Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Капєц, так із голів фракцій на зустріч з Зьє майже ніхто не прийшов :D


поганий початок - інавгурація на крові

   
Та й його прихильники типу д*реп ценительница алей

Тільки хто ще з нас дурень...  ти,  дешевий сраколиз Пороха  чи я...   де ти і де я?   :lol:  я, до речі , ще зі шкільних часів була 100%- но  метикованішою ніж ти , лузер...   B-)
І доповідь  ;)
   
Нам то годі але ж ці довбні поширюють в соцмережах заклик до зебуінів приходити до ради 14 травня

  Зе не зміг зібрати своїх фанів навіть на стадіон, хто ж там прийде за нього до ВРУ вимагати призначення дати інавгурації з порушенням вимог законів України...

 
   
Зеленский может спросить- " Мне положено несколько из вас посадить в тюрьму,а всё без исключения нажитое определить в доход Бюджета.С кого  троих начнём?"
   

поганий початок - інавгурація на крові
:gigi:
   
  Зе не зміг зібрати своїх фанів навіть на стадіон, хто ж там прийде за нього до ВРУ вимагати призначення дати інавгурації з порушенням вимог законів України...

 
На стадіон бабло зажали, бо його нікчемний прихильник сам не піде, а з інавгурацією вже шкурний інтерес
   
На стадіон бабло зажали, бо його нікчемний прихильник сам не піде, а з інавгурацією вже шкурний інтерес

  результат виявиться тим самим - на кожні 10 фанів Петра, котрі прийдуть на підтримку Закону про державну мову, прийде аж ...0,5 зелюка...
   
На стадіон бабло зажали, бо його нікчемний прихильник сам не піде, а з інавгурацією вже шкурний інтерес

Ото ж...    я б на місці корумпованих зажерливих свиней не наривалася  ;) 
А враховуючи, що  більшість за новообраного...  :facepalm1:
   
Зеленский может спросить- " Мне положено несколько из вас посадить в тюрьму,а всё без исключения нажитое определить в доход Бюджета.С кого  троих начнём?"

що таке "положено"? це фєня?

до речі, а чим саме положено - якийсь закон там чи що?
   
що таке "положено"? це фєня?

до речі, а чим саме положено - якийсь закон там чи що?

Просто закон...  якщо все точно по букві закону, то там пів парламенту посадити є за що
   
Ото ж...    я б на місці корумпованих зажерливих свиней не наривалася  ;) 

  ну ти ж не прийдеш, забугорне, а ті, котрі прийдуть, будуть вимагати від прихильники певної політсили ще і твору/диктанту з державної мови...

   хіба українці гірші від казахів?
   
Ото ж...    я б на місці корумпованих зажерливих свиней не наривалася  ;) 
А враховуючи, що  більшість за новообраного...  :facepalm1:
Що отож, ну заплатять сотні-другій статистів
І взагалі, яка тобі діло до наших внутрішніх справ
   
  ну ти ж не прийдеш, забугорне, а ті, котрі прийдуть, будуть вимагати від прихильники певної політсили ще і твору/диктанту з державної мови...

   хіба українці гірші від казахів?


Продажне, пнх
   
Просто закон...  якщо все точно по букві закону, то там пів парламенту посадити є за що

  якщо виконувати Конституцію та закони України, то Зеленському не можна призначати дату інавгурації за порушення ним одразу кількох статей...
   
Просто закон...  якщо все точно по букві закону, то там пів парламенту посадити є за що

а, то на прихильники певної політсили закон поширюється не в повній мірі?
як цікаво
   
Що отож, ну заплатять сотні-другій статистів

Навіщо статисти?  :facepalm1:  думаєш,  якщо вони на вибори принципово прийшли,  то щоб персонально дати підсрачник барижному режиму,  не прийдуть? :D
   
Навіщо статисти?  :facepalm1:  думаєш,  якщо вони на вибори принципово прийшли,  то щоб персонально дати підсрачник барижному режиму,  не прийдуть? :D
Зебуінський лохторат пасивний і з різними поглядами
   
Нє...ну ми не звірі  100 днів для обсьору - якраз достатньо
а если нет? Выставите ФУПу поляну? ;)
Если да - то с меня поляну не требовать. Я голосовала против всех :gigi:
   
Два процента не пришли к семидесятипяти.Ориг инальненько.Можем делать ставки чем это все закончится.
   
ти,  дешевий сраколиз Пороха
Ти сраколизка нарика
   
а если нет? Выставите ФУПу поляну? ;)
Если да - то с меня поляну не требовать. Я голосовала против всех :gigi:

не обманюйте себе, таку можливість виключили ще в 2011
   
Зебуінський лохторат пасавний і з різними поглядами

Закінчуйте з цими  мантрами , це не конструктивно  і до добра не доведе, як і тактика " голову в пісок" і далі по наїздженій схемі...   відбувся злам політичної епохи, а дехто  вперто не хоче помічати цього
   
Два процента не пришли к семидесятипяти.Ориг инальненько.Можем делать ставки чем это все закончится.
Порох+Тимошенко+Ляшко+Яценюк-турчинов це 2%?
   
не обманюйте себе, таку можливість виключили ще в 2011
Возможность не участвовать в выборах тоже отменили, тем самым выразив свое отношение к происходящему? Что ж вы раньше не сказали!
   
Порох+Тимошенко+Ляшко+Яценюк-турчинов це 2%?

Після виборів?  :D   
Я на виборах за Зе не голосувала, але в даному випадку мене бісить наглість старих зажерливих свиней...    і я впевненна, що вони не за країну переживають, а свою товсту шкуру
   
то хтось знає, чим обґрунтовується дата саме 19 травня?
   
https://ibb.co/jVvycsx


Останнє редагування: 5 травня 2019 11:14:40 від tyv
   
Закінчуйте з цими  мантрами , це не конструктивно  і до добра не доведе, як і тактика " голову в пісок" і далі по наїздженій схемі...   відбувся злам політичної епохи, а дехто  вперто не хоче помічати цього

  дайош епоху НАРКАМАНАВ!!!!!
   
то хтось знає, чим обґрунтовується дата саме 19 травня?
"чем раньше тем лучше" вас не устраивает как причина? С порохом в 14 году устраивало. Плюс, возможно, на это число больше окон у западных партнеров.
   
то хтось знає, чим обґрунтовується дата саме 19 травня?
може крайні дати, коли дострокові парламентські протягнути можна.
   
  дайош епоху НАРКАМАНАВ!!!!!

Що маємо, те маємо...    за Кошулинського народ голосувати не захотів  :(
   
Що маємо, те маємо...    за Кошулинського народ голосувати не захотів  :(
Соціалістів нахер
   
Що маємо, те маємо...    за Кошулинського народ голосувати не захотів  :(

  НАРКОМАН на посаді Президента це порушення Конституції та законів України...
   
Возможность не участвовать в выборах тоже отменили, тем самым выразив свое отношение к происходящему? Что ж вы раньше не сказали!

неголосування НЕ дорівнює голосуванню проти всіх
ваша позицію ніяк не відрізнити від тих, хто не брав участі у виборах з найрізноманітніших причин - не цікавиться політикою, захворів ітд.

ви могли прийти і зіпсувати бюлетень, це було би щось схоже на голосування проти всіх
правда, по злитих з дільниць відео видно, що багато з таких бюлетенів тупо зараховували за зе

 
   
Показати зображення...


А ТИ ПАМ'ЯТАЄШ,  як їх команда ( юристи Коломойського) з розгромом  "відбрила"  з десяток тупих проплачених шавок- юристів на показовому  процесі над Корбаном?
Я б  не радила їж  недооцінювати... :lol:
   
  НАРКОМАН на посаді Президента це порушення Конституції та законів України...

Не думаю, що Бєня такий тупий, що поставив на наркомана  :laugh:     скоріше схоже на те, що тупими  наркоманами біля корита стали інші  ;)
   
то хтось знає, чим обґрунтовується дата саме 19 травня?
Спішать! За місяць часу ВР зі старим президентом може обнулити зелю.
   
"чем раньше тем лучше" вас не устраивает как причина? С порохом в 14 году устраивало. Плюс, возможно, на это число больше окон у западных партнеров.

треба не "можливо", а абсолютно точно

з чим пов'язане бажання провести інавгурацію саме 19 травня?
обґрунтування в листі дивні і наштовхують на думки про юридичну необізнаність автора - чинний президент виконує повноваження до того, як новообраний займе посаду, тобто, до інавгурації
жодного вакууму існувати не може

яка ж тобі справжня ціль бажання провести інавгурацію саме 19 травня? 


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія