Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Я вже вам сказала, що Ваш ВВВ і так пише - під ніком рст.

ЛОЛ!

Однаковий запах цугу від РСТ і від Батарейки.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Це більше нагадує помсту... Якщо вже визначено за крокі.

Читай вище. А Крокі давно написав, що щодо асті, то був його act, цирковий номер. І він навіть ніколи з нею в контакті не був і т.д.

Якби я хотіла помститися  :facepalm1: , то є набагато кращі кандидати. Я вважаю Крокодила в принципі беззлобною людиною.
   
Читай вище. А Крокі давно написав, що щодо асті, то був його act, цирковий номер. І він навіть ніколи з нею в контакті не був і т.д.

Якби я хотіла помститися  :facepalm1: , то є набагато кращі кандидати. Я вважаю Крокодила в принципі беззлобною людиною.
Хто краще крокі? :S
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Однаковий запах цугу від РСТ і від Батарейки.

РСТ колись стверджував, що ніколи не писав на цузі.

Але він також стверджував, що я писала йому в приват, а цього ніколи не було.

Ну, про те, що я нібито в нього закохалась (наратив його і ASSті), то це повний фейспам  :laugh:  Я і 50-річний з копійками юльок на німецькому велфері, що співжиє з песиком і якого я в очі не бачила??

Це щось неймовірне (С)  :weep:  :weep:  :weep: Брехунець, що шукав уваги і не більше.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Хто краще крокі? :S

Хехехе  :rotate:
   
А як же Кадра без тебе?
так як і була раніше

Може ви обоє підете?
:fuck:
   
Хехехе  :rotate:
Не, хе-хе, а ХТО? ;o
   
передай мені на зберігання.
передам тому кому скажеш.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Не, хе-хе, а ХТО? ;o

Дід Пихто! Не скажу.
   
Крокодил у моєму списку вище. Я вже не раз писала, що це один із найрозумніших і наймудріших дописувачів, якщо мати бажання заглянути за ширму його приколів і тролінгу.

Я би залюбки віддала йому свій нік. Але із супу він пішов, а на юаполітікс, де він зараз, я забанена. Якщо хтось може із ним зв"язатися, напишіть йому і спитайте, чи він хоче його взяти.
Малява від Кракаділа
Передайте Inanni величезну крокодилячу подяку,
і шо крокодил її дуже любить!
Нажаль, вимушен відмовитись. Піти на таке – означае здатися і це дуже порадуе форумну зелень. Після того, як пішла ОленаЮрівна, , можливо, зявиться адекватний модератор. Який перегляне «довічників». А якшо нє – значить нє і форум так і залишиться в обіймах зеленоблазнів.
--- --- ---
Для Громадянці Даунбасу, на її допис: «Мене крокодил вживу бачів в 2015 в Маріуполі, не тільки бачів, а і сметану з черешнею куплену для нього тріскав, аж за вухами лящало.
Про те що він мене хотів трахнути дізналась від форумчанки десь за місяць потому».
Шановна, ти вже зовсім їбанулася. Твоя палаюча вдача прєдполагаєт можливість здвігу по фазє і вона вже, мабуть, наступіла. Отвєчу по пунктах:
1. Ніхєра крокодил не тріскав. Ти за 2-3 рази його бачила лише в похмільном відє  та в пяном – у цей час крокодил неїси. Ти йому силой навязувала жрачку, пхала в холодільнік і казала: «НЕ ПИЙ!!!». Але крокодил пив. В очєрєдной раз зайдя і увідя, шо тварина нетвереза ти останній раз сунула йому хлібину і розізленно пішла. Прошло вже більше 6 років(!!!) а твій пукан досі палае, та палае щч більш. Шо удівітєльно: ніхто тебе не просив «спасать пропащого», він відказувався, да і це було неможливо зробить жрачкой (яка вкрокодила була) і словами «Не пий!».
2. WOW!!! Розділю на 3 пункти:
а) крокодила нещодавно кінул партнер по іграх і доходу майж не стало. Він хаотично шукав вихід, бухав і депресував. У такий час єбля стоїть на останньому місці.
б) ти по характеру – сильна жінка-домінатрікс, тож скоріш тиб крокодила виїбла, а не він тебе:))
в) інтересно, хто та форумчанка, з якою крокодил так втаємничено общался і таке розказував??? Твоя уявлена подруга?..
Сході в дурдом кращч і перестань несамовито палати.
--- --- ---
ЗЫ: от щ дописи: Громадянки:
«Недавно Дій умер в Донецке, а теперь все верещат что и крокодил зеленый пропал в Мариуполе.»
Хтось може підтвердити оцей пєрєполох у той час? Нікуди крокодил не зникав.
«Стою под подездом, а крокодил из пивнушки только через пол часа пришел.»
- я тебе зустрів в хаті. Це був десь 2-3 похмільний день. А після того, як я тебе проводіл, то завєрнул в магазінчік (про шо тобі казав, за пивом).
«Собрала перед дверью соседей и уже в милицию собирались звонить.»
крокодил був синій, але добре памятає, шо ти була одна. І сунула хлібину (можливо і щє шось, алезапомніл тіко хлібину).
Пані! Тварина, канєшно, польщєна, шо вона так Вас заціпила, але скоріш за все це просто з Вашого боку психічьна хороба. Лікуйтеся.
https://uapolitics.com/index.php?/topic/39970-a-davajte-pogovor%D1%96mo-pro-nejmov%D1%96rnuiu-asti/page-2#entry1197475
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

Коротше, Крокодил відмовився  :(

https://uapolitics.com/index.php?/topic/39970-a-davajte-pogovor%D1%96mo-pro-nejmov%D1%96rnuiu-asti/page-2

Передайте Inanni величезну крокодилячу подяку,

і шо крокодил її дуже любить!

Нажаль, вимушен відмовитись. Піти на таке – означае здатися і це дуже порадуе форумну зелень. Після того, як пішла ОленаЮрівна, , можливо, зявиться адекватний модератор. Який перегляне «довічників». А якшо нє – значить нє і форум так і залишиться в обіймах зеленоблазнів.


:(. Але я розумію таку позицію. Крокодильчик, I  :heart: U too  :love:

Там ще відповідь для Громадянки є, але тут перепощувати не буду, зайде і прочитає. Розбирайтесь між собою самі.

ПС. Бачу, вище випередили.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік
nik

Розгляну всі пропозиції по передачі ніка в хороші руки:)


не треба мене нiкуди передавати.

теж менi...  як видумають щось...  :facepalm1:
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

передай мені на зберігання.
передам тому кому скажеш.

А в чому сенс "на зберігання"? я і сама передам  :gigi:

Піду попрацюю. Всім гарної суботи. З Трійцею, до речі, якщо святкуєте.
   
Тьфу-тьфу  :gigi: ну, читати я буду - хоч дехто намагається мені і це заборонити  :facepalm1: , але писати реально нема коли і не потрібно.
якщо читатимеш то нема сенсу нік віддавати,
все рівно захочеш відповісти комусь.

А я слабка жінка і на жаль, маю загострене почуття справедливості.
:good: таких людей чомусь дуже мало, одиниці на сотню а то і на тисячу...
їх легко можна вичислити по реакції на них мерзоти,
яка ненавидить таких людей і нападає гуртом
та намагається облити брудом і знищити.
аналогічні картинки можна спостерігати і на цьому форумі.
   
Ти створила :laugh:
Купу вигаданих історій з чужого життя))
це свідома брехня чи брєт сумашедчаго? :umnik2:
   
Позвонила, договорились о встрече.
Приехала с черешней и сметаной.
:facepalm: хотів потрахатись а натомість обдристався...
   
РСТ колись стверджував, що ніколи не писав на цузі.

Але він також стверджував, що я писала йому в приват, а цього ніколи не було.

Ну, про те, що я нібито в нього закохалась (наратив його і ASSті), то це повний фейспам  :laugh:  Я і 50-річний з копійками юльок на німецькому велфері, що співжиє з песиком і якого я в очі не бачила??

Це щось неймовірне (С)  :weep:  :weep:  :weep: Брехунець, що шукав уваги і не більше.
РСТ дуже злобний дописувач і злопамятний.
   
А в чому сенс "на зберігання"? я і сама передам  :gigi:

Піду попрацюю. Всім гарної суботи. З Трійцею, до речі, якщо святкуєте.

як можна передати те що ти не можеш передати.

я можу будь-кому передати на будьякому форумі.
маю всюди реєстрації.
   
Но вылезло таки пьяное в жопу...
я підозрювала що він бухає коли прочитала тут його прокльони на адресу юзерів..
твереза притомна людина такого собі не дозволить.. :nea:
до речі на Дурдомі до такого опускались лише двоє - состашу і Мирослава.
   
Інанна, може ви сама зараз буха?
І не лише зараз. Єто ж многоє проясняєт.
:facepalm: у Вас чюйка тільки на бабло (50євр)
   
Коротше, Крокодил відмовився  :(

https://uapolitics.com/index.php?/topic/39970-a-davajte-pogovor%D1%96mo-pro-nejmov%D1%96rnuiu-asti/page-2

Передайте Inanni величезну крокодилячу подяку,

і шо крокодил її дуже любить!

Нажаль, вимушен відмовитись. Піти на таке – означае здатися і це дуже порадуе форумну зелень. Після того, як пішла ОленаЮрівна, , можливо, зявиться адекватний модератор. Який перегляне «довічників». А якшо нє – значить нє і форум так і залишиться в обіймах зеленоблазнів.

:(. Але я розумію таку позицію. Крокодильчик, I  :heart: U too  :love:

Там ще відповідь для Громадянки є, але тут перепощувати не буду, зайде і прочитає. Розбирайтесь між собою самі.

ПС. Бачу, вище випередили.

Цим все сказано.

Дякую Зелений що памьятаєшь як то було у 2015.

Покидьок ти, як виявилось.
   
Попрошу видалити мій профіль і розбанити одного із форумчан. Кого саме - вирішувати Іnаnnі.

Дякую за увагу!
   
Однаковий запах цугу від РСТ і від Батарейки.
ці два ніки не можуть ні про що писати крім подробиць про життя геїв.
таких закоренілих збоченців не може тут бути два, дуже ймовірно що то одна людина.
Ну а Мирося і на ДД дуже мліла від його реплік "підарсосать",
очевидно що її збуджували відповідні асоціації. :facepalm:
   
Малява від Кракаділа
Передайте Inanni величезну крокодилячу подяку,
і шо крокодил її дуже любить!
Нажаль, вимушен відмовитись. Піти на таке – означае здатися і це дуже порадуе форумну зелень. Після того, як пішла ОленаЮрівна, , можливо, зявиться адекватний модератор. Який перегляне «довічників». А якшо нє – значить нє і форум так і залишиться в обіймах зеленоблазнів.
--- --- ---
Для Громадянці Даунбасу, на її допис: «Мене крокодил вживу бачів в 2015 в Маріуполі, не тільки бачів, а і сметану з черешнею куплену для нього тріскав, аж за вухами лящало.
Про те що він мене хотів трахнути дізналась від форумчанки десь за місяць потому».
Шановна, ти вже зовсім їбанулася. Твоя палаюча вдача прєдполагаєт можливість здвігу по фазє і вона вже, мабуть, наступіла. Отвєчу по пунктах:
1. Ніхєра крокодил не тріскав. Ти за 2-3 рази його бачила лише в похмільном відє  та в пяном – у цей час крокодил неїси. Ти йому силой навязувала жрачку, пхала в холодільнік і казала: «НЕ ПИЙ!!!». Але крокодил пив. В очєрєдной раз зайдя і увідя, шо тварина нетвереза ти останній раз сунула йому хлібину і розізленно пішла. Прошло вже більше 6 років(!!!) а твій пукан досі палае, та палае щч більш. Шо удівітєльно: ніхто тебе не просив «спасать пропащого», він відказувався, да і це було неможливо зробить жрачкой (яка вкрокодила була) і словами «Не пий!».
2. WOW!!! Розділю на 3 пункти:
а) крокодила нещодавно кінул партнер по іграх і доходу майж не стало. Він хаотично шукав вихід, бухав і депресував. У такий час єбля стоїть на останньому місці.
б) ти по характеру – сильна жінка-домінатрікс, тож скоріш тиб крокодила виїбла, а не він тебе:))
в) інтересно, хто та форумчанка, з якою крокодил так втаємничено общался і таке розказував??? Твоя уявлена подруга?..
Сході в дурдом кращч і перестань несамовито палати.
--- --- ---
ЗЫ: от щ дописи: Громадянки:
«Недавно Дій умер в Донецке, а теперь все верещат что и крокодил зеленый пропал в Мариуполе.»
Хтось може підтвердити оцей пєрєполох у той час? Нікуди крокодил не зникав.
«Стою под подездом, а крокодил из пивнушки только через пол часа пришел.»
- я тебе зустрів в хаті. Це був десь 2-3 похмільний день. А після того, як я тебе проводіл, то завєрнул в магазінчік (про шо тобі казав, за пивом).
«Собрала перед дверью соседей и уже в милицию собирались звонить.»
крокодил був синій, але добре памятає, шо ти була одна. І сунула хлібину (можливо і щє шось, алезапомніл тіко хлібину).
Пані! Тварина, канєшно, польщєна, шо вона так Вас заціпила, але скоріш за все це просто з Вашого боку психічьна хороба. Лікуйтеся.
https://uapolitics.com/index.php?/topic/39970-a-davajte-pogovor%D1%96mo-pro-nejmov%D1%96rnuiu-asti/page-2#entry1197475
фу..... дайте мне кнопку, я никогда его не разбаню
синячидло.... как в бездну заглянула
   
Сцуко, Ванья решила осчастливить кого-то своим ником..   С такой специфической репутацией-репуцюцией. Хотел бы поглядеть на идиота, шо на такое согласится.

Это все равно шо разместить объяву - "Старая плять с третичным сифилисом передаст свои рабочие трусы в хорошие руки". :facepalm:

Останнє редагування: 19 червня 2021 19:49:28 від SOUTH BLOOD
   
РСТ  50-річний з копійками юльок..
він такий "юльок", як і состашу та Мирослава  :facepalm:
то муляжі, дешеві китайські підробки, заточені кураторами
на дискредитацію Юлі своєю брудною риторикою та підлою поведінкою.
   
Однаковий запах цугу від РСТ і від Батарейки.
та ладно тобі..
РСТ чи Фау колись публічно (і неодноразово!) висловлював побажання опонентам і їхнім дітям, аналогічні тим які помножував по ФУПу крокодил?
Я вже навіть не згадую про ...ну, ти мене зрозумів...
Тобі цього бракує?
   
Попрошу видалити мій профіль і розбанити одного із форумчан. Кого саме - вирішувати Іnаnnі.

Дякую за увагу!
Пані Трейсі, ви так за Вікою слідом що аж  :facepalm:
   
:facepalm: у Вас чюйка тільки на бабло (50євр)
Бути шісткою мабуть вимагає великих розумових зусиль.
   
Пані Трейсі, ви так за Вікою слідом що аж  :facepalm:
Якась третя недооцінена сестра.
   
РСТ дуже злобний дописувач і злопамятний.
Хто???  ;o RSP чи rst ? ІМХО, обидва цілком притомні )))
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік


Тогда вообще перелякалась.
Собрала перед дверью соседей и уже в милицию собирались звонить.
.
Но вылезло таки пьяное в жопу...


Не всегда образ, созданный в интернете, соответствует действительности.
Тут ключевое "в жопу", так что вполне соответствует.
   
Пані Трейсі, ви так за Вікою слідом що аж

В мене вже було прохання. А, тут можливість зробити хорошу справу - видалити мій профіль і повернути на форум одного із забанених.
   
це найімовірніше
зараз растіч почне відшукувати крокодилів-вєр-комариків, передавати їм явки-паролі Інанни - замість взяти і просто однім двіженієм рукі розбанити ці ніки  :facepalm1:
Але взагалі прикольно було б, щоб під ніком Інанна раптом став писати VVV_VVV/
Уявляєте - Inanna ганяє по ФУПу свою улюблену Кадру як козу драну, і раз у раз макає її у дєрьмо, нею ж навалене по форуму?  :gigi:
Я про п'яничек на форумі.Бачила вашу аналітику з розподілом по жінкам та чоловікам.
Якщо не бухаєте, якась інша залежність травмує.)
Терміново в реал.
   
Попрошу видалити мій профіль і розбанити одного із форумчан. Кого саме - вирішувати Іnаnnі.
Мирослава хоче розбану VVVV, можна?
а то тут справді зараз нема грамотного консультанта для Миросі що і як нада сосать.
   
Re: Для Растича і Інших Зацікавлених - Віддати Нік

  На що тільки не здатна старенька, аби привернути до себе увагу. :weep:
   
Цитувати
а) крокодила нещодавно кінул партнер по іграх і доходу майж не стало. Він хаотично шукав вихід, бухав і депресував.

Крокодил та його партнер по іграх в ачько:

   
И вам того же.

Только представь себе. Июнь 2015, Мариуполь. Я только смогла зарегиться на ФУПе.
Недавно Дій умер в Донецке, а теперь все верещат что и крокодил зеленый пропал в Мариуполе.

Blox в личку написала, он мне скинул его номера телефонов.
Позвонила, договорились о встрече.
Приехала с черешней и сметаной.
Стою под подездом, а крокодил из пивнушки только через пол часа пришел.

Ну хоть тогда он еще был вненяемым.

Через месяц он снова пропал с радаров ФУПа.

Снова еду.

Тогда вообще перелякалась.
Собрала перед дверью соседей и уже в милицию собирались звонить.
.
Но вылезло таки пьяное в жопу...


Не всегда образ, созданный в интернете, соответствует действительности.

Какой кошмар! У Вас действительно огромное сердце…
   
В мене вже було прохання. А, тут можливість зробити хорошу справу - видалити мій профіль і повернути на форум одного із забанених.
Так і я про що. Якщо Віка, наприклад, задля піару, купу коров'ячу з' їсть - ви будете це робити?
   
та ладно тобі..
РСТ чи Фау колись публічно (і неодноразово!) висловлював побажання опонентам і їхнім дітям, аналогічні тим які помножував по ФУПу крокодил?
:umnik2: дійсно, РСТ-VVVV навіть проклинати нікого не додумався
бо пачками публікував дописи про геїв, їх почуття,
подробиці інтимного життя та навіть описи гігієнічних процедур.
Такого рівня знавця цієї теми на фупі більше нема, і на ДД не було.
А прокльонами там промишляли ти і состашу,
дивно що тут не наважуєтеся, невже модера злякались?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія