Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Скільки нам коштує профанація зеленої енергетики?

А то у мене сусід у городах, вже весь дах будинку сонячними панелями укрив.
Тепер замість городу, будує сонячну ферму.
А я за нього плати, нахєо він мені впав.  (td)
Здається ми не настільки багаті, щоб займатися такою херньою.
   
5% ринку електроенергіі за 1% виробленоі ее приблизно
   
У нас за селом, замість виророщувати овочі, фрукти чи пшеницю, заїбєніли сонячну ферму гектарів на десять а може і двадцять.
Нафуя, нам така хєрня на потрібна?
   
Розподілена мережа малих електростанцій вигідна тому, що зменшує витрати на транспортування електрики.
Вигідна власнику. Бо забезпечує живлення навіть під час аварій в мережах.

Чому ж профанація?
   
Re: Скільки нам коштує профанація зеленої енергетики?

А я за нього плати, нахєо він мені впав. 

 у порівнянні скільки крадуть на іншому - то херня собача що ти за нього платишь. але екологія все ж таки як не крути.
   
Розподілена мережа малих електростанцій вигідна тому, що зменшує витрати на транспортування електрики.
Вигідна власнику. Бо забезпечує живлення навіть під час аварій в мережах.

Чому ж профанація?
Профанація в тому, що ніхто ту сонячну енергію не використовує для власних потреб, а всю її віддають у мережу.
А для власних потреб використовують електроенергію із загальної мережі. Оце і є пройфанація.
Та і вопще, якщо є доступ до звичайногої електрики, вся ця зелена енергетика срана профанація.
   
Не рахуй гроші в чужому гаманці.
Сусід твій покищо нічого не заробив можливо заробить років через 5-7
зелений тариф до 2030р. а потім це буде (сусід) конкурент на енегоринку
   
Не рахуй гроші в чужому гаманці.
Сусід твій покищо нічого не заробив можливо заробить років через 5-7
зелений тариф до 2030р. а потім це буде (сусід) конкурент на енегоринку
Та не питання, тільки його гроші із моєї кишені, а це мене напряга.  (td)
   
Профанація в тому, що ніхто ту сонячну енергію не використовує для власних потреб, а всю її віддають у мережу.
А для власних потреб використовують електроенергію із загальної мережі. Оце і є пройфанація.
Та і вопще, якщо є доступ до звичайногої електрики, вся ця зелена енергетика срана профанація.
Платять за різницю вироблено - спожито за місяць. таким чином використовують.
а по факту платити потрібно булом як в профанації
   
Та не питання, тільки його гроші із моєї кишені, а це мене напряга.  (td)
Твої гроші і в АЕС і ГЕС і ТЕЦ . Не напрягає що за ТЕЦ переплачуєш
   
Платять за різницю вироблено - спожито за місяць. таким чином використовують.
а по факту платити потрібно булом як в профанації
аа, ну трошки менша профанація, хоча все рівно профанація.
   
Це майбутнє енергетики
   
Розподілена мережа малих електростанцій вигідна тому, що зменшує витрати на транспортування електрики.
Вигідна власнику. Бо забезпечує живлення навіть під час аварій в мережах.

Чому ж профанація?

Бо дорого. Адже цей зелений тариф вводився не для ефективності а для того, щоб колесников бабло косив.
   
Це стимуляція розвитку. Адже там з кожним роком тариф падає чи ні ?
   
Це стимуляція розвитку. Адже там з кожним роком тариф падає чи ні ?
Це стимуляція профанації, коли орну землю віддають під нафуй нікому не потрібні сонячні ферми.
   
Re: Скільки нам коштує профанація зеленої енергетики?
LAR

Це стимуляція розвитку. Адже там з кожним роком тариф падає чи ні ?
[/quote
Падает для тех кто позже подключается, там по годам расписано, но и стоимость оборудования падает.
   
нужно стимулировать установку солнечных панелей на новостроях
   
Та не питання, тільки його гроші із моєї кишені, а це мене напряга.  (td)
Гроші не з твоєї кищені, а від підприємців, які платяь за просту енергію як за зелений тариф, а підприємців у нас сотни тісяч, враховуючи магазини. Гроші з твоєї кишені підуть ахметову за жителів донбасу які ніхуя не платять уже п'ятий рік поспіль, так що не переймайся.
   
Re: Скільки нам коштує профанація зеленої енергетики?
LAR

Профанація в тому, що ніхто ту сонячну енергію не використовує для власних потреб, а всю її віддають у мережу.
А для власних потреб використовують електроенергію із загальної мережі. Оце і є пройфанація.
Та і вопще, якщо є доступ до звичайногої електрики, вся ця зелена енергетика срана профанація.

Потребляемая электроэнергия вычетается из выработанной.  Вовремя генерации , если у тебя есть потребление, то в сеть эта электроенергия не идёт.
   
рано чи пізно коли будуть модернізувати чергову атомку, і він буде платити за тебе   B-)
   
Re: Скільки нам коштує профанація зеленої енергетики?
LAR

А, вообще работа солнечных панелей завораживает. Ты ещё не проснулся, а панели уже генерируют. Сегодня панели включились в 5.15 утра и процесс идёт до 20.30. За световой день из панелей рассчитанных на 20квт. выработано с минусом потреблённой 132 кВт. За солнцем будущее, через лет пять таких станций будет много.
   
Років сім тому була програма інвестицій на вітряки в Німеччині.
Під 6% річних дохід. Програма на 10 років.
Мінімальний пакет був в 100к
60к євро при вкладенні 100к. Незле. :)
Може і тепер є подібне на інвестування але на очі не попадає.

А те що в Україні люди ставлять панелі то є добре.
Маю тут в тарифі 7євро в рік плюс пару центів в кіловаті в вигляді податку на компенсацію за залений тариф і не парюсь. Кожен рік частка сонця вітру і біо росте. Вітер цього року вже 10%.
А в Украіні краще ті компенсаціі не показуати бо будуть зрадойобити до побиття панелей.


   
В Швеції є і сонячна енергетика і вітряки. Окуєнно дорога хєрня, шо коштує всім іншим купу грошей, бо на це сісілісти/зелені дають великі дотації. Ця енергія "золота" порівняно з атомною чи гідро. Вітряки наприклад не можуть крутитися, коли швидкість вітра перевищує якусь межу, а в Швеції дме частенько дай боже, а крім того мусять крутитися по технічних нормах коли штиль і тоді вони "жеруть" енергію.

Найбільше вігоди від того мають фермери - власники земель. За оренду місця під вітряк енергокомпанії платять 200 000 крон в рік. 5 вітряків і маєш 100 000  єврів в рік...ні за що можна сказати.
   
Re: Скільки нам коштує профанація зеленої енергетики?
LAR

Це стимуляція профанації, коли орну землю віддають під нафуй нікому не потрібні сонячні ферми.

А, ещё наличие "зелёных" станций обязывает Облэнерга напряжение в сети держать в нормативных пределах, так что некоторым соседям от этих панелей тоже плюс.  ;)
   
Re: Скільки нам коштує профанація зеленої енергетики?
IP

Не рахуй гроші в чужому гаманці.
Сусід твій покищо нічого не заробив можливо заробить років через 5-7
зелений тариф до 2030р. а потім це буде (сусід) конкурент на енегоринку

ти зі своєї кишені оплачуєш цей тариф.
хоча можливо ще якісь кіотські гроші за це падають, цікаво скільки.
   
Ось що нас чекає:

Цитувати
Солнечная энергетика Испании на грани разорения

Испания — один из главных производителей солнечной энергии в Европе. Но из-за кризиса, ударившего по европейской экономике, эта прогрессивная отрасль оказалась на грани разорения. Её представители говорят, что не смогут заплатить по кредитам, после того, как правительство сократило государственные субсидии. Пострадают банки, люди могут лишиться работы.

Министр энергетики Хосе Мануэль Сория представил новый план «улучшения рентабельности» для альтернативных видов энергетики. А это значит, что государственные субсидии отрасли сократятся с 7,5% в общем доходе до 5,5%.

Эту меру сочли необходимой для того, чтобы бороться с бюджетным дефицитом, который в электроэнергетике превышает €25 млн. Также с августа на 3,2% вырастет плата за электричество; правительство планирует получить за счёт данной меры дополнительные €400 млн в этом году и €900 млн — в следующем.

«Уменьшение выплат вынудит компании отрасли значительно сократить число рабочих мест и количество инвестиций в Испании», — прокомментировала меры правительства Ассоциация компаний-энергетиков Испании.

Крупные государственные субсидии стали причиной расцвета солнечной энергетики в Испании. С 2006 по 2012 год производство электроэнергии солнечными электростанциями увеличилось вдвое, поставив страну на 4-е место в мире по этому показателю. В 2010 году 2,7% электроэнергии Испании было получено из солнечной энергии. В 2012 году государственные субсидии в стремительно развивающуюся отрасль составили €8,6 млрд — почти 1% от ВВП страны. Объёмы кредитов, выданных испанскими банками, достигли почти €30 млрд.

За 2012 год суммарная мощность действующих во всём мире гелиоэнергетических установок выросла на 31 гигаватт (ГВт), превысив рубеж в 100 ГВт. Сегодня они производят уже столько же электричества, что и 16 крупных угольных или атомных электростанций. Но возможно, что экономический кризис в Европе внесёт существенные коррективы в развитие солнечной энергетики.
   
ти зі своєї кишені оплачуєш цей тариф.
хоча можливо ще якісь кіотські гроші за це падають, цікаво скільки.
Кіотське бабло пішло мусорам на пріуси які вони усі уже порозбивали, зараз нові машинки їм видали уже.
   
А є десь інфа, як розподілено вироблення зеленої електроенергії? Тобто скільки держава купує і буде купувати за бакси по 5х тарифам і скільки за грифню? Тобто, якщо в панелі інвестує закордонна компанія, то прибуток вигрібатися буде в $.

Моя думка, що для нашої країни зелена ее, - це тупе викачування бабок з лоха(тут розуміється наша держава і всі з кого податки збираються) закордонними шулерами ( ну і нашими також ).
   


нинадазавидовать .
   
Цитувати
спанський сценарій на українському ґрунті
Наслідки цього атракціону теж відомі. Найбільш показовим прикладом є Іспанія – країна, де кліматичні умови є чи не найсприятливішими у Європі для будівництва сонячних електростанцій. Іспанська влада це теж розуміла – і запровадила у середині 2000-х високі зелені тарифи для нових сонячних потужностей (у 2008 вони становили 32 євроценти).

Інвестори швидко - майже так, як зараз в Україні – будували нові електростанції. Якщо в 2007 році вони становили 637мегават, то в 2008 – 3355 мегават, тобто, зросли в п’ять разів. Іспанія вийшла в світові лідери у сонячній енергетиці (до речі, завдяки тим темпам вона досі залишається в топ-10 країн за потужністю сонячних електростанцій).

А далі щось пішло не так. Нововстановлені сонячні гігавати у сприятливих іспанських умовах генерували терават-години електроенергії, яку держава зобов’язалася купувати по завищених зелених тарифах. У 2012-му власники електростанцій отримали $10.6 (!!!) мільярдів субсидій – що становило третину від усієї вартості згенерованої в країні електрики.

При цьому на сонячну генерацію припадало відсотків п’ять, не більше. Суми субсидій накопичувалися, і зрештою дефіцит енергосистеми, який мала покривати держава, сягнув 24 мільярдів євро. І все це – в умовах глобальної економічної кризи.

Уряд Іспанії усвідомив, що створив катастрофу. Але механізм її виправлення був не набагато кращим –в країні запровадили ліміт на спорудження нових сонячних потужностей, потім скасували зелений тариф, і насамкінець – запровадили ретроспективний податок на «сонячні кіловати».

Сонячна енергетика в країні фактично перестала розвиватися. Від неї сахалася влада, на неї нарікали громадяни (бо саме з їхніх кишень, зрештою, і надходили кошти на виплату зелених тарифів). І зараз, коли в світі встановлюють десятки гігават нових потужностей і отримують від них найдешевшу енергію, Іспанія залишається осторонь. Так, є ознаки, що в 2017 році ситуація почне змінюватися, але в будь-якому випадку країна вже втратила роки часу і мільярди євро – виключно через неефективну політику субсидування.

http://texty.org.ua/pg/article/editorial/read/79056/Zupynitsa_V_Ukrajini_slid_negajno_prypynyty_budivnyctvo
   
Гроші не з твоєї кищені, а від підприємців, які платяь за просту енергію як за зелений тариф, а підприємців у нас сотни тісяч, враховуючи магазини. Гроші з твоєї кишені підуть ахметову за жителів донбасу які ніхуя не платять уже п'ятий рік поспіль, так що не переймайся.
А підприємці у нас утримують багадєльні, а не комерційні підприємства з метою отримання прибутку.
Тому свої додаткові витрати закладуть в ціну товару або послуги, які я заплачу зі своєї кишені як кінцевий споживач.
   
Re: Скільки нам коштує профанація зеленої енергетики?

Если есть хоть капля мозгов - то можно понять, что стимуляция малых зеленых электростанций - благо для страны. Даже если тему пропихивал Колесников и он же срубил на ней бабла. (Что не факт - вполне мог и обанкротится, война, аннексия Крыма, ну х.з.)
   
Если есть хоть капля мозгов - то можно понять, что стимуляция малых зеленых электростанций - благо для страны. Даже если тему пропихивал Колесников и он же срубил на ней бабла. (Что не факт - вполне мог и обанкротится, война, аннексия Крыма, ну х.з.)

От в цьому і біда: навіть на економічні теми люди розмовляють гаслами а не цифрами.
   
А то у мене сусід у городах, вже весь дах будинку сонячними панелями укрив.
Тепер замість городу, будує сонячну ферму.
А я за нього плати, нахєо він мені впав.  (td)
Здається ми не настільки багаті, щоб займатися такою херньою.

у брата в Днепре, сосед живет в своем доме, два этажа вверх+ один в низ, установил пару лет назад панель в высоту дома, заключил договор с  местным "ДнепрЭнерго", который покупает у него электричество, а деньги на счет. По текущим счетам платит отдельно, ничего не аккумулирует. С момента установки владелец доволен, что слон, точных цифр не знаю, но сосед даже не думает о чем-то другом.
   
Если есть хоть капля мозгов - то можно понять, что стимуляция малых зеленых электростанций - благо для страны. Даже если тему пропихивал Колесников и он же срубил на ней бабла. (Что не факт - вполне мог и обанкротится, война, аннексия Крыма, ну х.з.)

Сам процесс положительный, но оформлен не лучшим образом. Он выглядит сейчас как пирамида ммм. Авантюра, которую после прекращения стимуляции, будет тяжело поддерживать. Она загнется так же как и выросла.
В полноценной солнечной электростанции должен быть долговечный мощный акк. Это дорогое удовольствие, обязательное для настоящего автономного питания. У нас редко тратятся на него, поскольку можно забрать из сети утром и вечером, а днем излишек закачивать в сеть. Что будет с этими системами, когда закачивать излишек перестанет быть выгодным?
   
А то у мене сусід у городах, вже весь дах будинку сонячними панелями укрив.
Тепер замість городу, будує сонячну ферму.
А я за нього плати, нахєо він мені впав.  (td)
Здається ми не настільки багаті, щоб займатися такою херньою.

Как обычно, кое кто знает лучше что надо делать соседу, со своим домом/землей.   :suicide2:
   
Профанація в тому, що ніхто ту сонячну енергію не використовує для власних потреб, а всю її віддають у мережу.
А для власних потреб використовують електроенергію із загальної мережі. Оце і є пройфанація.
Та і вопще, якщо є доступ до звичайногої електрики, вся ця зелена енергетика срана профанація.
+==========================================================================================+
Не бреши! Мій старший має 2 комплекти сонячних панелей по 18 штук. І зараз ця система дає йому 35 кВт*годин
електрики на добу. І ще стоїть система акумуляторів на 1200 А*годин. Ця система забезпечує його потреби 
9 місяців на рік на 100%. Тільки 3 зимових місяці він трошки споживає електрику з мережі. Система ВЖЕ 
окупилася!
Тому "срана профанація" у тебе в голові виключно!
   
Re: Скільки нам коштує профанація зеленої енергетики?
IP

Если есть хоть капля мозгов - то можно понять, что стимуляция малых зеленых электростанций - благо для страны. Даже если тему пропихивал Колесников и он же срубил на ней бабла. (Что не факт - вполне мог и обанкротится, война, аннексия Крыма, ну х.з.)

в чому благо? Без акумуляторів це просто розбалансує енергетику. Й живе воно за рахунок маневрових потужностей які в день простоюють.
   
Re: Скільки нам коштує профанація зеленої енергетики?

Мій старший має 2 комплекти сонячних панелей по 18 штук. І зараз ця система дає йому 35 кВт*годин
електрики на добу. І ще стоїть система акумуляторів на 1200 А*годин. Ця система забезпечує його потреби
9 місяців на рік на 100%. Тільки 3 зимових місяці він трошки споживає електрику з мережі. Система ВЖЕ
окупилася!

У нас интенсивностью солнечного излучения около 1000 кВт⋅ч/(м²⋅год). Или 2,74 кВт⋅ч/(м²⋅день).
Т.е. выработанной энергии порядка 500-600 Вт⋅ч/(м²⋅день).
Для 35 кВт⋅ч/день, нужно порядка 70м² панелей. Стоимость такой площади панелей не меньше $7000. Плюс стоимость аккумов и электроники. В $10 000 вроде как не вписывается.
Боле четверти миллиона гривен для одномоментного вложения.
Какая окупаемость, если для себя?!
Только если для для продажи по зеленому тарифу. Да и то, совсем не за пару лет.


Останнє редагування: 24 травня 2018 03:01:43 від OlegP
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія