Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Так ось для чого прокачували Фейгіна?

Re: Так ось для чого прокачували Фейгіна?

Та слухайте, чого ви срорите ? Була ж вже інфа що вони переплутали місце пуску , їх привезли не в те пєрвомайське. От аби подивитися на що попадає ракета з того , іншого Пєрвомайського куди вони мали прибути

бльо...
Добрийранок!
ПОчинаймо все с початку!
   
Re: Так ось для чого прокачували Фейгіна?

Та слухайте, чого ви срорите ? Була ж вже інфа що вони переплутали місце пуску , їх привезли не в те пєрвомайське. От аби подивитися на що попадає ракета з того , іншого Пєрвомайського куди вони мали прибути

от молодець  (tu)
все, гілку можна закривати
   
мрійник..

і взагалі  -  ви якось притулиться до одніє версі : чи знали чи ашіблісь.

та чого тут тулитись, Солонін чітко показав - знали, що стріляли по пасажиру.
Залишається тільки дізнатись по якому, і з якою метою, мали завдання стріляти.
   
Re: Так ось для чого прокачували Фейгіна?

бльо...
Добрийранок!
ПОчинаймо все с початку!
Що не так ?
Ця інформація є у суді, наскільки я знаю й одна з робочих версій є саме та, що мав бути збитим російський літак.  Є ,щоправда дві підверсії, одна з яких - що літака мали збити у російському просторі.
   
Re: Так ось для чого прокачували Фейгіна?

Що не так ?
Ця інформація є у суді, наскільки я знаю й одна з робочих версій є саме та, що мав бути збитим російський літак.  Є ,щоправда дві підверсії, одна з яких - що літака мали збити у російському просторі.

 :weep:  :weep:  :weep:
це просто фантастично
   
Re: Так ось для чого прокачували Фейгіна?

Що не так ?
Ця інформація є у суді, наскільки я знаю й одна з робочих версій є саме та, що мав бути збитим російський літак.  Є ,щоправда дві підверсії, одна з яких - що літака мали збити у російському просторі.

бльо....
от шо значить не дивитися лукашєвіча...
   
Re: Так ось для чого прокачували Фейгіна?

ви ж казали
Про Кремль я точно не казав. Про те, що його зненацька і ХЗ для чого в історію тисячолітньої давнини понесло, казав.

Ну і
В нього амбіції щодо правильності своїх поглядів і їх обгрунтованості по історії другої світової - рівня Б-г. Подивіться інтерв'ю з Кисельовим Є.
Я як раз його шанувальник щодо такої роботи.
А ось з Руссю там він себе показав посередньо. Нестачу фактів використав на трактування у стилі - ось вам хахли, якщо щось не подобається.
   
Re: Так ось для чого прокачували Фейгіна?

Солонін виглядає дуже потужньо
Я от додивився до його розрахунків міцності труби і "пола". Думаю йому ще прилетить від професіоналів за таке порівняння. Дарма він. Хоча зрозуміло, що він так хотів барвистості додати.
   
Re: Так ось для чого прокачували Фейгіна? Нове

Я от додивився до його розрахунків міцності труби і "пола". Думаю йому ще прилетить від професіоналів за таке порівняння. Дарма він. Хоча зрозуміло, що він так хотів барвистості додати.

я сопроматів не вчив, але думаю що тут якась підстава/наживка  -  типу  класичний приклад/парадокс.
аби якщо лукашенка поведеться і зав"яжеться на дискусію, то знов помножити його на зеро.

подивимося )


пс. нє, чисто " інтуітивно" як може " консольно закріплена балка" бути менш міцною за тонкостінну трубу?
аєоа...  за протоколом стеля  салону  розлетілася  на друзки. А от шо з підлогою салону?

Останнє редагування: 4 серпня 2021 18:43:46 від kleynod
   
Re: Так ось для чого прокачували Фейгіна?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія