Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Заявки новозареєстрованих користувачів на включення опції "Створити тему"

Дайте, будь-ласка, можливість створити тему. Дякую
   
Дайош можливість РАДІ створювати теми!!!!! (((((((((
   
ДАЙТЕ ДОПУСК К СОЗДАНИЮ ТЕМ!!

присоединяюсь к этому громкому оратору :pooh_lol:
   
відредагуй і напиши "какаo" кирилицею і без лапок. повідомлення залишиться порожнім

Дякую! Це корисно!
   
Прошу доступ до утворення гілок.
   
Прошу надати допуск до можливості брати участь в голосуваннях.
   
Прошу надати допуск до можливості брати участь в голосуваннях.
Якщо припустимо десь в парку чи в лісі, ти реально промовиш те саме що написав тут, то я чомусь вважаю що результат ти отримаєш скоріше.
Нажаль.
Чи нащастя. ))
   
и мне включите
   
прошу мневключить опцию создавать тему
   
умоляюключите,пожалуйста
   
присоединяюсь к этому громкому оратору :pooh_lol:
имне тоже пожалуйста
   
Дайте, будь-ласка, можливість створити тему. Дякую
   
...буваю тут не часто, але б хотілося, щоб мав можливість створити тему...дякую...)))
   
Я не дуже розумію, як на мене, не гасить умов одмінестрация.  Пане, як ви бот, тут навить прихильники певної політсили фіксять, таке бува. пережевимо.
   
Дайте пожалуйста возможность создавать темы и редактировать свои сообщения.
То Т9 иногда правит не правильно (
   
айте пожалуйста возможность создавать темы и редактировать свои сообщения
   
Мне тоже включите, я хочу темы с целью культурного обмена создавать.
   
Прошу дати можливість створювати теми
   
Чи можна для мене ввімкнути можливість створення тем?
Я здебільшого читаю, відписуюсь рідко, але деколи виникає бажання висловити якусь точку зору або задати питання, а флудити в чужих темах неохота...
   
вибачте, не знайшла відповідну тему.

можливо змінити ім'я?

прошу змінити Бздашек_Западловськ ий на donna

дякую!
   
Добрий ранок. Будь ласка увімкніть мені можливість створювати теми, редагувати ти голосувати. Дякую.
   
добрий день
в мене не працює пошук
ще хотів би редагувати повідомлення, бо помилок забагато )
дякую
 
   
Цитата: Ви не можете шукати повідомлення на цьому форумі.
Цитата: Вибачте, вам не дозволено створювати закладки.
Администрация, включите, пожалуйста, обе опции на Форуме.
Спасибо !
   
Добрий ранок. Будь ласка увімкніть мені можливість створювати теми, редагувати ти голосувати. Дякую.
Добре, ну хоч редагування та голосуваня увімкніть. Дякую.
   
Повторно прошу активувати пошук на форумі та редагування повідомлень.
   
Так как я не могу создавать новые темы, а также я не вижу существующей темы, где можно было бы обращаться к модераторам, то пишу здесь.

Модераторы, я отправил несколько уведомлений на сообщения, дико и мерзко нарушающие правила ФУП 4.5 и 4.6 в этой теме:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1058524.0
Там такой треш творится, такое впечатление, что это не "Клуб ФУП", а "Клуб некрофилов". И призывы к убийству. Это нормально тут??? Почему никто из модераторов не отреагировал на мои уведомления? Хотя прошло уже два дня. А там шизофрения некоторый комментаторов только продолжается.
   
Повторно прошу активувати пошук на форумі та редагування повідомлень.

 :fuck:

Бодливой карове бог рогов не дал :pooh_lol:
   
Так как я не могу создавать новые темы, а также я не вижу существующей темы, где можно было бы обращаться к модераторам, то пишу здесь.

Модераторы, я отправил несколько уведомлений на сообщения, дико и мерзко нарушающие правила ФУП 4.5 и 4.6 в этой теме:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1058524.0
Там такой треш творится, такое впечатление, что это не "Клуб ФУП", а "Клуб некрофилов". И призывы к убийству. Это нормально тут??? Почему никто из модераторов не отреагировал на мои уведомления? Хотя прошло уже два дня. А там шизофрения некоторый комментаторов только продолжается.
4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.
 Вас це не засмучує? Таке некрофільське порушення правил ФУПу? Себе все, їньшим - закон? Асмодей хочь не вийоживаеться. 
   
4.8. Заборонено мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.
 Вас це не засмучує? Таке некрофільське порушення правил ФУПу? Себе все, їньшим - закон? Асмодей хочь не вийоживаеться. 
А кто Вам сказал, что у меня 2 ника? Или сами нафантазировали? А вот глум на убитыми и призывы к убийствам в той теме даже доказывать не надо.
   
А кто Вам сказал, что у меня 2 ника? Или сами нафантазировали? А вот глум на убитыми и призывы к убийствам в той теме даже доказывать не надо.
Перепрошую, якщо я помилився. Це ваш перший нік тут? Раніше вас не баніли? Правда? Вибачте.
   
Перепрошую, якщо я помилився. Це ваш перший нік тут? Раніше вас не баніли? Правда? Вибачте.
Да, первый и единственный ник. И не банили. Не вижу в том ничего удивительного, если быть нормальным человеком, уважающим элементарные нормы поведения.
   
:fuck:

Бодливой карове бог рогов не дал :pooh_lol:
Шановна адміністрація, повторно прошу відкрити пошук по старих гілках, щоб можна цю стару тваринку регулярно тикати носом у його ж лайно. А також відкрити редагування своїх постів, з планшета незручно набирати, часто помиляюся.
Пс Створення тем не цікавить, хай штабні цим займаються
   
прошу дати доступ
   
кщо можливо,дайте можливість створювати теми.дякую
   
Шановна адміністрація, повторно прошу відкрити пошук по старих гілках, щоб можна цю стару тваринку регулярно тикати носом у його ж лайно. А також відкрити редагування своїх постів, з планшета незручно набирати, часто помиляюся.
Пс Створення тем не цікавить, хай штабні цим займаються


 :fuck:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія