию...Будем воевать с терроризмом на дальних подступах..

И чо? Навоевал?
   
Re: Теракти у москві

Вухо таджику на камеру відрізав нацист з "русіча"...
   
Re: Теракти у москві

Не,ну эт само собой....

Вспомни,как хуйло оправдывал заход в Сирию...Будем воевать с терроризмом на дальних подступах..

И чо? Навоевал?

Всьо ідьот по плану  (tu)
   
Re: Теракти у москві
Ale

Для нас хороший шанс виявити консерв що радісно аплодують терористам і намагаються нас замазати в це гімно.
Іди квіти поклади, хуєсос)
   
Re: Теракти у москві

У Мюрида такая версия

...По факту удар по Крокусу - это предложение Кремлю сократить до минимума финансирование и поддержку Талибана. В противном случае «можем повторить»™.

Отсюда и полное отсутствие публичных требований, и показная бесчеловечность нападения. А сами террористы - просто расходный и дешевый материал. Не эти, так какие-то другие....

А що каже генерал СВР ?
   
Re: Теракти у москві

А що каже генерал СВР ?

Инсайдов по теме пока нет

Думаю,что нет их и в Кремле
   
Re: Теракти у москві

Инсайдов по теме пока нет

Думаю,что нет их и в Кремле
фсмислі, той єблан знає в котрій годині і куда сре хуйло і немає інсайдів,  :weep:
   
Re: Теракти у москві
N88

Іди квіти поклади, хуєсос)

Стуканув модеру, може вгомонять вас на нілька тижнів.
   
Re: Теракти у москві

Инсайдов по теме пока нет

Думаю,что нет их и в Кремле

виходить шо косвенно підтвердження шо Ігіл.
   
Re: Теракти у москві
N88

Квіти я класти не буду бо мені їх не шкода.
А от вестись на спроби полєзних ідіотів виставити нас прихильникам терористів не варто.
   
Re: Теракти у москві
Ale

Стуканув модеру, може вгомонять вас на нілька тижнів.
Стукати себе по макітрі, підарас)
   
Re: Теракти у москві


Кількість загиблих під час атаки на російський "Крокус Сіті Холл" зросла до 82 осіб

Кацапи повідомляють, що затримали двоє підозрюваних у Брянській області. Вони громадяни Таджикистану.
оце такі у нас тачики? я їх собі трішки інакшими уявляла. таких і за українців прийняти можна..
   
Re: Теракти у москві

виходить шо косвенно підтвердження шо Ігіл.

Та да....

" Победили,причём раза 3, на дальних подступах"  :shuffle:
   
Re: Теракти у москві

оце такі у нас тачики? я їх собі трішки інакшими уявляла. таких і за українців прийняти можна..

ти підтормажуєш - це фейк
   
Re: Теракти у москві

фсмислі, той єблан знає в котрій годині і куда сре хуйло і немає інсайдів,  :weep:

Ну він експерд по холодильниках а не терактах.
   
Re: Теракти у москві

Мені у всьому цьому кацапському балагані трішки жаль лише нещасних таджиків, яких явно що просто приплели цапами-відбувайлами  8-)
   
Re: Теракти у москві
Ale

Що казали терористи про вибухи будинків в 1999 році)

«Також Батчаєв і Кримшамхалов заявили, що вони не мали з Басаєвим і Хаттабом ніяких зв'язків і що операція із здійснення вибухів будинків була організована особисто директором ФСБ Миколою Патрушевим, а її куратором був віце-адмірал Герман Угрюмов. Згідно з твердженням терористів, що також міститься в їх листі, Угрюмов згодом помер не від серцевого нападу, а був ліквідований ФСБ.»

Що стало з розслідувачами)

«Два члена громадської комісії під головуванням Ковальова, депутати Держдуми Сергій Юшенков і Юрій Щекочихін загинули в 2003 році[100][101][102][103]. В організмі Щекочихіна, зокрема, знайшли отруйний фенол, який не повинен перебувати в організмі людини[104]. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, причина смерті Юрія Щекочихіна — важка загальна інтоксикація, що виразилася в синдромі Лайєлла[104].»
   
Re: Теракти у москві

Те, що розстріляна там публіка була вся вздовж і впоперек зетники - я і так здогадувався  8-)
   
Re: Теракти у москві
Ale

Як символічно що теракт стався на концерті пікніка- як і реакція кацапського суспільства на відрізання вух)

«Рисуй кровью
Апокалипсис сейчас.
На дворе средневековье,
Мракобесие и джаз.
 
Мракобесие и джаз!
Истуканы себя вводят
В электрический экстаз.
Мракобесие и джаз!
Не поверишь,
Все украдено до нас.»
   
Re: Теракти у москві

   
Re: Теракти у москві
PAL

Будет еще  X(

https://t.me/info_ua2022/4014

Так!
Можєм павтаріть!
з нетерпінням чекаю - що цього разу? Інтрига!
Нє, інтрига не у тому, кого звинуватять, а у тому, скільки кацапів завалять, більше чи менше?
   
Re: Теракти у москві
PAL

А вот это уже лишнее. Люди погибли от рук ФСБшников, это жертвы кремлевского террористического тиранического режима. Чему этот тип радуется?

чим більше кацапів подохне, тим менш нам (або нашим дітям) роботи!
   
Re: Теракти у москві

Так!
Можєм павтаріть!
з нетерпінням чекаю - що цього разу? Інтрига!
Нє, інтрига не у тому, кого звинуватять, а у тому, скільки кацапів завалять, більше чи менше?


на якийсь час можуть заборонити концерти...
   
Re: Теракти у москві
PAL

да не факт...пока

практично доведений факт, виступ хуйла поставив останню крапку
   
Re: Теракти у москві

Не,ну эт само собой....

Вспомни,как хуйло оправдывал заход в Сирию...Будем воевать с терроризмом на дальних подступах..

И чо? Навоевал?

Оффтоп
Я не пойняв, щось пропустив?  8-:
Відколи це Дончанін перейшов від "пині" на "хуйло"? Аж башні зашаталісь від несподіванки, може ще й українською почне писати?
/Оффтоп
   
Re: Теракти у москві
PAL

фсмислі, той єблан знає в котрій годині і куда сре хуйло і немає інсайдів,  :weep:

у хуйла алібі - він з холодильника не вилазив!  :lol:
   
Re: Теракти у москві

Оффтоп
Я не пойняв, щось пропустив?  8-:
Відколи це Дончанін перейшов від "пині" на "хуйло"? Аж башні зашаталісь від несподіванки, може ще й українською почне писати?
/Оффтоп

може то програмний код змінює?
проба - хуйло

пи си
такце програмний код змінює хфамілію на автентичну назву
   
Re: Теракти у москві
PAL

на якийсь час можуть заборонити концерти...

тю, є ще метро, чи продуктові супермаркети решті-решт!
   
Re: Теракти у москві
PAL

Оффтоп
Я не пойняв, щось пропустив?  8-:
Відколи це Дончанін перейшов від "пині" на "хуйло"? Аж башні зашаталісь від несподіванки, може ще й українською почне писати?
/Оффтоп

це ж автозаміна, ну!  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія