Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зброя для чайників: відеокурси, документація та user manuals

Протипіхотні міни. Саперка. @Марусин_полігон ч.3

   
Протипіхотні міни. Саперка. @Марусин_полігон ч.1

   
Протипіхотні міни. Саперка. @Марусин_полігон ч.2

   
Сапери – Зброя. 4 випуск HD

   
неплохо, полезная ведко.
   
1. Орієнтування бусолі ПАБ-2 із використанням азимутальної насадки АНБ-1
Територіальна оборона України G7

https://youtu.be/gqo7vDVLZO4

Це гівно, яке краще не витягати з коробки ніколи.
Воно може брехати до +- 30 тисячних, в залежності від моменту затяжки  хомута.

Я якраз і видав ВСУ математику і методологію як робити виміри по сонцю без цієї байди.
І отримувати точність умовно краще за 1 тисячну.
   
Це гівно, яке краще не витягати з коробки ніколи.
Воно може брехати до +- 30 тисячних, в залежності від моменту затяжки  хомута.

Я якраз і видав ВСУ математику і методологію як робити виміри по сонцю без цієї байди.
І отримувати точність умовно краще за 1 тисячну.

такі виміри робили ще за часів Колумба  :)  а яка похібка вночі чи за хмарної погоди? B-)
   
Толя (без ентузіазма дивиться на бурне море). Папа, а моpе – оно большоє, так шо дpугого бєpєга не видно?

Опанас. У бінокль відно.

Толя. А єслі бінокль зламався, тагда відно?

......


Я тобі сказав - похибка вимірів цією дроччю більша за похибку компаса, навіть якщо поруч є купа заліза.
І питання не в теорії, а в пацаватій реалізації насадки  з затягуванням кривого хомута на об'єктиві.
В ПАБ-2А є вбудований компас.

Те що я зліпив "з гівна і палок" досить просте, щоб ним мали змогу одразу і массово почати
користуватися кацапи, тому в паблік я його світити не буду.
   
Щоб підтримати і не втратити гілку.  [ua]
   
Цитувати
Тотальна війна вимагає тотальної готовності нації до опору, тому кожен українець повинен вміти користуватися зброєю. Професійна підготовка солдат на війні рятує їм життя.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про те, як ефективно та швидко підготувати себе до екстремальних та бойових умов, про масову підготовку військових і цивільних до бойових дій, про військово-патріотичне виховання молоді, – розповідають лідери та інструктори військово-спортивної громадської організації Alfa Self Defense (ASD) у новому випуску програми "Захист".
Джерело: https://censor.net/ua/v3398927

   
Цитата: Mark()
ПРОШУ ДОДАВАТИ КОРИСНУ ІНФУ НА ВСІ ВИДИ ЗБРОЇ ВКЛЮЧАЮЧІ ТАНКИ, РАКЕТИ, etc.

[youtube
https://youtu.be/ggRHpBPm9AA[/youtube]


Сучасна вогнева підготовка


Мета цієї книги – максимально просто та стисло донести до стрільця основи влучної стрільби. Ця книга та знання, що в ній є лише фундаментом для подальшого навчання. Вона містить переклади з багатьох настанов з використання стрілецької зброї.

Стійке положення, прицілювання, правильне дихання та плавну обробку гачка потрібно тренувати до переходу до практичних вправ. Холості заняття з відповідними вправами мають складати до 70% часу тренувальної програми. Починаючи зі стійки та виносу зброю, закінчуючи зміною магазина, та усуненням проблем.


Інструкцію написав знайомий, можна безкоштовно скачати тут
   
Ще є дуже корисна книга "Броньований розум" - вона для тих, хто планує бути  або вже перебуває на фронті

Психологічна підготовка. Стрес на війні.

В цій книзі викладено матеріал який читався в рамках курсу “Броньований Розум” для особового складом ЗСУ, спеціальних батальонів МВС, приватних охоронних фірм та деяким неурядовим організаціям.

Стрес- саме так називається той стан, що відчуває людина котра опинилася в загрозливій ситуації, або їй необхідно вбити іншу людину, або вона відчуває біль, страх, безсилля і відчуття безсилля вплинути на свою долю… Стрес може зробити вас нечутливим до тяжкого поранення, надати нелюдських сил для порятунку дорогої людини, а може знищити ваше сердце та імунітет, штовхнути в темну і задушливу прірву великої депресії.

Тож ця книга про нього - про стрес. Та про людей, що відчули його. Автор розповідає про природу того що відбувається з людиною під час екстремальної ситуації. Тут багато про гормони, головний мозок та про їх взаємозв’язок. Але це не підручник з біології! Це посібник для тих, хто хоче зрозуміти як стрес впливає на кожного з нас і про те, як можна зменшити цей вплив. В ній йдеться про бойовий стрес, біль, страх, ціну вбивства, Посттравматичний Стресовий Розлад та про, якщо хочете, стресостійкість, адже в наших силах знизити руйнівну дію стресу.

https://punisher.com.ua/knyha-konstantyn-ulianov-bronyrovannyi-razum/
   
   
Оце найкращий курс

Перед тим,як дивитись Тревіса, треба мати БАЗОВІ навички поводження з платформою АК.

Наприклад, штатний АК не дозволяє зробити багато того, про що каже Тревіс.
   
Аби не перетворитись на такого кловуна

   
Наприклад, штатний АК не дозволяє зробити багато того, про що каже Тревіс.
Чого саме не дозволяє? :)
   
Чого саме не дозволяє? :)

1. Штатна ручка затвору закоротка і не дозволяє впевнено взвести затвор зверху над зброєю, особливо, якщо рука у рукавичці.

2. Запобіжник не має проміжної планки для швидкого сбросу запобіжника (значення з запобіжника).

3. Приклад не ергономічний.
   
1. Штатна ручка затвору закоротка і не дозволяє впевнено взвести затвор зверху над зброєю, особливо, якщо рука у рукавичці.

2. Запобіжник не має проміжної планки для швидкого сбросу запобіжника (значення з запобіжника).

3. Приклад не ергономічний.
1. Перезаряджай правою, АК не FAL  і не G3.
2. Не зрозумів.
3. Приклад на всій військовій зброї робиться коротшим, для людей різного зросту.

Ще щось?
   
1. Перезаряджай правою, АК не FAL  і не G3.
2. Не зрозумів.
3. Приклад на всій військовій зброї робиться коротшим, для людей різного зросту.

Ще щось?

По п.2 - запобіжник не має проміжної планки для швидкого сбросу запобіжника (зняття з запобіжника).

По п.1 - я пишу про Тревіса. І він показує, як це робити лівою.

По п.3 - ні,брехня. Приклад штатний, однакової довжини. Весло або складний.
   
По п.2 - запобіжник не має проміжної планки для швидкого сбросу запобіжника (зняття з запобіжника).
Я не розумію. Ти про що?
   
По п.1 - я пишу про Тревіса. І він показує, як це робити лівою.
То роби правою, якщо не вмієш лівою.
   
По п.3 - ні,брехня. Приклад штатний, однакової довжини. Весло або складний.
Штатний приклад короткий.
Це важко зрозуміти?
   
То роби правою, якщо не вмієш лівою.

Ти спитав, що не так з тим, про що знімає відео Тревіс. Я написала відповідь саме про Тревіса.

Ти пропонуєш робити це правою - а це підтверджує моє твердження про те, що спочатку потрібна база.
   
Штатний приклад короткий.
Це важко зрозуміти?

Ну так нафіга ти пишеш, що 3. Приклад на всій військовій зброї робиться коротшим, для людей різного зросту.
   
Ти спитав, що не так з тим, про що знімає відео Тревіс. Я написала відповідь саме про Тревіса.

Ти пропонуєш робити це правою - а це підтверджує моє твердження про те, що спочатку потрібна база.
Якою рукою заряджати, то хня, насправді.
А ось як привести автомат до бою та стріляти, людина пояснює прекрасно.
Єдине, що не переплутати калібри.
   
Ну так нафіга ти пишеш, що 3. Приклад на всій військовій зброї робиться коротшим, для людей різного зросту.
Так це у всьому світі так робиться.
   
Якою рукою заряджати, то хня, насправді.
А ось як привести автомат до бою та стріляти, людина пояснює прекрасно.
Єдине, що не переплутати калібри.

Спочатку мають бути базові знання. Відео Тревіса - для професійних стрілків.

Набути базові знання можна тут https://gunmag.com.ua/suchasna-vogneva-pidgotovka/
   
Відео Тревіса - для професійних стрілків.
Професійним стрілкам відео не потрібне.
Тревіс, як раз, вчить лохів.
   
Професійним стрілкам відео не потрібне.
Тревіс, як раз, вчить лохів.

Назви професійних стрілків. Кого ти вважаєш професійними стрілками?
   
Назви професійних стрілків. Кого ти вважаєш професійними стрілками?
Хіба я почав писати про професійних стрілків?
Чи ти напився і хочеш пофлудити?
   
Хіба я почав писати про професійних стрілків?
Чи ти напився і хочеш пофлудити?

Я написала, що відео Тревіса робиться для професійних стрілків.
Ти написав, що для лохів.
Я хочу дізнатись,кого ти вважаєш професійними стрілками, раз про відео Тревіса пишеш, що воно для лохів.
   
Я написала, що відео Тревіса робиться для професійних стрілків.
Ти написав, що для лохів.
Я хочу дізнатись,кого ти вважаєш професійними стрілками, раз про відео Тревіса пишеш, що воно для лохів.
Вибач, друже, я не знав, що ти жінка.
Може краще про борщ?
Ти хвасолю кладеш?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія