Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сироєжкін і Електронік :weep:

Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Да.
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

а ще був Світлофор Моргайко   :gigi:

 8-:

http://teatr.kolomyya.org/performances/sv_morhayko/
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

А опівночі- в Пєтропавловскє-Камчатском полночь
в пєтропавловскє-камчатском как всєгда - полночь
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Кто- то выше писал про театр у микрофона. Помню такую. Интереса не вызывала ( по возрасту), а вот хорошую  дикцию и некоторые фамилии актеров (!) помню.
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Вобчем, уважаемые фупчики, не пломбиром единым ( за 20 копеек)... :gigi:
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Я дуже любив слухати радіопостановки, як зараз пам'ятаю чарівну історію Юрія Нагібіна "Каменное эхо"... то була якась магія
потім, вже дорослим почав читати його твори і щоденники, і ще раз переконався в таланті автора.
Пам'ятаю, поїхали в Коктебель і там на пляжі тихенько слухали з сайта "Старое радио"... на пляжі був вайфай, так шо можна було й слухати )
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Боже, ото сборище старперов тут собралось, мамадарагая
маладиє годи, годи маладиє
нє било і нєт лучше етіх лєт
лучше етіх лєт
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

в пєтропавловскє-камчатском как всєгда - полночь
У меня было ощущение, когда я это слышала, что там всегда полночь.
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

А кто по телеку помнит сериал Лесси?
Это про собаку, колли.
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Я дуже любив слухати радіопостановки, як зараз пам'ятаю чарівну історію Юрія Нагібіна "Каменное эхо"... то була якась магія
потім, вже дорослим почав читати його твори і щоденники, і ще раз переконався в таланті автора.
Пам'ятаю, поїхали в Коктебель і там на пляжі тихенько слухали з сайта "Старое радио"... на пляжі був вайфай, так шо можна було й слухати )


мені більше всіх лісова пісня запам'яталась... страшно було довсцику
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

А кто по телеку помнит сериал Лесси?
Это про собаку, колли.
був такий,  ще був Фліппер, про дельфіна
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

А кто по телеку помнит сериал Лесси?
сам серіал не пам'ятаю
але лессі сприймалося як синонім до породи коллі в дитинстві
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Флиппера не помню, а Лесси- да, это общая одна колли была.
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

А союз апполон кто-нить тут смотрел в прямом эфире?
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Ща мы тут всех вас вычислим
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Ого!
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

І Лессі, і Фліппер подобались)
Лісова Пісня так, була мегаготичною
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Ща мы тут всех вас вычислим
Аха, тут куча позиций, как просчитать :)
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Мое Ого к Союз- Аполлон.
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Ніби ніхто не згадував українського радіо передачу ''Від суботи до суботи''. Гуморески, приколи тощо на вишуканій українській мові в озвучці київських акторів.
Шикарна була передача!
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Ніби ніхто не згадував українського радіо передачу ''Від суботи до суботи''. Гуморески, приколи тощо на вишуканій українській мові в озвучці київських акторів.
Шикарна була передача!
Ооо, так так, улюблена була!
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:


Від звуків деяких позивних мене аж пересмикнуло від совкового безпросвіття...
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Мое Ого к Союз- Аполлон.
Не смотрел?
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Ностальгії нема ,навіть таке відчуття що ніколи не хотів би щоб ті часи повернулись
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Не смотрел?
  Нет, вот поэтому и Ого.
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Ностальгії нема ,навіть таке відчуття що ніколи не хотів би щоб ті часи повернулись
А врага надо знать в лицо. Я утрирую, конечно, времена не выбирают, но люди  могут делать революции.
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

  Нет, вот поэтому и Ого.
Отож)
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

ще був австралійський про кінгуру, скіппі здаєтья, і ще передача умєлиє ручкі, ми передразнювали на ачюмєлиє ручькі
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

я туди навіщось весь час листи писав із відповіддями на їх питання по географії  :weep:

я на радіо свобода писав, щастя що на пошті певно трапилась якась порядна людина і викинула того листа в смітник, а це рік 87-й, як тепер памятаю, а то передали б куда треба, мав би проблеми на свою дитячу голову  :laugh:

Останнє редагування: 23 жовтня 2021 22:48:20 від Came Tak
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

По Маяку была передача "полевая почта юности", там зачитывали бодренькие письма из армии , а потом песни передавали  :)
Звідтіля

"Рок-наряд"
"Легко на сердце от песен тяжелых" (с)  :super:
Болтались на Моонзунді і на таке приймали і "тащились"

   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

я на радіо свобода писав, щастя що на пошті певно трапилась якась порядна людина і викинула того листа в смітник, а це рік 87-й, як тепер памятаю, а то передали б куда треба, мав би проблеми на свою дитячу голову  :laugh:

 :-B
Ми з товаришем в Комсомольську Правду, але крамольні тексти про багатопартійність.
Це в наші 12-14 років, початок семидесятих
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Завжди засинала пізно, пам'ятаю, о 23.05 була якась передача "Радіо Юность", там були більш-менш сучасні на той час пісні. Типа, по заявках, не пам'ятаю вже. Я під них засинала, а потім бабуня тихенько виключала радіо, щоб о шостій воно не почало грати.

Ще памятаю, як в дев'яностих всі почали масово відмовлятися від послуг "радіо" - адже за це сплачували щомісяця якісь гроші, "за обслуговування".
Літні люди довгий час не відмовлялися від того радіо, казали - а раптом війна, все наїпнеться, то хоч по радіо будемо дізнаватися, куди ногами до вибухів лягати. Не знаю, чи працюють зараз ті радіоточки в старих домах?

А взагалі бабуня розповідала, як під час війни взагалі не вимикали радіо, у них, як і майже у всіх тоді, була чорна така тарілка, обтягнута вощеним чорним папером. І про перемогу перший раз по радіо сказали після другої години ночі, а перед цим ввечері диктор попередив, що сьогодні радіо працюватиме до четвертої ранку, бо буде важливе звернення. І всі чекали, коли нарешті проголосять перемогу.

Як тільки почули - бабуня побігла до сусідів - а там вже теж не спали. І люди почали групками на вулицю виходити, прямо вночі, щоб ще і ще  слухати репродуктори - оголошення передавали кожну годину чи півгодини. О шостій вже передавали з підробицями.

Авжеж, у наш час, коли все миттєво стає відомим, така залежність від радіо виглядає дивним, а в ті часи це було.

На кухні у нас був такий, там дійсно було три програми.




А у мене в кімнаті такий був:




До речі, може, хтось знайде саме свій приймач на цьому сайті. "Свій" я знайшла саме там.

https://arttaller.com/kartinki/radio/radiopriyomniki/tranzistori.htm

   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

Ось що знайшла. Нелегко його сховати було, якщо що...


Специальный военный УКВ радиоприёмник Р-312 (Бета). Выпуск с 1954 года. Был предназначен для организации радиосвязи и радиоконтроля в Советской Армии. Считался секретным до 1965 года, выпускался до октября 1971 года

   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:


А у меня отакое) было. А пластинок сколько было.
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

а у 1989 був москоу піс фестівел. Там були оззі, мотлі крю, скід роу, бон джові ну і скорпи
цю радість показали по тв
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

чомусь в совку та постсовку не любили глем-метал
а мотлі крю з моєї точки зору - це найкраще, шо приїздило до совку
ще кращим міг бути лише васп або мановар(але це не глем)
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

А что "Ночной кинозал" только в Одессе был? Ни кто не вспомнил как по окончании вещания 1-го канала каждый день кино показывали после ноля часов.
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

У меня было ощущение, когда я это слышала, что там всегда полночь.
это в 3 часа дня говорили или в 12?
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

А кто по телеку помнит сериал Лесси?
Это про собаку, колли.
смутно, я больше помню про элен и ребят, но то уже не совок был
   
Re: Сироєжкін і Електронік  :weep:

А что "Ночной кинозал" только в Одессе был? Ни кто не вспомнил как по окончании вещания 1-го канала каждый день кино показывали после ноля часов.
в приграничье токо, шоб не смотрели румын и поляков
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія