Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Повернення (частина 2)

Re: Повернення (частина 2)

Договорняк чи ні , але є версія, що єврейське лобі в США вирішило віддати на заклання нашу націю, яку вони так,  м'яко кажучи,  не долюблюють  :(

Як страшно жити…
   
Re: Повернення (частина 2)

Як страшно жити…

Абсолютно нічого смішного, а факт залишається фактом.
Андрій Мельник розповідав, як він в перші дні війни пробився до лідера вільних демократів Німеччини,  і як той відповів: " Нема чого і напружуватися. Через три дні росія вас захапає"
   
Re: Повернення (частина 2)

Розумієте, це ж не тільки те, що в Рашки були хворобливі  фантазії загарбати нас за три дні. Про ці три дні знали всі лідери Заходу. І вони дали мовчазну згоду на те, що " якщо загарбаєте за три дні і потім буде тиша,  ну то і амінь".   Це зрозуміло?
   
Re: Повернення (частина 2)

Це просто диво, що цього не сталося.
І це диво називається "надзвичайна жага українського народу до свободи"  [ua]
   
Re: Повернення (частина 2)

хотів написати йому різні трагічні історії тільки за останні два тижні але передумав

Бачив твою фірму, молодець  (tu)
   
Re: Повернення (частина 2)

Дуже вправно працює іпсо кацапське - фокусують значну частину ненависті на тих хто нам союзники, такі які є, інших просто нема.
І міф про всесильне НАТО якому розмазать рашку як раз харкнути і завалити нас зброєю і грошима можуть льогко, просто не хочуть, гади - поширюється.

А і ми і союзники не білі і пухнасті, а многогрішні і вони і ми маємо і пройоби і помилки і вважаємо власні інтереси найважливішими і всі праві, бо інакше просто не буває.  Не можна піддаватись на  провокації.
   
Re: Повернення (частина 2)

Дуже вправно працює іпсо кацапське - фокусують значну частину ненависті на тих хто нам союзники, такі які є, інших просто нема.
І міф про всесильне НАТО якому розмазать рашку як раз харкнути і завалити нас зброєю і грошима можуть льогко, просто не хочуть, гади - поширюється.

А і ми і союзники не білі і пухнасті, а многогрішні і вони і ми маємо і пройоби і помилки і вважаємо власні інтереси найважливішими і всі праві, бо інакше просто не буває.  Не можна піддаватись на  провокації.

А ніхто і не піддається.  В Українців нема іншого виходу, як боротися і перемогти. Бо інакше, якщо б кацапи нас загарбали, то вони просто б фізично знищили всю пасіонарну частину українства. Це вже всім зрозуміло, на що ті нелюди здатні  :X
   
Re: Повернення (частина 2)

Дорогенькі мої фупчики, без НАТО нам не перемоги
   
Re: Повернення (частина 2)

Дорогенькі мої фупчики, без НАТО нам не перемоги

Так про те і мова - без допомоги союзників ми довго не вистоїмо. Тому каци і закидають інфовірусню, що настроює і нашого і західного манюпаса на взаємні претензії і збільшує непорозуміння і недовіру
   
Re: Повернення (частина 2)

На сході страхіття, повірте, села розвалені, людей немає, собаки і коти тільки горнуться.
   
Re: Повернення (частина 2)

Розумієте, це ж не тільки те, що в Рашки були хворобливі  фантазії загарбати нас за три дні. Про ці три дні знали всі лідери Заходу. І вони дали мовчазну згоду на те, що " якщо загарбаєте за три дні і потім буде тиша,  ну то і амінь".   Це зрозуміло?

І що? Україну раніше завжди сприймали частиною рашки.....
   
Re: Повернення (частина 2)

І що? Україну раніше завжди сприймали частиною рашки.....

ТАК
   
Re: Повернення (частина 2)

На сході страхіття, повірте, села розвалені, людей немає, собаки і коти тільки горнуться.
Куди їздили конкретно? Можно в приват.
Машини добрі берете? Позашляховики? Вони часто зберігають життя.
Ви молодець.
   
Re: Повернення (частина 2)

Він пише з IP/Host: 217.196.161.--- [Україна]
Ім'я провайдера:    ЧП "Колумб"
Сайт провайдера:    http://columbus.te.ua/
Номер AS провайдера:    16223
Місцезнаходження:    Україна, Тернопіль

Я так розумію, волонтерить десь як Бандер1вець, ганяє на фронт автівки.
Коли останній раз повертався, наздогнала звістка, що екіпаж однієї з таких автівок вже встиг загинути.
А питання екзистенційне, чим ми українці завинили перед небом.
Якось так.
Можливо, і так. Але прозвучало якось... Несподівано, чи шо.
   
Re: Повернення (частина 2)

На сході страхіття, повірте, села розвалені, людей немає, собаки і коти тільки горнуться.
На півдні теж саме, Оріхів це вже другий Бахмут . А від села Чарівне (це як приклад) нічого не залишилось
   
Re: Повернення (частина 2)

Все добре у мене, окрім розуміння.
Для чого ця війна?
Побував вже на фронті, відвезли 4 машини воїнам. Пока поверталися виявилось, що моя машина Honda CR-V вже мертва.
 :X
Хабаравск ответь на вапрос для чего эта вайна?
   
Re: Повернення (частина 2)

Агресор, звичайно. Але лобі вирішило не ризикувати і  пожертвувати  нами.
Нема в мене іншого пояснення тому, чому так неквапливо  нам допомогають

Погоджуюсь
   
Re: Повернення (частина 2)

Куди їздили конкретно? Можно в приват.
Машини добрі берете? Позашляховики? Вони часто зберігають життя.
Ви молодець.

Херсонщина
Деталі недоречно писати, так мені сказали
































Останнє редагування: 12 серпня 2023 08:04:55 від ХАБАРОВСЬК
   
Re: Повернення (частина 2)

Ще 3 машини в ремонті, скоро знову в дорогу
   
Re: Повернення (частина 2)

Все добре у мене, окрім розуміння.
Для чого ця війна?
Побував вже на фронті, відвезли 4 машини воїнам. Пока поверталися виявилось, що моя машина Honda CR-V вже мертва.
 :X

Якби таке питания задав собі пересічний москаль, це було б логічно
Але питає людина, на країну якої напали, на другому році війни?!
   
Re: Повернення (частина 2)

Погоджуюсь
Ну, то погодься, що кацапи збирають знов совок. Хіба це можливо зробити без війни?
В нас всього два варіанти - або воювати проти кацапів, або разом з ними проти когось.
   
Re: Повернення (частина 2)

Що мовчиш? Ну я тобі відповім для чого ця війна:  Війна для того щоб такі педофіли-збоченці як Хуйло, Пригожин, Володін, Жиріновский  і  просто  людожери, різні Медведєві, Ковальчуки, Ротеннберги,  Патрушеви  не панували над українцями і не вирішували їх долі. Тебе така відповідь задовольнить?
   
Re: Повернення (частина 2)

Що мовчиш? Ну я тобі відповім для чого ця війна:  Війна для того щоб такі педофіли-збоченці як Хуйло, Пригожин, Володін, Жиріновский  і  просто  людожери, різні Медведєві, Ковальчуки, Ротеннберги,  Патрушеви  не панували над українцями і не вирішували їх долі. Тебе така відповідь задовольнить?

Так
   
Re: Повернення (частина 2)

Херсонщина
Деталі недоречно писати, так мені сказали
Херсощіна це не схід

   
Re: Повернення (частина 2)

Херсонщина
Деталі недоречно писати, так мені сказали
А де у нас на Херсонщині зараз лінія фронту?
ну там те бої йдуть
   
Re: Повернення (частина 2)

Херсонщина
Деталі недоречно писати, так мені сказали

Ви ж казали про схід. То, думаю, може в моїх краях були.. :(
   
Re: Повернення (частина 2)

Можливо, і так. Але прозвучало якось... Несподівано, чи шо.
Та тут нарід просто звихнувся на зраді. Нема, щоб включити мізки і розмислити, що людина мала на увазі.
   
Re: Повернення (частина 2)
Ale

Договорняк чи ні , але є версія, що єврейське лобі в США вирішило віддати на заклання нашу націю, яку вони так,  м'яко кажучи,  не долюблюють  :(
Пий пігулки)
   
Re: Повернення (частина 2)

Що мовчиш? Ну я тобі відповім для чого ця війна:  Війна для того щоб такі педофіли-збоченці як Хуйло, Пригожин, Володін, Жиріновский  і  просто  людожери, різні Медведєві, Ковальчуки, Ротеннберги,  Патрушеви  не панували над українцями і не вирішували їх долі. Тебе така відповідь задовольнить?





+
 І щоб українці жили на своїй земли. Я, наприклад, в українському Харкові , а не десь в Магадані або у Варкуті на засланні, по таборах.
Той хто не буде воювати за  українську волю буде здихати за москальське рабство. Або бігти за кордон.
   
Re: Повернення (частина 2)

Херсощіна це не схід

Показати зображення...
Для західняка - це все Схід. Ще якось на Одесу можуть сказати південь, а далі то  вже схід, не дивуйтеся.
   
Re: Повернення (частина 2)

+
 І щоб українці жили на своїй земли. Я, наприклад, в українському Харкові , а не десь в Магадані або у Варкуті на засланні, по таборах.
Той хто не буде воювати за  українську волю буде здихати за москальське рабство. Або бігти за кордон.
Та це все зрозуміло - мусимо воювати, варіантів нема.
Сентенція була значно глибша. Хто зрозумів - той зрозумів.
   
Re: Повернення (частина 2)

Для західняка - це все Схід. Ще якось на Одесу можуть сказати південь, а далі то  вже схід, не дивуйтеся.
та ні тут щось не те. То він в селі чіліть, то бах пару тижнів і вже волонтер на сході. фігня якась
   
Re: Повернення (частина 2)

та ні тут щось не те. То він в селі чіліть, то бах пару тижнів і вже волонтер на сході. фігня якась
А що тут складного і вимагає часу?
Доєднався до тих, хто спроваджує техніку на фронт, дав гроші, і поїхав - все просто.
   
Re: Повернення (частина 2)

А що тут складного і вимагає часу?
Доєднався до тих, хто спроваджує техніку на фронт, дав гроші, і поїхав - все просто.
Немає фронту на Херсонщині
   
Re: Повернення (частина 2)

Та хрен з машиною, воїни загинули
але у старттопіку ти згадав про машину а не про воїнів
   
Re: Повернення (частина 2)
N88

О, і тут темник про євреїв в кацапів.
   
Re: Повернення (частина 2)

але у старттопіку ти згадав про машину а не про воїнів

Малося на увазі,  мабуть, що " моя машина мертва"  разом з тими, кому її передали  :(
Людина під враженням і  не встані слова  правильні добирати.
   
Re: Повернення (частина 2)

Немає фронту на Херсонщині
Невже?
   
Re: Повернення (частина 2)

Невже?
Так. Якщо мати на увазі лінію прямого зіткнення
   
Re: Повернення (частина 2)

Невже?
Ото власне.
А де, до речі, наші форсували Дніпро?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія